Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Czesc dziewczyny

    Dziekuje za ciastowe uznanie Wczoraj, jak przyjechal mezus zjedlismy po kawalku i powiem Wam, ze lepiej smakuje niz wyglada, na bank zrobie takie nadzienie sernikowe do urodzinowego dla Maika.
    Dzisiaj Pawel ma wolne i jutro (Dzien Krolowej) tez, no i sobota i niedziela to czeka nas dluuuuuuuugi weekend, dzisiaj jedziemy do parku rozrywki, ale mama sobie poszaleje

    Maiki juz coooooraz wiecej chodzi zamiast raczkowac i taki banan zadowolenia na twarzy ze hej, a Vincent w totalnym szoku, jak patrzy na braciszka

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      A z tym sloncem to nie ma co zazdroscic, bo juz poszlo do Was chyba
      Dzisiaj w sumie ma byc jeszcze ladny dzien, ale od jutra juz ziab, az sie nie chce wierzyc

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Moje malątko obudziło sie pare min po 5 Ja niewiem co sie z nim ostatnio dzieje ale coraz bardziej mam dosc tak rannych pobudek ;/ No i dziś nie poodpoczywam w domu bo i posprzątac trzeba z lekka jutro szykowanie zarcia bo w sobote urodzinki robie chłopcom A i Filip został w domu bo cos narzeka ze go udo boli ;/ niemam pojecia od czego wczoraj wieczorem nic mu nie bolało..w nic nie nie stuknął..moze gdzie nadwyręzył..? żeby mu ten ból szybko przeszedł bo we wtorek czeka mnie prawdziwa wyprawa.jade z dwojką dzieci do lekarza gdzie w kolejkach sie siedzi ok 2 godzin. ;/ popsikalam mu jakims sprejem od bólu miesni i mam nadzieje ze pomoze
        Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


        dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Hej dziewczynki jestem i ja

          no Grygorku ja mam nadzieję ze te słonko to do nas pójdzie

          ja dzis mam paskudny dzień właśnie rozmawiałam z weterynarzem i poprosiłam żeby przyjechał bo z tym moim psiakiem jest już bardzo źle i muszę go dziś uśpić,mam tylko nadzieję ze jakoś to przetrwam i się nie rozkleję przy nim był z nami 12 lat a teraz tak się męczy ze wczoraj to już patrzeć na niego nie mogłam faszerowałam go pyralginum żeby tak nie cierpiał

          Wszystkiego najlepszego dla Negri z okazji urodzin tylko że ona do nas już chyba też przestała zaglądać
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            renatka ja też robię imprezkę w sobotę

            Młody śpi, a ja oglądam program na travel &living, i kurde dziewczyny- jak można nie wiedzieć że się jest w ciąży??? dopiero jak skurcze porodowe się zaczynają to w szpitalu lekarz babkę oswieca??? no rozumiem że tusza robi swoje, tzn że może brzuch nie być tak widoczny ale cała reszta?

            u nas dziś pochmurno ale chyba w miare ciepło wiec po drzemce wybierzemy się na spacerek.


            Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              majorka a to jeszcze go nie uśpiłaś? czy to już jakis drugi psiak? bo kiedys tez już wspominałas że masz bardzo chorego pieska w domu


              Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Inka ja go wtedy nie uśpiłam dostał leki i jakos jeszcze pociągnął ale od tygodnia jest z nim źle i dziś już nawet nie chce chodzić a on podwórkowy jest,kupiłam go jak byłam w 2 miesiącu ciąży z synem i nikt nie wiedział że go kupuje dowiedzieli się jak już go do domu przyniosłam wtedy jeszcze mieszkaliśmy u mojej mamy no trudno jak trzeba to trzeba

                my już po spacerku i po 2 śniadaniu miałam isć na kawe do sąsiadki ale mi gdzieś uciekła pewnie na zakupy

                dziewczyny tak szaleją że normalnie wytrzymać nie idzie
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  no to rzeczywiście nie ma co go męczyć, ale mogę sobie wyobrazić ile ta decyzja będzie Cię kosztować mi jakoś pieski w większości umierały ze starości. tzn miały juz te kilkanaście lat. jeden też troszkę chorował, tzn jak już był starszy to dostał padaczki no i kiedys taki atak dopadł go w nocy i nikt nie mógł mu pomóc strasznie mi było go szkoda bo miałam jakies 3 lata jak dostałam. a mojego przedostatniego pieska otruli, miał dopiero 2lata. no ludzie to po prostu świnie są i tyle (oczywiście nie wszyscy ale wiadomo o co chodzi)


                  Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Na szybko odpisuję

                    Megi nie szczepiłam, lekarz mnie poinformowal zetakowe jest ale jakby dał do zrozumienia że zbedne
                    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                    http://annalena4u.blogspot.com

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Hej , no ja chyba też małego nie zaszczepie, jak zachoruje to jakoś sie wykurujemy
                      A u nas dzisiaj miły dzień, poza tym że Bartek wstał o 5 ale mężuś dal mi pospać do 8 hmmm po prostu raj i jeszcze mnie na basen zabrał, bo stwierdził że nauczy mnie pływać hmmm ...raczej mu się nie uda bo ja tylko z deseczką czuje sie bezpiecznie
                      BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                      LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Cześć dziewczynki,u nas dzisiaj cieplutko,ma być nawet 25stopni,ale po południu burze.A u Was jaka pogoda? Ja zaraz wstawię pranko,bo przy trzech łobuzach pranie non stop

                        A Kacperos przesypia mi od trzech dni nocki Nareszcieeeee......
                        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Hej,

                          WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA SZYMONKA I OSKARKA Z OKAZJI PIERWSZYCH URODZIN!!!!


                          Mam nadzieję że nikogo z życzeniami nie pominęłam a jeśli tak to wybaczcie
                          U nas dzisiaj też pięknie, mały nie wstał jak zwykle o 5 ale o 7.10 aż się sama po 5 przebudziłam tak już chyba z przyzwyczajenia, ale miło było dłużej pospać
                          Dzisiaj jedziemy na małe zakupy poszukać prezentu dla mojej chrześnicy na komunię chyba kupię jej aparat tylko nie wiem za ile, bo ona to taka trochę roztrzepana i jak kupię jakis lepszy to może długo niewytrzymać obadamy może znajdziemy coś w rozsądnej cenie i fajnego.
                          BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                          LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych solenizantów!
                            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych solenizantów Szymonka i Oskarka
                              Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Ale u nas dzisiaj skwar... istne lato, gdyby nie ten wiatr chociaż w gruncie rzeczy też jest ciepły.
                                Coś pustki dzisiaj - pewnie wszystkie korzystają ze słoneczka
                                Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X