Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Cześć dziewczęta!

    Ja tu do Was zaglądam tak często jak moge, ale tylko nadrabiam zaległości w czytaniu i nie odpisuje, bo tych zaległości jest zbyt dużo i pewnie pisałabym nie na temat...

    Sajgon mam niemały ostatnio, bo w pracy jest nieciekawie, latam z papierami do budowy, mieszkanie remontuje po przeciekaniu komina i nie wyrabiam po prostu. Za 3 tygodnie M w reszcie wraca, więc może w końcu troche wystopuje.

    Czacza, my mieliśmy takie akcje żołądkowe w Boże Narodzenie. Młody wymiotował całą noc tak strasznie prosił o picie, więc podawałam mu właśnie wode w niekapku, a on jak sie przyssał, tak potrafił wytrąbić cały kubek i za chwile wszystko z niego chlustało. W końcu po którejś serji podaliśmy mu właśnie odrobine wody łyżeczką i jakoś to się uspokoiło. Maorka poleciła mi wtedy ORSALIT- elektrolity zapobiegające odwodnieniu organizmu.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      aaa miałam wstawić zdjęcie lenki w nowej pizamce, w lidlu są fajne i z długim i z krótkim rękawkiem
      Attached Files
      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



      http://annalena4u.blogspot.com

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Bry.
        W lesie rano bylismy z dziecmi. 3 godziny lazili i zaden nie jeknął ze zmeczony. Teraz palaszują smazone ziemniaki. Dawno tak szybko posilku nie pochlaniali..


        Megi co do znieczulenia. F mial trzy razy. Pierwszy raz jak mial skonczone 4 lata do rezonansu i to co sie potem z nim dzialo to normalnie koszmar. Taki pobudzony byl, chcial koniecznie isc do domu, a nogo mu sie plątały itd.. ale nie wymiotował. Drugi raz to leczenie zebow.Usypiany byl tlenem. Bo dzieciom autystycznym nie podaje sie tej zwyklej narkozy.. bo im szkodzi.. i bylo super. F wybudził sie normalnie jak ze snu, zadnycyh zawrotow glowy, zadnych innych akcji. tylko raz zwymiotował, ale to raczej przrz jazde autem niz efekt uboczny narkozy. A trzeci raz to do wycinania migdałka. i znowu zwykla narkoza. Schizy mialam ogromne. Ja juz widzialam w swojej wyobrazni jak on sie nie wybudza z narkozy i karmie go rurką, lub umiera, lub zapada w spiączke, albo jego choroba sie poglebia. zdurnialam do reszty. Ale F sie obudzil spokojnie, nie robil scen ze chce gdzies isc..przez pierwsze 5 min.. bo potem to on zachowywal sie jakby zadnej narkozy nie mial. latal po oddziale jak mucha robacznica. Tylko narzekal ze glodny strasznie.


        Ankasos.. butelka wrzucona.
        Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


        dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          ankasos ale Lenka śliczna sie robi im starsza tym ładniejsza
          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Napisane przez kala8 Pokaż wiadomość
            ankasos ale Lenka śliczna sie robi im starsza tym ładniejsza
            Dzięki Kala zastanawiam się tylko po kim ona taka ładna hahahahhaha
            Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

            Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



            http://annalena4u.blogspot.com

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Aniasosgłupie pytanie pewnie ze po mamusi no śliczności normalnie tfu tfu tfu moja na siebie niania wołała ale od wczoraj mówi Ha-nia super to wygląda

              Czacza moja Maja jak tylko miała kaszel to ją drażniły te gluty ściekające i tak jak mówisz kaszel i od razu chlust i tylko w nocy u nas pomaga Diphergan nam lekarka zawsze przy wymiotach go przepisuje to lek uspakajający i super działa na wymioty orsalit też jest dobry ale on tylko na odwodnienie dobrze że juz jest ok

              Nichol nie musisz nadrabiać pisz po prostu co u was słychac bo juz dawno cie nie było współczuję problemów i ganianiny papierkowej trzymaj sie na pewno jak twój wróci to będzie lepiej

              u nas choróbsko ja już rozłożona Maja też jutro nie idzie do przedszkola siedzimy w domku
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                nieee Majorka nie po mamusi, ja jako dziecko byłam taka brzydka ze szok jako małe dziecko wygladałam jak chłopczyk, potem mega kościotrup z wielkimi okularami oj zdjęcia z dzieciństa ukrywam głeboko w szafie ale za to mój M jakby to powiedzieć... jak kiedyś widziałam jego zdjecia z dzieciństwa to on długoooo miał taką dziewczęcą urodę haha taka lalunia z niego była wiec lena to raczej po nim
                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                http://annalena4u.blogspot.com

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  a ona to w sumie jest tak najbardziej podobna do siostry mojego m jak była mała tylko Aśka miała czarne włosy i bardzo ciemną oprawę oczu oj z niej to dopiero laleczka była ale rysy mają bardzo podobne
                  Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                  Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                  http://annalena4u.blogspot.com

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    moze i tatuś ale mamusi też teraz niczego nie brakuje moja trochę podobna do m siostry córki i wogóle do dzieci z m strony ale co niektórzy mówią że mamusia no cóż każdy widzi co chce a ja i tak mówię ze to moje dzieci i tylko moje
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      czesc

                      Ankasos, Lenka jak malowana rzeczywiscie sliczna jest. Tez bym chciala taka slicznotke w domu miec :} oj chcialabym coreczke, oj chciala. Teraz jeszcze moja kolezanka zaszla w ciaze i kurde balanga, mysli sie o tym czesciej, oj mysli ale zaraz na ziemie wracam haha
                      Uwaga, nowina. Maik dokladnie od czwartku od godz 10-11 gdzies wola siku kupe. Byl ostry monolog z mojej strony, no tak sie na niego wkurzylam, w ciagu kilkunastu minut zasikal dwa komplety ubran ... mowilam jak do doroslego (mala schizofrenia, pomyslalby kto z boku), tak mu sie wyzalilam, tak nagadalam takim mega wkurzonym glosem, ze zaczal od tamtego momentu wolac, no doslownie jak bym go zaprogramowala na nowo, i to nawet jak jechalismy samochodem to wolal siku, jeden raz, drugi, ja juz do niego tak na odczepnego mowie no wytrzymaj jeszcze troche, ale juz pewna jestem ze sie posikal w pieluche, ale ten znowu wola, to juz stracilam pewnosc i Pawel sie zatrzymal, no i Maik poszedl siku hahaha, galy malo mi z orbit nie wyszly, tak samo dzisiaj wstal o 7 i stoi przed lazienka, ze chce siku zagladam do pieluchy a tam sucho ciekawe czy juz mu tak zostanie, ale jestem przeszczesliwa. Fakt ze jak nikogo nie ma w poblizu to sie wkoncu zleje, jeszcze musze go nauczyc, zeby najpierw mamy poszukal i dopiero wtedy wolal :]

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        hejka
                        Grygorku no to wielkie gradki dla Maika i zawsze mówię tłumaczyć oni wszystko rozumieją jak dorośli i tak trzeba ich traktowac to wyrosną na poważnych a nie zdziecinniałych ja Hani zawsze tłumaczę i kuma

                        a ja tu już wchodzić nie będę !!!! bo tylko poczytam to i mam dziś w nocy Majka wymiotowała do 5 rano i od razu dołem szło masakra nie zmruzyłam oka teraz boję sie o Hanie,z Mają dziś troszke lepiej narzeka że ja brzuszek boli ale bez innych objawów
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          czesc paniom

                          na poczatek. Mam ( niekoniecznie ja, ale mam ) plaszczyk dla dziewczynki.. z metki na ok 104.. ale jak mierzylam na Oskara to dla niego taki akurat.. rekawy ciut za długie..no i to dla dziewuchy.. ale cudny jest.Firma ZaraKids. siostra ( bo to ona wlascicielka wdzianka jest ) chce za niego 18 zł+ ewentualna przesylka.
                          Attached Files
                          Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                          dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Hello !!!!!!!
                            Czacza moja Emilka tak czasem ma,że w nocy co 20-30 minut wymiotuje az do rana,po prostu masakra.Ale to ZAWSZE jest zasługa mojej teściowej bo Emilka tak własnie reaguje na świeże mleko,a moja Teściowa niby przytakuje że jej da te co ja kupuje a wychodzi własnie tak że potem noc mam przesrana i z jej głupoty dzieciak mi sie męczy Może pić TYLKO mleko UHT...(oj zapomnialam mówi potem...) Żadko kiedy teściowa daję jej kolacje,czasami z mężem jedziemy na zakupy wieczorem,ale jak juz musimy.Staram sie nie zostawiac dziewczynek teściowej.
                            Renatka no płaszczyk fajny,akurat na moja Emilkę(ma 104cm),ten fimbuś w tle tez fajny Ja to byłabym chętna na bluzeczki i długie spodnie,Emilka uboga w ciuszki...
                            A @ dostałaś...?Bo ja nadal nie...a co do srania to ja na odwrót,nie mogę a raczej nie chce mi sie,od środy nic,wczoraj zrobiłam sobie napar i dzis wyrzuciłam z siebie trochę...
                            Moje chyba znowu beda chore,oczywiście znowu się zaraziły,co tydzien w piatek przychodzi męża chrzesniak do nas i nocuje do niedzieli,no i oczywiście jest chory,zasmarkany i ma kaszel.Juz nie mam siły Męża mojego nie ma a tu sie dzieje co chce...Teściowa zawsze taka wredna,co roku...nie patrzy że mi dzieci zarażają...Eh...

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              @ dostalam. wszystko mi boli bo w okolicy srody bede jajo niosła..
                              nerki tak mi bolą ze ledwie chodze. a jajniki to mam ochote wyrwac.


                              Co do ciuszkow. moge zapytac siostry czy ma coś nadającego sie do sprzedania po corze. Ona to taka mala chlopczyca byla. najfajniej jak sie spodnie porwą, umarzą w smarach.. Teraz zobila sie bardziej dziewczeca i zachowuje sie jak cywilizowana dziewczynka. Ale to zasluga p-la i kolezanek bo akurat przyjazni sie z malymi damami. Ale bije sie dalej jak chlopak po cioci to ma
                              A plaszczyk mam ochote sobie zostawić.. moze kiedyś corcia bedzie buahahahaha.. sliczny jest bardzo bardzo..
                              Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                              dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Chuda ten płaszcyk to na zimę czy jesienny bardziej? ładniutki Na Julię byłby w sam raz a nawet nie wiem jak rękaw, bo ona z tych długaśnych ( po mamusi). Chyba Chuda, że zostawiasz, to nie odpowiadaj A pokazywałaś kiedys jakieś butki rozm.27 tylko mi się wyswietlić nie chciało. Jak możesz to wrzuc jeszcze raz.




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X