Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    hej
    aco to dziś taki ruch??
    Kala mamy to samo ciągłę pobudki w nocy... ja ostatnio dostałam od koleżanki syropek Hydroksizina podobno jest mocno uspokajający i dla dzieci w szpitalu się go daje... no cóż mojego nie wycisza ale może spróbuj na Polce tylko że on jest na recepte.
    1.03.2009 9:55 FILIPEK

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      ania2288 ja właśnie o tej hydroksyzynie myślałam , ale po pierwsze jest na recepte a po drugie babka w aptece mnie przestraszyła bo powiedziała, że to silny środek psychotropowy i że ona by takim małym dzieciom nie dała

      już sama nie wiem , chyba będę musiała jakoś przetrwać
      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        No jestem Towarzystwo moje młodsze śpi więc chwila odpoczynku....
        Nichol dziękuję za odpowiedż,też tak myślałam,żeby najlepiej się zapytać w przedszkolu.A 5 latek kończy ten średni(najstarszy ma 10)
        Yoenne my już się przyzwyczailiśmy do tego wstawania porannego u miśka,a wieczorem nadchodzi jego godz i nie ma mocnych -trzeba go ululać.
        Ja zazdroszczę tym mamom co przesypiają noc.
        Nitka to masz spryciarza w domu Dopiero zakumałam o co loto z tymi rajstopami jak zdjęcia obejrzałam

        My kupiliśmy ostatnio Pampersy activ baby w Tesco (dwie paki po 70 szt)za 85zł.A te w pomarańczowym opakowaniu widziałam w drogerii po 28,99zł.Może kupię i wypróbujemy??
        Ide dziewuszki poleżeć,do juterka.
        Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

        http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Słodkie buziaki dla Izuni!!!!!
          Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

          http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            STO LAT DLA IZUNI !!!

            A mój Kubuś śpi od 21 do 7 czasami 7.30 w nocy się nie budzi czasami tylko popłakuje jak się odkryje albo utknie gdzieś w łóżeczku w dziwnej pozie ale poprawie go i śpi dalej więc jest dobrze.
            ja kupiłam te sleep&play na promocji po 30 zł i wziełam trzy paczki ale jakoś średnio mi pasują bo właśnie nie mają tych boków elastycznych i strasznie mnie to denerwuje i chyba są mniej chłonne niż pampers activ. Dziewczyny które używają Dady biedronkowej - podobno one mają właśnie boczki rozciągliwe, jak to naprawde wygląda?

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Hej

              Moja Weronika też nie przesypia całych nocek. Ostatnio się tylko raz zdarzyło że spała od 21 do 6 rano. Generalnie to jeszcze do nie dawna budziła się 2 razy na jedzenie a teraz już tylko raz i mam nadzieje, że to przespane nocki to tylko kwestia czasu.
              Ja używam czasami biedronkowych ale mojej szybko się pupcia w nich odparza także za długo to nie może w nich siedzieć.
              Ja ostatnio dostałam pampki z Anglii ale te nasze jednak lepiej chłoną. A sleep & play też uzywam, czasem nawet pieluchomajtek z pampersa bądź huggiesa ale to rzadziej.
              A moje dziecie znowu ma bunt na jedzenie... ehh...
              Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Madzik kiedy ta promocja w Tesco była?Dawno?Co do Matiego to on jest tak brojny ,że czasami rozkładam ręce.
                Katrienna Dada ma rozciągliwe te boki i jest ok Tyle ,że one same są dość sztywne.
                Co do nocek to Mati jeszcze się budzi tak o 2/3 na mleczko ale on chyba z przyzwyczajenia bo wypije 100 i styka. A gdy się wierci i jest marudny to daje mu herbatkę napije się i usypia najwyraźniej sucho jest w nocy i pić mu się częściej chce chociaż on wogóle dużo pije.
                Co do tego syropu to może też kupie zapytam o rade w aptece.
                Majoreczko tylko szybko zmieńcie na TP ,żebyś nam nie uciekła na dłużej.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Nitka jeszcze pare info odnosnie pampersow:
                  u nas Wasze activ baby nazywaja sie Pampers Baby-Dry.
                  A polskie Premium Care to w Niemczech Aktive Fit.



                  Rosne...
                  14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                  17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                  13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                  16.11.2009 5620 gr, -
                  16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                  19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                  17.06.2010 9250 gr, -
                  06.09.2010 10600 gr, 77cm
                  14.12.2010 11600 gr, 81cm
                  05.05.2011 11900 gr, 83cm
                  20.09.2011 13200 gr, 90cm
                  14.01.2012 14300 gr, 93cm
                  19.07.2012 15500 gr, 98cm



                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Kala jestem tego samego zdania takim małym dzieciom nie powinno się dawać takich leków bo można uszkodzić układ nerwowy i skutek odwrotny będą nadpobudliwe płaczliwe i histeryczne ale to im zostanie na stałe ja kiedys rozmawiałam z lekarzem bo mój syn mając 2 lata był strasznym histerykiem i ja już myślałam ze właśnie psychotropami go uspokoje ale mi zabronili i samo mu w końcu przeszło tylko trochę to trwało po prostu musiał wyrosnąć
                    HANULKA 09.04.2009




                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      widze że nie tylko u nas problemy ze spaniem. Ja to już pawie jak zombi chodzę, a jeszcze @ dostałąm więc już całkiem będzie teraz masakra...
                      Szymon w zasadzie pzesypia całe noce(dość szybko zaczął przesypiać, miał może 2-3 miesiące),nie budzi sie na jedzenie,czasem tylko się buidzi jak mu się coś przyśni, ale wtedy to już z płaczem. Tylko u nas teraem bo te pobudki od jakiegoś miesiąca mamy około 6rano no i dla mnie to noramlnie szok bo wczesniej Młody wstawał ok.7.30-8.30 .

                      a,i przyszedł wóżek. w sumie to jest dość duży ale po złożeniu da się przenieść jedną ręka więc nie tak strasznie i kolor też ładny-taki soczysty czerwony. No i Młodemu też się podoba bo wykazywał duże zainteresowanie jak M przyniósł do domu.


                      Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        jeszcze się Wam pochwalę że w piątek jedziemy z Kubusiem do jego taty i będziemy do poniedziałku, od kąd nie jesteśmy razem jest lepiej jakoś i może znowu niedługo będziemy razem mam nadzieje że weekend będzie udany a obydwa chłopaki na pewno będą się super bawić bo obydwoje sie uwielbiają

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          i zdjęcia ze spacerku (tydzień temu)
                          Attached Files

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            zdjęcionka śliczne a i super ze jest między wami lepiej rozłąka nieraz dobrze robi na związek

                            dobranoc kochane moje do jutra

                            a jutro przyjeżdża do mnie mój Filipek zobaczymy jak Hania zareaguje dawno się nie widzieli
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              cześć jestem pierwsza ale tylko na chwilkę

                              majorka ja postanowiłam nie dawać jej tego typu leków, jakoś przetrwam te noce, a jej nie będę takim świństwem faszerować bo sie boję że właśnie to może wpłynąć na układ nerwowy takiego małego dziecka

                              dzisiaj noc ciut lepsza ale pobudka na stałe o 5 30 teściowa mówi że mój mąż też sie tak budził jak był mały nawet o 4 tej wstawał i był rześki , więc sie śmieje że Pola ma to uwarunkowane genetycznie
                              Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                To ja druga
                                Nocka u nas ok,z jedną pobudką na jedzenie,mały ma znowu 37,8 i nie wiem kiedy nu to minie,leki bierzemy 3 dzień
                                Nitka jak byłam tydzień temu w Tesco to jeszcze były,więc może jeszcze są.A Dady faktycznie są trochę sztywne ale też dobre.
                                Inka a jaki wózeczek kupiłaś? Pochwal się.

                                Niedługo przyjdzie moja mama to skoczę do przedszkola zapytać co i jak z tą zerówką.A mały właśnie wywala z biurka młodego
                                Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                                http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X