Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
    Kala ja też widzę.
    Renatka wszystkie dzieci tak mają w publicznych przedszkolach w prywatnych można sobie robić co się chce, ja też daję na 5 godzin bo za 2 godziny które by w przedszkolu przespał musiałabym dopłacić 100zł więcej więc Fifi śpi w domu za darmola...

    ....
    jeeeeesuuuu serio serio..? ja bylam przekonana ze te godziny darmowe to tylko dla zerowkowiczów.. Nieeeeee no to ja teraz tym bardziej chce Oskara do p-la poslac.. za 30 zł miesięcznie + wyzywienie to ja bardzo chętnie go komus na pare godz. dziennie oddam


    Ja juz sie nastawialam na ok 250 zł miesiecznie za to p-le..
    Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


    dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Chuda.. milosci milosci miłosci i wyprowadzki tesciowej ci zycze Aaaa i seksu duzo
      Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


      dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Hej
        Chudawszystkiego najlepszego dużo duzo miłości wzajemnego zrozumienia i oczywiście dzikiego sexu na co dzień hehe miłego wieczorku

        Kalafajnie że Pola się tak potrafiła zaaklimatyzować i ze jej sie podoba

        u nas gdyby nie premia i bony z zakładu pracy m to tez było by kiepsko do tego m dorabiał więc jakos będzie bez tego też dupa zimna by była ale wiem ze grudzień u nas to najlepszy miesiąc w roku ale wydatków też sporo

        a ja dzis znowu po jeździe kurcze nie było lekko ale fajnie jak jestem poza miastem to jest za*********iście super sie jedzie w mieście trochę bardziej nerwowo ale też fajnie mama nadzieje ze z jazdy na jazde będzie lepiej
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Chuda wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy dużo miłosci, sexu itp itd
          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



          http://annalena4u.blogspot.com

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            chuda spóźnione życzenia rocznicowe ode mnie , wszystkiego naj

            a u nas jakieś przeziebienie panuje, gabi kaszle od tygodnia i jest coraz gorzej, jutro wzywam lekarkę, leczyłam ja pulneo ale efektów brak

            ja mam katar a najgorzej że Polka zaczyna kichać, mam nadziej że nic sie chociaż u niej nie rozwinie

            a my dzisiaj idziemy wieczorem do kina na Listy do M, podobno fajny była któraś z was na tym filmie ??
            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Chuda ,naj naj naj piękniejszych chwil spędzonych w nastepnych latach małżeństwa Ci życzę

              Moje chłopaki u babci,wieczorek z M był udany i Paella pyszna.

              Mam dzisiaj dużo prasowania,jutro zabiegany dzień -chyba się wyrobię.
              Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

              http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Kaluś ja nie byłam na tym filmie.I zdrówka dla Was...
                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  witam niedzielnie

                  Amelka całą noc kaszlała, ale myślę, że to od kataru, wieczorem to psikała co 2 minuty, chyba ze 100 razy, dziś katar i mniejszy kaszel i zastanawiam się czy mogę z nią wyjść na krótki spacer czy nie pogorszy się jej.. taka piękna pogoda dziś u nas..

                  dziewczyny jak ja się boję jutrzejszej biopsji, ****************a mać naprawdę się boję jade sama to może dlatego, zawsze jeździmy wszędzie razem ale teraz M idzie na rano a ja musiałam wybrać termin najszybszy a nie wtedy kiedy ma akurat wolne.. mama przyjeżdża jutro do Małej a ja jadę sama do szpitala ggrrrr
                  po wszystkim na poprawę humoru pojadę sobie po wygraną w radiu książkę

                  ja też bardzo chciałabym wybrać się na Listy do M, ale na razie brak funduszy, w zeszłym m-cu byliśmy w kinie więc pozostaje ściągnąć od kogoś..

                  miłej niedzieli
                  Amelia ur. 19.04.2009
                  godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                  Alicja ur. 18.08.2012
                  godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    czacza będziemy myślami z Tobą aleee zobaczysz,wszystko będzie ok

                    Ja jutro na komisję jadęChciałabym aby dołozyli mi ze 2-3procent-byłoby akurat na święta.Zobaczymy....
                    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      no i dupa z kina

                      mam taki katar że nie mogę odłożyć nawet na chwilę chusteczki , poprostu leci mi ciurkiem i kicham i prycham więc jak mam siedzieć w kinie obok ludzi , zresztą samą mnie to meczy , kuźwa no

                      nie wiem czy to jest możliwe żeby Pola ode mnie nie załapała !!!1 oby nie

                      czacza nie bój sie wszystko będzie dobrze, trzymamy kciuki, ja kiedyś miałam biopsje piersi i nie było to jakieś straszne , poprostu ukucie, ważne żeby wynik był dobry
                      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Heej

                        Czacza duchem bedziemy z Tobą i zobaczysz, ze wszystko bedzie ok...noż musi być!!!

                        a ja dzis w pracy źle stanęłam na stopę i kurde boli jak jasny gwint, coś mi w śródstopiu strzeliło aż mi prąd na całą nogę poszedł. Zwolniłam się wcześniej przez to i leże całe popołudnie. We wtorek dopiero mam ortopede.

                        ale za to że miałam wolne popoludnie a lenka u babci a M w pracy to się wzięłam za kolczyki metodą sutaszu...no proste takie to to nie jest ale przedstawiam wam moje pierwsze dzieło
                        Attached Files
                        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                        http://annalena4u.blogspot.com

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Hej laski
                          Aniasoskolczyki super słyszałam o takich ale jeszcze nie widziałam

                          Czaczatrzymaj się kobitko trzymamy za ciebie kciuki

                          Madzikza ciebie też trzymamy niech ci dadza te procenty wymarzone i niech twoje święta będą bardzo udane

                          a ja mam jakieś dziwne stany depresyjne chyba normalnie ni z tąd ni z owad łapie mnie duł i nic mi się nie chce tylko leżec ze słuchawkami na uszach płakać się chce a serce jak by z żalu jakiegoś miało pęknąć ciul wie co za cholerstwo ale pewnie wina tych porąbanych hormonów tarczycy kurcze kiedy ja z tego wyjde

                          od moich jazd przestałam jeść to znaczy jem tylko mały obiad i nieraz o 6 zupę mleczną a tak głódówka nie miałam kiedy tam jeść i zobaczyłam ze daje rade więc teraz tego się trzymam troche głodówki jeszcze nikomu nie zaszkodziło hehe

                          Kalazdrówka dla wszystkich kurujcie się i oby szybko puściło
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Hejka

                            Majorka ja tez tak czasami mam,i wtedy słucham muzyki-to mi pomaga.Jakbym dzisiaj nie dała rady to jutro wyślę paczkę

                            I znalazły się jakieś spodnie?
                            Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                            http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Ania kolczyki piekne, zastanawiam sie jak to zrobilas, wyglada baardzo profesjonalnie. Super

                              Majorka, u mnie to samo, deprecha mnie dopadla i pewnie tez cos z hormonami, bo okres znowu mi sie pojawia kiedy chce, no ale stres i samonakrecanie sie, ze wszystko nie tak, tez napewno ma do rzeczy. Najgorszy jak zwykle ten *************************ony jezyk. Kiedy ja bede swobodnie rozmawiac wreszcie. Kuzwa juz codziennie sie ucze, ale te zwoje juz tak nie lapia jak kiedys, trzeba trenowac wkuwanie bo inaczej nici.

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                hejka
                                Chuda bardzo spoznione ale bardzo szczere zyczonkarocznicowe wielu lat w szczesciu i milosci,i wlasnego gniazdka
                                ania-kolczyki super,nigdy o takich nie slyszalam,efekt swietny jak sie wprawisz moze cos zamowie
                                Czacza-bedzie dobrze,fakt kiepsko ze sama jedziesz ale to nic strasznego uklucie tylko,wazne zeby wynik wyszedl pozytywny







                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X