Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Ale naskrobałyście,ledwo doczytałam Witam się z wieczorka,witam MamęMonikę.Ja też poproszę namiary na nk ,jeśli można.Jestem mamą trzech chłopaczków ,w tym najmłodszego...Kacperka( a miała być Oliwka-jak u Ciebie). No i trzymam kciuki za :"fasolkę."

    Ja dzisiaj byłam od rana w pracy do 13 a póżniej musieliśmy iść spowrotem na 18 bo było otwarcie dla vipów-bankiecik,katering itp.Jutro normalne otwarcie sklepu dla wszystkich.

    Kacperos jak mnie nie ma w domu to woła "mama,mama" a jak przyjdę to tylko tata na tapecie Mój M to już ma go dosyć(siedzi z nimi prawie pół dnia).

    Kupiłam sobie na allegro balerinki Pumy-no i jeszcze oglądam plecaki szkolne ,bo mój najstarszy synek chciałby z Bakuganem


    Zapomniałam co chciałam napisac.....Skleroza....Wybaczcie ale już stara jestem...:
    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Ja mam nr tel do Nitki to jutro napiszę do niej (jak nie zapomnę).

      Zmykam już.Dobranoc.

      Paulinchen koniecznie poróbcie badania,ja jak byłam mała miałam podejrzenie padaczki,bo przy gorączce dostawałam drgawek.Pamiętam,że jakiś czas brałam leki ale na szczęście to mineło...
      Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

      http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Dobra dziczynki spadam bo jeszcze nei wiem co mnie w nocy czeka buziaki




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Madzik ja ostatnio siostrzenicy kupowałam plecak Pumy świetny
          bakugana to mi sie podoba ten
          http://allegro.pl/item1167356313_bak...em_nowosc.html

          i ten ale troche drogi
          http://allegro.pl/item1152783332_k_b...ny_fiolet.html
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            dobra ja też lecę M wrócił z rybek i zaraz lulu idziemy
            moja Maja zaliczyła dziś glebe bo sąsiadki wnuczek tak ja rozhuśtał na huśtawce że spadła i ma biedula pozdzierane kolana i łokieć i też własnie przyszła do mnie i musiałam iść sie z nią położyć ale już śpi
            dobra do juterka
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              oj widze że się na poważnie zrobiło na koniec, mam nadzieje że wszystko będzie dobrze z waszymi dzieciaczkami
              MamaMonika Kacperek super i faktycznie kruszynka był, no ale teraz to już duży chłopak

              kurcze ale się troszke namieszało bo właśnie to Kuba ma 10 kg a tamto dzieciątko 76cm a waży nie wiem ile, może niezbyt jasno to wszystko napisałam przepraszam za nieporozumienie

              u nas pod wieczór przestało lać więc poszliśmy znowu zwiedzać kałuże. to chyba tyle. śpijcie dobrze

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Cześć kobietki,u nas nocka ok tylko M jeszcze kima

                Majorka no właśnie ten plecak bakugana pierwszy mój syn chciałby(do tego jest piórnik)ale zastanawia się nad takim jeszcze

                http://allegro.pl/item1167902910_dar...0przybory.html

                Idę robić śniadanko,mam ochotę na kruszybułkę z kakaem.
                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  czesc dziewczynki ,
                  no wczoraj to tyle naskrobałyście że nie mogłam Was doczytać
                  U nas nocka znów tragedia ale przebiła sie druga czwórka i w nocy już mu IBum dała i jakoś do 5 pospał.
                  Paulinchen mam nadzieje ze z Olim wszytsko ok bedzie , tylko to czekanie na badania najgorsze
                  Monika Kacperek super naprawde malutki był, ale teraz dogonił rówieśników
                  Ide wstawic pranko bo mój mały już drzemie.
                  BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                  LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Napisane przez mamaMONIKA88 Pokaż wiadomość
                    Oj tak miałam problem, wszystko było za duże. No i bałam się Go chwycić, był taki maleńki...
                    mego M bratAnica byla donoszonym dziecem i wazyla 2,5 kg i to nie pelne..i miala 50 cm wzrostu.i Iza ,pamietam to jak dziś , sie zachwycala jakie ona duże dziecko urodzila..
                    Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                    dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Napisane przez Inka_R Pokaż wiadomość
                      no i jestem
                      kurde, dziewczyny z tymi 3 miesiącami i 10kg wagi to Katrienne chyba chodziło o to, że po prostu OD 3 miesięcy (czy też przez ostatnie 3 miesiące) nie przytył i waga zatrzymała mu się na ok 10kilogramach, a nie że 3 miesięczne dziecko tyle ważyło tak mi się przynajmniej wydaje. bo mój tez był(jest) duży ale jak miał te 3 miechy to ważył trochę ponad 7kilosów (średnio kilogram na miesiąc przybierał tak do pół roku).

                      no i nie pamiętam co tam jeszcze miałąm napisać...
                      moja siostrzeica jak iala 7 tygodni wazyla 7 kg...a jak miala coś ok 3 iesięcy t ponad 9 kg wazyla. z tym ze i siostra i szwagier mali nie są to i dziec nadprogramowo wielkie.Amelka np ma 3,5 roku nosi ciuszki na 110 cm ( ja na taki wzrost Filipowi kupuje ) buty ma rozm 29... a wazy ok20 kg...nie jest gruba..jest wysoka i zbita.. tylko aby figury po tatusiu nie odziedziczyla bo bedzie babocha.
                      Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                      dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Napisane przez Inka_R Pokaż wiadomość

                        renatka na poczatku może i byś się nie cieszyła ale pewno z czasem by ci się odmieniło. A jak już by była dziewczynka to w ogóle szalenstwo
                        no a jak wyjdzie ze trzeci chłopak? no wtedy t ja chyba wystrzele w kosmos malza...
                        Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                        dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Napisane przez renatkaa09 Pokaż wiadomość
                          mego M bratAnica byla donoszonym dziecem i wazyla 2,5 kg i to nie pelne..i miala 50 cm wzrostu.i Iza ,pamietam to jak dziś , sie zachwycala jakie ona duże dziecko urodzila..
                          no to tak jak Pola donoszona 2400g i 49 cm, ale u nas stwierdzali hipotrofie, ale ja już sama nie wiem czy to było to bo na każdym usg było wszytsko po za wzrostem ok, przepływy , ilość wód płodowych itp, więc lekarz sam sie dziwił czemu ona tak słabo rośnie

                          a ja teraz myślę że może to taki typ, może jakieś uwarunkowania genetyczne, ja i mąż przy urodzeniu też byliśmy mali tzn 2700g oboje

                          zresztą nieważne, ważne że sie urodziła zdrowa i jest zdrowa i sie dobrze rozwija


                          u nas noc też beznadziejna spała z nami od 24 tej do tego co chwila popłakując, no nie wyspałam sie dzisiaj , a ok 4 do tego wstała Gabi z również z płaczem że ją boli noga no masakra

                          jutro Gabi jedzie na 10 dni do zakopanego z moimi rodzicami , oj fajnie ma!!

                          no nic spadam do pracy pa pa
                          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                            mojej sąsiadki syn (4 kl) miał teraz takie zawiasy że sie wyłączał na jakiejś 5 sekund i też kontaktu z nim nie było ostatnio było coraz gorzej nawet spadł parę razy ze schodów bo tracił przytomność i okazało sie że ma padaczke teraz też beda robić tomografie głowy
                            u mnie Filip mial robioną tmografie i EEg..na jednym i drugim wyszły zmiany na korze mozgowej i jakieś zgrubienia napadowe.no scilej rzecz ujmując podejrzewli padaczke. ja to biala jak sciana wyszlam z gabinetu..kazali obserwowac i obserwowac..ale do tej pory nic sie nie dzeje..czasami sie zawiesza (ale ja np tez ) no ale nic po za tym..
                            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Napisane przez kala8 Pokaż wiadomość

                              a takich przypadków że cesarka powinna być zrobiona a nie była bo sie chyba lekarzom nie chciało jest mnóstwo nawet u nas na forum
                              u mnie z Filipem to stwierdzili ze cesarka jest dla starych bab.a młode dupy jak chcialy zajsc w ciaze to u muszą urodzic... no i dzieki temu dziec mi sie z niedotlenieniem urodził i innymi bonusami o których zaden lekarz mnie nie oinfrował..bo jak to oni stwierdzili.." po co mamy pan cokolwiek mowic skoro pani nam nie pomoze.."
                              Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                              dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                czesc dziewczynki

                                Paulinchen, matko wspolczuje Tobie tej niepewnosci, no i praktycznie Ty kobieto nawet w nocy spokoju nie masz, oby jak najszybciej postawili diagnoze i tak jak mowisz, mozae z lekami sie uspokoi...wytrwalosci dla Ciebie

                                Moja siostra rodzila w klinice w Poznaniu, porod odbieral taki, co to juz tysiace odebral i wszystko mial w jednym paluszku..porod byl posladkowy, lekarz w pewnym momencie malo sam nie zszedl ze strachu (relacja szwagra), Jasiek sie urodzil w zamartwicy, ale to juz stwierdzili inni lekarze duuuuzo duuuuzo pozniej, kiedy zaczely sie problemy psychofizyczne i tak doszli po nitce. On to wogole "pechowe dziecko", bo przeciez dodatkowo mial jeszcze bardzo rozleglego naczyniaka wewnetrznego, co nie nadawal sie do zoperowania, wiec musial miec chemioterapie, a jak juz z naczyniakiem byl spokoj to ujawnily sie wlasnie te pookoloporodowe problemy, Sylwka (siostra) nonstop jest nim zajeta, rehabilitacje i na wyjazdach i w domu, dobrze, ze urodzil sie w takiej rodzinie i ma taka matke, podziwiam ja za ta wytrwalosc, ale to pewnie inaczej czlowiek mysli i dziala, jak juz jest taki problem

                                dobra jeden temat poszedl..teraz przerwa na kupe (Maika kupe, zeby nie bylo) I BEDE DALEJ SKROBAC

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X