Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrzesień 2009!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrzesień 2009!!!!

    Cześć
    Mój mąż też tydzień leczył się fervexem, wreszcie jak już ledwo żywy był poszedł do lekarza. dostał antybiotyk, ale dalej z nim kiepsko, kaszle strasznie, nie ma siły na nic, a zaczął remont pokoju dla Stasia i teraz robota stoi, a my w jednym pokoju z wszystkimi klamotami siedzimy
    A chory mąż to dodatkowe dziecko w domu, zresztą bardzo marudne Dobrze, że jestem w pracy.

    Dużo u Was śniegu? Bo u mnie troszkę tylko

    Agatti, Staś może postaci nie maluje, generalnie bazgroły, ale kółko narysuje i jak się postara to w kolorowance też pomaluje element bez wychodzenia za linie, a wcześniej kompletnie mu to nie wychodziło.
    Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
    Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


    Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


    http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrzesień 2009!!!!

      hej,
      Agatti Ala też wymyśla przedziwne historie, imiona. I sama się bawi i rozmawia z pluszakami. Ale wymyślonego przyjaciela jeszcze niema, za to ona chce mieć strasznie rodzeństwo. Ona też często wyznaje nam miłośc, a mi wtedy robi się cieplutko na sercu.
      Aga i jak Julek? Lepiej już?
      Kasiu oj tak mąż chory to jak drugie dziecko. Ala jest bardziej dzielna podczas choroby niż M. U Nas śniegu sporo,a Ala pojechała w góry do dziadków i tam śniegu niema.

      Ja już troche odpoczełam więc zabieram się za pisanie pracy mgr bo jestem mega w tyle. Poratujecie mnie i wypełnicie ankiete?????? Zostawie Wam ją w załączniku jak któraś będzie miała ochote to bardzo proszę o wypełnienie i przesłanie na email, dla zainteresowanych podam w prv. Jednak nie da rady w załączniku podać. Jak ktoś będzie zainteresowany to wyśle na email.
      Ala już powoli zaczyna tęsknić, marudzić za nami. Jeśli nic się nie poprawi to chyba będe musiała w przyszlym tyg do Niej jechać.
      U Nas jednak w przedszkolu św. Mikołaj był z prezentami. Niewiem co Ala dostała bo paczuszka jest u szwagra. Mam nadzieje, że to Aluśke zachęci do tego, aby poszła do przedszkola po nowym roku.
      Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





      Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

      Skomentuj


        Odp: Wrzesień 2009!!!!

        Aga prześlij karolaina23@wp.pl
        Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




        25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
        06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
        27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
        Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
        14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
        15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

        18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

        Skomentuj


          Odp: Wrzesień 2009!!!!

          Aga, ślij mejla skihot@interia.pl

          Jak pytam Stasia czy kiedyś się ożeni i wyprowadzi, to odpowiada zdziwiony, że bedzie przecież mieszkał z mamą i tatą.

          Aga i tak dobrze, ze Ala bez was pojechała, ja nie wiem czy Stasia by się tak dał,nawet do babci wysłać. Taki mamusiny sie zrobił.
          Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
          Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


          Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


          http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

          Skomentuj


            Odp: Wrzesień 2009!!!!

            Ja również pomogę: agatti4@wp.pl

            Indra, mnie też wydaje się, że mój synuś nie zostałby u dziadków.Gdy zbliża się noc, zaczyna pytać kiedy przyjeżdżamy po niego i dlaczego spóźniamy się Podobnie jak Staś, mówi że zawsze będzie mieszkał z mamą i tatą ale marzy o tym, żebyśmy już wykończyli górę gdzie planuje sobie zrobić pokoik i już zastrzegł sobie, że on będzie decydował kiedy mamy przyjść do niego

            U nas też mało śniegu ale wychodzimy codziennie pochodzić trochę po nim.

            Zmykam do pracy. Jutro czeka mnie ważna kontrol, już trzęsę spodniami bo ja odpowiadam za większość dokumentów
            Tymoteusz - ur. 03.09.09

            Skomentuj


              Odp: Wrzesień 2009!!!!

              Dziewczyny ratujecie mi właśnie tyłek. Moja promotorka itak twierdzi, że jestem w czarnej d... i ni wróży mi nic dobrego,ale mam nadzieje, że jednak pokaże jej, że mi się uda. Ona krytykuje wszelkie moje pomysły, sama nic nie wniesie, nic nie pomoże. Beznadzieja. Wysłałam e-maile.

              Moja Ala stwierdziła, że wyjdzie za mąż za Marcina(tatusia), ale że ja będe mogła z nimi mieszkać
              Ala już w wakacje była,ale tydzień i teraz już marudzi bo jej tęskno.
              A zapomniałam odpisać odnośnie rysunków. Ala rysuje głowonogi, umie jakieś słoneczko, coś co ma przypominać kwadrat, koło. Koloruje przeważnie za linie. Jak się postara to jej się udaje, ale że robi niedbale to przeważnie rysunek jest wyciągnięty mega za linie. uwielbia robić wyklejanki i wydzieranki.

              Agatti kciuki za jutrzejsze zadanie służbowe!!!!!
              Agatti, Kasia mi też sie wydawało, że będzie trzeba zaraz jechać po Alę. Ale nasze dzieci są na tyle już mądre, że gdy już zdecydują się jechać to zniosą dzielnie naszą nieobecność zwłaszcza jak dziadki zapewniają im mnóstwo atrakcji.
              Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





              Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

              Skomentuj


                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                marika.i@interia.pl jeśli jeszcze potrzeba

                Moja Ala lubi rysować, malować, przyklejać,wycinać itd.
                Rysuje jakieś tam postacie, albo narysuje coś a później wymyśla co to jest

                Do Nas jutro przyjeżdża Artur, także dziewczyny się cieszą, może uda mu się odebrać Alę z przedszkola. Ja mam imprezę integracyjną, ale nie wiem czy pojadę szaleć czy tylko zobaczyć, wszystko zależy o której on przyjedzie. Ale szkoda mi przegapić,




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrzesień 2009!!!!

                  Aga ja też pomogę madziap298@wp.pl
                  Weronika 19-09-2009

                  Skomentuj


                    Odp: Wrzesień 2009!!!!

                    hejka, jestem i ja ;-)

                    Mój @ to: ab@hmx.pl

                    Z Julkiem juz ok, musiał sie czymś przytruc, bo tylko 2 razy zwymiotowal. Dwa dni go zostawilam w domu, ale juz wczoraj poszedł. A ja mam dzis dzień w biegu, rano żłobek, potem z Lilą u okulisty, bo oczko jej ropieje od 2 tygodnia, po tygodniu wycierania solą fizjologiczną i rumiankiem poszliśmy do lekarza, naszego nie było, ale przyjął nas inny lekarz. dostaliśmy zalecenie wkraplac Biocyne 5, przerwa i ew. znów, średnio pomogło, więc na szczepieniach w 6 tygodniu mówię ze dalej ropieje no i znów miałam tym rumiankiem. poszaleć można, więc w tym tygodniu olalam juz pediatrę no i okulista pobrał wymaz na posiew, dostaliśmy antybiotyki, za tydZień wyniki, mam robić masaż kanalik, bo najprawdopodobniej jest zatkany. tak czy wiał dostaniemy skierowanie na udrożnienie, wykonuje sie fo po 3 miesiącu w znieczuleniu miejscowym w szpitalu. zabieg trwa cale 5 minut, nieprZyjemny, ale dziecko nie boli. No cchyba ze sie samo odetka. więc bede masowac i zakraplac. padam, jeszcze mi szyję coś zawialo i uszy mi sie zamykały. nóżki. A siedzę teraz w autko w garażu, bo Lile karmilam, jedziemy. do domu, chwilą wytchnienia i po Julka




                    i Bartek :-)

                    Skomentuj


                      Odp: Wrzesień 2009!!!!

                      dziękuje dziewczyny za pomoc!!!!!

                      Aga często ponoć u dzieci zatyka się kanlik i trzeba go udrożnić. Ala Ciebie dużo zdrówka.

                      U mnie wczoraj był przysłowiowy 13. Najpierw złapałam doła, potem M dzwonił, że chyba się zwolni bo jego firma wyzyskuje pracowników. M co chwile jeździ do Warszawy w delegacje, siedzi po 20 godzin na dobe w pracy,a za to wogóle nie płacą, potem zmywarka mi się zepsuła, a bez chłopa nie wiem co z nią zrobić, a na koniec kuzynka zadzwoniła, że jest w szpitalu 25 tydzień ciąży, szyjka się skraca i grozi jej przedwczesny poród,a na koniec koleżanka z bliżniakami poroniła. Jakiś koszmarny dzień.
                      Dzisiaj już lepiej. Mam nadzieje, że koniec z przykrościami.
                      Jutro mam zjazd to troche do ludzi pójdzie, hura Bo już zwariowac idzie w domu samej. A byłam dzisiaj też i kupiłam M prezent choinkowy:kosmetyki:balsam po goleniu, żel do golenia, perfumy. Bo mu się skończyły, a wole praktyczny prezent niż jakieś niepotrzebne rzeczy. Kupie mu jeszcze może jakaś koszule lub t-shirt.
                      Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                      Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrzesień 2009!!!!

                        Aga to ja tak dzisiaj miałam. Rano okazało się Tosia zalała mi nowiutki komputer (3 tyg go mam) naprawa 150zl bo tego nie obejmuje gwarancja. Później Marcin publicznie na fb mi dosrywał. Już nie wiem jak z nim rozmawiac. Popołuniu liczyłam że dostane alimenty, to jedynie fundusz mi wyslal, bo exteść uwaza ze termin do 15 obowiazuje Jego z wyslaniem a nie tym ze to ja powinnam juz je miec. Ehh Dobrze ze Tosia juz spi, ja wlasnie trzymam farbe na glowie. A jutro do szkoly mam egzamin ale mam nadzieje ze bedzie juz lepiej.
                        Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                        25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                        06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                        27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                        Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                        14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                        15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                        18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                        Skomentuj


                          Odp: Wrzesień 2009!!!!

                          hej,
                          Aga,Agata dziękuje za ankiety:*
                          karola to fatalny miałaś dzień. Mam nadzieje, że dzisiaj już lepiej? Ja myślalam, że ten Twój marcin to dojrzały chłop,a tu jednak nie skoro takie numery odstawia. A może po wyschnięciu laptop będzie działał? Nam Ala kiedyś kubusia wylała na klawiature i jak wyschła to działała.

                          Ja w wekend byłam na uczelni. Wczoraj byłam pokupować reszte świątecznych prezentów i z M na randce Było całkiem sympatycznie. A dzisiaj zabrałam się za porządki świąteczne. Wysprzątałam kuchnie i sypialnie. Kolejna tura jutro. Aluśka dzielnie znosi rozłąkę z Nami. Często nawet nie chce rozmawiać, bo niema czasu.
                          Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                          Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                          Skomentuj


                            Odp: Wrzesień 2009!!!!

                            Aga jeśli chodzi o laptopy to jest gorzej, niż ze zwykłą klawiaturą, bo tu jak zaleje się to koniec, nie ma ratunku... Z laptopem gorzej jak z jajkiem...
                            Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                            25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                            06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                            27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                            Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                            14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                            15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                            18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                            Skomentuj


                              Odp: Wrzesień 2009!!!!

                              Karola mi się właśnie klawiatura w laptopie zalała i po wyschnięciu działa. A mówi się, że jak słodkim się zaleje to koniec, ale u Nas na szczęście nic groźnego się nie stało.
                              Magda bardzo dziękuje za ankiete:*

                              Ja jutro jadę do Alusi. M ma urwanie głowy w pracy, do końca tygodnia muszą projekt skończyć i nie wiadomo kiedy uda mu się wyrwać dlatego pojadę sama, a Marcin dojedzie.
                              Dlatego już dzisiaj chciałam Wam życzyć ZDROWYCH, POGODNYCH ŚWIĄT, SPĘDZONYCH WŚRÓD NAJBLIŻSZYCH. ŚWIĄT PEŁNYCH ODPOCZYNKU I RELAKSU ORAZ SPĘDZONYCH W ZDROWU.
                              Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                              Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                              Skomentuj


                                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                                Karola bardzo dziękuje za kartkę. Sprawiłaś Nam bardzo miłą niespodziankę. Calusy dla Ciebie i Tosiulki!
                                Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                                Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X