Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    cześć wszystkim
    pogoda okropna u nas parno i chmury nachodza deszcze nieuniknione,ja juz lepiej kaszel mi zszedl troche kataru zostalo,Dominik jeszcze troche kaszle ale jest duzo lepiej.

    czy wy tez macie takiego lenia?ja w domu robie ostatnio niezbedne minimum naprawde,nic mi sie nie chce ta pogoda chyba tak na mnie dziala.
    juz powoli sie pakuje,z kartka doslownie zeby nic nie zapomniec
    moj m wyjechal dzis do pracy na3dni,w sobote wraca i wieczorem wychodzimy w końcu potanczyć-maly do mojej mamy jedzie na noc,bede spokojniejsza niz tesciowa by z nim byla no i pospie rano







    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Hej

      Witamy córy marnotrawne!!! Nichol, Paulinchen i Syrwunia!!!!

      Megi i jaką postawili diagnozę małemu? Z czego to uczulenie? A ile zapłaciłaś za zinalfat? Ja trafiłam na promocję i chyba 39 zł z 70. A coś jeszcze podajesz oprócz tej maści?

      Kala a jak tam z Polą i jej krostkami?

      My dzis wybieramy się do kościoła na ostatnie trzepanie kwiatków i błogosławieństwo dzieci. A dopiero wróciłyśmy z przedszkola. Julcia będzie chodzić od września systematycznie, a teraz czasami wpada się pobawić




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        cześć

        ja ma dzisiaj urwanie głowy w pracy koniec miesiaca i jednocześnie półrocza

        megi, kasiar z krostami Poli raczej bez rewelacji chociaż dziaij rano miałam wrażenie że chyba trochę lepiej ale pewności nie mam

        smaruje ją rano i wiczorem jakimiś maściami (jedna robiona druga to seboderm i na te duże zmiany elokom ), dostaje jakiś syrop xyzal i jak sie nie poporawi do poniedziałku to na wtorek mam już umówioną wizytę u deramtologa
        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          hej

          u nas jak na razie diagnozy BRAK przechodzi więc leki działają ale od czego ma to cholerstwo to nie wiemy jutro będą wyniki z krwi na toksokarozę to taka choroba przenoszona przez koty i psy, i nie mogę dodzwonić sie do tego dermatologa
          Kala a ty masz namiary na jakiegoś pożądnego i zaufanego
          A za zinalfat pierwszy raz płaciłąm 38 a teraz znalazłam apteke w której jest po 29 apteka ALOES nie wiem czy to siecówka czy tylko u nas regionalnie ale ceny mają nieziemskie wszytsko średnio 10-20 zł taniej!!! tylko trzeba się nastać w kolejce ale warto.
          A poza zinalfatem ma syrop AERIUS i probiotyk BIOGAIA no i przeciwgrzybiczo brał syrop 10 dni FLUMYCON i obowiązkowo kąpanie i smarowanie EMOLIUM
          BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

          LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            kurde u nas naprawdę zaczyna się nieciekawa pogoda i zastanawiam się czy dziś jechać na te szczepienie nie jest obowiązkowe więc zawsze mogę umówić się na inny termin, nie?
            Amelia ur. 19.04.2009
            godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






            Alicja ur. 18.08.2012
            godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Witam,ja już z rana zaliczyłam ZUS i nadal sprawa stoi w kropce bo nie doszło to sprostowanie Nerwy mam nieziemskie.
              Dzisiaj w nocy jadę po synusia sama do sanatorium,jutro wieczorem będziemy już w domku Po drodze jeszcze chwilę zahaczymy o Kraków,bo 3 godz między pociągami będzie.

              Może chwilę się zdrzemnę ,paapap
              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                I moje dzieciaczki:
                Attached Files
                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  megi tego dermatologa poleciła mi nasza prywatna lekarka-pediatra, ale nie wiem jaka jest ta lekarka dermatolog bo nigdy u niej nie byłam także na 100 % nie mogę polecić ,

                  mam tylko wyznaczoną wizytę na przyszły wtorek tak na wszelki wypadek, bo za tydzień w sobotę wyjeżdzamy na urlop i jak Poli to nie zniknie to do niej pójdę

                  ta dermatolog nazywa sie Grażyna Pietrzykowska i przyjmuje w Nowej Europie na Al. Kościuszki w Łodzi,

                  ale teraz po pracy obejżałam Polkę i coś mi sie wydaje że jest lepiej oby !!!!!!!!!!!! , zobaczymy jutro
                  Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Kala a masz do niej jakiś numer tel???
                    My siedzimy sami w domu ja też mam takiego lenia ze szok, M od poneidziałku siedzi w niemczech moze jutro wróci, a mi sie nawet na podworko nie chce wyjsc
                    BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                    LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Napisane przez megi84 Pokaż wiadomość
                      Kala a masz do niej jakiś numer tel???
                      megi tu masz link do strony tego centrum dermatologii ,tam masz telefony i całą informacje, jak wejdziesz w lekarzy to tam jest jej nazwisko, można zadzwonić i sie umówić , zresztą tam jest sporo tych lekarzy tylko ja ich niestety nie znam więc nie wiem który dobry ???

                      http://www.nowa-europa.pl/nasze-uslugi/
                      Last edited by kala8; 30-06-2011, 17:28.
                      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Cześć dziewczyny wpadłam na chwilke po cięzkim dniu w pracy dobrze,ze jutro piątekpracuje od 6-18 i czasami nawet w niedziele także są dni kiedy mam dość




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          dziś wszystko było pod górkę, jednak zdecydowaliśmy że pojedziemy na szczepienia, bo takie odkładanie na nic się nie zda, wyjechaliśmy jakieś 40 min wcześniej by w mega korkach się przecisnąć no i niestety nie wystarczyło nam to, lało jak z cebra więc niektórzy kierowcy tracą głowę i P-ń cały stał, jechaliśmy ponad 1,5h, zamiast na 16.20 dojechaliśmy na 16.50 Amelka zbadana, osłuchane serduszko - na szczęscie nie ma szmerów żadnych!!!!!!!!! i podczas zastrzyku nawet nie skrzywiła się, byłam z niej naprawdę dumna, dostała full naklejek i po całej przychodni opowiadała jaka to ona jest dzielna a my o dwie stówki (I dawka) lżejsi II dawka za ok 6 tyg i znów 200, ale po to odkładamy by było właśnie na takie coś.. wracaliśmy znów w mega ulewie i nagle stanął nam samochód, ja przerażona, ale udało się, zaskoczył i przejechaliśmy na oparach dosłownie do stacji, okazało się, że kontrolka paliwa nie świeci i nie było już w baku benzyny, gdyby nie stacja dosłownie o krok to stanęlibyśmy na ulicy..
                          Amelia ur. 19.04.2009
                          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                          Alicja ur. 18.08.2012
                          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            czesc
                            Paulinchen, nie dziwie sie wcale, ze mozesz miec czasami dosc! 12 godzin codziennie w pracy +dzieci i tak caly czas bedziesz ciagnac? czy przejsciowe

                            Czacza, nooo to przygod wystarczajaco na jeden dzien. Moj M. kiedys tez tak na oparach podjechal pod pagorek i na stacje benzynowa juz doslownie stoczyl sie na dol. Tylko, ze on to tak swiadomie do ostatniej kropli ciagnie...jakies tam prywatne obliczenia i jezdzi najbardziej ekonomicznie jak sie da, takie male zboczenie .. no i raz sie prawie przejechal

                            A tak z innej beczki, to jak sie mu przypomni to chodzi obrazony i zly i zaczyna tak niemilo naskakiwac na mnie o ten moj wyjazd do mamy. 3 tygodnie w roku i to ostatni raz sie zdarzy bo w przyszlym juz szkola i pytal sie ostatnio co ja tam bede robic, no brzmialo to conajmniej jakbym nie do matki a do kochanka jechala. Za bardzo przywykl, ze ja zawsze w domu z dziecmi siedze...i czekam na niego. No nie mogl sie z tym pogodzic.

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Bry.. deszczoro u nas.. leje i leje..;/ moze sie rozpogodzi.. bo ja pranie mialam robić.

                              ja coraz bardziej chora.. moje gardło i nos mnie wykonczą. do tego Ł. widzi ze ledwie oddycham i mowie.. a on mi tu co wieczor i rano o seksie. nooooz. latam jak *****nieta caly dzien jak nie na szmacie to za dziecmi.. wieczorem jak wyjde z psem to on po minucie dzwoni ze gdzie ja sie podziewam ( chociaz sam przed chwią wrocił z ryb bo byl na chwile..ok kilku godzin ) no ale jemu to mozna. a ja mam w domu siedziec dzieci wczesnie spac klasc spac i czekac wypindrzona nagrzana na niego w lozku bo moze jak on raczy wczesniej wrocić to mu sie zachce. Aaaaalez mnie w********ił. rano oczywiscie foch bo jak on mogł nie dostac. i chodzi warczy.. no mam ochote go trzasnąć. dobrze ze pojechal do pracy..

                              planuje jechac do tesciow na kilka dni.. ale jestem ciekawa czy moj obrazony malzonek mnie zawiezie. bo wyprawa autobusem.. ok 3 godzin jazdy mi sie nie usmiecha..
                              Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                              dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                hej piekne

                                renatka wiem cos o tym taka samo kiedys mialam hehe

                                ale teraz to chodze na cisnieniu :P

                                wiecie ze niedługo rok bedzie jak sie rozstalam z Adamem!!!

                                mnie ostatnio zdenerwowala Adama mama

                                wyobrazcie sobie ze ide z coreczka w wozku i je zobaczylam byly daleko i odbilam w druga strone zeby z nimi nie gadac i wozek mi sie popsol ale i kawalek dalej spotkalam kolege i probowal mi naprawic a jego matka z ta glupia siostra za krzakow wgladaly!!! potem podeszly do kolumny z ogloszeniami tylko nic nie czytaly bo cal czas byly glowy odkrecone tam gdzie stalan.
                                wiedzialam ze juz cos bedzie bo one sa spoleczniary i bajko pisarki..
                                Na wizyte przychodzi do nIkoli tata w koszulce pod tytułem "wy*****ane na wszysto" i poszedl z dzieckiem na spacer bo dopiero zobaczylam z balkonu. wrocili wiec mu mowie ze nie wypada chodzic z dzieckiem w takich koszulkach z napisami i ze to zle swiadczy o nim itd a on do mnie ze to nie moja sprawa wiec mu powiedzialam ze niki nie bedzie z nim wychodzic na spacery w takim razie
                                to on sie mnie pyta czy wozek mi sie nie popsol i powiedzial ze ten moj ma niki nie skrzywdzic bo on mu krzywde zrobi hahaha a ja sie zaczelam smiac !!! sobie mysle co za idiotki wymyslily ploty i ooo
                                jak to byl moj kolega nie spotkalam go na miescie a one juz stworzyy historie!!!
                                wiec on byl zazdrosny i przyszedl w tej koszulce!!!

                                u nas brzydk pogoda....

                                ja chce prawdziwych wakacji sloneczka na niebie
                                Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X