Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Witam!
    Ja wpadłam tylko na chwileczkę podziękować Natorkowi za mega pakę super ciuszków z Majeczki na Majeczkę!!! Natalka, wszystko jest super, kilka ciuszków już "obskoczyłyśmy", reszta czeka aż moja panna podrośnie Napisz mi teraz tak poważnie - jak Ci się kochana mogę odwdzięczyć!

    Ja jakoś nie mam czasu spokojnie klapnąć na tyłku, poczytać i poodpisywać na Wasze posty... Jeszcze za kilka dni chyba już w reszcie ruszymy z przeprowadzką i remontami, więc już w ogóle sajgon będę miała, ale mam nadzieję że w końcu się doczekam i spokojnie te pół godziny dziennie na neta uda mi się wyskrobać


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      hej babeczki zdjątka super
      megi-ja mam egzamin konczący moje studium-obronę tytułu-technik administracji
      u nas sajgon goni sajgon-jakoś się z m porozumieliśmy,tzn udało nam się jakoś nasze relacje wyprostować na tyle,że spotykając się z dzieckiem mogliśmy normalnie gadać,-pozew złożony mam-a tu nagle BUM jesteśmy na placu zabaw,ja dolina i spadek formy-okres-a ten mi wyskakuje,widzę,że nie chcesz ze mną gadać,ani na mnie patrzeć, więc już wiesz-przykro mi tak jakoś wyszło,że się z nią przespałem!!!!!!!!!!!!!!!!moja reakcja-bezcenna....
      i się podnosze teraz z tego,i już wiem,że to niie był pierwszy raz,tylko wtedy nie wiadomo z kim,nieważne
      Dam radę,ale boli...







      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Boze Itka , az mnie,zmrozilo co za,palant?!!! Kochana wiesz ze my baby jestesmy twarde, wiec dasz rade kochana ale wyobrazam sovie jak cie to boli normalnie PALANT !!! bo nie chce brzydko mowic:/ trzymaj sie Itus ,pisz czesciej :*





        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          matko Itka bardzo mi przykro , ale to tylko potwierdza słuszność decyzji o rozwodzie z tym dziadem a sposób w jaki cie poinformował genialny i wogóle po co to zrobił ???????????????? i tak sie już rozstaliście przecież i pozew złożony echh, trzymaj sie !
          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Ituś przytulam mocno Dupek z niego, niech spada, nie zasługuje na ciebie

            Nichol czekamy na ciebie

            Kaluś zdrówka dla Poli i udanego urlopowania!!!

            Majorka był już pierwszy raz z depilatorem?

            Skoczek a ty gdzie? Chyba się już wyurlopowałaś

            Ja zaraz się zbieram do budzenia Julii i marsz do przedszkola. Ale fajna pogoda się zapowiada Jupiii

            Miłgo dnia kochane




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Kasiu, dzięki za przywołanie do porządku

              Itka współczuję. Obiecał wierność i uczciwość, a tu masz...Przykro mi, ale wierzę, że jest gdzieś ktoś, kto na CIEBIE zasługuje. Obserwuję Twoją postawę i powiem Ci, że mi babo imponujesz!!! Gdybym była w takiej sytuacji chyba bym się zaryczała, z łóżka nie wstawała, dziecko teściom bym posłała...A Ty machnęłaś ręką, zdajesz egzaminy, dzieciom czas organizujesz. NO SZACUN DLA CIEBIE!

              Ej, ja coś kiepsko się czuję. Zjadłam śniadanie, wypiłam kawę i dostałam biegunkę. Poiwetrze ze mnie uszło, jakby mi ktoś wentyl odkręcił, nie mam siły ręki podnieść. A muszę mięso zrobić na obiad.
              Nator powiedz mi, boś Ty pół lekarza Czy przy jajeczkowaniu może występować biegunka?
              Miesiąc temu miałam plamienie przy owulacji, byłam z tym u lekarza, bo się wystraszyłam, dopiero po fakcie powiązałam jedno z drugim. A teraz od kilku dni mam ból brzucha i pleców jak przy @, a to owu - na bank. Od wczoraj częściej chodzę do wc. Dzisiaj już wzięłam stoperan, bo mnie już flaczki bolą.

              U nas niby po urlopie, ale przed tym właściwym, w ostatni weekend czerwca jedziemy na dwutygodniowy urlop do mamy, w góry
              Jak wiecie pewnie byliśmy w Pieninach z naszą przyjaciółką. Mieszkaliśmy w Sromowcach Wyżnych, mieliśmy blisko do spływu, na Słowację i do zamków w Niedzicy i Czorsztynie. Pięknie było. Pogoda w kratkę, w Boże Ciało zlało nas doszczętnie w Niedzicy, a parasole leżały sobie w bagażniku, bo piękna pogoda się zapowiadała.
              Jakby AniaSos dała wcześniej znać, to pewnie u niej załatwiałabym noclegi, a tak to od początku roku mieliśmy już zaklepany.

              Wstawiam zdjęcia dla Kali, nie wiem czy w ferworze pracy i pakowania się na urlop zdąży obejrzeć, ale niech ma na potem.

              U nas w poniedziałek była straszna nawałnica.
              Ledwo co zdążyłam zdjąć pranie z ogrodu, przyszła taka chmura, że zaraz zaczęło walić gradem wielkości piłek golfowych. Dudniło porządnie w szyby. Jak ja nie jestem lękliwa, tak uciekłam z Edźką do przedpokoju, gdzie nie ma żadnego okna.
              Po wszystkim okazało się, że mamy podziurawione rynny, krzesła i stolik ogrodowe są w dziury. Basen Edzi, który dopiero co dzień wcześniej rozłożyłam potargany w drobny mak, a fasadę domu, całe to ocieplenie jest podziurawione, jakby to z kałacha naparzał. Z owoców nic nie zostało, nawet rzodkiewki są całe w dziurach i wszystko pójdzie na gnój.
              Nam w sumie to nic się nie stało, szkody mamy małe, bo sąsiadom całe dachy podziurawiło, właścicielka przedszkola mówiła, że całą noc biegała wylewać wodę z wiaderek, bo w sypialni jej kapie.
              Masakra, co to się dzieje!
              Attached Files
              Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

              Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                I jeszcze kilka
                Attached Files
                Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Witam

                  Itka współczuję męża .

                  Dziewczyny wszystkie zdjęcia piękne, ale u Skoczka widoki biją na głowę wszystko...są cudowne, jak ja lubię takie miejsca...

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Luna dzięki! Ale mi miło!
                    My z mężem mamy to do siebie, że kochamy polskie góry, a gdybyśmy wygrali milony w lotka to wydalibyśmy na podróże. I zaczęlibyśmy od Polski wzdłuż i wszerz.

                    Ja z kawką mrożoną czekam na Złote Łany.
                    Z brzuchem lepiej!
                    Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                    Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Hej baboszki

                      ja nie zaglądam bo zalatana ciągle coś wszystko w biegu

                      Ituś współczuję idioty ale może i lepiej że teraz to wyszło bynajmniej wiesz że to nie twoja wina a i rozwód z jego winy możesz zrobić i koszty on pokryje i wierzę w ciebie bo ty twarda kobitka jesteś i na pewno sobie poradzisz

                      Skoczku zdjęcia superowe a widoki

                      Kasiu nie mam kiedy sprawdzić ciągle coś i jakaś zmęczona jestem i na nic ochoty Maja chora gorączkuje a moja kocica chyba poważnie chora i pewnie nieuleczalnie biedna ciągle śpi dziś rano byłam z nią na pobraniu krwi zaraz jadę po wyniki i 130 zł mniej w portfelu do tego podejrzewają raka i niewydolność nerek zobacze co wyniki pokażą jak nic się nie da zrobić czeka nas ciężki okres bo trzeba będzie ją uśpić a dla mnie to koszmar mamy ją 12 lat młody za nią przepada i ciężko nam będzie podjąć decyzje ale jak ma się męczyć i odchodzić w bólu to lepiej jej to cierpienie skrócić

                      ja też nie za dobrze się czuję dopadła mnie arytmia jest coraz częstsza a do kardiologa też jakoś brak mi czasu żeby się zarejestrować ech najlepiej schowałabym się gdzieś w jakiejś norze i przeczekała to wszystko masakryczny ten czerwiec pod każdym względem
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        skoczku dzięki za zdjęcia widać że świetnie wam sie udał wypoczynek i widoki piękne

                        a my już prawie spakowani, własnie wszedł m z gabrysią, przywiózł ją z nad morza z zielonej szkoły dzień wcześniej przez ten nasz urlop

                        troche sie martwie Polą bierze ten antybiotyk ale nadal ma katar i pokasłuje no nic mam nadzieję ze zmiana klimatu sprawi że szybko jej przejdzie

                        myślę że wpadne jeszcze jutro od rana bo z Łodzi wyjeżdzamy ok 12
                        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          cześć dziewczyny wróciłam a szkoda bo bym jeszcze chętnie została

                          nie przeczytam Was pewnie, nie ma szans ale postaram się w weekend nadrobić choć troszkę..

                          więc wymarzone wakacje, zasłużyłam na nie w 100000% wyjechaliśmy z pochmurnego Poznania ale już ok 100 km za przywitało nas piękne słońce które już do końca z nami zostało..
                          jestem zachwycona aurą, dziewczynkami, wakacjami ogólnie, nawet z rodzicami było ok bo wykorzystywaliśmy ich na maxa

                          Alunia się spisała, w drogę do Międzyzdrojów spała od początku, potem miała aż 3h przerwy gdzie świetnie znajdywały sobie zajęcia dziewczynki i później godzinkę przed znów spała, ciut gorzej było w drogę powrotną wczoraj bo było już o wiele cieplej no i się strasznie pociły więc spała na raty ale i tak tylko 2 przystanki były więc podróż upłynęła bardzo spokojnie i bz żadnych marudzeń codziennie było coraz to cieplej, odwiedziliśmy Park Dinozaurów - co za impreza, nawet my się odprężyliśmy i bawiliśmy jak dzieci..

                          naprawdę wakacje były udane i niezapomniane, ale niestety ciut za krótkie.. zdjęcia na FB jak zwykle
                          Amelia ur. 19.04.2009
                          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                          Alicja ur. 18.08.2012
                          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            HEJ.

                            ZDIECIA CUDNE.I skoczkowe i Natorowe i Czaczowe.

                            u nas upaly, na zmiane z wyjazdami.prawie codziennie popoludnia poza domem. jak nie Si z Filipem, to inne atrakcje.
                            we wtorek fundacja mlodego dzien dzicka w B-stoku organizowala. oczywiscie dwoch panow pojechalo. wyszaleli sie, bo to w psotniku ( taka sala zabaw ).
                            w srode w pppp zajecia. za tydzien powtorka.. z tym ze we wtorek mam bierzmowanie. tzn moi bracia mają. ale ja u jednego swiadkiem bede.
                            a i w poniedzialek jade z bratem na zdiecie gipsu. potem w piątek z F na zdiecie szyny,chociaz bandaz odwiązac sama potrafie.. no ale zaswiadczenie mi potrzebne do ubezpieczenia.

                            wczoraj chlopaki byli u sąsiadów. mieszka kolo nas takie rodzenstwo z problemami. dziewczynka 7 lat i chlopiec 6 lat. pol godziny posiedzialam i mialam dosc. podejscie ich matki do problemu ( chlopiec prawie nie mowi, a to co mowi to trzeba sie wsluchac zeby zrozumiec ) mnie powala. mial rezonans, inne badania, wyniki ok, wiec ona sądzi ze to ze nie mowi to ma czas.. zaden problem.. u jakiejs jej tam kuzynki kooezanki syn tez zaczął pozno mowic..
                            i jak mi tak przez pol godziny nawijala, 15 wątkami, a mowi szybko, zadaje pytanie i nie czeka na odpowiedz, glowa mi tak rozbolala.. i mialalm ochote zapalić.. chociaz ja nie pale.. ale ile mozna sluchac tego trajkotu.
                            ale chlopaki lubią tam chodzić.. wiec cierpie czasami z tego powodu


                            Kala udanego urlopu.
                            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              hej

                              chciałam wam tylko powiedziec cześć wyruszamy o 12 tej , o 14 tej odprawa i o 16 25 wylot

                              oczywiście Pola miała wczoraj wieczorem temp 38 !! dzwoniłam do lekarki , kazala nie panikować tylko lecieć, ciepło i zmiana klimatu powinny pomóc, mam też na wszelki wypadek inny antybiotyk echh mówie wam troche sie stresuje
                              no ale to nie koniec świata , jakby co to tam pediatrzy też są , ale mam nadzieje że zmiana klimatu podziała i uda nam sie ten urlop !!!!!!!!! no porostu musi i już

                              także pa pa za tydzień wracamy , więc po powrocie wstawie jakieś fotki
                              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                kala szczęśliwej podróży

                                u nas pochmurno :/ ja chcę ciepełko i słoneczko nadmorskie!!! aż się nic nie chce
                                Amelia ur. 19.04.2009
                                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                                Alicja ur. 18.08.2012
                                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X