Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wrzesień 2009!!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Wrzesień 2009!!!!

    Hej z wieczora!

    Duzo zdrowia dla Juliana i Agi!

    Bylam dzisiaj na "przegladzie" z Julia. Julia wazy 10,6 kg, ma 77 cm. Dostala dzisiaj 2 szczepionki: tezec itd w jedna noge a w druga jedno klocie na odre, swinke i rozyczke. Przeciw ospie nie szczepilam, bo wg. mojego lekarza lepiej zeby ja dostala zanim pojdzie do szkoly. Im mniejsze dziecko tym latwiej ja przechodzi - cos mi sie wydaje, ze Tulipanek o tym pisala pare dni temu.
    W domu nadal chaos, Julia wariuje i na moment nie moge jej samej zostawic.



    Rosne...
    14.09.2009 4170 gr, 51 cm
    17.09.2009 3810 gr, 51 cm
    13.10.2009 4750 gr, 56 cm
    16.11.2009 5620 gr, -
    16.12.2009 6700 gr, 62 cm
    19.03.2010 8150 gr, 68 cm
    17.06.2010 9250 gr, -
    06.09.2010 10600 gr, 77cm
    14.12.2010 11600 gr, 81cm
    05.05.2011 11900 gr, 83cm
    20.09.2011 13200 gr, 90cm
    14.01.2012 14300 gr, 93cm
    19.07.2012 15500 gr, 98cm



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Wrzesień 2009!!!!

      Agatko ja podaje Ali herbatki rumiankową albo malinową z dziką różą, soki i napoje z bobofruta albo bobovity albo sok malinowy ciocinej roboty taki do wody.
      Arqo po roku szczepi się dziecko na odre,różyczke i świnke chyba. I właśnie niewiem czy szczepić czy nie. To szczepienie chyba nie jest płatne.
      Ta szczepionka to jedno ukłucie prawda??
      AMSW z Julki to kawał dziewczynki jest!!!!

      Dobrej nocy
      Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





      Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

      Skomentuj


        Odp: Wrzesień 2009!!!!

        Cześć,
        ale tutaj pisto.
        U Nas zimno i deszczowa. Ala właśnie zasneła, a ja zabieram się za nauke. Popołudniu idę na usg jamy brzusznej bo mnie już długi czas brzuch boli.
        Wczoraj cały dzień faszerowałam ją tym lekiem od Ani i Ala spała od 23 do 5 rano cud chyba!!!!!!!!!
        Miłego dnia Dziewczyny!!
        Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





        Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

        Skomentuj


          Odp: Wrzesień 2009!!!!

          Napisane przez tuliXpanek Pokaż wiadomość
          .....Ala od jakiegoś tygodnia nosi ubrania na 80cm, ale jeszcze spodnie i rękawy w bluzeczkach są ciut za duże, ale znowu te na 74 są za małe. .......
          Julek nosi 80 na 86. Spodenki na 80 są akurat, te na 74 już są ciut za krótkie, a bluzeczki za wąskie. A body to od 80 do 96cm w zależności od firmy.

          Kurcze zgubiliśmy w weekend czapeczkę. Taką jeszcze po Bartku i tak mi jej szkoda. Teraz to nawet za późni by jej szukać, b o albo ją ktoś zgarnął albo do kosza wrzucił.
          Zazwyczaj jak się nałoży czapeczkę to się jej nie zdejmuje, ale on się wtedy tak ślinił, że troczki były mokre, poza tym co chwilę słonko grzało no i posialiśmy ją, a że ja wróciłam wczesniej do domu, a chłopaki chwilę po mnie to jakoś to umknęło, zwłaszcza że niekapek został w wózku. Ach....szkoda (




          i Bartek :-)

          Skomentuj


            Odp: Wrzesień 2009!!!!

            Napisane przez arqo Pokaż wiadomość
            ......
            Ala ma natomiast zapalenie uszka. Tak mi się zdawało kilka dni, że łąpała za nie, ale jakoś wmówiłam, sobie, że w zabawie a jednak nie.
            Zresztą 2 noce mi się budziła,aż w końcu z piątku na sob koło godz 23 mega płacz z poczatku, ale ululałam ją do snu i myślałąm, ze brzuszek, a w sob rano patrzę ropa w uchu. Pojechałąm do naszej lek prywatnie do domu, na szczęscie ją zastałam, ale jutro muszę iść do laryngologa. Niby nie jest źle, bawi się i jest pogodna, ale boję się, zeby to nie miało wpływu na słuch......
            Arqo mój Julek nigdy nie chorował na zapalenie ucha, teoretycznie ....bo raz mi się wydawało, że łapie się częściej za uszko i go boli, ale pediatra sprawdził i powiedział, że nie, że wszystko jest ok. A teraz jak Julek ma prawie rok okazuje się, że ma przewlekłe wysiękowe zapalenie uszu i nie leczone włąściwie może doprowadzić do częściowego niedosłuchu. I teraz nie wiadomo czy to wina alergii czy przebytego zapalenie o którym nie wiedzieliśmy.




            i Bartek :-)

            Skomentuj


              Odp: Wrzesień 2009!!!!

              Dziewczyny byłam dzisiaj u lekarki i pokazała mi artykuł na temat tego szczepienia i jestem w 100% spokojna i będe szczepić, bo jak się okazało to te niby badania były przeprowadzone na dzieciach niepełnosprawnych, bez opieki lekarza i teraz już są to nieaktualne dane nt teoretycznego autyzmu!!!! Więc te wszystkie informacje na necie są kulką nieprawdy i paniki!
              Antonina Wiktoria- 23.09.09 godz. 20:55 waga- 3470g i 56cm długości




              25.01.11- 9970g i 77cm wzrostu
              06.04.11- 10000g i 80cm wzrostu
              27.05.11- 10500g i 82cm wzrostu
              Bilans 2-latka 18.10.11 11kg i 88cm wzrostu
              14.03.12- 12,5kg i 90cm wzrostu
              15.08.12- 13,2kg i 94cm wzrostu

              18.01.13- 14,8kg i 99cm wzrostu

              Skomentuj


                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                Napisane przez AMSW Pokaż wiadomość
                ......Przeciw ospie nie szczepilam, bo wg. mojego lekarza lepiej zeby ja dostala zanim pojdzie do szkoly. Im mniejsze dziecko tym latwiej ja przechodzi - cos mi sie wydaje, ze Tulipanek o tym pisala pare dni temu.
                .....
                Mi się wydaje, że ja Bartka szczepiłam, a i tak w wieku 4 lat ją dostał. Ona chyba nie chroni w 100% tylko powoduje, że przechodzi się chorobę łagodniej i chyba coś w tym jest, bo przeszło to u nas płynnie. Kropek było pełno, ale schodziły książkowo.




                i Bartek :-)

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Wrzesień 2009!!!!

                  A tak poza tym to dzień dobry ) skupiłam się na tematach, zamiast się przywitać.
                  U nas ciut lepiej, za wszystkie życzenia powrotu do zdrowia bardzo dziękuje. Kochane jesteście.
                  Julek już nie rozpacza, choć nadal w ustach nie zaciekawie to wygląda. Za to więcej krostek się już nie pojawia bo te co ma smaruje bactrobamem, a łapki alantanem by się trudniej przenosiło.Gorączki też już nie ma, za to energii ma teraz za dwóch.
                  A u mnie - hmmm, wszystko minęło poza tkliwością migdałka, lepiej go nie dotykać, antybiotyk mam brać do soboty więc może się uspokoi, a jak nie to się zobaczy, w sobotę mam kontrolę u laryngologa, a w poniedziałek u pediatry.




                  i Bartek :-)

                  Skomentuj


                    Odp: Wrzesień 2009!!!!

                    Napisane przez karolaina Pokaż wiadomość
                    Dziewczyny byłam dzisiaj u lekarki i pokazała mi artykuł na temat tego szczepienia i jestem w 100% spokojna i będe szczepić, bo jak się okazało to te niby badania były przeprowadzone na dzieciach niepełnosprawnych, bez opieki lekarza i teraz już są to nieaktualne dane nt teoretycznego autyzmu!!!! Więc te wszystkie informacje na necie są kulką nieprawdy i paniki!
                    Karolaina - my też będziemy Julka tym szczepić. U nas większym problemem jest to że szczepionka ta zawiera białko kurze i szczepienie Julka musi odbyć się pod kontrolą lekarską. My mamy termin w przyszłą środę, ciekawe czy go zaszczepią jak ma chłopak to zapalenie jamy ustnej i liszajka, z drugiej strony to jeszcze tydzień, pewnie do tego czasu będzie zdrowy.




                    i Bartek :-)

                    Skomentuj


                      Odp: Wrzesień 2009!!!!

                      Napisane przez karolaina Pokaż wiadomość
                      Dziewczyny byłam dzisiaj u lekarki i pokazała mi artykuł na temat tego szczepienia i jestem w 100% spokojna i będe szczepić, bo jak się okazało to te niby badania były przeprowadzone na dzieciach niepełnosprawnych, bez opieki lekarza i teraz już są to nieaktualne dane nt teoretycznego autyzmu!!!! Więc te wszystkie informacje na necie są kulką nieprawdy i paniki!
                      A ja znowu oglądąłam wczoraj w tv, że kobieta chyba w Angli wygrała proces, bo jej dziecko właśnie zachorowało na autyzm. Naukowcy powołani uznali, że jest prawdopodobne, że dziecko zachorowało przez szczepionke.
                      Ja mam do piątku czas, jutro sama ide na pobranie krwi więc popytam jeszcze pielęgniarki. Ja to się boje bo wiem czym autyzm "pachnie".
                      Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                      Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Wrzesień 2009!!!!

                        Aga super, że u Was lepiej
                        Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                        Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                        Skomentuj


                          Odp: Wrzesień 2009!!!!

                          Karolina pozatym autyzm nie ma nic wspólnego z opieką lekarską , bo autyzmu się nie leczy Na dzieciach niepełnosprawnych ale umysłowo czy fizycznie?? Ciekawy ten artykuł, ale mnie nie przekonuje
                          Oj ja też pewnie zaszczepieni, bo gdy nie zaszczepie to dziecko nie dostanie już żadnych szczepionek bo muszą być one podawane pokolei, żadna nie może być pominięta.
                          Alicja urodziła się 08.09.2009 r. godz. 6.40 waga 2,5 kg wzrost 49cm.





                          Aniołek[*]-10 tc- 31.07.2012r.

                          Skomentuj


                            Odp: Wrzesień 2009!!!!

                            Lepiej, lepiej, tylko dziecię odkleić się teraz nie chce.
                            Śpi też teraz koło mnie na kanapie....czujnie bardzo




                            i Bartek :-)

                            Skomentuj


                              Odp: Wrzesień 2009!!!!

                              Kto ma ochotę na kanapeczkę?
                              Może zrobiłby i dla mnie coś dobrego.....nikogo chętnego?
                              No coż, wstaje z kanapy (bo na kanapie to siedzą same lenie ) i pomykam do kuchni, oddalonej o 3m w linii prostej i otwartej na pokój ....mówię wam ale daleko.




                              i Bartek :-)

                              Skomentuj


                                Odp: Wrzesień 2009!!!!

                                Cześć
                                u mnie ten Osanit aż takich rewelacyjnych efektów nie przynosi, ale pomaga trochę. Ale niestety się kończy !!! Lekarka powiedziała, że moje dziecko jest takie emocjonalne i muszę takie kochać, więc kocham, choć jak o 6 rano wstaję niewyspana do pracy, to przez chwilę trochę mniej (ale tylko przez chwilę).
                                Czy Wasze dzieci też coraz bardziej charakterne się robią, pokazują fochy i się obrażają? Bo mój Staś coraz częściej tak, zwłaszcza jak coś chce a ja mu sie chcę dać. I ciągnie mnie strasznie za włosy i za okulary łapie, nie mogę go tego oduczyć, a jedną parę już mi połamał i chodzę teraz w starych, brzydkich.
                                Zanim Zostałeś Poczęty - Pragnełam Cię... Zanim Się Urodziłeś - Kochałam Cię...
                                Zanim Mineła Jedna Godzina Twojego Życia - Byłam Gotowa Dla Ciebie Umrzeć...


                                Stanisław 03.10.2009r. 3540g 58cm


                                http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...ndra83;page:-1

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X