Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    hej

    my jutro z m jedziemy do Kazimierza , Pola zostaje z moimi rodzicami a Gabi jest z teściową w Zakopanem , trochę się martwię o Polkę bo się zrobiła taka mamusina że może babci marudzić, no ale to tylko weekend więc mam nadzieję że jakoś damy radę

    co do spotkania to fajnie by było, tylko myślę że zgranie miejsca i terminu tak żeby każdej z nas pasowało jest raczej mało możliwe, no ale może kiedyś się uda
    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      hej hej

      http://allegro.pl/show_item.php?item=3373860095

      oto mój nowy pojazd

      Skoczku, kurcze 2 tygodnie urlopu, razem z mężem, poza domem - marzenie... Ty to rozbestwiona jesteś
      A tak poważnie, to zawsze jest ciężko wrócić do rzeczywistości.

      Kaluś zazdroszczę wyjazdu - daj się tam wymiętosić i dopieścić za nas wszystkie miłej zabawy

      Majorko, oj, to niewesoło - maszeruj do lekarza!

      Nichol, Czacza. Spróbujcie raz w tygodniu znaleźć pomysł i czas na spędzenie chwil tylko ze starszakiem. Myślę, że czują się odtrąceni i w tym tkwi sekret...
      Asia, pisałaś, że dzień z samą Amelką był fajny i skutkował jej innym zachowaniem - więc sama widzisz, że to działa!!!
      Odwagi - pamiętajcie, ze dzieciom jest trudniej - złoszczą się, krzyczą... ale nie znają metod poradzenia sobie ze swoimi emocjami... nawet nie potrafią powiedzieć co je męczy, nie potrafią tego nazwać.
      Moja polonistka zwykła mawiać "wielkie troski małych ludzi" - coś co dla nas jest śmieszne i mało ważne, dla takiego malca jest problemem, przeszkoda nie do pokonania...

      Czacza fajny tatoo - gratuluję odwagi!!! I jest spory, aż się wierzyć nie chce że tylko (aż -zważywszy na ból ) 15 minut!?
      A wózek może uda Ci się sprzedać rozsądnie - mutsy nie tracą mocno na wartosci
      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Hej

        Nichol dzieci nie słyszałaś hasła, że nejgorsze są dzieci nauczycieli? Z moją koleżanką często tak sobie żartujemy (obie pracowałyśmy w przedszkolu) , porównując zachowanie naszych dzieciaków...

        Czacza gratuluję odwagi, ładny tatoo

        Kala udanego wyjazdu
        Last edited by katarzynar; 12-07-2013, 07:41.




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Czesc babeczki.

          Czacza gratuluje tatuazu. ja niby twarda.. ale cykor jestem jesli chodzi o bol. wizje mam ze to boli jak przy ucinaniu i ze krew sie bedzie lala itd..

          Kala udanego wyjazdu

          Skoczek widzialam zdiecia na fb.. cudne widoki.

          U nas pada. ok polnocy zaczelo.dobrze, chociaz ziemie zwilzy bo jak skala. ale i zimno sie zrobilo ;/ takie to lato.


          A co do zachowania dzieci.O tez miewa nadal swoje fazy. Czasami mam ochote go wtedy rozszarpac.. ale o dziwo udaje mi sie chociaz troche zapanowac nad sobą.Najwiecej jest zaczepek miedzy nim a Filipem. F to samotnik. Jemu inni do zycia nie są niezbedni. On lubi bawic sie sam,sam ze sobą sie nie nudzi.a O to taka mala pchla, nie dająca posiedziec w samotnosci dla nikogo. naet ja nie moge wysikac sie sama bo Oskar jak cien za mną.I uwielbia zaczepiac Filipa... a ten tylko raz powtarza, za drugim razem leje. Mozna oszalec czasami.Bo wtedy O przybiega z wielkim placzem ze go Filip pobil, i urwal mu ucho, zlamał reke, udusił, zabił,rozbił glowe itd..
          Juz nie rozmawiam z nim jak drze sie.. wychodze.jak sie uspokoi sam przychodzi przeprosić. Pyskowac nie pyskuje.. tzn czasami coś warknie ze " a co mi zlobis?", " nie bede spsątal", "nie bede ciebie sluchał".
          Ale to tak na chwile, bo przychodzi moment cwiczen z Filipem, czy masazy.. a o uwielbia to. I wtedy dzieciak mieknie

          w miejscach publicznych dziec mi sie naprawił. zachowuje sie prawie wzorowo. niewiem co na niego tak wplynelo, bo do jakiegoś tam momentu miejsca publiczne byly najczesciej uzywane w robieniu scen. wtedy moze mama zmieknie.??
          teraz uzywa innych trików.. jak coś mocno chce, np byl niegrzeczny, a chce isc na plac zabaw, a akurat mijamy taki ekstra super.. Filip idzie,szaleje, a ja z Oskarem na laweczce. I wtedy.."mamusiu kochana, jak ladnie wyglądas, i ja cie tak mocno kocham i lubie, ladna jestes i taka uloca, moge cie poglaskac? moge?? to poglasce. A pocalowac. No daj buzi. Kocham cie mamusiu najdlozsa.
          -ja cie tez.
          -moge isc sie pobawić?? plose, plose, plose.. jus bede gzecniutki, naplawde, moge? "

          i wtedy zazwyczaj matka mieknie..
          Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


          dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            hej

            nator bardzo fajny wózeczek i wygląda na lekki , a jaki kolor kupiłaś ? taki jak w linku ?

            jeśli chodzi o humory dzieci to ja jakoś z Polą nie mam większych problemów, czasami ma gorsze dni i trochę marudzi albo próbuje coś wymusić płaczem ale ja wtedy jej mówię że takim zachowaniem nic nie zdziała i dopóki się nie uspokoi nie ma o czym gadać , więc po chwili jest ok i zaraz mnie przeprasza i już

            tylko że ona jest tym młodszym dzieckiem więc może dlatego , nie ma takiej zazdrości bo to jej z racji wieku zazwyczaj się poświęca więcej czasu i uwagi

            no a Gabi czasami bywa zazdrosna ale tak bardzo spokojnie to sygnalizuje więc nie jest źle, aczkolwiek Gabi wchodzi w wiek dojrzewania wiec nie wiem co nas jeszcze czeka z jej humorami i zrachowaniami , no nic trzeba sobie będzie jakoś radzić
            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              hejka

              Kaluś ten wózeczek to wstawiłam to ten który kupiłam (ale za troszkę inne pieniądze )

              Co do dzieci to wszystkie mają humory i czasem coś powiedzą niemiłego... ale czy my blismy inni???
              I Kasiu coś chyba w tym jest, że dzieci nauczycieli często są (postrzegane) jako bardziej rozwydrzone... ale...
              Wiem jedno - lekarze nienawidzą leczyć nauczycieli i dzieci nauczycieli Często słyszałam, że to są najgorsi pacjenci... no poza innymi lekarzami hi hi...

              Renata, ja Ci powiem, że jak tak widziałam Twoich chłopaków, to cięzko się dopatrzyć jakiś problemów. Oskar jest zdrowym żywym złotem (podobnie jak mój Kacpi) a Filip - nie widziałam u niego cech samotnika, bo na fontannie to On rozmawiał do innych dzieci. I tak szczerze, to mi się on całkiem zdrowy wydaje!!! Więc proszę bardzo - w moich oczach cud - dziecko ozdrowione!!!
              Ale do Torunia zapraszamy... Może będzie drugi most i droga z Rubinkowa do mnie będzie trwała przyzwoicie...

              Czacza, a tak z ciekawości, ile kosztował Cię tatuaż??? Mnie ciągle temat męczy, ale... nadal żegnamy się z cyckiem...

              uciekam bo mam piszczaka - stoi i marudzi
              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                hejka

                dzięki dziewczyny, cieszę się że się Wam podoba no i miło mi cholernie że mnie tak doceniłyście za odwagę, sama nadal nie mogę w to uwierzyć hahaha

                nator
                dałam 300 zł :/ dużo w ****************u ale to najlepszy salon w P-niu i tak sobie cenią za tatoo 3x3 do 200 a powyżej do 6x6 300 właśnie ja mam 3,5x6..
                co do wózeczka słodki no i cena powalająca, miejmy nadzieję, że się super spisze..
                Amelia ur. 19.04.2009
                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                Alicja ur. 18.08.2012
                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Czesc.
                  Nichol a dziekuje. Filip faktycznie wyglada,czesto zachowuje sie normalnie. W instytucie na poczatku pytali mnie szczegolowo ktore to moje dziecie niepelnosprawne. No miod na serce,mowie wam. Jednak rzeczywistosc nasza bywa czasami inna,ale jestesmy na dobrej drodze aby Filip byl na tyle 'zwykly' jak kazde inne dziecko.

                  Wczoraj pol dnia z chlopakami bylam u przyjaciolki. Oskar z jej 5 letnia corka wygladali i zachowywali sie jakby z lasu wyszli. Dzicz.za tydzien maja zaproszenie na urdziny syna tej przyjaciolki.

                  I pada u nas.wczoraj w nocy, dzis tez lalo porzadne;. Ale dobrze bo kwiatki zdychaly.Moze dzisz do lasu na grzyby pojade.
                  Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                  dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    hej, ale doopa...
                    odstawiam Maję od piersi i nie je już 4 dni... Ona się pięknie przystosowała, a mnie boli wszystko, nawet łopatki, pod pachami, ramiona,mostek... zwariuję!!!

                    Jest też oczywiście plus - Majeńka nie budzi się w nocy

                    Czacza, pomyśl, że 300zł na tyle dni do końca zycia... to niewiele
                    Ja chyba chcę mniejszy tatu i albo prostopadle do Twojego imię obok imienia,albo bliżej nadgarstka i przodem do mnie... ale chyba... bo się kurcze jeszcze nie zdecydowałam ostatecznie... bo ja na nadgarstkach mam blizny po operacjach...

                    Renata, ja tam uważam że sciemniasz dzieciaki masz super a Ty tam chorobę wymyślasz hi hi
                    A tak poważnie, to dziękuj bozi, ze masz z Filipem tylko epizody, a tak zachowuje się genialnie!!! Choć wieżę że i tak bywa cięzko....

                    A ja się pochwalę! Mam już nowy wózek dla Majki i jest śliczny i wygodny!!
                    No i Radek kupił mi śliczny nowy aparat foto więc niedługo rusę ze zdjęciami... ale muszę się nauczyć
                    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Hejka laseczki
                      wpadłam na minutkę bo kompa muszę oddać synusia nadal w naprawie i on mi teraz żyć nie daje wwrrr

                      my wczoraj byliśmy na koncercie Lato ZET i Dwójki w Słubicach transmisja była na tv2 i było PRZEZA*********IASZCZO !!!!! ))))
                      staliśmy pod samą sceną i prawdę mówiąc po oglądnięciu nagranego programu mimo że kamera latała bardzo szybko załapałam się hehe ale to mało ważne to co widziałam i przeżyłam BEZCENNE mieć ich wszystkich na wyciągnięcie ręki eh fajowo było

                      a dziś już zwykły dzień trochę wieje ale słonecznie i zaraz idziemy na podwórko
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        nator więc już spieszę Ci z odpowiedzią prosto od profesjonalisty - tatuaż do siebie (czyli odwrotnie jak mam) to jest tatuaż do góry nogami i nie robi się tak, myślisz że ja nie chciałam skierowanego do siebie? jednak powiedział że to nie profesjonalne i że nie powinnam tak mieć, co do napisu wzdłuż ręki to też powiedział że nie może być jeden pod drugim tylko obok siebie jak już ale to już będzie należał do tych większych tatuaży więc z dwojga złego wybrałam taki jaki mam

                        współczuję dolegliwości z odstawianiem, ja też cierpiałam długo (w sumie do teraz mam jeszcze ciut pokarmu) ale jakieś 3 tyg po odstawieniu to leciało mi ciurkiem szczególnie w nocy jak karmiłam z butli i kładłam sobie Ale na piersiach to mi leciało

                        majorka fajnie tak na żywo zobaczyć taki koncert, co? chwile niezapomniane..

                        muszę się Wam poradzić, wczoraj kupiliśmy Amelii lampę do pokoju (zdjęcie) oczywiście jak ją zobaczyła to od razu się w niej zakochała i nie chciała żadnej innej, no ale niestety po zamontowaniu okazało się że jest masakrycznie różowo w pokoju i aż oczy mnie bolały, niestety Amelka się popłakała że musimy ją oddać i kupić inną, ale M wpadł na pomysł że wewnątrz można wyciąć otwory i zamiast tego różowego mógłby przykleić takie przeźroczyste plastikowe arkusze, nie wiem sama czy to będzie ładnie wyglądało..
                        Last edited by czacza; 15-07-2013, 11:23.
                        Amelia ur. 19.04.2009
                        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                        Alicja ur. 18.08.2012
                        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          nie wiem czemu ale wyświetla mi sie błąd podczas wysyłania zdjęcia
                          Amelia ur. 19.04.2009
                          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                          Alicja ur. 18.08.2012
                          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            hej hej

                            Majorka, ale fajnie, że widziałaś na żywo! Ja widziałam w tV i się mi podobało.
                            A następny jest w Toruniu Może też się wybiorę

                            Czacza, coś się tu z forum ostatnio chrzaniło, ale widzę ,ze minki wróciły więc i moze uda się teraz foto wstawić???
                            Co do tatu, to ja mam w d... czy profesjonalne czy nie, bo to mój tatuaż i ten ktoś ma mi go zrobić dla mnie... (takie moje zdanie)
                            A własnie w poprzek, to bym robiła jedno imię obok drugiego a pod spodem daty O ile się odważę hi hi

                            Piję szałwię na wstrzymanie laktacji i aż mi źle jak pomyślę o jej smaku... tak jak lubię zioła tak szałwia coś mi nie podchodzi, bleeee. 100razy bardziej wolę herbatkę z kopru... ale widzę, ż zaczyna działać. teraz odciągam się już tylko 4 razy dziennie i jakoś żyję.

                            A u nas po pięknym poranku własnie zaczęło lać i boli mnie głowa... buuu.
                            Za to do południa poszalałam z aparatem nowym i powoli się go uczę.

                            Kala, jak wyjazd???
                            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              hej

                              ja nie widze nadal emotikonów !!! nie wiem coś pieprzą na tym forum ostatnio

                              nator wyjazd super hotel świetny, sam Kazimierz też
                              http://www.krolkazimierz.pl/krol-kazimierz to link jeśli chcesz spojrzeć


                              do tego mieliśmy masaż gorącymi kamieniami wspólny, zabiegi na twarz, saune błotną, basen z masażami , no i uroczysta kolacja z winkiem (obok nas na kolacji z jakimś fagasem siedziała Agnieszka Szulim)

                              , po za tym pogadaliśmy, pośmialiśmy się przez te dwa dni jak za dawnych czasów i połaziliśmy za rączkę hi hi hi , także naprawdę takie chwile są potrzebne dla związku bardzooooooooooooooooooooo
                              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Tak laseczki widziałam na żywo miałam na wyciągnięcie ręki ale ja nie nastolatka żeby skakać jak podchodzili się pomacać hehe ale było czadowo
                                Natorku jeśli będziesz mogła się wyrwać to zasówaj jak najwcześniej to będziesz miała super miejsce ja byłam tam od 17 już stałam w kolejce przed 18 nas wpuścili wiary nie było za dużo po 18,30 wyszedł Nosel i zaczął konkursami walić i kawały strzelać i zaczeli z Florkiem z nami rozmawiać więc było czadowo a 5 po 20 zaczął się koncert mam nagrane jak śpiewali i foteczek pełno hehe więc pamiątka zostanie

                                Natorku trzymam kciuki za te twoje cycuchy oby szybko do normy doszły

                                Czaczuś jak jest możliwość i nie będzie źle wyglądała to powycinajcie a fotke to może linkiem wstaw

                                Kaluś ale miałaś super aż pozazdrościć

                                ja dziś cały dzień cisza i spokój laski u sąsiadki od rana bo wnuki przyjechały
                                więc tam obiad jadły a teraz gofry robią hehe luzik mam m na zakupy pojechał a młody w piłkę poleciał grać a ja siadam na relaksik w simsy pogram póki mogę
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X