Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Dzień dobry :-)
    Renatka dostałaś @ ? Napisz czy ciebie tez tak napindalaja jajniki,kurde zesrac się idzie z bólu...Przy anty nic mnie nie bolało przed @
    Kala w/g mnie to nie "zabieraj" wszystkiego naraz.Niech najpierw Pola polubi wc ,odczekaj z tydzien czy dwa a wtedy proponuje dopiero odebrac jej tego przyjaciela smoczkowego.Ja tez sie balam zabrac za "nionia",Iza całe dnie łaziła z nim,do tego zasypiała z drugim w ręku.Któregos dnia po nocy pokazałam Izuni fotke jakiegos tam noworodka i powiedzialam że dzidzia nie ma smoka,że bardzo płacze i jesli jest grzeczną mamusi córeczką to zeby go oddała.No i oddała bez żadnego ale,nawet za nim nie tęskniła...Trzeba kombinować
    aniusos a może posadz lalke na nocnik(jej ulubioną),zachwalaj że ładnie siedzi itd,zagadaj córe by miec okazje wlania troche wody do tego nocnika i oczywiście podnieście lalke i... wielkie brawa dla niej ze jest SIKU...Za pierwszym razem może nie wyjsc ale zabaw sie w to kilkakrotnie w ciągu dnia,zobaczysz że podziała.No i oczywiście pokaz że dzieci ktore robia juz na nocniczek pieluszek nie noszą,że pieluszki sa dla maluszków.
    W tym wielu dzieci napradwe dużo rozumieją.Musisz ciągle tłumaczyć.pokazywać,a twoje starania przyniosa sukces.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      hej
      oj widzę ze u was trudne tematy pieluszkowo smoczkowe u nas już z nocnikiem mam spokój bo ona długo wytrzymuje i nawet jak w mieście zachce to potrafi do domu dowieść co do dyda to u nas już 5 miesiecy nie ma ale jak bym tylko jej dała to na 100% go weźmie i będzie go dydac Maja juz po tygodniu zapomniała a ta jędza nadal pamięta i jak pojedziemy do mojej mamy a ona pilnuje małego 11 miesiecy i jak tylko zobaczy u niego dyda to juz zaczyna że ona też itd
      ale jesli chodzi o zabieranie to nie na raz bo potem można krzywdę zrobić za duzo emocji i stresu wiec Kaluś powolutku ja swojej powiedziałam ze myszka zabrała akurat szła spać i piła mleko i jej trzymałam a jak go chciała to dla checy powiedziałam ze nie ma i ze go myszka zabrała i zobaczyłam że nie ma za bardzo reakcji histerycznych a jak jeszcze zasneła to juz wiedziałam że z dydem koniec przez tydzień była taka płaczliwa i emocjonalnie rozklejona ale potem juz przeszło

      idę ogladac serialik
      Chuda jak tam ciacho wyszło,zupy serowej nie jadłam daj przepis jak masz
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        hej dziewczynki, wróciłam i stęskniłam się za Wami

        poczytałam wszystko, jutro przy czasie napiszę coś więcej..
        na NK i FB wkleiłam parę zdjęć


        KASIAR gratuluję cholernie i zazdroszczę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        Amelia ur. 19.04.2009
        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






        Alicja ur. 18.08.2012
        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          nooo Kala nie wszystko naraz daj jej czas jak zaprzyjaźni się z nocnikiem to wtedy koniec smoczka dopiero


          my na szczęscie już dawno bez smoka po 1 urodzinach jej zabrałam ze strachu przed zadławieniem bo ją przyłapałam rano ze smokiem w buzi do połowy przegryzionym i od tamtej pory ani razu nie dałam, wszystkie wyrzuciłam i koniec, chodziła trochę wściekła ale wtedy liczyło sie dla mnie jej zycie niż zeby się udławiła pdczas snu...przetrwałyśmy to i teraz jak już smoczka nie pamięta to na dzieci ze smoczkiem patrzy jak na ufo hehe bo nie wie co to


          a u nas ogólnie chyba sie choroba zaczyna temp 38 ponad słaniała mi się na rękach zasnęła już ok 19 jutro pójdę do lekarza z nią obejrzeć, lepiej dmuchać na zimne bo jutro miała w góry jechać na weekend ale jak lekarz powie ze to początki choroby czy coś to jej nigdzie nie puszczam...w sumie to jak dalej będzie temp to i tak jej bym nie pusciła...no zobaczymy rano jak ten mój misiak się będzie czuł


          a co do tego odpieluchowania to ja już wszystkich metod próbowałam i z misiami i z lalkami i nic jedyne co lekko podziałało ale na pół dnia to innedzieci na filmikach ale w srodku dnia był taki wrzask "gdzie jest nenusi pielucha" że skapitulowałam i założyłam bo przestawała oddychać momentami w tych żałościach...
          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



          http://annalena4u.blogspot.com

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            aniusos moja rada jest taka że jak cos zaczynasz robić to bądź konsekwentna,nie rezygnuj bo niczego nie zmienisz,to że ci mała zaczela plakać to jest najzwyczajniej w ściecie manipulowanie mamusią... Powiedz jej że pieluszki sie skończyły i już.Niewiem,moze dla mnie to takie proste...Ja nie miałam problemów,na wszystko znalazłam sposób,oczywiście tez miałam "akcje" płaczu ale zaciskałam zęby i kończyłam to co zaczynałam(nie krzywdząc dzieci).
            Mojej szwagierki mały to istny manipulant,np : za coś go nakrzyczy,to tak sie drze,kładzie na podłoge i kopie nogami ze ona tego nie wytrzymuje i w ciągu 10-ciu sekund juz jest u niej na rękach głaskany bidulek bo mama krzyczała....
            Nie znam tak wrednego dzieciaka jakim jest synek tej mojej szwagierki,on nawet moje dziewczyny bije,zabiera wszystko co maja w rękach,a jak mu odbierzesz to robi tak jak pisałam.Ja tam mam go gdzieś,u mnie NIE oznacza NIE.
            A tak wogóle to bry,Iza mi spi już 12 i pół godziny,usneła o 19:45

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              dziewczyny no ja włąśnie tak mam zamiar zrobić , najpierw zakończymy sprawę z pieluchami a dopiero potem zabiore sie za smoka

              ale z pieluchami jest naprawdę dobrze bo już jej sie nie zdarza posikać w majtasy , owszem musze jej o tym siusianiu przypominać ale to mi nie przeszkadza ,
              a kupe to woła normalnie np, wczoraj mówi do mnie "mamo boli mnie bziusiek" a ja ją pytam to może chcesz kupkę a ona "chyba tak" i usiadła no nocnik , 2 min i kupa była w nocniku

              coś te choróbska sie rozszalały szybko

              ja też dzisiaj wezwałam naszą lekarkę bo podaje małej od tygodnia te leki a ona nadal ma katar i chrypi lekko a dzisiaj w nocy zaczęła kasłać,

              na dodatek ja mam gardło zawalone i zarąbiście mnie boli , więc lekarka i mnie przy okazji obejrzy , może jakiś antybiotyk mi przepisze bo ja mam tak z gardęłm że jak już coś zaatakuje to tylko antybiotyk mi pomaga
              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                no my po lekarzu i dobrze ze poszłam bo lena ma to do siewbie że jednego dnia nic drugiego dwa razy zakaszle a na trzeci dzień już oskrzela zawalone i lekarka powiedziała ze dobrze że wcześniej z nią przyszłam bo nie jest bardzo xle no ale najlepiej też nie. póki co bez antybiotyku ale jakby się jutro pogorszyło to mamy jednak przyjść po antybiotyk

                a ta bidula taka osowiała przez temperature ze aż jakby nie moje dziecko, teraz śpi już dłuższy czas a już nie sypiała w dzień wiec musi się źle czuć
                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                http://annalena4u.blogspot.com

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Napisane przez chudagleba Pokaż wiadomość
                  Dzień dobry :-)
                  Renatka dostałaś @ ? Napisz czy ciebie tez tak napindalaja jajniki,kurde zesrac się idzie z bólu...Przy anty nic mnie nie bolało przed @
                  .
                  Okres dostałam. w poniedzialek. i kuźwa jak mnie wszystko bolało.. jajniki, nerki, cale podbrzusze, cycki, od tego i glowa..
                  a jaka ja podminowana chodzilam. Ł ochrzan zamiast kawy rano mial.. za nic..

                  przed okresem tez mnie tak wszystko bolało. i Wlasnie jak bralam tablety to normalnie raj. zero bolu.. zero napadow zlosci..
                  Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                  dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    hej

                    alez dziś mialam zabiegany dzien. nogi mi tak w d... wlazą

                    Jutro znow atrakcje w postaci kopania ziemniakow. A planowalam na sobote paznokcie pomalowac..


                    Moja siostra ma butki po corze swojej do sprzedania. Zimowe, jesienią tez mozna w nich smigac. Rozm 25

                    cena 20 zł+jakas tam przesylka. moze ktorejs z was by sie spodobały?
                    Attached Files
                    Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                    dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      hejo))
                      my problemu smoka nie mamy zaden z chlopaków nie mial nigdy smoczkajakoś tak wyszlo he he a bez pieluch tez jesteśmy juz dluzszy czas na noc klade mu pampka ale i tak budzi sie z suchym i wola nad ranem
                      jutro do szkoly ech chetnie bym pospala po tygodniowym maratonie.ale jeszcze troche dam rade







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Renatka a ta córa to ile miała lat jak je nosiła,bo wiesz,rozmiar rozmiarowi nierówny...
                        MAJORKA A DZIS TY DOSTANIESZ KLAPA NA DUPKE !!! GDZIE SIE PODZIEWASZ...???

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          He he dawaj Chudzieńkaja klapsy lubię hehe

                          ja jak prowadzam małą do przedszkola to jestem totalnie rozregulowana na nic czasu przyjde to śniadanko przy kompie potem na chwile do sąsiadki na kawusie żeby nie czuła sie zaniedbana ona po 60 i traktuje ja jak mamę a moje dzieci jak babcię a i ona do nas przywiazana więc nie zaniedbuje potem przychodzę szybko poszykuje obiadek i po Maje lece wracam obiadek no i albo do mamy albo na zakupy a dzis do koleżanki pojechałam i ona zawiozła mnie do babki co ma ciuchy z Irlandi no za*********iste wszystkie po 3 zł czy dżinsy czy bluzki jedynie dresy welurowe ma po 10 zł ale piękne no i Majeczce pokupowałam i straciłam ponad 100 ale szczęsliwa jestem powiedziałam tylko że jak na Hanie bedzie miała to ja jej wezme nawet po 5 zeta zeby tylko trzymała
                          a jutro do mamy jadę i co czwartek na ZUMBE będę chodziła moze troszke zrzuce hehe

                          Chuda dla porównania to moja Maja ma 5 lat a buty nosi r 24

                          dobra lece lulu bo m juz poszedł,u nas myszy jest pełno mam nadzieje że żadnej cieżarnej nic nie odmówiłam normalnie nas zjedza żywcem przed chwilą w ciagu 10 min złapały sie 3 myszy masakra i kota w domu mamy
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Napisane przez chudagleba Pokaż wiadomość
                            Renatka a ta córa to ile miała lat jak je nosiła,bo wiesz,rozmiar rozmiarowi nierówny...
                            MAJORKA A DZIS TY DOSTANIESZ KLAPA NA DUPKE !!! GDZIE SIE PODZIEWASZ...???
                            Chuda. Amelka nosila te butki jak miala niecale dwa latka. Bo ona styczniowa jest. Stope wielką ma jak chlera ( teraz ma 4,5 lat i nosi 32 rozmiar)

                            moge ci wymirzyc wkladke jak chcesz.


                            jade dzis chyba ziemnikaki kopac o ile deszczu nie bedzie
                            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              fajne te butki ale chyba za duże by były na lenke bo ona ma 24 ale to zależy jaka długa wkładka.

                              a ja jej ostatnio kupiłam butki na jesień i zimę już bo fajne ceny były
                              ale fakt kozaczków do sukienki nie mamy no i jeszcze typowe śniegowce jej kupię do szaleństw na śniegu już kiedyś miałyśmy takie i są super z firmy DEMAR na allegro kupiłam
                              a butki zakupiłyśmy o takie i w sumie nie tak drogo, pierwsze to promocja jakies 2 m-ce temu za 20zł drugie za 49zł a zimowe za 69zł więc nie tragedia
                              Attached Files
                              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                              http://annalena4u.blogspot.com

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Cześć

                                Jeśli chodzi o buty to Julia ma rozmiar 26 Też zakupiłam jesienne a zimowe poczekam czy jej jeszcze noga urośnie czy przystopuje

                                Ziemniaki u nas dawno wykopane, chyba końcem sierpnia. Także Chuda miłego grzebania w ziemi

                                Czeka na mnie sprzątanie ale tak mi się nic nie chce............Buuuuuuuu




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X