Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Cześć Kochane Moje
    Ale się tu dzieje... a ja czasu prawie zero! W pracy ciągle coś nowego, a do tego synuś znów chory i są wieczne kombinacje co z nim i kto przyjedzie się nim zająć, bo żłobek odpada.

    Widzę, że już pierwsze dzieciątka stoją same i mamy nowe ząbąlki Wielkie gratulacje Kobitki i maluszki.

    Co do pieluch, to ja już od ponad miesiąca używam pieluch 5. On jest długas i 4 ledwo zapinają się nad nóżkami i są biodrówkami

    A u nas z nowości: Kacper ślicznie chodzi wkoło mebli, puszcza się coraz częściej, sam pije z butli (bo z kubków nie potrafi).
    Ślicznie sam siada, a ostatnio wstał na środku pokoju kilka razy (dzięki temu mamy kilka guzów)

    Muszę lecieć bo się obudził, a później poczytam co nastukałyście...:*
    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Napisane przez kala8 Pokaż wiadomość

      jamirka ty chyba kupiłaś chicco foteli ??? ja myśle o chicco key 1 x plus, a ty jaki masz ??
      Tak Kala, ja mam ten chicco własnie Key 1 x plus. Jest dość szeroki a w samochodzie odchyla się bardziej niż normalnie. Najlepiej jak będziesz mogła to niech koleś ze sklepu pokaże Ci jak się mocuje do auta. Zapięcie pasów jest bardzo proste. Mała siedzi w nim jak królowa na tronie
      Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Kurcze ale nam te dzieciaki rosną

        w sumie to jeszcze trochę i się zaczną pierwsze roczki , strasznie szybko czas leci

        u mnie w pracy to tak, od grafiku do grafiku ( bo go muszę układać), od ofert tygodnia do ofert tygodnia, potem miesieczne oferty to też raz dwa i już nowe i tak w kółko coś jest

        kupilam na święta taką tortownicę z wymiennymi wkładami że można upieć na górę tortu, misia, mikołaja, itp itd i chyba jej zrobię tego misia potem ładnie pomaluję i będzie, bo jest taka cukiernia co robi za*****iste torty no ale ceny koszmar, zrobimy przyjęcie małe z dużą iloscią balonów i takie tam trzeba zacząć laseczki juz myśleć bo wkońcu już zaraz luty bedzie
        Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

        Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



        http://annalena4u.blogspot.com

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Aniu, ja już mam mniej więcej obcykane co i jak będzie wyglądać na urodzinkach. Będą balony, serpentyny, takie stożkowe czapeczki no i oczywiście tort jeszcze nie wiem co będzie ale chyba zamówię bo nie mam takich świetnych tortownic jak Ty :P a co do talentu to też nie bardzo także pomyślę może jakaś biedronka albo miś

          Już mam nawet kreacje na niuni mimo że to jeszcze 3 mc ale jakoś wole mieć wszystko wcześniej przygotowane - taka już jestem
          Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            oh... co za zamulający dzien.wlasnie pije 3 dziś kawe i czuje że ona mi wcale nie pomaga :/ tylko na kibel mnie gania po niej
            Moi panowie pozasypiali a ja biedna niemam co robić wiec gapie sie w ten komputer i przegladam strony.dlaczego jeszcze niema wiosny???
            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Matko to wy już nawet wiecie jakie torty bedziecie piekły i jakie baloniki bedą.. ja wiem tlko że robie łączone Urodzinki dla Filipa i Oskara bo miedzy ich swietami jest 11 dni różnicy ( a tym bardziej że najprawdopodobniej męża nie bedzie w te ważne dni..)jeśli pogoda dopisze to w łikend majowy zrobie dzieciom balange, sie popiją oranzadą a po 24 pojdziemy do remizy ta jakąś potańcówkę A!! I musze schudnąć do Oskara urodzin do 55 kg!!!
              Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


              dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                tak, ja tez sobie obiecalam że schudnę!!!

                zamówiłam ten *****er z uchwytami, mam na plycie zestaw ćwiczeń jakiś, jakby co to też mam zestaw callanetics , zakupilam wspomagające balsamy i zamówiłam ten taki sauna-pas bo dieta to u mnie nie przejdzie nigdy więc muszę inaczej schudnąć nie dbając o dietę za bardzo.

                mam nadzieję ze się uda
                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                http://annalena4u.blogspot.com

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  http://www.tortyweselne.pl/torty.php?ciastko/79

                  ten tort jest za*****isty
                  Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                  Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                  http://annalena4u.blogspot.com

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    no i znowu obiecanki cacanki i nie zagladam tu czesciej jak obiecalam.Maz dzis w domku i cos go naszlo i chce pobyc z zonka i z corciami.
                    Co do pampersow to ja uzywam "dada",uzywalam te z lidla ale Izuni dupcia sie w nich odpaza,kurcze-spadam,dzis obcinanie wloskow Emilki(zarosla troche)
                    Milego wieczoru wam zycze no i przespanej nocki,buziaki pa.

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      hejka
                      anakos, torcik fajowy, ja się właśnie zastanawiam czy zrobić coś w domu bo będę wiedziała że Kubuś też będzie mógł spokojnie spróbować bez tony margaryny w masie szkoda że nie mam takich foremek jak Ty
                      Co do pieluch to my pampersa cały czas i 3 są idealne a 4 to jeszcze takie wielkie
                      spadam bo synek się obudził i będzie mleczko, a wogóle to on ostatnio ma taki apetyt że masakra

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        a my używamy tylko pampersów obecnie 4, raz spróbowałam heppy -beznadziejne !!

                        a ja o urodzinach Poli jeszcze nie myślałam mamy jeszcze troszke czasu, ale pewnie tak jak u Gabi najbliższa rodzinka , torcik i pare rzeczy do wybrania
                        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          My używamy Happy 4+ jak dla mnie rewelacyjne bo pampki nie mają z tyłu gumki i kupa wychodziła nam na pół pleców

                          I mój mały głodomorek
                          Attached Files




                          Mój kochany Aniołek 6.09.08 (*)

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Witka!

                            Ania, super to wygląda jak Filipo zasuwa za miskiem! I jak zgrabnie w zakręty wchodził

                            My też używanmy tylko Pampersów- Sleep & Play 4, w Carrfurze są po 36 zł za 68 sztuk, więc za*****iście sie opłaca. Są nawet fajniejsze niż te Jumbo, bo jakieś takie cieńsze, a mimo to baaardzo chłonne.
                            Próbowaliśmy innych firm, ale niestety szybko przeciekały, częściej trzeba było zmieniać, więc cenowo na jedno wychodziło.

                            Czytałam Was rano i już nie pamiętam...

                            A nasz Kris od wczoraj robi co chwile pokaz umiejętności- "kosia kosia", pokazuje gdzie "sroczka poleciała" i wylicza na paluszkach jej dzieci, pokazuje jakie ma kłopoty.... fajnie że już tak dużo kuma
                            I też cholernie nie moge doczekać sie wiosny- żeby już nie było tyle pieprzenia z wyjściem z domu, tylko buty ubrać, cienką kurtke narzucić i heja! A tak- jak mróz na polu, wieje tak że łeb chce urwać i trzeba sie opatulić i zezłoszczonego gamonia wpakować w kombinezon, czapke, szalik itp, to odrazu sie odechciewa
                            Mam nadzieje że szybko zleci ta zima...


                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              ankasos za*****isty tort Filip jak spojrzał to wi dzialam w jego oczach ze on go chce..najchętniej to w tej chwili
                              Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                              dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Dziewuchy, jakie prezenty przygotowujecie na Dzień Babci i Dziadka?
                                Totalnie nie mam pomysłu
                                O teściach oczywiście nawet nie myśle, bo oni o wnuku przypominają sobie raz na kilka tygodni, no i na dzień dziecka też nie pokwapili sie z prezentem do wniusia, więc mam ich w doopie.
                                Ale moi rodzice są za*****istymi dziadkami dla Krisa, więc coś by pasowało...

                                A, zapomniałam sie pochwalić.
                                Mój syn jutro kończy 10 miesięcy i właśnie przekonał sie do smoka
                                Moge dla niektórych wydać sie popieprzona że sie ciesze ale w naszym przypadku to zbawienie, bo Młody oduczył sie zasypiania przy cycu, i nawet w zeszły czwartek dzięki dydusiowi usnął bez problemu po kąpieli jak mnie nie było. Normalnie byłby strrrraszny płacz
                                No i smoka łatwiej oduczyć niż ssania palca, a Krisowi ostatnio coraz częściej to sie zdarzało
                                tylko kurka- mamy taki z Aventu 0+ i nie wiem czy nie jest za mały
                                Jakie mają Wasze maluchy?

                                Spadam do wanny


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X