Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Napisane przez chudagleba;198400Nie żebym się zachwalała ale dla mnie Izunia to idealne dziecko[/LEFT
    [/LEFT]
    ohhh dobrze wiedziec ze bede miala idealną synową
    Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


    dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Napisane przez vini-miki Pokaż wiadomość

      A ja sie wyleguje od godziny na sloncu, w bikini hehehe, chlopaki spia, a ja sie przypiekam, ale mi dobrze, i taka cisza.. niech to trwa, niech to trwa
      że w czym ty sie wylegujesz?? to ty masz takie ciepełko u siebie?? nie no teraz ci zazdroszcze... a u nas tak ********zi ze głowa mala.
      zero słonca jakos szarawo..i do tego zimno jak cholera ;/
      Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


      dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Majorka to super ze na razie wszytsko ok
        Grygorku super masz ze mozesz sie juz opalać...hmm ciekawe u nas będzie tak ciepło
        BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

        LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          ja stawiam że to Emilka chyba że to zdjęcie przed opcięciem włosków Izuni bo na tym śpiącym ma trochę dłuższa grzywkę ale powiem wam ze ciężko je odróżnić jak nie są obok siebie i w nietypowym położeniu
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Vini-Miki 1:0 dla Majorki na ostatnim zdjęciu to Emilka Izunia ma teraz krótsze włoski bo jej niedawno obcięłam.
            Last edited by chudagleba; 28-04-2010, 16:44.

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Renatka to kiedy organizujemy pierwszy wieczorek zapoznawczy dla naszych dzieci??? Uprzedzam że Izunia to bałaganiara hi hi hi ...

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                o matko ale się dzisiaj nałaziłam na tych zakupach z Gabi

                cała Manufakturę przszłyśmy (madzik i megi wiedzą o czym mówie )
                ale nawet trochę rzeczy dla dziewczynek kupiłam na wyjazd, właściwie to mi sandałki tylko dla nich zostały do kupienia , ale dla Gabi mam już upatrzone i chyba jutro je kupię

                w Łodzi też jakaś dziwna ta pogoda

                kiedy wreszcie będzie naprawdę ciepło , żeby klapeczki założyć
                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Cześć dziewczynki Dzisiaj byłam z moim Kubusiem na badaniach w CZMP (usg nerki) i być może będzie czekał go zabieg laparoskopowy by usunąć te torbiele.Okaże się za rok,po następnym badaniu.

                  No i cały dzień na nogach,jestem totalnie padnięta....

                  Kala oooo,to przygotowania do wyjazdu idą pełną parą.My jak jesteśmy w Manufie to z 40 min spędzam w Smyku i CArtoon Planet

                  Inka nie przejmuj się tak,bo to jeszcze gorzej.Napewno okres się spóznia ,no chyba ,że będzie niespodzianka
                  I jak tam ze spotkankiem?

                  Renatka mój Kacperos też czasami nie wie co chce,tak żle i tak niedobrze.Poprostu taki wiek


                  Grygorku pozazdrościłaś Majorce wypieku tortów?? Swietnie Ci idzie.A ja zazdroszczę tej pięknej pogody.


                  Wszystkiego naj naj naj i buziaczki dla Mateuszka od cioci i "braciszka".
                  Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                  http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Napisane przez chudagleba Pokaż wiadomość
                    Renatka to kiedy organizujemy pierwszy wieczorek zapoznawczy dla naszych dzieci??? Uprzedzam że Izunia to bałaganiara hi hi hi ...
                    Oskar też nie przepada za porządkiem yhyhy a kiedy ? no jak jutro wyjdę to niewiem kiedy zajdę zależy od wiatru , moze jakąś okazje z dziecmi zlapie hyhy
                    Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                    dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      wiecie dziewczyny mam ostatni dość wszystkiego przez te nocki Poli i jej problemy jedzeniowe

                      kuźwa ona sie ostatnio budzi coraz częściej , nie wiem o co chodzi
                      myślałam że z wiekiem będzie lepiej a jest gorzej!!!

                      przebudza sie, kręci się w łóżeczku tak że aż całe łóżko sie trzesie i popłakuje, kiedyś podanie smoka wystarczało, teraz nie !!!!! musze jej dać mleka albo ją nosić żeby sie uspokoiła , normalnie masakra !!!!

                      chodzę ostatnio ciągle niewyspana i wszystko sprawia mi problem w ciągu dnia, jestem rozdrażniona i niecierpliwa przez to !!! eehhh nie wiem co robić
                      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Hej
                        Kala a nie idą małej zęby bo my teraz z Bartkiem to samo mamy, rzuca sie , czasami popłakuje ale u nas to od zębów , jak sie przebudza to daje mu sie napic i smoka i jakos usypia
                        A co do manufaktury ostatnio Bartek tak wrzeszczał ze ja słyszałam go w leroy merlin a chłopaki przy realu na mnie czekali i mój mężuś powiedział ze więcej juz z nim nie pojedzie i jak na razie dotrzymuje słowa.
                        BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                        LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Kaluś, nie przejmuj się. U nas też już nocki były super. A ostatnio też wierci się, mruczy pół nocy że spać nie można, albo płacze... i też nie wiem co jej jest...


                          Albo mamy problemy ze spaniem... rzuca się, płacze... też nie wiadomo czego te nasze dzieci chcą...
                          Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Chuda ja od razu poznałam że to Emilka słodko wygląda jak śpi, zresztą jak każde dzieci - wtedy są najgrzeczniejsze
                            Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              megi no zęby idą owszem ale wcześniej też szły i aż tak nie było

                              jamirka no to mnie trochę pocieszyłaś że nie tylko u nas kiepsko z nockami

                              ale powiem wam że brak snu bardzo na mnie źle wpływa, zresztą pewnie na każdego , a do pracy muszę isć i jakoś funkcjonować
                              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Dobry!

                                Najlepszego dla MAtiego!!!

                                Grygor! Za*****isty tort!
                                I pozazdrościć pogody. Ty to masz farta cholero jedna

                                Inka, mi też @ sie spóźniała.Najlepsze że przez kilka dni kiepsko sie czułam, a w ostatnią sobote to już wogóle masakra Niby wiedziałam że w ciązy być nie moge i nie jestem na bank, ale stresior był...
                                Nie martw sie, bo MAjorka ma troche racji- jak chcesz żeby przyszła, to Ci na złość zrobi...

                                Kala, a może Polka poprostu tęskni za Tobą?
                                Przychodzi taki okres że maluchy żyć bez mamusi nie mogą i jak brakuje jej w dzień, to nadrabiają w nocy

                                A, Krystiano z piciem ostatnio już wogóle przegina. Potrafi nieraz wypić "duszkiem" kilka 200-mililitrowych kubków w ciągiu dnia. Za to z jedzeniem coś ostatnio strajkuje i obawiam sie że właśnie przez to zapychanie sie herbatkami i soczkami.
                                A ze słodyczy zjada jedną czekoladke kinder, biszkopta czuy innego bloblusia dziennie. Nooo, chyba że jest u dziadków i nie mam kontroli...


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X