Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    witam mamusie. Mojemu Mateuszowi kaszel wrócił od 1 w nocy strasznie kaszlał i nie mógł spać a skonany był. On chyba niedoleczony jest bo ciągle wraca to chorubsko.
    Dziewczyny jeszcze raz zapytam bo chyba nie doczytałyscie. Czy nie można dawać niczego przeciw gorączce jeśli jest poniżej 38,5?
    Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
    Waga 4180 i 58cm


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      można tylko zalecają od 38,5 bo lepiej jak organizm walczy z wirusami ale ja swojej nie raz daję jak ma powyżej 37 bo ona wtedy jest nie do zniesienia a tak to humorek wraca
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        PAULINCHEN CZY SZCZENIACZEK UCZNIACZEK MA WYCIAGANE BATERIE CZY JEST ZASZYTY NA AMEN I TRZEBA GO ROZPRUWAĆ
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Witam,mam pytanko do "NEGRI1" Jak sobie radzisz z dzieciaczkami bo miedzy nimi jest 2 latka roznicy???U mnie jest 20mc roznicy i szczerze "mowiac" jestem z siebie zadowolona,w dzien mam poukladany plan dnia,najgorzej jest wieczorami-kapiel,kolacja no i usypianie,tzn mlodsza zasypia przy cycu a starsza sama i czasem bywa tak ze dwie naraz placza,dwie naraz cos chca,jak mlodsza usypiam to starsza "przeszkadza',chyba wiesz o co mi chodzi bo pewnie nie raz i ciebie to spotkalo...?Zazwyczaj u mnie jest tak ze ja usypiam mala a maz karmi starsza i kladzie ja spac.Czym twoja starsza sie teraz interesuje?Bo moja teletubisiami i kubusiem puchatkiem...

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            a to moje córeczki no i mój mężuś z córeczkami
            Last edited by chudagleba; 17-02-2010, 12:25.

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Napisane przez zosia236 Pokaż wiadomość
              Dziewczyny jeszcze raz zapytam bo chyba nie doczytałyscie. Czy nie można dawać niczego przeciw gorączce jeśli jest poniżej 38,5?
              można ja zawsze podawałam
              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                a w ogóle to cześć dziewczyny

                siedzę w pracy i nie mam weny do roboty i jeszcze mnie coś zaczyna łamać i gardło pobolewa , wzięłam już jakieś leki i mam nadzieje że przejdzie bo nie chce do domu czegoś przywlec
                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  No Ja dałam mu wczoraj czopka na noc bo taki płaczliwy i marudny. A chwile potem już się uśmiechał. Mój mały mówi tata ale mama nie mogę z niego wyciągnąć. Mówi też ta i dadada. A byłam pewna , ze jego pierwszym słowem Będzie MAMA haha.
                  Mateuszek ur 28.04 godź 5:30
                  Waga 4180 i 58cm


                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Cześć dziewczyny
                    Filip STOI! mamy kojec za naszymi głowami jak śpimy no i dziś rano obudziło mnie klepanie po głowie, gadanie MAMA to ja się odwracam a mój synalek stoi sobie w kojcu no i teraz nic tylko stoi i stoi już chyba z 20 minut, co się przewróci to dalej wstaje już zakumał ale śmiesznie to wygląda bo nie ma się o co zaczepić, żadnych szczebelków ani nic i sobie podraczkowuje do ścianki, łapie się za brzegi rączkami opiera twarz na siatce i staje na paluszkach a potem stopach bystrzak hehe
                    mi już humor wrócił mimo że się nie wyspałam w nocy ale w dzień nadrobiłam i podrzemałam z godzinkę z małym.
                    Majorka ten szczeniaczek raczej musi mieć miejsce na baterie bo to by było bez sensu odpruwać i zaszywać znowu.. tylko pewnie gdzieś pod ubrankiem schowane
                    Chuda dziewczynki to raczej do taty podobne co? fajne laski

                    czas na kawkę i coś słodkiego
                    1.03.2009 9:55 FILIPEK

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Już nie pamiętam kto mnie pytał o te slajdy chyba Zosia, to napisała mi Sikornik krok po kroku trochę nad tym siedziałam i kombinowałam ale się udało wkońcu

                      jest taki program jak photoscape i jak się go otworzy to jest w menu coś jak anigif jak się na to wejdzie to po lewej szukasz zdjęć i je przeciągasz na pole na środku po dodaniu wszystkich zdjęć po lewej ustawiasz czas bo domyślnie zmieniają się co pół sekundy potem zmniejszasz rozmiar na 640x480 i zapisujesz a potem ja to wrzucam na www.imageshack.com i potem w podpisie na forum robisz dodaj obraz i wklejasz link z obrazem np. z imageshack
                      1.03.2009 9:55 FILIPEK

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Dziewczyny pytanko do was:
                        czy czasem nie możecie utrzymać na wodzy swoich emocji tzn. czasem chlapniecie coś w złości choć tak naprawde tak nie myślicie..
                        mi się zdarza ostatnio często szczególnie jak młody nie chce uparcie zasnąć, kręci się i mnie kopie to mi się wyrwie wstrętny bachorze czy coś... albo wczoraj do Damiana coś w pyskówkę strzeliłam i mówię "to się rozejdźmy marzę o tym" choć wcale tak nie jest jestem zła na siebie ale to leży zakorzenione chyba gdzieś w głebi umysłu bo miałam niezaciekawego ojca i chyba to jakoś się wpisuje w życie późniejsze...
                        1.03.2009 9:55 FILIPEK

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Hello

                          aniu od razu Ci odpowiadam, bo ja mam zupełnie tak samo i u mnie też jest to echo nieciekawego dzieciństwa - mój ojciec był (jest) alkoholikiem odkąd pamiętam a do tego kompletnie się mną nie interesuje - już od 10 lat nie mamy kontaktu
                          oczywiście nie mogę usprawiedliwiać kazdego mojego czyny trudnym dzieciństwem, ale jednak coś w tym jest, dlatego tak mi zależy na szczęściu moich córeczek teraz bo wiem jak to rzutuje na przyszłość
                          Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                          Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            a u nas walki z chorobą ciąg dalszy, pani doktor powiedziała ze jest dużo lepiej ale trzeba dokładnie doleczyć bo zapalenie oskrzeli lubi nawracać
                            wiec cały czas inhalacje, czyszczenie noska, flegamina oklepywanie no i dostała antybiotyk w syropku, nawet jakoś połyka - a świństwo straszne, brr
                            no i ze spacerków na razie nici
                            Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                            Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Napisane przez chudagleba Pokaż wiadomość
                              Witam,mam pytanko do "NEGRI1" Jak sobie radzisz z dzieciaczkami bo miedzy nimi jest 2 latka roznicy???U mnie jest 20mc roznicy i szczerze "mowiac" jestem z siebie zadowolona,w dzien mam poukladany plan dnia,najgorzej jest wieczorami-kapiel,kolacja no i usypianie,tzn mlodsza zasypia przy cycu a starsza sama i czasem bywa tak ze dwie naraz placza,dwie naraz cos chca,jak mlodsza usypiam to starsza "przeszkadza',chyba wiesz o co mi chodzi bo pewnie nie raz i ciebie to spotkalo...?Zazwyczaj u mnie jest tak ze ja usypiam mala a maz karmi starsza i kladzie ja spac.Czym twoja starsza sie teraz interesuje?Bo moja teletubisiami i kubusiem puchatkiem...
                              chuda dokładnie wiem o czym mówisz - u nas tak było do czasu - teraz mam już system i jest ok, najpierw jest kąpana mała, a Amcia pomaga, kiedy ja daję cyca małej i usypiam wtedy prawie zawsze starsza z tatą ogląda bajkę, jak już mała spi to wtedy ja albo tata kąpiemy amelkę, książeczka i do łóżka -tez zasypia sama, czsami jeszcze marudzi przed snem, ale wtedy Lusia już śpi więc mam dla niej czas
                              u nie to gorzej poranki wyglądają, trzeba przy obu naraz coś zrobić, wtedy cyrk jest
                              wg mnie to Twoje córcie do ciebie podobne - tylko te włoski nie twoje

                              a co do zainteresowań Amelki to ona lubi takie dla starszych dzieci- ostatnio pana kleksa na youtubie katujemy, a poza tym woli piosenki od bajek, np kolorowe kredki, przedszkolaczek itp
                              teletubisi nigdy nie lubiła a puchatka kocha jak chyba wszystkie dzieci
                              no i ona woli zeby jej czytać ksiazeczki niz ogladac bajki
                              Last edited by Negri1; 18-11-2009, 12:32.
                              Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




                              Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Napisane przez zosia236 Pokaż wiadomość
                                witam mamusie. Mojemu Mateuszowi kaszel wrócił od 1 w nocy strasznie kaszlał i nie mógł spać a skonany był. On chyba niedoleczony jest bo ciągle wraca to chorubsko.
                                Dziewczyny jeszcze raz zapytam bo chyba nie doczytałyscie. Czy nie można dawać niczego przeciw gorączce jeśli jest poniżej 38,5?
                                Zosia można, ale zalecane jest,żeby nie zbijać gorączki jeśli nie przekracza 38,5
                                podczas gorączki lepiej i szybciej ogranizm zwalcza bakterie i wirusy.

                                Stopnie nasilenia gorączki – mierzone pod pachą - określamy zwykle jako:

                                - normalna temperatura to: 36 -37 stopni Celsjusza,

                                - stan podgorączkowy: 37,1-38 stopni Celsjusza,

                                - gorączka - umiarkowana: 38,1-39 stopni Celsjusza,

                                - gorączka - wysoka: powyżej 39 stopni Celsjusza.


                                Bywa spowodowana przegrzewaniem malca lub stresem, ale to rzadkość.
                                Najczęściej jej przyczyną jest infekcja. Organizm broni się przed wirusami i bakteriami,
                                podwyższając temperaturę. Niewysoka gorączka jest bardzo dobra, bo zabija zarazki.
                                Ale zbyt wysoka lub trwająca długo może nawet być groźna. Zobacz, jak sobie z nią poradzić.
                                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X