Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    hej

    madzik ja tez już sprzedałam Poli kombinezon z zeszłego roku na allegro , fajnie bo sprzedał sie za cene jaka go kupiłam rok temu , tylko wtedy był nowy

    ale kurtki cos nie moge sprzedać

    a na zime juz mam dla dziewczynek nowe kurtki i buty dla Gabi , a dla Poli kupie lada dzień bo narazie nic mi sie w oko nie rzuciuło fajnego, a dla Gabi kupiłam w ccc kozaki takie trochę oficerkowe czarne za 89 zł i jestem zadowolona

    co do spania w dzien to Pola od lipca w zasadzie nie śpi w dzień , czasmi jej sie zdarzy ale żadko że u mamy na dywanie padnie )ale ja jej nie kładę
    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Czesc dziewczynki
      co do spania to mój ksiaze własnie zasnał i potrafi przespac nawet 3 godziny ale jak go nie poloze to o 18 juz mi pada i spi tylko do 5 wiec drzemka musi byc okolo21 zasypia i spi do 6-7

      my kombinezon i kurtke tez sprzedalismy i kupilam malemu na razie tylko kombinezon bo kurteczke kupilam w styczniu na wyprzedazy mariquity za 60zł a kombinezon tez z nariquity za 150 nowy i jestem bardzo zadowolona jeszcxze tylko buty przymierzalam mu w Bartku ale 200zł wiec jeszcze musze poczekac bo na razie kasy brak

      a ja chora jestem kregoslup tak mi nawala ze szok, jak prowadze samochod to mi rece dretwieja jak trzymam kierownice i bylam na przeswietleniu jutro wyniki zobaczymy co tam sie poprzestawiało

      Czacza a ty jak tak chudniesz moze ty w ciazy jestes ja tez tak na poczatku miałam
      BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

      LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Napisane przez megi84 Pokaż wiadomość


        Czacza a ty jak tak chudniesz moze ty w ciazy jestes ja tez tak na poczatku miałam
        no to żeś mnie megi teraz wystraszyłaś
        Amelia ur. 19.04.2009
        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






        Alicja ur. 18.08.2012
        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          No może? Sprawdż lepiej.Ja to na początku wogłóle apetytu nie miałam..

          A jak tam aukcja?Sprzedałaś butki?
          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            hej hej witam sie popoludniowo
            mój Dominik śpi w dzień okolo1,5godzinyi po20juz w lozku wykapany wstaje rano okolo9więc nie narzekam.
            i odpieluszkowany calkowicie,nad ranem wola na nocnik wiec pielucha po nocy tez sucha,ale zakladam jeszcze w razie co.
            a zakupy zimowe,kombinezon mamy czapki szaliki itd równiez kupimy butki tylko i finali moze czapke jakas fajną trafie jeszcze,
            gdzieś tam Czacza pytala o kreacje ślubna no cóż ecru dluga do ziemi bufiasta spódnica i gorsetliczę na to ze przez ten miesiąc cycki mi jeszcze urosną
            a co do chudnięcia to ja nadal spadam z wagą więc Czacza-teścik zrób w razie czego,nie zaszkodzi







            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              hehe ja też duzo schudłam jak zaszłam i pierwsze co pomyślałam po poście Czaczy to właśnie ciaża powiem wam ze odkąd woreczek się rozsypał czekam z niecierpliwościa która w kolejce będzie następna hehe

              Kasienkoa jak ty sie czujesz bo mało tu do nas zagladasz i nic o sobie nie piszesz czyżbyś znalazła inny wątek?

              my po lekarzu na szczęście antybiotyku nie ma ale jak się do piątku pogorszy to wprowadzimy ja też nie najgorzej mama nadzieję ze na dniach nam przejdzie

              Megiteż mam duze problemy z kregosłupem i nawet dzis rozmawiałam na ten temat z panią doktor ale u mnie to juz dupa nic sie nie da zrobić jeśli chodzi o ból to tylko przeciw bólowe i zapalne leki i rechabilitacja ,masaże albo operacja ale na to drugie to chyba nigdy sie nie zdecyduję u nas jest jeszcze taka pani doktór ona chinka i jest za*********ista jeśli chodzi o masarze i nastawianie kręgosłupa wiec myśle czy nie skorzystać koszt to tylko 50 zł ale mam pewne obawy i to mnie na razie zniecheca ale jak pogadam z moja p.dok. i powie że ok to sie zarejstruję i zobaczymy
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Dobry śpiochy


                Nie trafiłam szóstkihe he,ale tak mnie jakoś połamało ,że cały lewy bark mnie boli-myślałam,że z łóżka się nie podniosę.
                Dzisiaj czeka mnie prasowanko-więc do póżniej.
                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Bry..

                  boli mnie wszystko co kobiece. owuluje sie dziś.. wiec to przez to.. rano myslalam ze peknie mi w srodku coś.. jakbym balona w macicy miala..



                  Kaia.. i jak z płaszczykiem i butkami?? siostra powiedziala ze zawsze mozna jakiś rabacik...hyhyhy...
                  Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                  dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Bry
                    Renatka czyli dzis znosisz jajo...?U mnie nadal nic....Przeglądałam swoj notesik(w nim mam zapiski od pierwszej miesiaczki,jakie leki hormonalne brałam) no i za każdym razem gdy odstawialam anty to @ miałam wywoływany Kurde....
                    Madzik miłego prasowania,nienawidzę tego.....
                    Grygorku kopytka zaje****************,tylko najlepiej smakują takie prosto z patelni,potem odgrzane to juz nie.
                    Dzis gotuje zupke ze świeżej kapusty,na kaczce
                    No i w planach mam zamiar pochowac letnie ciuszki dziewczynek,ale narazie mi sie nie chce...
                    Miłego dnia

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Cześć

                      Chudzinko ja cię bardzo przepraszam, że cię ciagle mylę z Renatką Jakos tak mi się w ciąży porobiło hehe Ale postaram się poprawić.

                      Renatka
                      a ile za te butki?

                      Majoreczko wątek owszem założyłam, ale mało osób zagląda i tak dziwnie sie pisze, bo w sumie nikogo się nie zna. Z wami to zupełnie inaczej, jakbyśmy się znały wieki
                      I czytam was, tylko jestem taka zmęczona i śpiąca non stop, że rzadko kiedy mam siłę odpisać.

                      Chuda - teraz to napewno juz do ciebie - daj przepis na te kopytka. Chętnie spróbuję. U nas w menu dzisiaj jajko sadzone z ziemniakami i ćwikła. Ostatnio tylko ćwikłę bym żarła mniam.

                      Spadam do pracy po pracy czyli papierologii przedszkolnej. PA!




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        jesli razem z plaszczykiem to siostra powiedziala ze za 33zł + przesyłka odda

                        a jesli oddzielnie to plaszczyk 20 zł i buciki 18 zł
                        Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                        dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          I kasia.. daj mi odp tak do ok 19.. bo Jest kilku kupców na plaszczyk..
                          Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                          dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Kasiur ależ ja się nie gniewam No zakręcona jestes jako ciężarna i tyle hehehe....
                            A te kopytka to zamiast gotować w wodzie to po prostu usmaż na patelni,tylko tłuszczy nie żałuj A kopytka to wiesz jak się robi...?
                            Majorka to chyba ty chciałas przepis na zupke serową...?Podaję przepis:
                            *0.5kg mięsa mielonego
                            *2 serki topione śmietankowe hochland(niewiem jak się je pisze)
                            *mała smietana 18%
                            *marchewka
                            *piertuszka
                            *seler
                            *por
                            *koperek lub natka pietruszki do posypania
                            *przyprawy
                            Przygotowanie:
                            Ugotowac wywar z warzyw i mięsa mielonego-mięso uformowac w kulki(jakbyś robiła pulpety czyli dodac jajko i przyprawy),oddzielnie w miseczce rozpuścić serki topione z wywarem i smietaną,jesli wszystko będzie miękkie to wlać serki ze śmietana do garnka i zagotować.Przyprawic do smaku,posypac zieleninką.Smacznego

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Renatka masz wiadomośc na priv,odpisz.

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Chuda.. odpisalam
                                Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                                dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X