Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Sto latek dla Mateuszka!!! Buziaki i usciski od ciociuni

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Cześć

      U nas dzisiaj pogoda w miarę. Chmurki jakby burzowe ale przebija się przez nie słonko to może i pogoda się poprawi.
      Ostatnio Weronika kiepsko śpi w nocy. Prawie pół nocy się wierci i mruczy pod nosem... nie wiem co jej przeszkadza. Ząbki ? za ciepło... nie mam pojęcia

      Wszystkiego najlepszego dla Mateuszka z okazji 1 urodzinek

      no i humorek mam ostatnio kiepski... jakaś taka smutna chodzę... ehh... coś nie dobrze się dzieje..
      Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Grygorki człowiek uczy się na błędach następnym razem wyjdzie a jak nie to kup gotową i życzę powodzenia a zdjęcie proszę wystawić tak źle na pewno nie wyszło ja ostatnio też myślałam ze mi tort nie wyszedł nawet dwa a się okazało ze innym bardzo sie podobały
        dawaj zdjęcie
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          No dobra wstawie, ale ja raczej perfekcjonistka jestem a to taka chala troche, ten urodzinowy torcik bedzie mial standardowy ksztalt i bedzie caly pokryty ta masa cukrowa albo marcepanowa, zebym miala pol nocy siedziec to bedzie piekny no a ten to taki no smieszny, wyglada tak jakbym pierwszy raz w zyciu ciasto robila hehe, no niech Ci bedzie wstawie, tylko zdjecia zgram najpierw..

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Hej dziewczyny,


            STO LAT, STO LAT, WSZYSTKIEGO NAJ NAJ NAJLEPSZEGO DLA MATEUSZKA Z OKAZJI 1 URODZINEK!!!!

            u nas dzisiaj piękne słonko, właśnie usypiam małego bo znów dzisiaj po 5 pobudkę nam zrobił, a o nocy już ni wspomne, to ze spał z nami to kit, tak sie rzucał ze szok , a raz jak sie obudzilam patrze nie ma dziecka a on w nogach na siedzaco spi, dobrze tylko ze nie spadl, nie wiem jak on sie tam doturlał
            Renata nasz Bartek też odwala takie histerie ale tylko przy mezusiu, jak mu nie chce czegos dac albo jest po nie jego mysli to siada na podlodze i wyje i nawet do niego nie podchodz bo jeszcze gorzej!!! przy mnie tak nie robi moze to jakies proby wytrzymałosciowe probuja ile im wolno miejmy nadzieje ze im przejdzie!!!
            Inka z tym okresem sie nie przejmuj dziewczyny maja racje im sie bardziej denerwujesz tym gorzej.
            BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

            LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              fotka
              Last edited by vini-miki; 30-08-2010, 08:32.

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Torcik super ja sie do takich rzeczy nawet nie zabieram jak wy dziewczyny znajdujecie na to czas ja jak poloze Bartka o 20 spac to o 21 jestem tak padnieta ze tez sie klade a w ciagu dnia to maly spi mi dwa razy po godzinie to jedynie co obiad zdaze zrobic i troche ogarnac, a reszta dnia to ganianie za nim. Wreszcie usnal to ide pozmywac
                BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Grygorkutorcik rewelka fajny pomysł z tymi biszkoptami a te kwietki świetne no kobieto bierz sie za następny aż mi smaka narobiłaś

                  no i był gościu i wymienił mi kibelek na nowy niby taka błacha rzecz a ja się ciesze tym bardziej ze zgłosiłam do firmy i mam za freee ide wysprzątać łazienke póki mała śpi a potem na spacerek
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Vini-Miki super smakołyczek zrobiłaś,ja to umiem TYLKO jabłecznik na kruchym cieście he he Ostatnio zrobiłam Emilce "telegrzankę",tak ją ozdobiłam że wyszło jakieś straszydło...No ale najważniejsze że córeczce smakowało
                    Izunia wypija mi w ciągu dnia dwie buteleczki wody truskawkowej,jabłkowej lub cytrynowej,buteleczka ma 300ml,w nocy prawie nie pije,kilka łyczków.Nie żebym się zachwalała ale dla mnie Izunia to idealne dziecko-ładnie je,w dzień ZAWSZE śpi 3 godzinki i wogóle jest kochana !!!Jeszcze żeby nocki mi przesypiała to by było zaj*****

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Wstawiam foteczki,dawno nie wstawiałam...........
                      Attached Files

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Chuda laseczki świetne jak zawsze one sa po prostu urocze
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          laseczki moje kochane

                          TESTY MOJEJ HANI WYSZŁY NEGATYWNE!!!!

                          co prawda tylko w 50% ale chyba nie ma alergii na razie kazali nam zmienić mleko na Bebilon HA a dopiero jak nic jej nie wyjdzie po tym mleku po 3 tyg. to przejść na zwykły bebilon

                          jestem taka szczęśliwa ze skakałabym do samego nieba jak dobrze pójdzie to już niedługo będzie mogła jeść wszystko
                          HANULKA 09.04.2009




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            majorka to super że wszystko w porządku niby 50% (takie nie wiadomo czy AŻ czy TYLKO) ale już przynajmniej wiesz na czym stoisz.

                            chuda dziewczynki śłiczne jak zawsze

                            no i dzięki za uspokojenie z tymi tabletkami, już nawet mój M stwierdził że jakieś takie stresogenne są.

                            STO LAT DLA MATEUSZKA,BUZIAKI CAŁUSKI, MOC SERDECZNYCH ŻYCZEŃ

                            grygor widzę że TY też już kombinujesz kulinarnie przed urodzinkami? ja tort pozostawiłam do upieczenia mojej mamie, sama tylko zrobie pysia i może jakąś sałatke, bo tak to idę totalnie na łatwizne i chce grilla zrobić. Mam tylko nadzieję na ładną pogodę...


                            Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Noo, kombinuje jak kon pod gorke hehe, a urodziny robimy dopiero na nastepna niedziele, wiec jeszcze moge sie podszkolic, jak beda checi.

                              Majorka nooo jeszcze troche, a juz bedziesz pichcic smakolyczki dla Haneczki

                              Chuda, dziewczyny to naprawde sliczne kloniki, a powiedz mi, na tym ostatnim zdjeciu, Ktora to spi? Bo juz zglupialam

                              A ja sie wyleguje od godziny na sloncu, w bikini hehehe, chlopaki spia, a ja sie przypiekam, ale mi dobrze, i taka cisza.. niech to trwa, niech to trwa

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Ale chyba Izunka raczej, bo wloski krotsze, teraz sie dobrze przygladnelam

                                Lece sie dalej byczyc

                                Do potem

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X