Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    W sumie masz rację Majorka i Chuda też. Oba sposoby są oki i zależą faktycznie od tego jakie jest dziecko. Jak jest grzeczne i usypianie zajmuje 5-20 min to oki ale jak czort mały i nie da się okiełznać po godzinie to chyba warto nauczyć dziecko spokojnego zasypiania samemu.
    No moja Hania tak jak u Ciebie Majorka 5-10min przytulona do mnie na rączkach i śpi ale bardzo chciałabym ją nauczyć przesypiać noc, ona budzi się 2-3 razy na mleko a wolałabym, żeby kaszkę zjadła i spała do rana. W sumie to nawet nie pomyślałam o tym, że nie mam jakiś wielkich problemów z usypianiem Hani, tylko to budzenie się w nocy na mleko jest nie bardzo i tego muszę ją oduczyć. Przeczytam tą książkę, wiedzy nigdy dość jak to mówią. A z tego co mi ta koleżanka mówiła, to nie zostawia się dziecka samego. Najpierw się przychodzi co 2 min do pokoju pogłaskać, mówi się, że mamusia jest blisko. Na drugi dzień co 5 , potem co 7 min i tak po tyg. się wszystko klaruje. No zobaczymy. Np. teraz usypiałam Hanię i trwało to 2 min. wypiła soczek, przytuliła mnie i zasnęła. Wszystko super, tylko żeby jeszcze te nocki przesypiać zaczęła.
    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Dziękujemy za życzonka dziewczyny.

      I misiu dla Majorkowej Hanulki
      Attached Files
      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Ja już się nie mogę doczekać urodzin Hanki. Mam nadzieję, że będzie ciepło bo w ogrodzie chcę zrobić. Kurcze Majorka będziesz mi musiała napisac na maila ten przepis na tort, który zrobiłaś Hallo Kitty.
        Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA HANULEK

          A co do usypiania to u nas jeszcze do nie dawna było ciężko z usypianiem, nie pomagało bujanie, przytulanie. Zasypianie zajmowało nam z godzine. Teraz od jakiegoś czas nie zajmuje dłużej niż 10 min. Ale to też racja, że jeżeli dziecko zmęczone to i szybciej zaśnie, chociaż nie zawsze.
          Yoenne moja Weronika też jeszcze do niedawna wstawała 2 razy w nocy i jadła mleczko. Tak mniej więcej co 3 godziny. Teraz nie chce zapeszać ale chyba sama się odzwyczaiła od nocnego jedzenia bo przestała się budzić. Ale też w dzień mniej śpi. Mam nadzieje, że tak już zostanie.
          Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Dziewczyny fajną stronkę znalazłam. Tak szukałam wierszyków i zabaw, żeby na urodziny coś wykombinować i znalazłam to
            http://czasdzieci.pl/kolorowanki/
            Last edited by yoenne; 09-03-2010, 12:20.
            Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Yoenne ta stronka jest super podrukuje Mai trochę malowanek dzieki bardzo
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Yoenne a o której dajesz jej mleko bo moja pije o 19,30 potem o 23 i o 5 rano czsami zdarzy się że wstanie o 3 to potem o 6 dostanie,ja chodzę spać o 23/24 więc dla mnie nie problem wcisnąć jej przez sen o 23 choć niby takie dzieci powinny już przespać od 19 do rana bez dokarmiania tak mi pani doktor mówiła i kazała zamiast mleka dawać cherbate ale ja i tak nie mogę jej odzwyczaić bo jak jest głodna to i tak wstanie
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  No moja je ok. 21 i zasypia od razu, potem budzi się ok. 1 i potem ok. 4 i o 7. Czasem budzi się 3 razy, czasem 2. I o 21 daję jej kaszkę, taką rzadką, nie gęścinę. Dziś np. obudziła się o 1 a potem dopiero o 7 więc sukces
                  Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                    Yoenne ta stronka jest super podrukuje Mai trochę malowanek dzieki bardzo
                    No ja tez jestem zadowolona. Naprawdę fajne malowanki, piosenki i wierszyków i bajek jest się skąd nauczyć. Ja muszę trochę się pouczyć tych wszystkich wierszyków, bo Hania to moja pierworodna i nie jestem w temacie
                    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Cześć

                      Majorka zamek jak dla mnie 1 najładniejszy

                      Moja je zazwyczaj o 18-19 różnie i o 20 zasypia, je dopiero rano ok 7.
                      Ja czytałam własnie, żeby zamiast mleka w nocy dawać konsekwentnie wodę i w końcu przestanie sie budzić no bo i po co? Dla zwykłej wody?

                      Dzień kobiet w mnie był super, dostałam czekoladki (jedna dla małej kobietki Juleczki) i winko

                      Tęsknię za naszym Natorkiem.................




                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Kasieńko ja też bardzo tesknie za Natorkiem i Kacperkiem a do tego za dwa dni Kacperek kończy roczek i jakoś nie widać żeby z nami spędzali te chwile chyba już niestety Natorek nie zajrzy do nas a szkoda
                        HANULKA 09.04.2009




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Nie martwice się Natorek pewnie niebawem do nas wróci

                          My zmykamy na spacerek i za jakieś 2h będziemy znów

                          Buziaki - pogoda cudna, tylko w sweterku pomykam a Hania w kamizelce. Lecimy pokarmić kaczki i popatrzeć jak kwitną krokusy i fiołki
                          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Zapomniałam WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA HANULKI z okazji ukończenia 11 miesiąca




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Yoenne ale wam fajnie u nas kupa sniegu i mróz -15 w nocy. Ja sie nie ruszam z domu brrrr




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                A tu co taka cisza? Mróz w Polsce a Wy gdzie latacie?
                                My już po spacerku, Hania zjadła mleczko i śpi. Ja jem obiadek, potem T wraca z pracy i na zakupki jedziemy. Dresy muszę sobie kupić, bo zamierzam kilka razy w tyg. chodzić z Hanią na takie biegomarsze Tak z 2h się idzie, bo to ok. 15km. Kiedyś zanim ją urodziłam chodziłam sama ścieżką zdrowia a teraz razem będziemy pomykać, ja na nóżkach a ona w wózeczku Może waga ciut spadnie.
                                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X