Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Megi, ja dzisiaj pure (niewiem jak to pisac ) zrobie, bo to jedyna forma ziemniaka, no nie wspominajac o frytkach, jaka je Vini , schabowe chyba, o ile znajde w zamrazarce , surowka, ale to jeszcze niewiem jaka, warzyw mam akurat dzisiaj pod dostatkiem to moge zaszalec

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Chuda, a Ty tez ten tego? jakas lewa ? A dziewczynki Twoje sa urocze, no i na taakie aniolki wygladaja i non stop sie "kochaja"...powiedz, czy tak na codzien, nie masz akcji z popychaniem, podszczypywaniem itp., Emilka zawsze taka kochana dla mlodszej? bo u mnie to roznie bywa , chociaz Vini ostatnimi czasy to czesciej juz ostrzga Maika i zakazuje roznych rzeczy i tlumaczy, ze nie wolno i takie tam, a w ostatecznosci juz go popchnie, z zabawkami tez juz lepiej jest ale jeszcze czesto zabiera zabawki Maikowi, nooo, ale jak widzi swoja kochana mamusie w poblizu to jest grzeczny

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        mezus poszedl na silownie, to sie troche "nudze" i Wam tu monologi odstawiam, pstryknelam sobie szkitki

        brokaty zatopione w zelu, ale to cieniowanie troche nie wyszlo
        Last edited by vini-miki; 30-08-2010, 08:33.

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Hej dziewczyny

          Chuda zdjęcie dziewczynek w okularkach jest prześliczne Powaliło mnie na kolana i chyba zakupię Julci okularki, choćby tylko do fotek.

          Ja też myślałam o odstawianiu powoli pampersów, wczoraj zakupiłam 10 sztuk majteczek i właściwie nie wiem jak się zabrać do tego. Przykrywacie czymś kanapy? Chuda zdawaj na bieżąco relację z nauki nocnikowania

          Grygorku wymiatasz z tymi paznokciami, musisz chyba zabrac się za koleżanki, bo brakło ci swoich paznokci hehe

          Syrwunia pisz na gg 5667437

          U nas dzis odpust, mała sie obłowiła w nowe zabawki, kupiłam jej bębenek, zachwycona nowym nabytkiem. Pochmurno u nas i zapowiada się niestety taka paskudna pogoda na dłużej...




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Siemanko
            Vini - Miki wiedziałam że mnie tak zrozumiesz po przeczytaniu tego co napisalam,nie jestem "ten tego"(hi hi hi),ale jako babka piszę że jestes super dziewczyna!!!!Ja to mam odstające ucho i fotki zawsze sobie robię z lewego profila,zwróć kiedys uwagę jak pozuję do zdjęćKatrienna ja to Izunię sadzam na nocnik odkąd skończyła 5mc,ale tak na dobre to sadzam codziennie zawsze przed drzemką i po i jeszcze kilka razy w ciągu dnia od + - 4 mc.No a od wczoraj to zaczęłam ja uczyć na całego,zdjęłam pampersa,no i "walczymy'.Grzecznie siedzi na nim,nie zmuszam jej do tego.Myslę że najlepszy sposób(sprawdzomy przy Emilce) to chodzenie z dzieckiem wspólnie do łazienki,jak juz się zrobi siusiu czy "aa" przez siebie to się tłumaczy,Emilka szybko załapała a miała 16,5mc ale na noc pampersa nosiła jeszcze okolo 6mc.Z Izunią robię to samo,jest młodsza ale juz kuma bo często zdarza jej sie wziąść nocnik i mi go przynieść i mówi "aa",ja ją sadzam i robi siusiu,wstaje,patrzy na te siusiu w nocniku i bije sobie brawo A i bierze przykład z siostry,małpuje ją dlatego staram się żeby miała towarzystwo.Normalne że trzeba się naprać,że potrzeba cierpliwośći ale warto.Życzę Ci tego kochana.
            Last edited by chudagleba; 13-06-2010, 11:36.

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              a my właśnie po solidnym śniadanku czyli wszyscy jemy jajecznicę lena to potrafi naraz zjeść z dw2óch jaj klurcze czasem aż się boję jej tyle dac no ale jak głodna to co jej zrobię no i w sumie nic jej nie było jeszcze po tym i obowiązkowo dwie pajdy chleba

              teraz siedzi ogląda film i popija herbatkę.

              A co do tego tańca to ostatnio we wszystkim słyszy muzykę, nawet jak zabawka stuka czy szczeka ona zaczyna tańczyć bo słyszy muzykę, śmiejemy sie ze we wszystkim słyszy podkład techno i ze będzie dj-em

              kurcze grygor przyjedź no mi też zrobić pazurki, cholera aż mi sie zachciało takiego zestawu ale teraz krucho z kasiorą to se nie kupie bo już kiedys o tym myślałam

              a propos odstawiania od pampka to my mamy inny problem, bo chętnie bym zaczęła odzwyczajać aleeee lena za cholere nie chce usiąść na nocnik, jak tylko próbujemy to jest wrzask pisk i koniec no nie siądzie nawet na sekunde i jak ją do niego przekonać?????
              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



              http://annalena4u.blogspot.com

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Katarzynar wczoraj Izunia 5 razy zmoczyła majteczki,dzisiaj ani razu.Muszę ją wyczuć co ile robi siusiu,wczoraj mniej więcej co 1 godz,20minut.Dzisiaj pampers po nocy był tylko raz nasiusiany i złapałam ranne siuśki,po sniadanku kupkę no a teraz śpi w pampersie i być może przez sen zrobi ale i tak po wstaniu ją posadzę.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Musiałam szybko skończyć bo Izunia wstała,troszkę wcześniej niż zawsze.
                  Ankasos a jaki masz nocniczek?U nie np przy Emilce nie sprawdził się z pozytywką,bała się go.Mamy taki zwykły za 7zł.No i zawsze stoi w pokoiku by wiedziała że nalezy do niej.Tzn Emilka ma u siebie zawsze stoi w tym samym miejscu a Izuni jest u nas pod jej łóżeczkem.Niewiem co można by wymyslec żeby Lenka się go nie bała.Może zacznijcie sadzać na nim jej ulubiona lalkę lub miska i mów że misio jest grzeczny,że nie boi się nocniczka i że robi siusiu.Muszę spadać bo Iza mnie wola.Pa.

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Aniasos moja też tańczy z komórką w ręku ale ona lubi moja muzykę a najbardziej Kesha "tic tac i Timbalanda a do spania w samochodzie słucha Ewe Farne-dmuchawce latawce

                    co do pampka to my jeszcze nie zaczynamy ale na nocnik chetnie siada
                    Aniusos może postaw go niech ma go cały czas na widoku wśród zabawek to moze któregoś razu sie przekona u mojej koleżanki pomogło jak zakupiła drugi a najlepiej jak jeszcze sama sobie w sklepie wybierze

                    u nas pogoda wczoraj straszna zimnica jak nie wiem dziś chłodno ale już słonko zaglada od czasu do czasu moze sie ociepli

                    dzis torcika skończyłam dość szybko ale powiem wam ze jak sa tak co dziennie to już jestem trochę zmeczona ale co tam zabawa jest w tworzeniu

                    Grygorku ja też zawsze czekam na zamówienia od znajomych żeby móc dalej tworzyć bardzo dobrze cię rozumiem ja juz sie wtorku nie mogę doczekać na moje pazurki
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Aniusos ja jak zaczęłam sadzac Małego na nocniku jakies trzy miesiace temu to tez plakał i uciekał wiec go schowalismy a niedawno go wyjelam i juz sie nie boi siada ale w pampersie i jak zrobi kupke to tez biegnie po nocik i siada na nim noo ale jest juz za pozno po prostu nic na sile jak nie chce to małej nie zmuszaj!!! ja zawsze zabieram Bartka do łazienki i razem próbujemy na razie efektów brak ale bedzie lepiej
                      BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                      LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        no my mamy taki zwykły nocnik i stoi w jej pokoju ale ogólnie to nie zwraca na niego nigdy uwagi a ja notorycznie przy niej sadzam misia bądź lalę i pokazuje że robią siusiu i wczoraj już nawet lala siedziała i siedziała lenka coraz to zaglądała pod nią więc jak nie widziała to nalałam odrobinkę wody i mówię lenko zobacz czy lala zrobiła siusiu no i ona patrzy do środka i zaczęła bić bravo no to ja szybko jej tłumaczę ze jak lala zrobiła to może lenka też tak jak lala zrobi no i już prawie usiadła a nagle się zaczęła wyginać i z wrzaskiem uciekła a nawet pampkiem nie dotknęła go no cóż niech stoi dalej moze się uda albo w sklepie spróbujemy wybrać wspólnie jakiś inny
                        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                        http://annalena4u.blogspot.com

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          cześc dziewczyny
                          Dziś wstyd się przyznać ale jeszcze ostatnie remonciki robiliśmy, jak malowałam ściany drugi raz a Damian z przymierzalniami walczył.. finał tuż tuż ja nie wiem jak się dosprzątam bo syfu co niemiara podłoga w farbie, pełno kulek od styropianu i kurzu wpadłam wrzucić zdjątka mojego zębola łobuza

                          http://img541.imageshack.us/i/obraz005qm.jpg/
                          http://img695.imageshack.us/i/obraz007hm.jpg/
                          http://img51.imageshack.us/i/obraz001qc.jpg/


                          miałam jeszcze chwilkę to polatałam po postach, wszystkie zdjęcia są śliczne żałuje że nie byłam z wami jak dziaciaki zaczęły chodzić a teraz już taakie duże Grygorku a paznokcie masz śliczne powiedz mi tego kwiatka sama malowałaś czy przyklejałaś?? Majorka torty w ogóle jak z bajki jakiejś dziewczyny marnujesz się zakładaj firmę i rób torciki na zamówienie będziesz miała kupę klientów!
                          Last edited by ania_2288; 13-06-2010, 17:21.
                          1.03.2009 9:55 FILIPEK

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
                            Grygorku a paznokcie masz śliczne powiedz mi tego kwiatka sama malowałaś czy przyklejałaś??
                            Sama sama, i o dziwo lewa reka lepiej wyszedl niz prawa


                            My wlasnie z basenu wrocilismy, juz mam pewnosc, ze Miki to maly oszolomik , no dogonic tego dzieciaka nie mozna, przez prawie 3 godziny nie zatrzymal sie ani na chwile, noo, ale jak juz siedzial w aucie w drodze powrotnej do domu, to juz nawet powiekami rzadko machal hehehehe, jak zjawa

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Hej

                              Aniu bardzo bym chciała założyć interesik ale ja nie z tych brak mi odwagi a ty wrzuć nam foty butiku jak już się urządzisz

                              Grygorku mam cos dla ciebie akurat do twoich stópek

                              masz może jakieś propozycje co do paznokci szukam delikatnych ale wpadajacych w oko szukałam w necie ale nic mi w oko nie wpadło
                              HANULKA 09.04.2009




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                ha ha ha zapomniałam wstawić zdjęcia
                                Attached Files
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X