Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Hejka,

    u nas nocka od połowy marna. Mati od około 2ej wstał i marudził, chodził po domu, jęczał. O 4ej zjadł butlę mleka i do 6ej spokój, potem znów wrzask i dałam mu ibum. wstal o 7ej. Może kolejne zęby, bo 4ki już wszystkie się wyrżnęły i jest trójka jedna. Czyli w trakcie choroby mu wyszły 3!!!

    Katarzynar, mi synowa kupiła ale jeszcze nie mam. Ale ma ten Molers - norweski w syropie.
    Madzik, to Kacperek to DUZY chłopak jest!
    Mateuszek 30.04.2009

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Ciao
      Kasiu no mam stresa powoli,odliczam dni do wyjazdu do szpitala...Na sama mysl o tym wszystkim kręci mnie w żołądku,jakbym miała dostać srakęWstawiam Wam narazie fotke szafy+ moje "dzisiejsze niunki Zaraz jadę do Olsztyna,do mamy.Muszę jej wszystko wytłumaczyc,bo to ona będzie przyjeżdżać do dziewczynek gdy mnie nie będzie.Miłej soboty.
      Attached Files

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Chuda: trzymam kciuki za Ciebie! Bedzie dobrze, ale rozumiem, ze sie denerwujesz. Szafe macie super, a corki to wiadomo, ze BOSKIE!

        Kobiety! Piszcie! Co tu sie na tym Waszym watku dzieje? Zimowy letarg Was ogarnal?
        Majorka przepadla, Grygorek ma utrudniony dostep do kompa, Nator bawi sie w meteoryta - pojawia sie i znika, Kala pewnie zakopana w pracy po uszy...

        To ja skrobne pare slow, zeby nie bylo, ze wypominam, ze nie piszecie a sama tu nie zagladam. A zagladam! Julia miala przez prawie 2 tygodnie katar i lekkie zapalenie krtani. No i Julia chodzi od jakichs 2 tygodni! Pisalam Wam, ze kupilismy dom? Kurcze nie pamietam Przeprowadzac bedziemy sie w lutym. Pod koniec lutego zdajemy obecne mieszkanie. Ciagle ogladam szafy (Chuda ja tez chce szafe z lustrami), lozka i ogolnie meble, bo jak wstawimy w domu te pare rzeczy, ktore teraz mamy, to bedzie pustawo
        Zastanawiam sie nad kuchnia - moze zrobimy plyte z granitu. Ogolnie to powolutku ogarnia mnie przerazenie, ze nie damy rady wszystkiego zrobic w miesiac.

        Pozdrowienia dla Was i Waszych dzieciatek!



        Rosne...
        14.09.2009 4170 gr, 51 cm
        17.09.2009 3810 gr, 51 cm
        13.10.2009 4750 gr, 56 cm
        16.11.2009 5620 gr, -
        16.12.2009 6700 gr, 62 cm
        19.03.2010 8150 gr, 68 cm
        17.06.2010 9250 gr, -
        06.09.2010 10600 gr, 77cm
        14.12.2010 11600 gr, 81cm
        05.05.2011 11900 gr, 83cm
        20.09.2011 13200 gr, 90cm
        14.01.2012 14300 gr, 93cm
        19.07.2012 15500 gr, 98cm



        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          AMSW ja jestem w pracy jakoś daję radę , pracuje mniej więcej od 9 do 15 tej , więc nie jest źle, moje 1,5 etatu wyrabiam w 6 godz dziennie

          tylko na pisanie weny nie mam coś zresztą strasznie tu pusto ostatnio i jakoś motywacji nie mam

          a po za tym sie lekko obraziłam bo jak wstawiam swoje zdjęcia to prawie nikt tego nie zauważa i moje posty też jakoś ostanio bez odzewu były

          AMSW ja czytałam na twoim wątku że Julka była chora no i że kupiliście domek, super, ja bym sie bardzo cieszyła, to meblowanie, urządzonie bardzo fajna sprawa
          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Kalus! Co Ty piszesz?! Z tego co pamietam, to dziewczyny pisaly, ze Twoje zdjecia super! I chwalily, ze Pola sama zupe lyzka wcina

            A co do meblowania, to nie za bardzo poszaleje. Jednak wydalismy z 30.000 Euro wiecej na dom niz planowalismy, wiec z meblowaniem troche bede musiala poczekac. Kupimy tylko lozko i szafe do sypialni. Jakies regaly (pewnie Billy z ikea) na ta nasza mase ksiazek. Szafe dla Julii no i szafki do kuchni. Do tego dojda lampy i inne drobnostki i kasa pojdzie jak woda. A za jakies 2 lata bedziemy remontowac lazienke. No ale dom to nie wynajete mieszkanie, wiec go bede powolutku i z glowa meblowac Trzeba troche pomieszkac, zeby zobaczyc, czy faktycznie to co sie sobie wymyslilo zda egzamin.

            Kobiety! Piszta, bo jak Majorka wroci, to bedzie wojna!!!!



            Rosne...
            14.09.2009 4170 gr, 51 cm
            17.09.2009 3810 gr, 51 cm
            13.10.2009 4750 gr, 56 cm
            16.11.2009 5620 gr, -
            16.12.2009 6700 gr, 62 cm
            19.03.2010 8150 gr, 68 cm
            17.06.2010 9250 gr, -
            06.09.2010 10600 gr, 77cm
            14.12.2010 11600 gr, 81cm
            05.05.2011 11900 gr, 83cm
            20.09.2011 13200 gr, 90cm
            14.01.2012 14300 gr, 93cm
            19.07.2012 15500 gr, 98cm



            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Cze
              Witam się tylko i Zaraz uciekam. Wieczorem uskrobie coś wiecej, bo mamy nowego kompa , a teraz ide Maikusia budzic i musimy po zakupy jechac, bo tak pustej lodowki to daaaaaawno nie mielismy. O, i juz nie musze budzic, Wlasnie się odezwal, dobra kobity do potem. Kala nie swiruj:b, bedzie lepiej

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Napisane przez vini-miki Pokaż wiadomość
                Cze
                Kala nie swiruj:b, bedzie lepiej
                tak myślisz no oby
                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Dobryyyy

                  a my własnie siedzimy i sączymy gin z tonikiem i pizza się piecze i pachnie

                  jakiś mam dziś kiepski humor chyba już przemęczenie a tu jeszcze 3 dni pracy i potem dopiero jakiś dzień wolny

                  czasami to chciałabym tak ze dwa miesiące posiedzieć w domu i mieć wszystko głęboko w d...

                  u nas dziś już biało i lena zaliczyła pierwszą glebę a śmiechu miała przy tym, ze hej, śmiała się w głos z tego ze jej się nóżki rozjeżdżają hehe

                  idę zerknąć na pizze

                  narka
                  Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                  Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                  http://annalena4u.blogspot.com

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    ankasos a ja z moim m zaczynamy sączyć whisky z colą

                    Pola już śpi bo nie raczyła dzisiaj spać w dzień , a Gabi ogląda bajkę ale zaraz też idzie do łóżka.
                    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      haha, wszystkie widze cos sacza
                      ja popijam porto z sokiem
                      dzieciaki spia juz calkiem dlugo, ja wykapana ze szklaneczka rozweselacza, komp ödjechany, net chodzi na masakre szybko, zyc nie umierac
                      A propos spania w dzien, Miki juz tak sredniop 2x w tygodniu drzemie, dzisiaj akurat mu wypadla drzemka w poludnie to troche odetchnelam..nauczyl sie skubaniec drzwi otwierac od salonu i teraz najlepsza zabawa to ucieczki do kuchni, a tam tak pizga ze hoho, bo trzeba jeszcze przez korytarzyk przejsc w ktorym nie ma grzejnika no mniejsza o wiekszosc, ale ucieknie juz do tej kuchni, ustawi sie w kaciku i zerka spod byka, czy juz ide go lapac i wtedy w dluga. Zlosnik jest straszny, i to nie tylko jak mui sie czegos zabrania, ale w trakcie zabawy, kiedy cos mu nie wychodzi, to az sie trzesie w nerwach, gryzie piesci i leje sie po glowie...no jak patrze na niego to na serio az sie smiac chce, ale tak na powaznie to kurcze niewiem jak go uspokoic, nie da sie....minuta nie minie a on juz wesolutki...moja mala schiza, no ale jak wraca do tej samej zabawy to za chwile znowu nerwy

                      Przed chwila bylam u Vincenta, bo sie przebudzil z rykiem..nos zawalony, do tego kaszel to co sie dziwic, Maika chyba dzisiaj dopiero cos zaczelo brac, woda zaczela z noska leciec, no zobaczymy jutro, oby przeszlo bokiem.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        ha ha to widzę że się przyłączacie do sączenia no to zdrówko

                        kala lubię whisky z colą mniam mniam

                        grygor lena mi też tak na złość robi i ucieka zwłaszcza jak biorę pieluchę do przebrania hehe

                        a pizzą się nażarłam dosłownie
                        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                        http://annalena4u.blogspot.com

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          no i jak tam dziewczyny,poranne samopoczucie po sączeniu napojów alkocholowych

                          bo mnie coś główka ćmi, nie bardzo sie wyspałam bo dodatkowo wczoraj trochę z m "zaszaleliśmy"

                          a co do spania w dzień to Pola ostanio śpi tak co drugi dzień średnio , w weekendy jak jesteśmy wszyscy w domu to wogóle nie chce

                          grygor ,Pola też sie potrafi złościć jak jest w zabawie coś nie po jej myśli ale ona tylko krzyczy i sie napina tak śmiesznie a czasmi to nawet sie rozryczy ze złości
                          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Hej pijaczki Żartuję
                            AMSW no szafa i mi sie podoba,chyba nie była droga,bo zapłacilismy za nią 909zł.Dzieki za miłe słowka o moich niuniach,no i gratki dla Twojej czarnulki za to że juz chodzi.
                            Grgorku zdrówka dla chłopaczków.A ja tam wieczorkiem wypiłam herbatkę truskawkową...Narka.

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Czesc dziewczynki\
                              sorki ze sie nie odywam ale straszne zamiecie z tesciami kazali mi sie niepokazywac u nich w domu mezowi kazali wypierd... ale to opisze wam pozniej bo jeszcze cala w nerwach jestem

                              Kalus nie obrazaj sie

                              A po whisky głowka boli bynajmniej mnie a ja to uwielbiamtzn whisky a nie ból głowy
                              Moje dziecko wczoraj było ze mna w sklepie i stało przy drzwiach i wiecie co jakas babka wchodziła i pociagneła drzwi a on jak długi upadł i siniak na poł polika ale w nstepnym sklepie juz daleko od drzwi stał no ale to moja wina ze nie zdazyłam go złapac i teraz mam wyrzuty sumienia\
                              W ogóle wszystko jest nie tak ale trzeba byc silnym niedługo bedzie dobrze

                              Chuda dziewczynki super no i szafa tez fajna, a w szpitalu jakos wytzrymasz tylko pare dni sa telefony bedziecie rozmaiwac i szybko ci zleci zobaczysz
                              BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                              LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Megi nie warto się stresować teściami,ja tez się mam z tesciową,ciężko się z nią żyje ale muszę....Uszy do góry Ucałuj od forumowej ciotki Batrusia i jego siniaczka.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X