Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Napisane przez renatkaa09 Pokaż wiadomość
    Nikolka wszystkiego najlepszego


    Bry dziewczeta

    kala ty piszesz ze ty gruba bo 63 kg wazysz?? ja tez tyle..i mi kazdy mowi ze chuda jestem ( to nic ze ja w to nie wierze i wiem ze mowią tak z czystej uprzejmosci ) ja przed ciąza z O wazylam 52 kg..ale wtedy to wyglądalam jak kosciotrup..;/ bo szerokie gnaty mam, itd..
    moim marzeniem jak narazie jest 5 z przodu jak to osiągne to wtedy wyznacze nowy cel
    renatka moje marzenie to też 5 z przodu
    ja też kiedyś ważyłam 50 kg ale po 30 tce sie zaczęło sukcesywne tycie i dopóki była 5 z przodu to jakoś to akceptowałam ale to 63 to jakiś koszmar
    fakt ostanio sobie folgowałam i nie robiłam żadnych ograniczeń , słodycze, ciasta, paluszki itp były na porządku dziennym, ale ja tak lubieęęęęęę niezdrowe jedzenie

    a powiem wam że z wiekiem każdy kilogram coraz ciężej zrzucić
    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      http://www.youtube.com/watch?v=JccQdN89_KQ
      Amelia ur. 19.04.2009
      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






      Alicja ur. 18.08.2012
      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        czacza, mozesz byc dumna!!! mala wielka artystka slicznie

        Spoznione zyczenia dla solenizantow Kacperka i Nikoli

        Ja tez musze przejsc na jakas diete kuzwa, bo jak przerwalam cwiczenia to masakra w jakim tempie sie przybiera , tym bardziej, ze ja slodka dupa jestem . Moim marzeniem to zeby znowu miec 4 z przodu, bo ja to raczej karakan jestem i powyzej 53kg, jak to sie mowi "jest juz za co zlapac"
        Mam juz biegania zaliczone wczoraj i dzisiaj, jeszcze zeby tych pieprzonych slodyczy nie jesc, ale no masakra jak to ciezko........ normalnie czekolada potrafi uzaleznic serio.

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Hej laseczki
          ja mam ostatnio cieżkie dni z M dziś jak wyszłam z domu o 15 to wróciłam o 20 poszłam z Hanią do kumpeli bo mnie M wkurzył

          Kochane normalnie aż mi żal że ja tak daleko od was mieszkam kurcze normalnie na samym zadupiu
          Kalaja jak nieraz szperam po cukierniach to takie bochomazy widzę że chyba dziecko lepszy obrazek maluje a kasy tyle biorą że szok
          Czacza Amelka boska ale aparatka ci sie trafiła piosenkarka zostanie moja też zaczyna pośpiewywać szczególnie piosenki z bajek a Majki marzeniem jest zostać fryzjerkom i jak to ona mówi fryzjerkować wszystkich będzie do tego kosmetyczka zostanie ma jakies zamiłowania do tego fachu ciągle by malowała lalki i nie tylko
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            co do kilogramów to ja mam trochę ponad 70 i też mi ciężko zrzucić zawsze chuda byłam przed ciążą ale po tych trzech masakra jeszcze po samym porodzie to troche zrzuciłam bo to dieta bez mleczna itd ale teraz przez tą zimę masakra i to żebym ciagle siedziała ja zasuwam po parę kilometrów jak muszę na piecho do miasta a ostatnio dość często kiedyś latałam do przedszkola po młodego co dzień 8 km i nic mi to nie pomagało już nie wiem co robić chyba jakieś tabsy sobie kupię do pomocy
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              hej
              dziewczyny najlepiej byloby w grupie stosowac jakas zdrowa diete i na koniec dnia spowiadac sie na forum z osiagniec czy porazek, bo na wlasna reke to predzej czy pozniej sie peka, wyjatek - zaaaaajjjjjeeeebista silna wola - u mnie brak....a tak jakbym miala nad soba jakis bacik "wstydu" moze by cos z tego wyszlo
              no to co? dziolchy, bierzemy dupy w trok"? powazymy sie na poczatek i co tydzien bedziemy sie wazyc sprawdzajac efektywnosc.
              Kurde jak sobie pomysle, ze w 1 miesiac moze wystarczyc, zeby pozbyc sie jakiejs tam malej nadwyzki, to az mnie skreca, ze czlowiek taki bezmyslny jakis w tym obzarstwie.

              A tak poza tym to przez ostatnie 2 dni zaczelam sie przygladfac swoim zmarszczkom pod oczami iiiiiiiii, wyciagnelam kremy na wierzch, zeby juz sie nie zapominac wiecej, bo tak to smarowalam raz na kilka dni nawet, jak mi sie przypomnialo. Teraz leza dwa kremiki na parapecie w kuchni i jak narazie 3 dzien smaruje.

              U nas piekna pogoda, choc zimno jeszcze, ale slonce jak "U Majorki"

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                cześć dziewczyny!

                grygorek ja mam przymusową dietę i już widzę efekty po dwóch moich awariach żołądka w przeciągu 3 tygodni, ja nie należałam nigdy do tych szczupłych, moja waga przy 170 była pomiędzy 67-70 i dobrze się w niej czułam, w ciąży przytyłam do 90 i w 2 m-ce zrzuciłam od razu 18 kg i tak mi to cholerne ok 4-5 kg zostało, teraz czuję że spodnie troszkę luźniejsze mi się zrobiły więc wróciłam do swojej wagi
                Amelia ur. 19.04.2009
                godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                Alicja ur. 18.08.2012
                godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  ale się cieszę, Amelka została dzieckiem tygodnia
                  Amelia ur. 19.04.2009
                  godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                  Alicja ur. 18.08.2012
                  godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Hej
                    mi to chyba nawet wstyd by nie pomogł ,ja to nie wiem od czego tak tyje przeważnie stoje w miejscu z wagą bo przecież prawie nic nie jem tylko śniadanie obiad i nieraz kolacje a poza tym nie dojadam i słodycze sporadycznie chyba ze to od tej tarczycy
                    Czacza wielkie gratki a coś z tego ze wygrała będziesz miała
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      majorka satysfakcje 3 razy już wybrano Amelii zdjęcie do dziecka tygodnia, raz wygrała dziecko miesiąca (wtedy jest nagroda) i 4 miejsce na dziecko roku
                      Amelia ur. 19.04.2009
                      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                      Alicja ur. 18.08.2012
                      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Cezsc dziewczęta

                        ale żeście się rozpisały aż nie pamiętam co miałam napisać
                        Na początku spóźnione zyczenia dla jubilatów STO LAT!!!
                        Nichol widać Mały zadowolony z prezentu no i tort super
                        Katarzyna kuchnia super też już bym chciała mieć coś swojego i zrobić wszystko po swojemu.
                        Czacza gratulujemy Amelka śliczna
                        Grygorku ja bym się pisała na takie forumowe nodchudznie bo samej to mi ciężkoa jeść mogłabym tylko słodycze i przez zimę 5 kg dodatkowych przybyło a tu takie słonko za oknami i przydałoby się to zrzucić\
                        tak więc dzisiaj rano się zważyłam i na wadze 57,5 kg no i do tej pory nie zjadłam nic słodkiego aż się sobie dziwię ale ciągnie mnie strasznie i omijam kuchnię jak tylko się da

                        juz nie pamiętam co miałam jeszcze napisać ale pięknie dzisiaj u nas słońce słońce i słońce po drzemce idziemy na spacerek
                        Last edited by megi84; 21-03-2011, 11:35.
                        BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                        LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          dzięki megi miło

                          my już po pierwszym spacerze, odwiedziłyśmy z Amelką pierwszy raz tutejszy plac zabaw i nawet nawet, jest duży, sporo atrakcji, zobaczymy jak się zbierze gromadka dzieci, co tu się będzie wyczyniało, nie ma poza nim w pobliżu żadnego innego więc obawiam się, że kto pierwszy ten lepszy
                          jak m się obudzi po nocce to wybieramy się (chyba) na zakupy wiosenne
                          Amelia ur. 19.04.2009
                          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                          Alicja ur. 18.08.2012
                          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            hejka
                            ja się nie udzielalam bo nie miałam cały tydzien kompa, M zabrał do szkoły no a niedziela była tylko nasza tzn.naszej trójki
                            co u nas z nowości- obcięliśmy Młodemu włosy! ma teraz fryzurę jak tata na jeżyka maszynką pani zrobiła "bzit" jak to mówi Szymon. normalnie nie mogę się przyzwyczaić do mojego synka tak inaczej wygląda. Ja to się nawet śmieję że jak mały gangster bo w skórze i okularach przeciwsłonecnych i z tą swoją łysą łepetynką no ale nic, włosy nie ręka - odrosną. a musieliśmy maszynką bo nożyczkami too w ogóle nie dałby sobie ruszyć.

                            ja powloi zabieram się za sadzenie kwiatków na balkon, zobaczymy czy mi wyrosną. wystawiłam już wrzosy, muszę wsadzić begonię a dzis kupiłam kilka cebulek frezji. miała któras styczność z tymi kwiatami? bo ja pierwszy raz(nie licząc ciętych) i nie za bardzo wiem jak się za nie zabrać...

                            co do wspólnej diety ja jestem jak najbardziej za! waże jakieś 63-64 kilo przy wzroście 166cm i też marzy mi się 5 z przodu..jakis czas temu ćwiczyłam na wisterku i przez tydzień/15min dziennie straciłam 3cm w talii i biodrach. wagowo nie wiem czy się to jakoś przekłada. ale jak większości z was brak mi silnej woli...a co proponujecie? jakąś dietkę konkretną czy po prostu NŻT? (NIE ŻREĆ TYLE)


                            Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Dobry!

                              Jest może kwietniowo marcowa mamuśka, która chciałaby przytyć?
                              Ja przy ok 165 cm waże 50 kilo. Wyglądam jak kościotrup masakrycznie chude ręce i nogi, zapadnięte policzki...
                              Naprawdę chciałabym przytyć chociaż 4 kilo

                              Wczorajszą imprezę jakoś przeżyliśmy. Młody dostał kolejne prezenty więc jest oczywiście cały w skowronkach

                              Poza tym wczoraj popołudniu dostał gorączki, więc M dziś zabrał go do pediatry, no i okazało się że ma zapalenie górnych dróg oddechowych
                              Okropnie kaszle, gile wiszą mu po pas no i marudzi oczywiście. Mamy syropy i antybiotyk, problem jedynie w tym, że ta cholera teraz nam wszystko wypluwa. Wrzeszczy że nie doble, woła POMOCYYYY!!! i ryczy w niebogłosy. Jak tak dalej pójdzie to guzik mu te leki dadzą


                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Inka..buahahahahaha.. oplulam monitor z tego NŻT..buahahahahahah



                                ja mam tez dobrą diete cud
                                jesz ile wlezie i czekasz na cud


                                a tak na serio ja biore tabletki clarinol cla. i przez 3 tygodnie spadło mi ok 2 kg zadnej diety nie stosuje , no moze mniej troche jem.. ale nie za duzo mniej bo ja musze jesc

                                i nie biore ich temiu zeby schudnąć tylko zeby poprawić wygląd skory. naczytalam sie o nich ze poprawiają skore itd, no a moja jest tragiczna.brzuch wygląda jak po wojnie. ale co sie dziwic.w pierszej ciązy 27 kg mi przybylo, w drugiej 38
                                Last edited by renatkaa09; 21-03-2011, 15:58.
                                Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                                dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X