Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Kurcze chyba wczorak byłam a Wy już tyle napstrykałyście. Odpowiem tylko na jedno pytanie bo reszty jeszcze nie czytałam. Madzik Mateusz jeszcze sam nie chodzi przy meblach i za rączkę tak ale tak całkowicie sam to nie. Jutro wpadnę to doczytam i poopisuje troszkę. A to foty młodego w swoim nowym domku. Kupiłam w biedronce myślałam ze będzie mniejszy a on taki fajniutki młody ciągle w nim siedzi i tak się cieszy...
    Attached Files


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      no no dziewczyny zaglądać mi tu proszę częściej

      ja już upiekłam suszarkę i nawet wyciełam wzór zobaczymy co mi jutro dzieciaki dadzą zrobić a na 11 do odbiórki ledwo patrze na oczy tak mi łzawią i zaczęłam ten antybiotyk bo już nie wyrabiam

      Madziku moja Hania już od1,5 miesiaca posówa teraz to już nawet biega potrafi kucać i wstawać bez trzymania biega jak stary

      dobra lecę bo jutro wcześnie wstaje pa buziolaski
      HANULKA 09.04.2009




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Majorka, urop musisz wziac normalnie od tych wypiekow i do wyra
        mhm, jakos sobie nie moge Ciebie wyobrazic lezacej hihihi

        a ztym chodzeniem, to u nas dziwnie jest baardzo, bo niby chodzi sam, przykuca i wstaje bez podporki sam, ale przejdzie pol pokoju w slimaczym tempie i w koncu rezygnuje albo sie zachwieje i bach na czworaka to juz z predkoscia swiatla, aaale ponoc dobrze, jak dzieciaki dlugo na czworaka poginaja, bo miesnie dloni super rozwiniete pozniej i ogolnie sprawniejsze manualnie
        Maiki jak wrzuca 5-ty bieg na czworaka to przybiera postawe orangutana doslownie dziewczyny, dlonie ma tak do srodka ulozone i rece troche w palaki wygiete i bieeeegiem, komicznie to wyglada.

        Vincent po tej wczorajszej przygodzie ze spaniem na noc zasnal o 21:30, a juz od 24 zrobil pierwsza pielgrzymke do mnie do wyrka, no odnioslam go zaraz, to pozniej ok 5 przyszedl i juz nie zasnal..ostatni raz mu tak pozwolilam spac, hehe, pierwszy i ostatni

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          ja mam teraz manie na torty, na ogladanie oczywiscie hehe, ooo juz chcialam napisac, ze zaraz cos poszukam, ale 'nianie' juz slysze, moj orangutanek nawoluje

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            eeee, to przez sen, ale bylam na gorze, to normalnie jakis maly koszmar musi snic bo zaciaga jakby szlochal, zaraz i tak wstanie

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              orangutan aaahahahaha
              Oskar to przy swoim przemieszczaniu sie przypomina małego amstafka nawet ramionkami tak intensywnie zamiata i też niby chodzi od połowy marca a nie chodzi.pare krokow zrobi w pionie ale jak mu sie odwidzi to na czworaka pomyka.a na podworku to albo na czworaka albo za reke.innej mozliwości niema.jak go puszczam i mowie zeby sam szedł ( lub gonił Filipa )to patrzy na mnie jakby mi coś sie na twarzy pojawiło.i siada na zad no i na czworaka.a dognac go wtegy...
              Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


              dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Cześć dziewczyny, mnie wczoraj jakiś dołek złapał a wszystko przez brak pracy,kasy no i wszystko czarno widzę.....Nie wiem jak dalej będziemy żyć

                Nitka no jak bym Kacperosa widziała na tych zdjęciach Ciekawe czy póżniej też będą podobni do siebie.
                A mały mój jak chodzi to wygląda dosłownie jak lunatykI wyrabia kilometry.Siada na pupę jak coś mu się zabroni.

                Grygorku no to twój synek się wyspał w dzień a nocka do kitu.. Może przestawił sobie pory dnia

                I też sobie nie wyobrażam Majorki wypoczywającej

                Nichol proszę częściej zaglądać tu do nas.
                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Hej laseczki moje

                  no wiecie ja to już muszę naprawde chorować zeby leżeć mi szkoda dnia na leżenie

                  no i torcik zrobiony czekam na odbiór
                  zaraz moze wstawie fote
                  HANULKA 09.04.2009




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    a oto i moja 3 kg suszarka
                    Attached Files
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                      a oto i moja 3 kg suszarka
                      majorka świetna ta suszarka
                      a jakie smaki są tych twoich tortów ?? co dajesz do środka ?? kremy czy bitą śmietanę ???

                      a wogóle to cześć
                      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Kala to czysta bita smietana tylko zabarwiona a smaki to tylko różne owoce w środku w tym przypadku wiśnie
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Hej hej hej
                          Dzisiaj myślałam że padnę ze śmiechu,otóż Izunia siedziała sobie na nocniczku przed drzemką,a że nic nie zrobiła to pomogłam jej z niego zejść,no i kucajac po lalę zaczęła robić "aa",moja Emilka jak to zobaczyła to oczy miała wieksze od głowy i zaczęła mówić do Izy "co ty robisz,no no,kupke robi sie do nocnika,mama i co ty teraz zrobisz?"Ale miałam ubaw,łzy aż mi leciały ze śmiechu...
                          Nitka a po ile kupiłaś ten domek?Jest super.Może i ja bym taki kupiła...
                          Majorka moja Emilka powiedziała że chce żebyś upiekła dla niej upiekła świnkę peppe No i co mam jej powiedzieć???
                          Pozrdawiam.

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            no nie ma sprawy Chuda tylko zamów sobie kuriera i sprawa załatwiona

                            szkoda że my tak daleko od siebie wszystkie mieszkamy fajnie by było jakbyśmy się tak wszystkie spotkały pomarzyć zawsze można
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Majorka: suszarka super!!!!



                              Rosne...
                              14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                              17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                              13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                              16.11.2009 5620 gr, -
                              16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                              19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                              17.06.2010 9250 gr, -
                              06.09.2010 10600 gr, 77cm
                              14.12.2010 11600 gr, 81cm
                              05.05.2011 11900 gr, 83cm
                              20.09.2011 13200 gr, 90cm
                              14.01.2012 14300 gr, 93cm
                              19.07.2012 15500 gr, 98cm



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Dzięki dziewczyny jeszcze nie mam pomysłów na tort na niedzielę muszę trochę poszperać w necie
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X