Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    mojej sąsiadki syn (4 kl) miał teraz takie zawiasy że sie wyłączał na jakiejś 5 sekund i też kontaktu z nim nie było ostatnio było coraz gorzej nawet spadł parę razy ze schodów bo tracił przytomność i okazało sie że ma padaczke teraz też beda robić tomografie głowy
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      u mojej Mai nic nie wykryto było wszystko ok tylko ten oczopląs jej został i duża wada wzroku ale dobrze ze niedotlenienia ani zadnego innego świństwa nie było jakoś ja mam pecha do moich dzieci każde rodziło się z czymś i zawsze wina lekarzy
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Z Olim to też wina lekarzy gdybym miala cesarke byloby pewnie ok a nie kazali mi go twarzyczkowo rodzić żenada.I tak dzięki bogu wszystkie wcześniejsze podejrzenia zostaly rozwiane.Tez mam nadzieje,ze bedzie oki ale lepiej sprawdzic niz później mieć pretensje do siebie




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          bo to już tak jest, obiecywac każdy może a jak przyjdzie co do czego to tylko ważne żeby im kasa wpływała. jakby tak jeden z drugim odstąpiła sobie jakąs premię to od razu by się znalazła kasa na szpitale i itp. a jak już sobie dają i biora takie grube pieniądze to niech przynajmiej jest widać za co. w sensie żę sobie zasłużyli. bo wszelkie kombinactwo, próba wprowadzenia zmian odbija się i tak na tych najbiedniejszych.

          o kurcze, paulinchen to nie za wesoło ale coś podejrzewali już? wiesz, ja nie chce straszyć ale mi to troszkę na epilepsję wygląda mam nadzieję że się myle i że to ttylko jakas faza lęków u niego i że mu minie z czasem.


          Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Wystawiła na allegro krzesełko uczydełko Fishera bo Ala nie chce sie nim bawic a Oli jest już za duży teraz tylko carsy




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Inka też mi to na epilepsje wygląda i generalnie od tych pierszych badan było juz podejrzenie.Zobaczymy może jak teraz obstawią go lekami będzie dobrze.




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Paulinchen trzymam kciuki, żeby z Olim było dobrze. I Twoja Alunia też bidulka Masz rację, że lepiej sprawdzić czy wszystko ok

                Ja już lecę lulku i do jutra
                Mateuszek 30.04.2009

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Biedny jak widzi lekarzy to mówi tylko niech mi nie zakalda motylka czyt. welflon.;(




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Napisane przez Paulinchen23 Pokaż wiadomość
                    Z Olim to też wina lekarzy gdybym miala cesarke byloby pewnie ok a nie kazali mi go twarzyczkowo rodzić żenada.I tak dzięki bogu wszystkie wcześniejsze podejrzenia zostaly rozwiane.Tez mam nadzieje,ze bedzie oki ale lepiej sprawdzic niz później mieć pretensje do siebie
                    no pewnie paulinchen lepiej sprawdzić i być pewnym że jest ok,
                    ale co sie nastresujesz jako matka to już twoje, i mały bidulek też
                    no ale najważniesze żeby było ok, trzymamy kciuki za to

                    a takich przypadków że cesarka powinna być zrobiona a nie była bo sie chyba lekarzom nie chciało jest mnóstwo nawet u nas na forum
                    Last edited by kala8; 28-07-2010, 22:02.
                    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      dla rozładowania atmosfery wstawiam wam moje dzisiejsze wypociny co prawda były jużtakie wcześniej ale co tam

                      i mam nadzieję ze wszystko dobrze się skończy i nasze dzieciaczki beda zdrowe i zawsze uśmiechnięte ja z Hanią 11 sierpnia ostatni raz do neurologa i mam już z głowy wszystkich lekarzy bardziej sie boję o Maje bo oczka jej leca na łeb i szyję zobaczę co powiedzą teraz ale takie kolejki ze dopiero na listopad a w maju rejstrowana pójde jeszcze do mojego optyka i poproszę żeby ją wcisneli jak się miejsce zwolni bo jego żona pracuje u mojej lekarki to koleżanki więc same wiecie ja tylko się modlę obym nie musiała z nią na rzadna operację jechać
                      Attached Files
                      HANULKA 09.04.2009




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        a dziewczyny już kilka razy miałam zapytać, czy wiecie czemu nitka i yoeanne już tu nie piszą

                        może czegoś nie doczytałam , ale one chyba jakoś zniknęły w czerwcu jak ja byłam na urlopie, wiec może coś przegapiłam
                        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          majorka a to Mai też się te oczka tak przez poród zrobiłY? pytam bo nie pamiętam czy już o tym pisałaś. tzn tez była duża i ciężko się rodziło czy to przez jakies inne komplikacje?

                          paulinchen, no pewnie, najlepiej sprawdzić. a jak już będzie diagnoza to przynajmniej będziesz wiedziała na czym stoisz i leczyć też będzie można. Im prędzej tym lepiej.Ale faktycznie co się nastresujesz to twoje ja pamętam jak miałam stresa jak Szymonowi powtarzali badanie na mukowiscydoze.


                          Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            kala Yoenne ostatni się odzywałą kilka dni temu ale w sumie to też nie wiem, czy nie zrozumiałam dlaczego nie zagląda? tyle tylko że była ostatnio troszku przybita. Ale może sesję ma?


                            Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              dobra, ja zmykam
                              dobranoc


                              Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Inka ja z Mają do porodu pojechałam jak miałam skórcze co 6 min i tam poszło już sprawnie tylko lekarz żeby przyspieszyć i nie czekać 10_15 minut na pęcheż to go przebił i przyspieszył akcję i tak główka mojej Mai nie wytrzymała ciśnienia i dostała wylewy ale tego oczywiście też nie widzieli po miesiącu dostała stanu podgorączkowego a ze do lekarza mamy 20 km to pojechaliśmy do nas do szpitala i tam pani doktor wykryła u niej oczopląs a potem po USG wylew na szczęście krew już była prawie wchłonięta i zaczęło się latanie po lekarzach a ja nie wiedziałam dlaczego ona cały czas śpi ja normalnie dziecka w domu nie miałam a co śmieszniejsze to z Hanią poszłam do tego samego lekarza i też mi poród odbierał i głupia chyba jestem ale mam do niego jakieś zaufanie bo nadal do niego chodzę i nie jestem nawet zła na niego za to co było bo przecież Hanie też przez niego bo wiedział że taka duża a jednak cesarki nie zrobił
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X