Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    no on też przodem do kierunku jazdy bo mamy x-landera no i to jest ten jeden z jego nielicznych co prawda, ale minusów, ze nie można go odwrócić przodem do mnie.

    mi tez by się taka folia przydała bo ten wiatr mnie poprostu przeraża. dwa ray tak zimno przez niego jest ale jak się skonczy wiatr to podobno śnieg ma przyjść znowu...


    Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      100 lat dla KRYSTIANKA

      U nas zimno jak cholera wieje strasznie ale my nigdzie się z domu nie ruszamy bo Mati kaszle nadal kicha itd a Ja też jakoś dzisiaj niewyraźnie się czuje. Wzięłam gripex max bo chyba coś wielkimi krokami się zbliża trzeba to choróbsko unieszkodliwić.


      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        to chyba jakaś druga fala przeziębieniowa idzie, bo mój M też już coś złapał. aj na razie się trzymam,ale taka spiąca jestem ostatnio że szok...nie wiem, chyba z tego braku słonca. Dobrze chociaż że śnieg leży to trochę jasniej na dworzu, bo jakby i tego nie było to całkiem deprecha by człowieka dopadła


        Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          no i oczywiście WSZYSTKIEGO DOBREGO DLA KRYSTIANKA


          Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            hej kochane
            nie mam czasu kiedy zagladac do was
            naszczescie mama juz wrocila do domku ze szpitala
            dzisiaj mialam egzamin ale nie za dobrze mi poszedl bo zrobila nam nie zalatwy i z czego innego a ja sie nauczylam 30 stron na marne
            w srode mam nastepny zaraz lece spowrotem na uczelnie i calu wieczor i jutrzejszy nauki
            pozdrawiam was buziaki:*
            Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Syrwunia biedaku ty nasz współczuję i fajnie że mama już w domku a kciuki będziemy za ciebie trzymać tak mocno aż palce nam zdrętwieją więc nie może pójść źle

              WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA KRYSTIANKA !!!!!!

              Inka my też mamy X-landera trójkołowego + taki ze ma za*****ista folie tylko najgorsze ze się jej nie wsadzi pod wózek bo ma pałąki ale jeździ super lekko także nie narzekam

              Hani właśnie przyszedł fotelik jest boski 100% zadowolenia ale za to z ciuchów jestem niezadowolona bo to nie ta koleżanka przywiozła te ciuchy poszłam do mojej drugiej sąsiadki i okazało się ze 17 reklamówek ciuchów to same szmaty tylko rajtki w kubusia wziełam ale jestem zawiedziona bo gdyby mi powiedziała że to od tej drugiej to bym się nawet nie fatygowała no ale spacer był chociaż
              nic będe czekała na tą druga aż mi przywiezie
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Dobry!!!

                Krystiano dziękuje za życzenia

                Majorka, dobrze że fotelik Ci sie podoba, bo zawód za taką kase byłby niezłą klapą
                A co do ciuszków- dobre i rajty. Darowanemu koniowi sie nie patrzy

                Syrwunia, jasne że trzymamy kciuki!!! Tak jak podczas matury- pamiętasz? Dałaś rade, to i teraz dasz!

                Inka, Kris jak jest do południa z moją mamą czy swoim tatą, to też jest kochany...
                A jak ja z nim jestem tak jak teraz przez ferie, to nie moge kroku zrobić, bo wisi mi na nogawce.
                Jedyny ratunek to huśtawka + piosenki, albo chodzik.
                No właśnie, MAMUŚKI KTÓRYCH MALUCHY MAJĄ JEŹDZIKI- ODPYCHACZE! JESTEŚCIE ZADOWOLONE?
                Ja znowu szperam po Allegro i jest pare fajnych ofert, ale nie wiem czy młody już by sobie dał rade na takim sprzęcie. Myśle o takim z barierkami jak ma Inka, żeby zastąpić ten wielki, zwykły chodzik który mamy teraz


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Witam
                  Mogę się przyłączyć? Mój synek jest z 11 marca zeszłego roku
                  prosimy o głosy można głosować raz na 24godziny..
                  www.bobovita. com. pl/galeria/39122

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Wbijaj!
                    Napisz coś o Was i jessli masz konto na Naszej Klasie, to podaj nam na prywatne widomości.


                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Dzien doberek STO LATEK DLA KRYSTIANKA!!!Dziewczynki mam pytanko,Czy wekujecie obiadki dla swoich pociech?Bo jesli tak to ile czasu moga one postac zawekowane..???
                      Moja Izunia ciumcia "nionia" z AVENTU ten 6+,0+ ssala do 3mc,potem ssala 3+ (on jest od 3mc do 6mc) a teraz ten 6+ i on jest juz ostatni.Ten 6+ jest ciut mniejszy od 3+ wiec (kurde do kogo to pisze???)przejdz odrazu na ten 6+ bo moze "rozmiar" dopasujeDziewczyny moze sie kapniecie do ktorej z was pisze o tych smokach bo zapomnialam...............

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Niktosiek i ja witam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Chuda, dzieki za życzenia
                          To Ja pisałam o smoczkach, dzięki za odpowiedzi
                          A jeśli chodzi o słoiczki- my narazie kupujemy, bo Kris domowych nie chciał jeść. Ale jak kiedyś pichciliśmy, to po zagotowaniu (tak 10 minut wrzenia) odwracałam słoki do góry denkiem i jak wystygły, to tak ze 3 dni zamnknięte sobie stały w lodówce. Ale jak otworzyliśmy już jeden, to to co młody nie zjadł odrazu szło w kosz, bo wiaomo że krócej utrzymują świeżość takie obiadki domowej roboty niż te kupne


                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            A to moja Emilka po obcięciu włosków a Izunia dla towarzystwa
                            Last edited by chudagleba; 17-02-2010, 12:22.

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Nichol to raczej nie ma szans zeby postaly 7 dni te obiadki...?Kurcze tak powoli mysle juz o pobycie w szpitalu no i musze zrobic zapas obiadkow dla Izuni..........Nie je tych kupnych...........

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Witam nową mamusie.........

                                Nie czuje się lepiej paskudne to przeziębienie z nosa mi leci i boje się, że Misiaka mojego kochanego zarażę chociaż podejrzewam , że to przeziębienie załapałam właśnie od niego bo jak spał to kaszlał i kichał prosto w moją twarz.

                                Mam nadzieje, że przejdzie chociaż pewnie powinnam iść do lekarza no i z małym jeszcze nie byłam bo wydaje mi się że już zdrowy. Sama nie wiem

                                Syrwunia
                                trzymam kciuki kochana zobaczysz będzie dobrze...


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X