Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrzesień 2009!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrzesień 2009!!!!

    Napisane przez kala8 Pokaż wiadomość
    AMSW a nie ma u was jakiegoś magicznego specyfiku który by sprawił żeby moja Pola zaczęła normalnie jeść i miała apetyt ????

    bo ze spaniem kłopotów nie ma za to z jedzeniem gigantyczne
    Mój szwagier swojej 19miesięcznej córce na apetyt daje BIOARON C.
    Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





    Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrzesień 2009!!!!

      Napisane przez tuliXpanek Pokaż wiadomość
      Mój szwagier swojej 19miesięcznej córce na apetyt daje BIOARON C.
      dawałam jej już to a teraz daje apetizer efekty marne

      pediatra mówi że pewnie taki typ, rozwija sie dobrze, nie choruje (tfu tfu) jest energiczna i zadowolona ale żeby ją czymś nakarmić to trzeba sie mocno nagimnastykować i namęczyć a ilości też marne
      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



      Skomentuj


        Odp: Wrzesień 2009!!!!

        Hej Kobiety!
        Wreszcie ochłoneliśmy po urodzinach.Było 21 osób i 5 dzieci. Narobilam się strasznie! I nalatałam w dzień urodzin, dlatego nie mam zbyt dużo zdjęć, bo zazwyczaj to ja pstrykam. Na szczęście pogoda dopisała i polączyliśmy urodziny z grillem. W domu nie zmieścilibysmy się więc impreza była w takim dużym pomieszczeniu gospodarczym ale wszystko ładnie udekorowaliśmy i było naprawdę ok.
        Tymoteusz dostał dużo zabawek wśród których nr 1 jest koń na biegunach od chrzestnego (śpiewający, galopujący i ruszający ogonem i pyskiem . Tymuś na początku bał się go ale teraz najbardziej go lubi i chce na nim siedzieć non stop.
        Dostaliśmy też sporo pieniędzy. Zostało mnóstwo jedzonka więc już 3 dzień nie gotuję
        Niestety Tymcio troszkę przyziębił się i ma teraz katarek i kaszel. Kurujemy się jak możemy.Tymuś w dzień urodzin spał tylko 15 minut! W nocy po urodzinach płakał - chyba odreagowywał ten dzień pełen emocji.

        Ewylynka, Tulixpanek - cieszę się, że u Was urodziny też udały się!
        Tulixpanek, robilaś sałatkę z mojego przepisu? U mne w końcu było aż 5 sałatek!
        Indra, Tymuś swój charakterek pokazuje już od dawna ale ja mu nie popuszczam zbytnio. Mój mąż jest w tej kwestii bardziej miękki i ustępuje mu. Tymuś najczęściej gryzie nas i szczypie. Wyrzuca też rzeczy ze wszystkich szafek, wyciąga z szafek mąkę, kaszę i ze złością rozsypuje ją.
        Mogłabym tak jeszcze długo pisać bo rozrabiaką małą jest ale jeszcze to ogarniam. Z drugiej strony zrobił się ostatnio taki przytulaśny, że szok. całuje mnie i męża, ciągle przytula się i chce zasypiać tylko w moich ramionach. Ciągle przytula mi się nawet do ręki i poklepuje mnie przy każdej okazji
        Wczoraj podcięłam Tymkowi włoski; mimo tego nadal wygląda jak dziewczynka I jeszcze jedno: gada, gada i gada - coraz więcej swoich słowek śmiesznych. Podśpiewuje sobie: pa pa pa pa i probuje naśladować slowa, które my wypowiadamy. Mam wrażenie, że wcześnie zacznie mówić ale zobaczymy
        Coyotku, dużo zdrówka dla Julka!
        AMSW, zrobiłaś mnie i Tymciowi super niespodziankę. Dziękujemy za pamięć i fatygę!!! To bardzo miły gest, który podkreśla to, że nasze tu kontakty są nie tylko wirtualne ale że istniejemy naprawdę! Kartka śliczna! Jeszcze raz dziękuję!
        Last edited by agatti; 16-03-2011, 14:22.
        Tymoteusz - ur. 03.09.09

        Skomentuj


          Odp: Wrzesień 2009!!!!

          i jeszcze zabawki...
          Last edited by agatti; 16-03-2011, 14:22.
          Tymoteusz - ur. 03.09.09

          Skomentuj


            Odp: Wrzesień 2009!!!!

            Napisane przez agatka1987 Pokaż wiadomość
            .. On mnie zwyczajnie gryzie, ja myślałam, że mnie boli od tego ciągnięcia, bo tak płytko łapie, a wczoraj normalnie miałam ślady zębów na brodawkach... Myślę, że też zęby mu dalsze próbują wyjść i jest taki nerwowy, a ślina leci litrami...
            .......
            Agatka obejrzyj mu dokładnie buzie - podniebienie, język i dziąsła. My też myśleliśmy, że idą zęby a tu kluło nam się bakteryjne zapalenie jamy ustnej.Teraz taki wiek, że o bakteryjki nie trudno. My naszą przynieślismy najprawdopodobniej z placu zabaw, jak Julek upadł na brudną foremkę




            i Bartek :-)

            Skomentuj


              Odp: Wrzesień 2009!!!!

              Tymek ma tę samą zabawkę co Julek - z tym światełkiem na górze. U nas jest na tapecie co jakiś czas.
              Zmykam robić obiad i na zebranie do żłobka, a niania Bartek zostanie z Julkiem.
              pa




              i Bartek :-)

              Skomentuj


                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                Ja chcę osanit, jaaaaaaaaa, proszę grzecznie

                My szczepimy 6w1, pneumokoki mamy już za sobą, a teraz doszczepimy meningokoki.

                A u nas problemu z jedzeniem nie ma, wręcz przeciwnie, moje dziecko by tylko jadło i jadło, muszę chować przed nim jedzenie, bo płacze i się głośno domaga jak coś widzi na stole, albo jak my jemy. Boję się, że na grubaska wyrośnie.
                Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrzesień 2009!!!!

                  Agatti nie robiłam sałatki, ale za to te piersi zrobiłam i podałam z frytkami i sałatką z kapusty pekińskiej. Bardzo namęczyłam się, żeby zdobyć to przyprawe węgierską. Fajne zabawki Tymek dostał.
                  Coyotek kupiłam te pyzy co poleciłaś

                  Ja właśnie wróciłam z usg, nic mi nie jest, a kurde nadal boli. Ala właśnie zasneła, a ja ide coś zjeść.
                  Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                  Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                  Skomentuj


                    Odp: Wrzesień 2009!!!!

                    Tulixpanku, i co dobre wyszły? Mój brat zrobił z piersi indyka takie cienkie paseczki i w tej panierce smakowały wiśmienicie ( no i z moim sosem czosnkowym).
                    Coyotku, ja nigdy nawet nie patrzyłam na takie zabawki bo wydawały mi się głupie ale myliłam się - jest całkiem ok. Ja przy większości zabawek zaklejam plastrem głośniki, bo są za głośne.
                    Agatka, ja daję Tymciowi do picia wodę przegotowaną a w chłodniejsze dni (tak jak pisze Ewylynka) jestem raczej za herbatkami. Robię wtedy słabą malinową z dziką różą. Soczki podaję od wielkiego święta i rozcieńczam wtedy z wodą.
                    Co do cycusia: kończymy cycusiowanie!!! Chciałam skończyć przed urodzinami i nie karmiłam drugi dzień ale bolały mnie piersi i głowa więc nakarmiłam synka. Od soboty nie karmiłam go. Spuszczam po kilka kropelek gdy czuję mrowienie. Mam pokarm w piersiach ale już mi tak nie dokuczają. Tymuś jakoś nie upomina się. Ostatnio to w ogóle gdy go przystawiałam to ssał kilka sekund a potem patrzył na cycusia, śmiał się i uciekał ode mnie.Stwierdziłam, że najwyższy czas powiedzieć cycusiowi pa pa. Chyba Tymuś jest bardziej gotowy niż ja bo mnie to jakoś troszkę szkoda ale tak sobie wcześniej przyjęłam że do roku. Mam nadzieję, że odbędzie się bez komplikacji dla mnie.
                    Tymoteusz - ur. 03.09.09

                    Skomentuj


                      Odp: Wrzesień 2009!!!!

                      Super urodzinki! Adaś jeszcze biega, choć juz w piżamce, teraz próbuje bez cyca to na rękach go lulam ale to też nieciekawe rozwiązanie, Adas jest jeszcze cycusiowy, ale starczy już tego cyckowania, trochę szkoda, bo przytulił się i ładnie zasypiał... Ja nie wiem jak to będzie...
                      Kupiliśmy fotelik coneco do 36 kg.
                      Dziewczyny Adasiowi czasami podczas kapieli woda wpada do ucha, to xle, w ogóle nie powinna wpaśc?
                      Adaś - 15.09.2009 3220g/56cm


                      Michaś 11.09.2013 3920g/53cm

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrzesień 2009!!!!

                        Napisane przez tuliXpanek Pokaż wiadomość
                        Coyotek kupiłam te pyzy co poleciłaś

                        Ja właśnie wróciłam z usg, nic mi nie jest, a kurde nadal boli. Ala właśnie zasneła, a ja ide coś zjeść.
                        No i jak wyszły?Ja to nieraz mam na nie fazę, wrzucę całą paczkę, bo oczami to bym wszystkie zjadła, a potem skucha bo oczy chcą, a buzia nie daje rady już ich przemielić




                        i Bartek :-)

                        Skomentuj


                          Odp: Wrzesień 2009!!!!

                          Napisane przez agatti Pokaż wiadomość
                          .......
                          Coyotku, ja nigdy nawet nie patrzyłam na takie zabawki bo wydawały mi się głupie ale myliłam się - jest całkiem ok. Ja przy większości zabawek zaklejam plastrem głośniki, bo są za głośne.
                          .......
                          U mnie też na początku są naklejki wyciszające zabawkę, ale muszę uważać na Julka, bo potrafi je odkleić i podjadać. Łobuziak jeden.

                          U nas cycusia końca nie widać. Miałam ból jak rozłożyła mnie angina, potem on dostał tego bakteryjnego zapalenia jamy ustnej i musiałam szybko się przestawić na ściąganie, a tu d....a, bo przez moją walkę z anginą miałam ściśnięte gardło, mało co piłam i bałam się że pokarmu to z tego nie będzie. Ale o dziwo więcej ściągałam niż przy normalnym trybie dnia. Najwidoczniej piersi wiedziały że trzeba stanąć na wysokości zadania by wykarmić malucha. Mnóstwo herbaty podtrzymującej laktację i mnostwo samozaparcia by ją przepchnąć przez zaciśnięte gardło i jest ok. Pokarm mam dalej i jeśli będzie ok to zamierzam karmić do końca pierwszej grupy w żłobku. No ale u nas inna sprawa - Julek nie jada ani jaj, mleka i mięsa z kury.A dzięki niemu ja też

                          Zmykam....dziś mamy opóźnienie, bo Julek prawie cały dzień przespał.Idziemy się myć i spać.

                          dobrej nocki




                          i Bartek :-)

                          Skomentuj


                            Odp: Wrzesień 2009!!!!

                            Hej, Agatko jaki dużyy tort mieliście A zabawki nowe to ja nei wiem gdzie bym pomieściła bo mamy małe mieszkanie a i tak dużo tego wszystkiego...
                            Byłam dzisiaj z młodą u lekarza i musimy porobić wszystkie badania bo Paula je mało i mało waży 8 kg i ma 71 cm więc jest niska... może wyjdzie nam znak dlaczego ten łobuz się tak czesto mi w nocy budzi... Jeszcze jutro do szpitala na kontrole czy łuk brwiowy nam sie dobrze goi...

                            Skomentuj


                              Odp: Wrzesień 2009!!!!

                              Wszystkiego Naj... dla Alicji z okazji pierwszych urodzin!!!

                              I tradycyjnie troche wspomnien
                              Last edited by AMSW; 05-06-2012, 22:30.



                              Rosne...
                              14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                              17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                              13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                              16.11.2009 5620 gr, -
                              16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                              19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                              17.06.2010 9250 gr, -
                              06.09.2010 10600 gr, 77cm
                              14.12.2010 11600 gr, 81cm
                              05.05.2011 11900 gr, 83cm
                              20.09.2011 13200 gr, 90cm
                              14.01.2012 14300 gr, 93cm
                              19.07.2012 15500 gr, 98cm



                              Skomentuj


                                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                                Wszystkiego najnajnajnajnajlepszego dla Alusi!!!!

                                Aniu nie można otworzyć tych załącznikó (przynajmniej u mnie)

                                Ale wczoraj natworzyłyście

                                Ja wczoraj uzbroiłam się w nową butelkę, smoczki i mleko NAN HA 3
                                i pełna optymizmu wreczyłam oszukańczy plyn mojemu dziecku
                                piła, piła, piła...
                                już wydawało się, że śpi
                                gdy nagle przypomniała sobie o naturalnym mleku i musiałam jej dać
                                ale przynajmniej lepiej spałą w nocy, tzn. tak mi sie wydaje bo sama położyłam się koło 21,ale jak ona się w nocy obudzila to miałąm pelne piersi, także musiało być później niż zwykle

                                miłęgo dnia




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X