Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrzesień 2009!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrzesień 2009!!!!

    Aniu gratuluje Pani Magister))) super, a tak się martwiłaś Widzisz jednak naturalne metody leczenia najlepsze
    Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





    Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrzesień 2009!!!!

      ANIU GRATULACJE!!!!!!!!! Jesteś niesamowita

      Ja już jakiś czas stawiam na miód, z cebulą to gorzej, bo sama pamiętam jak mnie mama torturowała tym syropem jak byłąm mała Julia chętnie go bierze????




      Skomentuj


        Odp: Wrzesień 2009!!!!

        Aniu, gratuluję! Widziałam, że w końcu doczekasz się tytułu
        Mnie dziś dopadła migrena, ale jestem w stanie jakoś funkcjonować bo zwykle jestem w tej sytuacji wyłączona z życia...
        Dziewczyny, z okazji Dnia Kobiet życzę Wam wszystkiego miłego, uśmiechu na co dzień, grzecznych dzieci i potulnych facetów Pozdrawiam!
        Polecam Wam tarte jabłkową, odkryłam ją jakiś czas temu i jest warta polecenie, ciasto już mi się chłodzi w lodówce, wieczorem upiekę, tak na Dzień Kobiet
        http://www.domowe-wypieki.pl/przepis...s-na-apple-pie
        Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


        Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

        Skomentuj


          Odp: Wrzesień 2009!!!!

          Agatko ja mam dwie lewe ręce do pieczenia więc z przepisu nie skorzystam, chyba, że M kiedyś upiecze.

          Ja w kiepskim humorze, M nie wróci na wekend z delegacji. W najlepszym wypadku przyjedzie na przyszły wekend, w najgorszym za 2 tygodnie. A ja mam doła bo wszystko mnie boli, stresuje się czy w brzuchu lokator rośnie, jeszcze Ala nie daje mi spać i ogólnie do kitu. U Nas zimowo,a niema kto z Aluśka na sanki pójść. Musimy się kisić w domu bo ja niestety nie jestem w stanie jej ciągnąc.
          Ala była wczoraj u dentysty i kurcze ma 6 zębów do roboty. Na szczęście tylko czymś tam smaruje, bez borowania się obejdzie. W poniedziałek Alutka jedzie z przedszkolem do teatru na przedstawienie.
          Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





          Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

          Skomentuj


            Odp: Wrzesień 2009!!!!

            Hey!
            Tulipanku, przykro mi, że mąż nie przyjeżdża, wiem jak to jest. My cały tydzień jesteśmy sami to wyglądamy weekendy z utęsknieniem...
            Fajna taka wyprawa do teatru.
            Wojtek wziął się dziś za malowanie kuchni... Niedługo czeka nas remont salonu i malowanie, a ten maluje kuchnię... A niech tam... Tylko jak mu coś nie wychodzi to się denerwuje...
            Mnie coś chyba rozkłada, łamie mnie w kościach, zimno mi i w ogóle źle się czuje...
            Pozdrawiam!
            Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


            Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

            Skomentuj


              Odp: Wrzesień 2009!!!!

              Cześć dziewczyny
              teraz taki okres, że wszystkie dzieci albo chore, albo zaraz po chorobie, albo właśnie się rozkręca.
              Staś też jeden tydzień chodzi do przedszkola, a drugi nie. Miał anginę i siedział ze mną 2 tygodnie w domu, teraz kaszle, odezwała się alergia i lekarz zalecił tydzień w domu, bo i tak zaraz coś złapie. Nebulizujmy go i jest lepiej. Za to ja mam anginę, dziś już mi lepiej, ale do czwartku chodziłam ledwo żywa.

              Aniu - gratulacje, zdolniacha z Ciebie
              Tulixpanku - Ala ma lakierowane czy lapisowane (tym czarnym roztworem srebra)?
              Staś był wczoraj u dentysty. Wzorowy pacjent. Dał sobie wszystko zrobić, miał czarną plamkę na zębie, ale tylko przebarwienie to było. Pani polakierowała i p sprawie.
              Agatti - długo by pisać, poczytaj sobie w necie, bo jest dużo informacji. Zasadniczo składa się z 3 faz, pierwsza trwa dwa tygodnie i jest najtrudniejsza, bo nie wolno owoców, produktów pełnoziarnistych i jeszcze kilku innych. W drugiej powoli to wszystko dokładamy,a trzecia to stabilizacja. Nie jest się głodnym, bo nie trzeba liczyc kalorii, tylko jeść to co dozwolone, a jest z czego wybierać. Polecam. Na forum o SB jest dziewczyna, która zrzuciła 42kg w ten sposób,wstawiała zdjecia, szok przemiana
              Karolaina - powodzenia na zumbie

              Uściski specjalne dla Brzuchatek
              Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
              Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


              Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


              http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

              Skomentuj


                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                Kasiu nie jestem w stanie odpowiedzieć Ci na pytanie, bo teściowa pojechała z Alą. Wiem tylko, że dwoma preparatami smarowała jej dentystka zęby. Ja albo M pójdziemy w piątek więc jak się dowiem to dam znać. A i mówiła dentystka, żeby używać pasty elmex bo najbardziej chroni przed chorobami. Dużo zdrówka!!!
                Aga obiecanki cacanki?? Gdzie jesteś?? Jak po kontroli? Dzieci już zdrowe?
                Aniu jak się czujesz jako Pani magister? Jak zdrówko? Poproszę przepis na ten syrop z cebuli.
                Agatka uwielbiam remonty. U Nas też by się przydało jakieś malowanie i remont salonu,ale narazie kasy brak. Mam nadzieje, że choróbsko Cię nie rozłoży. Dużo zdrówka, leż w łóżku i się wygrzewaj!!!

                U Nas Ala zasmarkana,ale posłałam ją do tego teatru bo bym życia w domu nie miała Mam nadzieje, że się na maksa nie rozchoruje. Narazie katar sam i sporadyczny kaszel.
                Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrzesień 2009!!!!

                  Hej!
                  Julii zawsze mylismy zeby pasta elmex, a ostatnio skusilam sie na jakas inna i Julia narzeka, ze ja zeby bola Wiec chyba wrocimy do elmex.

                  Aga: syrop z cebuli i miodu to ja na oko robie Dla nas trzech kroje 2 duze cebule w gruba kostke i zalewam miodem. Ja to daje do litrowego sloika i tej cebuli wychodzi tak ok. 1/3 sloika. Nalewam na to miod, tak zeby przykryc gorna warstwe cebuli. Zawijam toto recznikiem i stawiam na kaloryfer, po godzinie masz syrop. Ja go zlewam do malego sloiczka i trzymam w lodowce. Pijemy go 3 razy dziennie po 3 ml (uzywam strzykawki z syropu nurofen). Podawanie strzykawka jest o tyle fajne, ze nie czuc zapachu cebuli. Bo smakowac, to ten syrop smakuje na miod. Ja ta cebule tylko zapachowo tam czuje. A! Tego syropu wychodzi z 2 cebul dla nas 3 na dwa dni. Ja go robie co 2 dni swiezy, bo podobno dlugo trzymac go nie mozna.
                  Marika: dziewczyny pija bez problemu syrop z cebuli. Peter twierdzi, ze on strasznie smierdzi. Ja tez go pije i zwisa mi jego zapach jak widze, ze mi pomaga

                  Helena sie wyleczyla, ja tez ale za to Julia od wczoraj ma zapchany nos i taki gesty katar. Ale co sie dziwic jak w przedszkolu polowa dzieci kaszle i ma katar. No nic dalej bede Julii podawac syrop z cebuli i zobaczymy co sie z tego rozwinie. Temperatury nie ma, je normalnie, bawi sie i w miare nawet jakos spi z zapchanym nosem, wiec zobaczymy co to dalej bedzie.

                  Aga pytasz jak sie czuje jako magister? Tak samo jak bez magistra Z ta roznica, ze jestem teraz taka wyluzowana i nie uslysze juz nigdy od Petera: "idz na gore i pisz!" I to jest najpiekniejsze w tym tytule
                  Last edited by AMSW; 11-03-2013, 13:22.



                  Rosne...
                  14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                  17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                  13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                  16.11.2009 5620 gr, -
                  16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                  19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                  17.06.2010 9250 gr, -
                  06.09.2010 10600 gr, 77cm
                  14.12.2010 11600 gr, 81cm
                  05.05.2011 11900 gr, 83cm
                  20.09.2011 13200 gr, 90cm
                  14.01.2012 14300 gr, 93cm
                  19.07.2012 15500 gr, 98cm



                  Skomentuj


                    Odp: Wrzesień 2009!!!!

                    Cześć
                    ja dzis pierwszy dzień w pracy, koszmar w tą pogodę, sypie cały czas
                    Od piątku jestem słomianą wdową a mąż w stolicy pracuje do świąt.

                    Nie pokazałam wam chyba mojego pirata?
                    Tu akurat u mnie w pracy na choince, bo ten strój wcale się nie nudzi i Stasiu miał go na sobie już kilka razy
                    Attached Files
                    Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                    Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                    Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                    Skomentuj


                      Odp: Wrzesień 2009!!!!

                      Aniu dzięki za przepis, zrobie jutro jak kupie cebule bo brak w domu. Moja Ala wszystkie leki ładnie zażywa więc i pewnie z tym nie będzie problemu. Ja myłam Ali elmexem zęby jak była mniejsza, później już sama sobie wybierała pasty, a to różową, a to z księżniczką.
                      Kasiu ładny pirat ze Stasia. Duży z Niego chlopak!!!

                      Zła jestem bo się nie mogę do gina dodzwonić, jak tak dalej pójdzie to albo mnie nie przyjmie w czwartek, a jak nie odbierze to będe musiała gdzie indziej się zapisać. Nie lubię zmieniać ginekologów,ale jak ma tak odbierać telefony w ciąży to mam w nosie takiego gina chodź odpowiada mi pod każdym względem,ale lubię czuć się bezpiecznie i wiedzieć, że w każdej chwili mogę zadzwonić z problemem.
                      Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                      Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrzesień 2009!!!!

                        Hey!
                        Indra, przystojniak z tego piracika
                        Tulipanku, jak tam? Dodzwoniłaś się do lekarza?
                        Ja zrobiłam w niedziele pierwszy raz syrop z cebuli i miodu i piję... Nie jest zły... Czytałam gdzieś, że w lodówce dwa tyg. może stać. Mnie dopadł kaszel, taki duszący, drapiący w gardło. Na razie piję tylko ten syrop, za tydzień mam wizytę u gina to jak nie przejdzie może on coś poleci.
                        Ja muszę też koniecznie wybrać się do dentysty z Adasiem, widzę u niego niezłe dziury. Tylko nie wiem jak on się zachowa...
                        Pozdrawiam!
                        Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


                        Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

                        Skomentuj


                          Odp: Wrzesień 2009!!!!

                          Agatko tak na szczęście udało mi się dodzwonić i jestem umówiona na czwartek 19.20. Ale itak musze zapytać czy zamierza odbierać telefony. Dużo zdrówka. Możesz sobie kupić też oscillococinum.
                          Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                          Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                          Skomentuj


                            Odp: Wrzesień 2009!!!!

                            Ten kaszel jest coraz bardziej męczący... Mam w domu stodal, a znalazłam gdzieś, że jest bezpieczny w ciąży, bo homeopatyczny więc oprócz cebuli będę pić ten syrop i chyba kupię oscyloccocilum... Pozdrawiam!
                            Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


                            Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

                            Skomentuj


                              Odp: Wrzesień 2009!!!!

                              Ja też zrobiłam ten syrop Aniu, Twój mąż ma rację - ten syrop śmierdzi ale w smaku nie jest taki zły. Tymoteusz generalnie nie grymasi na syropy ale ten mu coś nie podchodzi. Nie wiem co z tym kaszlem w tym roku, wszyscy mają duszący kaszel. Mnie męczy 3 dzień, Tymcio kaszle rano a później jest ok i lekarka kazała mu dawać tylko flagaminę.
                              A propos ząbków: Tulixpanku 6 ząbków to niezły wynik ale u dzieci o to nietrudno. Ja podniosłam alarm gdy zobaczyłam u Tymka w buzi na ząbku małą ciemną niteczkę, na 4-ce, a potem po drugiej stronie na dole też 4-ka. Prawie niezauważalne ale jednak. Dentystka zabezpieczyła, chyba to była fluoryzacja?! W każdym razie jest to tak małe że nie trzeba z tym nic robić tylko będziemy kontrolować co 3 m-ce. Tymcio był tak dzielny, że byłam bardzo zaskoczona. Z resztą widzę już pierwsze efekty bycia w przedszkolu - jest pewniejszy siebie, nie wstydzi się już tak obcych, rozbrykał się w domu (w szkole nadal spokojny) i co mnie bardzo zaskoczyło - chce czytać! Wczoraj sam złożył literki i przeczytał wyraz "kret" a potem "sowa", "rak", "worek". Proste jak mama, tata, babcia czytał już jakiś czas temu. Wykorzystam chyba ten moment i będę go zachęcała do czytania, choć literki mylą mu się jeszcze.

                              W sobotę mam wyjazd całodniowy. Jadę do Częstochowy na 50-tą rocznicę duchowieństwa mojej cioci siostry zakonnej Pogoda trochę słaba ale byłam już wiele razy na podobnych uroczystościach (miałam wujka zakonnika) i wiem że warto jechać a i ciocia będzie szczęśliwsza
                              W pracy mam teraz bardzo trudny okres, bardzo odpowiedzialne zadania na głowie i cały tydzień uplynął mi na ważnych spotkaniach służbowych. Szef nie chce ruszyć się nigdzie beze mnie. Mój mąż uważa, że pokazałam że za dużo rozumiem i teraz cierpię za to

                              Nasze ciążóweczki trzymajcie się zdrowo a za mnie trzymajcie kciuki żebym dołączyła do Waszego grona ale jak widać nie jest mi to chyba na razie pisane
                              Tymoteusz - ur. 03.09.09

                              Skomentuj


                                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                                Agatko ja na męczący kaszel (suchy, taki duszący) dostałam w ciąży drosetux, oscillococinum i grip heel i pomogło mi. Na gardło dostałam strepsils intensive i jakąś płukankę ziołową do płukania gardła. Jak się czujesz?
                                Agatti a jak twoja prolaktyna? Spada coś czy nie bardzo?

                                Trzymajcie Kochane za mnie kciuki, dzisiaj wieczorem mam wizytę.
                                Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                                Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X