Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Hejka.

    Ania 2288 Fifi super wygląda w tej czapieMój Maciek taką ma ale białą,a jaka cieplutka.

    U nas dzisiaj szaro,buro i ponuro Aby do wiosny ale mówili,że prawdziwa zima ma być w lutym.

    Mój M nasmarzył placków ziemniaczanych,a mały zjadł aż 3Ten to ma spust do jedzenia
    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Napisane przez czacza Pokaż wiadomość
      hej..

      renatka a zjadłaś coś nieświeżego? a może Ty masz też tę chorobę zespół jelita drażliwego? a może nietolerancja laktozy z mleka?
      nietolerancja laktozy to raczej nie.. a ten zespol jelita.. tez myslalam o tym..ale ja nie zawsze tak mam. czasami jem wszystko i jest git.. i nagle mnie lapie jakis skurcz no in doopa.. bol ze zgina mnie.. i raz jest to po smazonym innym razem jak sie przejjem, kiedy indziej jak czegoś dawno nie jadlam i akurat nie jest dobry dzien na probowanie.. a czasami nawet na pusty zołądek.. zjem pozno sniadanie i rewolta gotowa..


      Jak mowilam o tym lekarzowi kiedyś ze czesto mam biegunki to nic nie powiedzial..
      Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


      dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        hej hej
        Renatka zglaszam sie na ochotnika do kupna czapy
        Czacza-bardzo chetnie ale w przyszly weekend mam szkole,i sporo zaliczen,ale napewno uda nam sie jakos zgracwejdz na mamy z wlkp







        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Hej hej baboszki jestem i ja

          no ja też stawiam na dziewczynke
          Czaczaa próbowałaś moze inhalacji popytaj w aptece moze cos doradza nawet z soli fizjologicznej pomagają oczyscić

          u nas nic ciekawego nie wiem czy sie wam chwaliłam ale przestałam jeść to znaczy jem na śniadanie zupę mleczną z płatkami potem obiad prawie normalnie i dziś już 6 dzień i 4 kg mniej ale jestem zadowolona tym bardziej ze przez hormony tarczycy i te nowe leki poszło znowu 3 kg do przodu no ale teraz mam nadzieje będzie spadać
          jutro znowu mam wycieczke samochodzikiem i jestem cała HAPPY
          jutro dziewczynki m do babci odwiezie bo urlopu nie moze wziąć a potem jak wrócę pojedziemy po nie i przy okazji odwiedzę gina mojego bo w lutym juz rok bedzie jak spiralke załozyłam a na kontroli nie byłam hehe

          Aniu czapucha super mój młody też ma podobna i Maja też tylko Hanusi brak ale pewnie z Mai na Hanie przejdzie a Majci kupię nową
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Kasiu 100 latek i spełnienia wszystkich marzeń!
            1.03.2009 9:55 FILIPEK

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              hej gdzie jesteście??
              wywiało was widzę

              za oknem brzydko, zimno i zgniło
              to jest ta kawka którą wam polecałam właśnie sobie piję na poprawę humoru

              1.03.2009 9:55 FILIPEK

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                czesc
                u nas tez zgnilo, a tu po Vincenta trza sie wybierac, bo juz dzisiaj w szkole :/
                deprecha jakas na calego, jeszcze z P. na krawedzi. Oznajmil, ze nie chce jechac na swieta do Polski, czy do mojej rodziny, juz tlumaczyc sobie mozna na wiele sposobow. Nie chce mi sie wogole z nim gadac narazie, wiec rzaaaaadko rozmawiamy ostatnio. Odechcialo mi sie narazie wszystkiego, wiec i pisania Ale widze, nie tylko mnie

                Ania, mnie te batoniki bardziej korca
                Katarzyna Sto lat!!!

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  kasiar wszystkiego naj naj naj, sto lat

                  no ja też jakaś jestem zdołowana ostanimi czasy może to ta pora roku
                  Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Bry,..

                    mnie tez jakas deprechachyba bierze.. nic sie niechce.. wszystko ciezko.. bbym lezala caly dzien.. dobrze ze O w domu bo bym serio serio zdurniala..

                    Kasiar 100 lat 100 lat

                    ZDIECIA CZAPKI ZARAZ.. TYLKO SIE ZALADUJĄ..
                    wczoraj dla F ją mierzylam i dobra.. ( kuźwa..Oskar ma wiekszą lepetynke niz 4 lata starszy brat.. ) ale chlopcy mają tyyyyle czapek.. chcem im ciemne kupić.. do kurtek zeby pasowały..

                    i nie wiecie moze kto chce kupić stroje karnawalowe dla malucha.?? jeden na ok 80 cm ( krasnal ).. drugi na 2 latka ( tygrysek ) i trzeci na ok 3-4 latka ( dynia ) ? Mam do sprzedania.
                    Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                    dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      hejka

                      Kasiu sto lat i spełnienia wszelkich marzeń, zdrówka pieniędzy, miłości

                      ja też nie mam na nic ochoty, lenka chora od wczoraj jakaś ta pogoda do du.. że się nic nie chce
                      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                      http://annalena4u.blogspot.com

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        hej..

                        no co jest laski, co to za pesymizm u wszystkich Was, głowa do góry? za to u mnie trochę bardziej optymistycznie, dobra passa pojawiła się znów, humor dopisuje bo wygrywam znów dużo fajnych rzeczy na FB, dostałam dziś super pozycję - "Naucz małe dziecko myśleć i czuć" zabawa w czytanie, matematykę i muzykę od 1. do 5. roku życia
                        dziś znów wygrałam jakąś nagrodę niespodziankę, parę dni temu odebrałam z radia też super pozycję - "Kto wyłączył mój mózg" to będzie troszkę cięższe bo to o chorobie ale i wygranej z nią (tak się domyślam)

                        dziewczyny u mnie też szaro (choć rano było piękne słońce) i do dupy zimno ale zima ma niby pojawić się dopiero w lutym więc do tego czasu nie ma być gorzej..

                        do mich rodziców wczoraj dojechał narożnik, który sobie kupili jakiś czas temu, nareszcie coś się dzieje, bo od..... nastu lat nie bylo nic kupione do dużego pokoju, czekają jeszcze na fotele, muszą kupić dywan i jakąś mniejszą ławę lub stół, do mniejszego pokoju, kupują szafę pod zabudowę no i taki regał, który kiedyś ja miałam w pokoju będzie jutro przywieziony do Amelki pokoju więc się cieszę, że będzie na co książeczki i zabawki ustawiać..

                        tak więc trzymajta się w ten pochmurny dzionek

                        KASIAR dużo uśmiechu, zadowolenia i radości z życia
                        Amelia ur. 19.04.2009
                        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                        Alicja ur. 18.08.2012
                        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Hejo ja zyję
                          Kasiur spełnienia marzeń i zdrówka !!!
                          Niedługo moja mama ma imieninki i z tej okazji zamówiłam jej na alegro taka torbe na kołkach na zakupy bo biednej samej ciężko dźwigac.
                          Wstawie fote.
                          Aniu2288 jedno ciacho dla Grygorka a jedno dla mnie hi hi hi...
                          Majorka pisz co lub kto ci zawrócił w głowie..........
                          Poza tym u nas ok,niunki zdrowe.Dzis byłysmy na spacerku,zimno ale ze 20 minut połaziłyśmy
                          Buzka laski.
                          Attached Files

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            O zakatarzony..

                            od paru dni kichal.. ale tylko kichal.. chociaz gluty takie wylatywale ze jacie krece. no a dziś od poludnia ze smarkiem pod nosem..

                            oby tylko gorzej go nie rozlozylo.;/


                            kuuuurde... zdiecia nie chcą mi sie zaladowac!!!!!
                            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Cześć

                              No widzę, że zdołowane kobity powróciły

                              Dziękuję Wam za życzonka, dostałam mnóstwo laurek od dzieciaków w przedszkolu, bo kupiłam im cukierki z okazji urodzinek, była imprezka haha.

                              Co do dzidzi to przeczuwam dziewczynkę, przy Julii też tak mi się wydawało, ale kto wie? Zobaczymy
                              A imiona Milenka albo Miłosz. Choć zastanawiam się Aniusos nad Lenką
                              W dalszym ciągu fotki nie ma, bo jakoś nie chce mi się pstrykać. Ale w tamtym tygodniu nie miałam brzuszka a w tym wystrzelił

                              Chuda torba napewno się przyda mamie, a wydaje mi się czy Emilka ostatnio podskoczyła w górę (w sensie wzrostu) ???




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Hej lasencje
                                u nas dziś słonko i żyć sie chce ja w skowronkach jeździło mi sie super tak zleciało ze nie chciałam do domu wracać hehe
                                Chudzieńka Madzik instuktor zajefajny mi troszku w głowie zawrócił hehe ale to dobrze bo stosunki z m nawet lepsze
                                ja nadal nic nie jem juz mi sie nawet nie chce była u mnie koleżanka przywiozła wedlowska mieszanke i torbę pączków ale mnie nie bierze i leży wszystko czeka na m a w dół już 5 kg Adam (instruktor)mówił że dziewczyny od 10 do 20 kg tracą ale one ze stresu a ja nie mam stresa sama przyjemność no ale zobaczymy w poniedziałek następna jazda juz sie nie mogę doczekać

                                ciagle słucham swojej muzy i to mnie do życia nastawia pozytywnie wychodze ze słuchawkami na uszach w domu też wiecznie muza och zycie zaczyna sie na nowo
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X