Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    jak ja nie cierpie remontów....znowu do marketu pojechali bo czegos zabraklo-o juz wiem fachowców mam do d...
    Chuda-witaj Coreczki masz sliczne-mlodsza moja imienniczka,ja mam dwoch chlopakow14lat iprawie 2a na obiadek dzis wczorajsza zupa jarzynowa i nalesnikow posmaze-przy remoncie nie ma jak sie po kuchni krecic.
    Aniu-witam Cie rowniez-)







    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      dzięki dziewczyny, coraz bardziej znów mi się zachciewa
      a zaczęło się od tego że chciałam zacząć sprzedawać rzeczy po Amelce, m się zreflektował i zapytał czemu tak nagle zmieniłam zdanie co do sprzedawszy, choć nie chciałam, nie powiem, że marzy mi się teraz chłopiec
      Amelia ur. 19.04.2009
      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






      Alicja ur. 18.08.2012
      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Madzik narazie to bylam na komisji lekarskiej,lekarz orzecznik przyznał mi 3% uszczerbku na zdrowiu,czekam na list z zus-u czy wyrażaja zgode na wyplacenie mi tych 3%.Sie doczytalam ze w ciągu 2 tygodni powinni wyslac do mnie list z decyzja.Takze jeszcze niewiem czy dostane ta kasę.Do pzu tez bede skladala,musze tylko zrobic ksero dokumentacji prowadzonej przez lekarza do ktorego chodzilam,a tak to mam juz wszystko.Ubezpieczam sie prywatnie,tzn kontynuuję(indywidualnie).Niewiem jaka jest stawka za 1% z pzu,pewnie zależy od wielkosci ubezpieczenia,ja place 35zł miesiecznie.Bo z zus-u jest 621zł za 1%.
        Itka milo jest mi ciebie poznac Czacza że tak ci napiszę "ściskaj nóżki",ja jestem za rodzeństwem Powodzenia.A MAGICA sie odzywa...?Ciekawe czy sie stara o dzidziusia.............

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          hahaha dzięki chuda, a magica już baaardzzzo długo się nie odzywa
          Amelia ur. 19.04.2009
          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






          Alicja ur. 18.08.2012
          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            ale ruch dzisiaj na naszym wątku

            a ja byłam w pracy do 13 tej , ale pogoda beznadziejna więc mi to nie przeszkadzało

            czacza staraj sie staraj mi też sie czasem ciąża i jeszcze jeden maluszek marzy ale u mnie to już nierealne
            rozsądek tak mówi i mój mąż też , ale mnie czasami taka tęskonta dopada za kolejnym dzieckiem ehhhh

            madzik, megi a może my byśmy sie kiedyś na jakąś kawkę spotkały np. w manufakturze ?? mogłybyśmy sie poznać w realu teraz idzie lato można by w jakimś ogródku usiąść , co myślicie może sie uda umówić ??
            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              dzięki kala, przypomnij mi - Ty masz córeczkę i synka chyba, tak? dziś znów nie będę spała w nocy i będę analizowała wszystko za i przeciw
              a gdzie mieszkacie, że planujecie się spotkać nawet we trójkę? super byście miały
              my miałyśmy dziś się spotkać z dziewczynami z poznańskiego wątku ale zawsze coś nam wypada (dziś pogoda) więc znów się nie udało..
              ale my Iza się spotkamy niedługo znów, nie?
              Amelia ur. 19.04.2009
              godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






              Alicja ur. 18.08.2012
              godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Napisane przez czacza Pokaż wiadomość
                dzięki kala, przypomnij mi - Ty masz córeczkę i synka chyba, tak? dziś znów nie będę spała w nocy i będę analizowała wszystko za i przeciw
                a gdzie mieszkacie, że planujecie się spotkać nawet we trójkę? super byście miały
                my miałyśmy dziś się spotkać z dziewczynami z poznańskiego wątku ale zawsze coś nam wypada (dziś pogoda) więc znów się nie udało..
                ale my Iza się spotkamy niedługo znów, nie?
                ja mam dwie córki , Gabi ma 8 lat i jest adoptowana, miała 7 tyg jak do nas trafiła , prosto ze szpitala więc włąściwie jest z nami od początku swojego życia, bo ja miałam 2 razy in vitroi raz sama zaszłam w ciąże przez adopcją Gabi, ale wszytskie 3 ciąże obumarły w 9 tyg i zdecydowaliśmy sie na adpocje bo ja już miałam głeboką depresję

                a jak Gabi miała 6 lat okazało sie że jest w ciąży i wszytsko potoczyło sie dobrze i jest Pola

                ale ja mam 38 lat i na 3 dziecko już troszkę późnawo poza tym mój m sie napewno nie da przekonać

                a ja i madzik jesteśmy z Łodzi a megi z pod Łodzi
                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Kala nie wiedziałam, że Gabi jest adoptowana - tylko podziwiać, jestem za takimi inicjatywami, jak i za in vitro, no i szczęscie, że jednak urodziłaś piękna i zdrową dziewczynkę..
                  ja też nie chciałabym żeby Amelia była sama na świecie, potrzebne jest rodzeństwo, ja sama mam brata starszego o 10 lat, niby przepaść ale teraz rozumiemy się świetnie i za nic nie oddałabym go nikomu.. ale kurcze mam pewne obawy, już w tej ciąży z Amelką moje myśli kłębiły się tylko czy aby urodzi się zdrowa itp, teraz jak miałabym znów przeżywać frustracje to boję się już na sama myśl, ale z drugiej strony tłumaczę sobie to tak, że jakby wszystkie kobiety tak myślały to w ogóle nie rodziły by się dzieci, czyż nie?
                  Amelia ur. 19.04.2009
                  godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                  Alicja ur. 18.08.2012
                  godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Kala jestem ZA,za spotkaniem Mam nadzieję,że Megi też się zgodzi.
                    Ja też bym chciała cóóóóreczkę,ale u mnie też nierealne bo mam juz trzech łobuzów a druga sprawa to po dwóch cesarkach bym się bała

                    Chuda dzięki za odpowiedż.Ja staram się o odszkodowanie od zarządcy choddnika(wydział infrastruktury miasta) ,oni wysłali mnie na komisję tzn.ich ubezpieczyciel-jakieś towarzystwo(nie pamiętam nazwy).Tyle,że ja walczę z nimi za pośrednictwem takiej firmy EUCO,która zajmuje się odszkodowaniami i potrafi zdziałać więcej niżby człowiek wywalczył samemu.

                    A z pracy jestem ubezpieczona w SIGNAL IDUNA,za 1% uszczerbku na zdrowiu płacą 200zł(przy moim wariancie ubezpieczenia i składce 38zł).Ale będę mogła się starać dopiero po zakończeniu leczenia.

                    Z tego co pisałaś to ZUS nieżle płaci za 1 %.Ale słyszałam,że PZU często zaniża odszkodowania

                    A mój hrabia Kacperski śpi
                    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Wstawiam zdjęcia

                      To Buba
                      i Kacperos
                      Attached Files
                      Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                      http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        I jeszcze kilka
                        Attached Files
                        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Czacza-napewno sie spotkamy
                          Kala-chyle czolo moj m nie dal sie przekonac do adopcji
                          ja bym chciala jeszcze dziewczynke,ale po dwoch chlopakach marne szanse na core..
                          Czacza-jakby co odloze Ci ciuchy po Miniujakby sie udalo z chlopcem







                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            wiecie co dziewczynki z tą adopcją to ja tak czuje że to nie było żadne poświęcenie , wręcz przeciwnie czuje że to Gabi swoim pojawieniem sie zrobiła coś wielkiego dla mnie a nie ja dla niej

                            także nie ma co mnie podziwiać
                            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Hej laseczki ale się rozpisałyście
                              my dziś nawet fajny dzień mieliśmy, tylko zimno jak cholera no ale nawet grila zrobilismy u siory

                              coś Hania dzis niewyraźna była i ma zatkany nos więc chyba katar nam sie szykuje pierwsze nasze choróbsko mam nadzieje że sobie szybko poradzimy

                              fajnie macie z tymi spotkaniami ja to sama jak palec w moim rejonie jedynie to do Poznania mogę podjechać ale to też daleko no ale może w wakacje

                              a co do dzidziusiów to ja też już odpadam wystarczy mi moja trójca a po drugie takiego porodu jak ostatnio miałam to bym już chyba nie przeżyła
                              dobranoc kochaniutkie

                              a jeszcze jedno Renatka ty miałaś komisje dla Filipa powiedz mi jak ona przebiega co oni tam sie pytaja i jest tam moze pedagog?
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Majorka z tego co pamietam.. to najpierw Filipa padal pedagog i psycholog dzieciecy.oni stwierdzili zxe ma opoznienia w mowie itd. yslali do jakiejs poradni..lub mozna u nich terapie prowadzic. ale z tamtad poszliszmy do poradni dac szanse. tam zajmuja sie autystami. potem sie dowiedzielismy ze zeby miec potwierdzony autyzm F musi zaliczyc kilka wizyt u psychiatry bo to on wystawia taki papier. w miedzy czasie neurolog, bo podejrzenie padaczki wyszlo.w pierwszej poradni dostalismy potrzebe o wczesnym wspomaganiu, potrzebe specjalnego kształcenia i dopiero z tym skladalam papiery o przyznanie orzeczenia o niepelnosprawnosci. a komisja wyglądala tak ze weszlam z F do gabineu, F zachowywal sie jak chcial ( niewiem jak ja to wytrzymalam bo latal jak szalony po pokoju 2x2.No ale lekarka zobaczyla ze na prawde on odbiegał od normy.. wypytala mnie o wszystko. jak F sobie radzi np z ubieraniem, jedzeniem,itd. kazala opowiedziec normalny dzien z zycia F..( niewiele tego bylo bo on jak sie budzi to zaczynal biegac w kolko i tak caly dzien. nawet sikal w biegu i jadł ). po kilku dniach przyszla odpowiedz ze F dostal orzeczenie i w maju 2012 powtorka
                                Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                                dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X