Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrzesień 2009!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrzesień 2009!!!!

    cze dziewczyny!!!

    My dzisiaj byliśmy u znajomych, dzieciaki miały szał w basenie, tzn. Maja wariowała z 2-letnim chłopcem, bo Ala to jest dama - ona się po piłke nie ruszy. czeka aż jakiś dżentleman jej poda

    Fotki z wesela będę miała niebawem, oczywiscie pokażę

    Myślę, że daję sobie radę z domem, staram się, choć nie jest sterylnie. Najgorzej chyba kuchnia, bo jest od razu przy wejściu i tam wszystko ląduje z każdej wyprawy... No i jeszcze Maja, ona ciągle cos przestawia, kombinuje, bawi się. Z jednej strony cieszę się, że ma inwencję, z drugiej jednak już mam dość ciągłego podnoszenia, układania, odkladania, bo ona o tym zapomina.
    Moja jedna koleżanka tez ma sajgon w domu, ona ma trójkę dzieci a mąż nie garnie się do pomocy, wraca z pracy i tv! Twierdzi, że swoje zrobil. Ja bym ubiła
    Właśnie poprasowałam i chyba jeszcze zaliczę prysznic

    Karo a byłaś na jakimś złomowisku czy gdzieś, bo jak my mieliśmy wcześniej auto i coś tam się popsuło, to mechanik kazał mamie jechać tam i za grosze była ta część...




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrzesień 2009!!!!

      Julia jest bossska!
      Aniu trzymaj się, jeszcze troszkę!




      Skomentuj


        Odp: Wrzesień 2009!!!!

        Arqo byłam i zaśpiewali mi również 100zł ale za całą lampę, a nie potrzebuje całości... ;/ a samego klosza nie sprzedadzą bo nie będą mieli co zrobić z resztą
        Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




        25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
        06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
        27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
        Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
        14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
        15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

        18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

        Skomentuj


          Odp: Wrzesień 2009!!!!

          hej,
          Aniu dbaj Kochana o siebie. Odpoczywaj jak najwięcej. I co Peter mniej pracuje? Dobrze, że miał troche urlopu. Ale pewnie Ty nie bardzo odpoczełaś jak mieliście gościa? Julka cudowna, włoski ma super. Jaka duża dziewczynka z Niej! My już lepiej się czujemy, na szczęście. Ala nie zakłada naszych butów, może dlatego, że mamy je na klatce schodowej, a żeby się do niej dostać trzeba zejść po schodach, a Ala ma to uniemożliwione bo jest barierka.
          Karolka dobrze, że już z Twoim samopoczucie lepiej. Ja się boje jeść warzyw przez te newsy w mediach. Poczekam aż sprawa tego świństwa minie. Ty to masz pecha z tym samochodem. Co raz chyba Ci coś uszkodzają? takie huligaństwo jest w Kielcach? Co do przedszkoli to u Nas liczyła się kolejność zgłoszeń, ale to pewnie dlatego, że nasze to prywatne.
          Kasiu szkoda, że Was odesłali ze szpitala. Tak to mielibyście już zabieg za sobą.
          Marika Ty to jesteś zuch dziewczyna, 2 dzieci, bez pomocy chłopa i dajesz sobie świetnie rade.
          Magda zmywarka super. Cóż za luksus, wkłada się brzydne naczynia wyjmuje czyste, jestem zachwyconażałuje tylko tego, że wcześniej nie kupiłam sobie tego cuda.

          U Nas ok, mi zostały 4 egzaminy. Mam nadzieje, że już tylko z górki będzie. Alusi gada jak najęta, ostatnio zaczeła też ściemniać. Jak np zostaje z babcią to jak przychodze to mówi, że babcia na nią krzyczy i bije w brzuszek, paluszek, w dupe itp,. smieje się przy tym i mówi, że mam okrzyczeć babcie. Ostatnio mówi do Marcina, że mama ją bije. M pyta za co zbiła mama, a Ala mówi, że ma dzidzia w brzuchu i dlatego ją mama zbiła. Ostatnio opowiadała wszystkim, że mucha chodziła jej po ręce i się śmiała(mucha). Wymyślacz niesamowity.
          Ostatnio ma faze bo udawanie zwierząt, np chodzi jak kot, mowi,ze lubi mleczko i przytulac sie do trawy, albo,ze jest zabka boi sie bociana i jest brudna. Alusia boi sie robatów, nawet ucieka przed mrówką, tlumaczymy jej, że owady są mniejsze od niej i jej krzywdy nie zrobią,ale ona itak sie boi.
          Wrócił jej spowrotem apetyt,ale niestety nie przybiera na wadze. Martwimy się, bo kardiolog powiedziała, że jak przestanie Ala przybierać na wadze to może być pierwszy symptom pogarszającego się stanu serduszka. Planujemy pójśc w przyszłym tyg na kontrole.
          Pampka mamy tylko na noc, nawet jak jedzemy na zakupy to nie bierzemy bo woła, chyba, że gdziś gdzie niema wc to wtedy zakładamy. Ala na podwórku robi siku na trawke i potem niechce siadać na niej bo mówi, że jest brudna bo Ala sika i są robaki.
          U Nas upał niesamowity, nieda się siedziećna zewnątrz. Wychodzimy rano ok 8 na godzine i potem dopiero 18-19.
          Mam pytanko czy któryś jeszcze dzieciaczek niema zębów trójek? Bo moja Ala niema 3 i 5,ale się martwie bo 3 już powinny dawno wyjść. Szwagier niema wogóle 3 bo od początku niemiał zalążków. Boje się, że Alusia też nie będzie miała i będzie jak wampir.

          Chyba już kończe esej. Zostawiam kilka zdjęć.
          Attached Files
          Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





          Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

          Skomentuj


            Odp: Wrzesień 2009!!!!

            Karolaina - masz pecha z tym samochodem, u mnie zepsuł się wskaźnik paliwa, czekam właśnie aż mechanik ściągnie mi ze złomu, ale ciągle o tym zapomina, a mi już 2 razy zabrakło paliwa na mieście, tak źle wyliczyłam na ile km mi starczy

            Tulixpanku - Alusia jest prze prze przecudna, prawdziwa modelka

            Staś ma 1 całą trójkę, a dwie mu właśnie wychodzą.
            Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
            Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


            Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


            http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

            Skomentuj


              Odp: Wrzesień 2009!!!!

              My już mamy wszystkie zęby, nawet 5-tki, a Ala nadal się ślini...

              Ja dzisiaj byłam z dziewczynami na plaży, ale ulewa nas przegoniła




              Skomentuj


                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                Tulipanku Alusia śliczna. Moja natomiast przeżywa muchy i pszczoły bo ją Maja straszy tym bzzz... ale nie boi się raczej. My oglądamy mrówki, ślimaki, motyle itp.
                Attached Files




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrzesień 2009!!!!

                  Hej Kobiety!
                  Karolaina, współczuję zatrucia.Dobrze, że już doszłaś do siebie. Ja przywożę sobie warzywa od rodziców (mają swój ogródek), zero chemii więc jemy pewne.
                  AMSW, Julia cudna. A Ty dbaj o siebie! Przypomniało mi się jak mnie denerwowały zapachy i nie mogłam lodówki otworzyć ale myślałam, że przy drugiej ciąży to się nie powtarza.A jednak.
                  Tymek też zakłada buty moje, męża i dziadków i paraduje po mieszkaniu.Zakłada jeszcze do tego okulary przeciwsłoneczne
                  Argo, rzeczywiście zuch z Ciebie dziewczyna! A Twoje małe kobietki widzę że ładnie się razem bawią.
                  Ewylynka, gratulacje dla Pauli. Aby tak dalej
                  My żyjemy bez pieluchy już całe 4 miesiące, nie zakładam mu nawet na noc. Tymoteusz budził się raz w nocy na siusiu ale od jakichś 2 tyg przesypia całą noc w swoim łóżeczku, śpi od 22 do 9 rano.
                  Tulixpanku, Ala śliczna, naprawdę. Mój synek też gada ciągle i co mnie zadziwia uczy się coraz trudniejszych słów np. grabki, wiadro, wiatrak, alarm, okap, dinozaur itp. Potrafi w sumie już powtórzyć każde słowo ( nie zawsze idealnie) i składa po 2 słowa.
                  A z wagą to może musi tak być bo on też nie przybiera od jakiegoś czasu. Waży 11 kgi nie może przytyć już od jakiegoś czasu ale ładnie rośnie, ma 85 cm. Z jedzeniem jest różnie, raz lepiej raz gorzej i ogólnie to wybrzydza. Nie chce dotykać niektórych rzeczy bo brzydzi się. W ogóle taki czyścioch z niego że jak coś na rączce ma to trzeba od razu usunąć bo płacz. Buzia ubrudzona też nie może być. Przez to nie chce też trzymać jedzenia w rękach poza jakimiś tam wyjątkami. Wkurza mnie to ale nie mam na to sposobu.
                  Tymoteusz - ur. 03.09.09

                  Skomentuj


                    Odp: Wrzesień 2009!!!!

                    Hejcia

                    U nas pogoda masakryczna.... wczoraj to dosłownie marzłam... założyłam sobie rybaczki i koszulkę z krótkim rękawem i wyglądałam jak idiotka. Znalazłam tanio klosz do lampy za 40zł ale 12 km za Kielcami dobre te 40zł i niż 100zł i dzisiaj jadę odebrać. Uff wczoraj mnie policja dwa razy mijała ale na szczęście nie zauważyli (dobrze że folia daje efekt klosza, bo inaczej byloby kiepsko)

                    Agatti z Tolą jest podobnie, że musi być czyściutka, zbiera najdrobniejsze okruszki z dywanu niczym jak kurka i podaje mi żeby wyrzucić lub sama idzie i ryp do kosza. W ten sposób straciłam dwie gumki do włosów, długopis i zeszyt z notatkami ze szkoły. A już nie daj boże jak coś się na rączce przyczepi, to odrazu damula leci i każe sobie wytrzeć.
                    U nas postęp, wieczorem jak nie ma kąpieli to leci do łazienki i każe sobie rączki nóżki i ząbki umyć. Fajnie to wygląda i się cieszę, że ma już taki nawyk, bo nie będę sie później męczyć i siłą zaciągać do łazienki by zęby umyła.
                    Z wagą u nas podobnie- leniwie przybiera teraz ma 10,5kg i to od jakiś dwóch miesięcy. Lekarka kazała się nie martwić, ale najważniejsze że przybiera na wzroście

                    Miłego dnia! uciekam robić moje kochane rozwalone autko wrr a tu takie zimno...
                    Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                    25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                    06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                    27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                    Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                    14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                    15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                    18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                    Skomentuj


                      Odp: Wrzesień 2009!!!!

                      Halooooooooooooooooooooo!
                      Jest tu kto?

                      Karola: naprawilas juz ten klosz w aucie?
                      Tulipanek, Marika: zdjecia super - dziewczyny przeslodkie!

                      Ja sie czuje fatalnie Ale malenstwu to nie przeszkadza. 3 tygodnie temu u ginki nic nie bylo widac a dzisiaj juz ludek ma prawie 2 cm, serducho bije. Ja mam wiecej pic (malymi porcjami), zeby mi ciagle niedobrze nie bylo. Mam stos prania do prasowania a zasypiam na stojaco. Wczoraj bylo u nas wolne i Peter prawie caly czas zajmowal sie Julia. Mam nadzieje, ze mi sie samopoczucie w ciagu kilku nastepnych tygodni poprawi, bo inaczej nie wyobrazam sobie jak to bedzie dalej.

                      Piszta kobiety!!!!



                      Rosne...
                      14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                      17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                      13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                      16.11.2009 5620 gr, -
                      16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                      19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                      17.06.2010 9250 gr, -
                      06.09.2010 10600 gr, 77cm
                      14.12.2010 11600 gr, 81cm
                      05.05.2011 11900 gr, 83cm
                      20.09.2011 13200 gr, 90cm
                      14.01.2012 14300 gr, 93cm
                      19.07.2012 15500 gr, 98cm



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrzesień 2009!!!!

                        AMSW cierpliwości i lepszego samopoczucia życzę! Trzymaj się, kochana!
                        Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                        Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                        Skomentuj


                          Odp: Wrzesień 2009!!!!

                          Hejka

                          Aniu naprawiłam, ale jestem zła, bo poprzedni właściciel zmieniał lampy i nie powiedział jakie są, a ja kupiłam wg oryginału klosz i jest inny, ale facet w sklepie powiedział żeby sie nie martwić i jeśli dla mnie to nie problem to żeby wymienić tylko drugi klosz i będzie ok.
                          Trzymaj się mocno kochana, pamiętaj pierwszy trymestr najgorszy potem już z górki, zresztą co ja Ci tłumaczę, przeciez już przez to przechodziłyśmy wszystkie i wiemy na czym to polega.

                          U nas trochę nowości głównie u Toli, bo ja ... eh szkoda mówić...
                          Ale Tola już po schodach wchodzi sama i trzyma się tylko jedną ręką poręczy, gada coraz więcej, do listy mogę dopisać: co je (co jest), ato (auto- wcześniej coś próbowała mówić, ale nie wychodziło jej przez to "u"), nie che (nie chce- głównie podczas jedzenia ). Można się już z Nią dogadać, np gdy zapytam czy chce jeść to odp "tak" i idzie do kuchni po miseczkę i sobie wybiera co chce jeść. A po zjedzeniu zabiera miskę i wynosi do kuchni podobnie butelkę. Jak poprosze o pilota to też mi poda (wiem, to jest jawne wykorzystywanie, ale w mądrych księgach prasowych wyczytałam że takie proszenie dziecka o podanie czegoś uświadamia mu, że sam też może podejmować decyzje a razem uczy nazewnictwa przedmiotów, a dodatkowo takie coś pomocne tez jest przy nauce załatwiania sie poza pieluszką.) Widać różnicę np do tego co było miesiąc temu.

                          mam pytanie, czy Wasze dzieciaczki też tak wszędzie i na wszystko wchodzą?? mnie serce w gardle staje jak widzę, jak Bąbel wspina się na pufę- fotel przy oknie lub usadza się na krześle obrotowym. I najważniejsze robi mi na złość i podbiega do krawędzi na łóżku i pochyla się do przodu a potem tyłek usadza wygodnie, a ja już bliska zawału... ehh wykończy mnie przed 30-stką

                          Ale naskrobałam...
                          miłej nocki!!
                          Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                          25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                          06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                          27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                          Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                          14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                          15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                          18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                          Skomentuj


                            Odp: Wrzesień 2009!!!!

                            Ejjj co tu takie pustki?? Halo!!

                            Ja tylko wpadłam pochwalić się, że Tola zrobiła kupkę do kibelka. Bałam się że będzie histeryzować, ale obeszło się bez łez, jedynie wielkie zdziwienie że coś chlupnęło a my brawa biliśmy hehe, potem zaglądała do środka i było "a co to?" Mam nadzieje, że zapamięta to i już tak zostanie <błaga> haha

                            No nic koniec kupkowego tematu

                            Miłego wieczorku
                            Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




                            25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
                            06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
                            27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
                            Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
                            14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
                            15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

                            18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

                            Skomentuj


                              Odp: Wrzesień 2009!!!!

                              hej,
                              jestem i ja u nas trochę się działo, Weronika zaczęła wołać na nocnik albo sama go przynosi Ostatnio kaprysi przy kąpieli a mycie głowy wiąże się z krzykiem - nie wiem co jej się stało, wcześniej nie było takich problemów. Byliśmy u kardiologa na kontroli i jest ok tylko musimy pamiętać o kilku rzeczach.
                              Weronia też ma manie na punkcie czystości, czasami na placu zabaw z piaskownicy idziemy pod kran i z powrotem w piach (po kilka razy).
                              Któraś się pytała o trójki - Weronia ma jedna całą, druga jej dopiero przebiła się a dolnych na razie nie widać.

                              Karola gratulacje dla Tosi u nas jeszcze nie ma mowy o toalecie, za wysoko mamy więc sama nie usiądzie. My ostatnio kupowaliśmy części do naszego autka na szrocie, bo dużo taniej i od tego samego modelu

                              Aniu pomimo tych drobnych niedogodności to i tak masz fajnie, my musimy czekać do listopada.
                              Weronika 19-09-2009

                              Skomentuj


                                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                                Cześć
                                Ja zalatana, zagladam, ale bram mi czasu, żeby pisać.
                                Aniu-trzymaj się, już niedługo nabierzesz energii, dbaj o siebie!!!

                                Mój promotor sprawdził moją pracę i postawił mi 5, teraz jeszcze tylko musze termin obrony ustalić, w sobotę jade na ostatni zjazd.
                                Staś zaczął wołać siku odkąd po domu chodzi w majteczkach, jak mu sie czasem zdarzy zsikać, to strasznie się denerwuje, że w kałuży stoi i już zaczął wołac. Za to kupa mu nie przeszkadza
                                Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                                Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                                Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X