Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrzesień 2009!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrzesień 2009!!!!

    Karola ja bym chciała umiec Ali zrobić ładne zdjęcie w plenerze i tak ogólnie ]Dzięki za link zaraz poczytam
    Last edited by tuliXpanek; 22-11-2012, 16:35.
    Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





    Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrzesień 2009!!!!

      Aga ten płyn jest na półce z innymi płynami do higieny intymnej, a ta promocja jest do 28
      Weronika 19-09-2009

      Skomentuj


        Odp: Wrzesień 2009!!!!

        Napisane przez tuliXpanek Pokaż wiadomość
        Karola ja bym chciała umiec Ali zrobić ładne zdjęcie w plenerze i tak ogólnie ]Dzięki za link zaraz poczytam
        Aga jak wytrzymasz do wiosny, to może wybierzemy się do Bałtowa z Tosią i może Wy z Alą, to w plenerze poćwiczymy a chłopaki zajmą się dziewczynkami
        Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




        25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
        06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
        27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
        Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
        14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
        15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

        18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

        Skomentuj


          Odp: Wrzesień 2009!!!!

          Karola świetny pomysł mam nadzieje,że wypali
          Magda dzięki za odpowiedź.
          Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





          Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

          Skomentuj


            Odp: Wrzesień 2009!!!!

            do tych co mają fb poproszę o głosy codziennie http://apps.facebook.com/firstbikekonkurs?id=149
            Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





            Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

            Skomentuj


              Odp: Wrzesień 2009!!!!

              Aga, nie mam....jeszcze :-)

              Moze do Baltowa większą grupą można by było sie umówić. ;-) Byle w jakiś weekend.




              i Bartek :-)

              Skomentuj


                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                Aga, świetny pomysł z tym Bałtowem! Ja mam blisko (100 km) więc przyjechałabym.
                Ostatnio z mężem urządzamy sobie wieczory filmowe i dzisiaj też tak miało być ale niestety nasze dziecko dopiero co zasnęło Był tak podekscytowany nową zabawką, że zapomniał o spaniu ale w końcu przegrał ze zmęczeniem, a zabawkę ściska w rączkach Kupiliśmy dzisiaj dziewczynce z rodziny króliczka w klatce za zaledwie 15 zł ale niestety nie dotrze do odbiorcy, bo Tymek cieszy się nią tak jakby żywy królik w niej był
                Tymoteusz - ur. 03.09.09

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrzesień 2009!!!!

                  Tulipanku sorry za wyrażenie jak na moje zasra... obowiązkiem osób pracujących w szpitalu szanowanie, życzliwość bo to chorzy ludzie i pomoc pacjentowi nie tylko wtedy jak ma się kogoś znajomego a jeśli tego nie potrafią to niech wybiorą inny zawód. I nie jestem jakaś anty do służby zdrowia bo moja mama jest pielęgniarką i wiem że ona w nocy nie ma czasu się przespać ale koleżanka śpi całą noc...
                  Ja rodziłam na Staszica lekarkę miałam stamtąd ale z patologii ciąży 3 piętra niżej więc nawet nie była przy porodzie w sumie chyba nawet nie wiedziała. Opieka rewelacyjna jedyną mało miłą osobą była Pani ordynator która była jednocześnie dziekanem na UM więc w sumie się nie dziwię że oprócz tego że ma masę papierów cały oddział i jeszcze pilnowanie studentów. Miła nawet była taka stara położna która wredna okazała się na początku ale ja z nią nie rodziłam. Potem jak siedziałam i płakałam że Domi tylko śpi ( 2 doba końska dawka antybiotyków całe dnie pod kroplówką) spała jakby była nie zywa to nawet ona pomagała. Moja położna cudowna od razu mówiłyśmy sobie na Ty chociaż miała córkę w moim wieku. Salowe cudownie miłe a pielęgniarki zawsze pogodne i uśmiechnięte leciały z pomocą i bardzo się przejmowały dzieciaczkami zawsze miały czas pokazać i pomóc.


                  Skomentuj


                    Odp: Wrzesień 2009!!!!

                    hej,
                    Fajny pomysł z tym Bałtowem Im nas więcej będzie tym weselej
                    Agatti o to poleć jakieś fajne filmy,y też z M robimy sobie maratory filomowe, ale ostatnio brakpomysłów na dobry film.
                    Aga jak Lilianka? Bardzo spodobało mi się imię Twojej córci,chyba jak będe mieć kiedyś córcie to tez ją tak nazwę.
                    Kasek też uważam, że persomnel powinien się zajmować,ale to jest państwowa służba zdrowia. Mną też się nikt nie zajmował, raz miała dyżur położna mojej znajomej koleżanka więc przypilnowała, żeby Aluśka postałą lampę do nagrzewania na żółtaczkę i mi powiedziała parę rzeczy, a tak to przez 4 dni było kiepsko,ale takie jest życie. Miałam swojego gina w tym szpitalu akurat miał codziennie dyżur zaglądał do mnie, dbał o moje zdrowie,a reszta to trudno. Jakoś przeżyłam.
                    Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                    Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                    Skomentuj


                      Odp: Wrzesień 2009!!!!

                      Aga, obejrzyj ,,Kołysankę,, Machulskiego. Dobry film ;-)

                      Co do imienia jestem za, można to zdrabniać na tysiące sposobów. Lilusia, Lilek, Lilcia, Lilka, Lila. No i imieniny 14.02.
                      U nas wszystko ok, Lilke można juz ludziom pokazywać, bo większość krostek z buzi juz pozchodzilo. Muszę ja tylko smarować Balneum. Pod wloskami ma łupinke, więc codziennie smaruje oliwką i wyczesuje. Nie nudzi mi sie, a ona przy tym zasypia. Lilka juz sie rozgląda, coraz częściej uśmiecha sie na znajome głosy. Tylko czas mi za szybko zlatuje.




                      i Bartek :-)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrzesień 2009!!!!

                        Hej

                        Pomysł na grupowe spotkanie w Bałtowie jak najbardziej fajny

                        Ostatnio się nie odzywałam, ale nie miałam nastroju... Znów z Tolą jesteśmy same... Było pięknie ale się skończyło. Chyba już taka ma natura i muszę być sama. No nic damy radę. Może jeszcze się jakoś to ułoży, ale jak na razie nie widzę szans na powrót.

                        Nie będę Wam truła, wpadłąm tylko na chwilę powiedziec że żyję i jestem za tym aby nasze spotkanie się w końcu jakoś udało.!
                        Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                        25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                        06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                        27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                        Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                        14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                        15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                        18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                        Skomentuj


                          Odp: Wrzesień 2009!!!!

                          hej,
                          Aga dzięki za polecenie filmu. Film już jest może dzisiaj uda nam się obejrzeć. Wczoraj wciągnął mnie Pianista, wcześniej nie oglądałam. To jak mogę to "odgapie" (jak to mówi moja Ala) imię dla dziewczynki jak zaciąże na dziewczynkę:P
                          Karolina przykro, że Wam z Marcinem nie wyszło. Ale tego kwiatu jest pół światu więc jeszcze sobie ułożysz życie!!!

                          My się nudzimy z Alicją. Na szcześćie w wekend przyjeżdzają moim rodzice więc Ala będzie miała zajęcie, a od poniedziałku idzie już do przedszkola. Ja w Mikołajki mam egzmain na prawko.
                          Ala jest ostatnio fanką bajki Gnomeo i Julia, bardzo fajna
                          Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                          Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                          Skomentuj


                            Odp: Wrzesień 2009!!!!

                            Karolaina, życzę by ci sie poukładało. Moze jeszcze da sie naprawić, moze nie wszystko stracone...... a jesli nie ten, to następny bedzie jeszcze lepszy. ;-) Głowa do góry, bedzie dobrze.

                            Aga u nas króluje Piorun, Zaplątani, Autka i Igloo, wtedy zanosi sie śmiechem na całe mieszkanie.

                            Kupiłam Julkowi kurtkę i spodnie zimowe za niecałe 50pln na Gumtree. Odbieram w sobotę i jestem ciekawa czy takie ładne i nie zniszczone jak na zdjęciach.

                            Potrzebuje sprawdzony sposób na łuski ciemieniuchy na głowie. Smaruje co dzień oliwka, zostawiam pod czapeczką, zmywam szamponem i wyczesuje, ale końca nie widać. Gdzieś czytałam, ze trzeba uzbroić sie w cierpliwość bo to i do tygodnia i dłużej moze trwać. A jej sie to zrobiło w dwa dni, jak jej te krostki zaczęły wysychac. Twarz wygląda juz ladnie, bo smarowalam kremem Balneum, zastanawiam sie czy i skóry głowy tym nie smarowac.




                            i Bartek :-)

                            Skomentuj


                              Odp: Wrzesień 2009!!!!

                              Halo!! co tu tak pusto???

                              My znowu siedzimy w domu... w piątek jakieś dziecko przyszło z rota i pozarażało. U
                              Tosi jak na razie tylko biegunka i mam nadzieje ze na tym się skończy. Bo nie mam zamiaru znowu w szpitalu siedzieć.
                              Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                              25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                              06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                              27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                              Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                              14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                              15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                              18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                              Skomentuj


                                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                                hej
                                Karola przykro że Wam nie wyszło ale na pewno znajdziesz kogoś z kim lepiej Ci się ułoży.

                                Nam ostatnio Weronia strasznie kaprysi i obraża jak mówimy "nie" robi wtedy podkówkę na buzi i biegnie do swojego pokoju lub w kąt, czeka czy przyjdziemy a jak nie reagujemy to płacz. Zastanawiam się czy nie podpatrzyła tego w przedszkolu.

                                W niedziele byliśmy na urodzinkach koleżanki z przedszkola i było fajnie tylko Mała boi się dużej grupy, widać że lepiej się czuła jak było ich tylko kilka.
                                Niesamowite jest to że w przedszkolu świetnie sobie radzi i rozpycha się łokciami, a jak pojawiamy się w zasięgu wzroku to zmiana o 180 stopni.

                                Dziewczyny gdzie się podziałyście??
                                Weronika 19-09-2009

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X