Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Ja chyba tez będę sama piekła,szkoda kasy.Za torta płace w cukierni 100zł,a zrobie za 1/3 ceny...Fakt faktem nie będzie tak piekny jak kupiony ale za to własny

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Która ma konto na facebook..? ja mam ale żadko kiedy tam zaglądam.Wole n/k.

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Chuda ja nie mam też jakoś się do nk przyzwyczaiłam.
        Chyba tylko my dziś będziemy prowadzić dialog
        miłego wieczorku kochane!
        1.03.2009 9:55 FILIPEK

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Napisane przez chudagleba Pokaż wiadomość
          Która ma konto na facebook..? ja mam ale żadko kiedy tam zaglądam.Wole n/k.
          ja mam..
          Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


          dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Elo!
            Ja też mam konto na FB, ale tak samo- przyzwyczaiłam się do NK i tutaj jakoś nie moge sie połapać

            Krystiano coś nam sie przestawił normalnie i od kilku dni zasypia koło 21
            MASAKRA, bo wieczorem jakoś mam mniej czasu na wszystko i nie moge zakrętu złapać...

            Poza tym dalej męczymy nocnikowanie i cusik marnie nam to idzie.
            Jak posadzimy młodego to ok- posiedzi chwilke i zaraz chwali się że nocnik pełny (tylko siuśki narazie)
            Myślałam że zwinnie nam to pójdzie, że jak przez kilka dni pochodzi bez pampka, kilka razy sie zmoczy i będziemy wałkować że siusiu powinno wylądować w nocniku, to zakuma dość szybko, szczególnie że głupiutki nie jest... No i guzik. Ładnych kilka razy sie dzisiaj przebieraliśmy J


            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Hej
              Nichol, nie patrz na "sikanie" przez pryzmat madrosci, mozna sie rozczarowac troche, a co gorsza zwatpic cusik w ta niesamowitosc dzieciaczka
              Ja juz to sobie jakos przetlumaczylam na przykladzie Vincenta, liczy jak stary a do tej pory tak srednio raz na tydzien jest wpadka z sikaniem, raz na tydzien to dobry wynik .I to, ze na codzien jest takim spokojnym, kumatym, raczej rozsadnym dzieckiem (moglabym tu wymieniac tych zalet jeszcze i wymieniac ) to i tak nic nie zmienia u niego. Sikanie to jest u nas inna para kaloszy.

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Hejka,

                u nas dziś ściana deszczu. Mati już powoli kończy przeziębienie ale ja się nie uchroniłam i niestety też chora.
                Nichol, ja na razie poprzestałam na tym, że wie co to i po co nocnik.
                Chuda, ja też mam konto na FB zaglądam regularnie na obydwa

                Do później
                Mateuszek 30.04.2009

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Hejka
                  Nichol nie stresuj sie tym posikiwaniem,moja Iza czasem popuści,zawstydzam ją wtedy Dobrze że Krystianek chce siedziec na nocniku,masz jeden problem z głowy.A kupa tez kiedys trafi do nocnika,doczekasz się.Nic na siłęGrygorku gdzie byłas gdy Cię nie było..?U mnie nocka ok,od kilku dni Iza zasypia sama-wieczorami i w dzień.No my nadal "na walizkach",do piatku powinnam juz mieć te cholerne meble !!!buziaki,zerkne na n/k i jeszcze tu wpadne,może któras sie odezwie.....

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    nie ma nikogo buuuuuuuuuuuu

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Siedze z herbatką owocową + z batonikami a tu nikogo nie ma...?No cóż,sama sobie pojem... No i rozmyslam,smuty chodza mi po głowie,chyba powoli łapię doła przez ten szpital,chyba bardziej sie stresuje rozląka z dziewczynkami,niz tą operacją...
                      Operacji tez sie boje,boje się że po niej będę się czuła jak po porodzie z Emilką...czyli strasznie...Dobra,nie smuce,do jutra.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        ŁOŁ! A co tu tak pusto?!

                        Chuda, współczuje rozłąki z dziewczynami i złego samopoczucia po zabiegu...
                        Ale pomyśl że to tylko kilka, czy kilkanaście dni i że już niedługo będziesz mieć to wszystko za sobą. Wyobrażaj sobie jak to będzie jak już dojdziesz do siebie- nie będziesz musiała już o tym myśleć, w sypialni pewnie będzie bardziej komfortowo my tu będziemy mocno trzymać kciuki za Ciebie!

                        A co do naszego nocnikowania- dziś okazało się, że to nie Kris jest mało kumaty,tylko jego tatuś tłumaczyłam tyle razy, że Młody ma chodzić w dzień bez pampka (pomijając spacery), że ma go wysadzać tak co pół godziny, tłumaczyć przy każdej wpadce co i jak...
                        To ten inteligent sadza Krisa na nocniku raz rano, potem zakłada mu pampka bo zawsze o mniej więcej stałej porze jest kupka, niedługo potem idą na spacer, więc już na nocnik nie ma czasu... Tak czy siak wyszło na to, że Krystianek korzysta z nocnika jak tatuś sobie przypomni i kiedy właśnie jemu jest wygodnie, a nie wtedy kiedy trzeba
                        Ciul, niech sie pocałuje, łaski nie robi. Niedługo mam troche przerwy Świątecznej od pracy, więc solidnie weźmiemy sie za odpamkowanie. Wiem, że mamy szanse.

                        Jutro mam imprezke w szkole- zabawa Andrzejkowa. Znacie jakieś fajne wróżby, zabawy?


                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          No i widzę, że wszyscy wałkują to samo - siusianie. My właśnie zakupiliśmy przyjazny nocnik dla Hani. Wcześniej miała taki zwykły, bo nie jestem zwolennikiem takich cudów za 200zł ale kupiliśmy taką żabkę:
                          http://allegro.pl/fisher-price-n8939...315177517.html
                          Fajny, nie przesadzony i cena przystępna. Hania zejść teraz z niego nie chce. No i mam zamiar zacząć juz tak na serio się wziąć za naukę nocnikowania.
                          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Czy tu się coś zepsuło, czy co?
                            Co jest grane? Co tak pusto?

                            Ja wpadłam do domu zjeść obiad i sie przebrać, i uciekam na imprezę.
                            Mam nadzieje, że jak wróce o 18, to ktoś sie już odezwie

                            do wieczora :*


                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Kasiar, wszystkiego NAJ z okazji Twojego święta!!!


                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Haaaalo!
                                Wróciłam, a Was nie ma Co jest???!!


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X