Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Hej Kochane.
    Widzę, że wszystkie zalatane. U nas nocka superowo, wreszcie porządnie pospaliśmy. Hanka poszła spać o 21 i obudziła się o 8 rano. Oczywiście 2 karmienia - o 2 i o 5 ale zaraz po opróżnieniu butli kimała dalej. Fajnie by było, żeby tak już zostało.
    Ja już nawet posprzątałam, podłogi pomyłam i zaraz biorę się za obiad. Potem spacer i jedziemy po południu bramki na schody kupić i nowy chodzik jeźdźik bo tamten w Polsce został
    Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Nichol Ty to masz przeboje z tą swoją teściową. Kondolencje moje

      Grygor
      chłopaki świetne - oni są tak podobni do Ciebie, jak laleczki malowane. Śliczni.

      Malina Wojtuś daje radę na tych swoich małych nóziach. Bosko to wygląda, mam nadzieję, że niedługo moja Hanka też poleci.

      Dziewczyny kupiłam Hance świetną zabawkę. Naprawdę boska i tyle radochy daje
      http://www.amazon.com/Hasbro-09406-P.../dp/B0015ZV8R8
      Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        jestem i ja ale na krótko. raz że mi internet coś dziś szwankuje a dwa obudził się mój Bąbel właśnie. ale powiem wam ze coś jakby zaczyna wracać do normy,w kwestii spania. tzn dziś obudził sie o 6.30 ale po odprawieniu taty do pracy tj.ok7.30 udało nam się jeszcze zasnąć i ostatecznie wstaliśmy o 8.30

        wózek kupiłam taki
        http://www.mamacafe.pl/forum/newrepl...ote=1&p=184144

        tylko ten mój był tanszy bo kosztował 350zł +20przesyłka. nie wiem dlaczego bo jestt taki sam jak te droższe. widać gościu niższą marże narzucił i tyle. ale sprzedawca naprawde w porządku-w poniedziałek przelałam pieniadze a we wtrorek dzwonił że w środe wysyła paczke. ekspresowo poszło.

        a, Nichol, teściowa- BEZBŁEDNA!!! Po prostu ręce opadają...
        no nic, zmykam robic jeśc i idziemy na spacerek póki śnieg nie pada.


        Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Coś chyba nie ten link dodałaś! Bo wózka tam nie ma.
          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Cześć dziewczynki

            Poczytałam, zrobiłam przerwę na uspienie Juleczki i ... zapomniałam doszczętnie co pisałyście...Eh ta skleroza!

            Z tego co mi sie przypomina to to, co mnie poraziło! Majorka biegiem załatwiać internet, przecież forum bez ciebie to już nie będzie TO!!!!!!!!!

            Nichol teściowa wymiata!

            Pisałyście o spaniu, moja też budzi się teraz o 6 jak w zegarku, co mnie denerwuje, bo muszę się zbierać do pracy z Julką na rękach Wcześniej wstawała przed 7 więc ja już gotowa, tylko ją przebrałam, pobawiłam się z nią chwilkę i do pracy.

            Przesuwanie godziny spania wieczorem nic nie daje, wczoraj położyłam ją godzinę później o 21 i tak wstała o 6

            Miłego dnia!




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Cześć Dziewczyny. U nas nic nowego nic ciekawego dlatego się nie odzywam zbytnio. Młody do chodzenia to jeszcze daleko on tylko na paluszkach za rączke a Jak na Wojtusia patrzałam to tak mi się podobało gratulacje oczywiście. Nasza forumowa Izunia też chyba juz chodzi. Ja pewnie pochwale Wam się tym w maju haha.
              Inka zły link dałaś nie ma wózka.
              Yoenna ta zabawka faktycznie rewelacyjna ciekawe czy w Polsce by była i ile by kosztowała.


              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Katarzyna u mnie też nie od razu później wstawała. Teraz faktycznie jak idzie spać o 21 to wstaje ok 8 ale to trwało kilka dni zanim załapała.

                My byliśmy na spacerku, ale na krótko. Teraz Hania się bawi a ja kawka i może Rozmowy w toku. Potem popołudniowa drzemka, podwieczorek, na małe zakupki - po pchacza i spać
                Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Nitka pewnie, że jest. Jakby mogło nie być
                  Nawet na allegro:
                  http://www.allegro.pl/item943907786_...i_prezent.html
                  Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    no to jeszcze raz

                    http://allegro.pl/item945503926_trwa...ka_jakosc.html


                    Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      u nas pogoda paskudna co chwila śnieg pada i zawiewa.
                      moze tez sprobuje przesunac godzine zasypiania,skoro Joanne mówisz że u ciebie zajęło to kilka dni zanim się przestawiła. bo tak to u nas było jak u Kasi-tzn.nieważne o której położyłam i tak wstawał o tej 6.


                      Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        hej

                        Nichol bede wdzieczna jak ci sie uda to zrobic
                        a ta twoja tesciowa to podziwiam za te glupoty co jej przychodza do glowy!!
                        baba zajecia nie ma i tyle.

                        moja nikol nie daje mi odejc na chwile a mam tyle prac domowych na poniedzialek i nie mam jak zaczac

                        katarzynar a ty w przedszkolu pracujesz??

                        co ja tam mialam jeszcze napisac

                        no bylam dzisiaj zobaczyc wyniki wszystko dobrze czekamy jeszcze na zelazo w srode sie dowiem
                        Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Dzień doberek

                          kurcze tyle napisałyście że nie chce mi się czytać, wybaczcie ale mam tylko chwilę bo zaraz takie małe coś zacznie marudzić

                          ale za to jak widać w podpisie mamy drugiego zębolka jejku ale się cieszę, wiem że wszystko wporządku jest.

                          Dziś się dowiedziałam ze tu na forum wygrałam zestaw kremów w tych rankingach rodziców, fajnie

                          Wczoraj kupiliśmy Lence buty, jedne za 79,- przecenione były ze 119,- bo już po sezonie ale takie fajne z deichmanna i drugie takie coś jak kapcioszki do chodzenia u rodziców bo tam wszędzie zimno i ślisko a mamy tylko jedne skarpety te z gumą na podeszwie. Jak jej założyłam na nogi to ją jakby wryło w ziemię hehe i iść nie umiała a dziś już śmigała normalnie

                          a jak weszlismy do bartka to ceny nawet po przecenie nas powaliły

                          teraz się tam mota po łóżeczku to pewnie zaraz będzie marudzić. ehh

                          dziś się dowiedziałam ze jest rekrutacja wewnętrzna na takie samo stanowisko na jakim pracuję ale w Gdańsku...hmmm... a może by tak do gdańska się przenieść


                          Wszystkiego naj dla solenizantów z ostatnich dni :*


                          no to już posiedziałam...

                          a ja tez szukam wozka i podoba mi się taki: http://www.allegro.pl/item937397243_..._promocja.html tylko zastanawiam się czy jest on podobny do tego:http://www.allegro.pl/item934833539_..._mulan_pl.html

                          bo jest tańszy a ten espiro miałam w rękach i jest super i fajnie się składa i jeździ itp. Bo ja to w desperacji ludzi w ikei pytałam o wózki żeby dobrze wybrać hehe
                          Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                          Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                          http://annalena4u.blogspot.com

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            hejka

                            Ja zaraz zaczynam kapanie dzieciakow
                            U nas jeszcze musze na 2 razy ich brac hihi, pierwszy na odstrzal idzie Vini, napisze tylko posta i ide z nim na gore, o 19 juz tnie komara ( chojrak dzisiaj juz od 5 baraszkuje)
                            Miki w tym czasie oglada Dobranocny ogrod- bajka wymiata wszystkie inne - dzieciak siedzi w bezruchu i siedzi i siedzi - tymbardzioej on taki wulkan..
                            ale u waszych dzieciaczkow tez robi furore widze


                            odezwe sie jeszcze raczej, a narazie pa

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              A ja poczytalam opinie na temat obu tych wózków i p*********lę, ie będę oszczedzać bo tamtem tani to totalna porażka więc kupuję ten espiro
                              Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                              Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                              http://annalena4u.blogspot.com

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                no, ankasos, to racja, czesciej sie zaluje jak sie kupi cos tanszego, bo waz sie w kieszeni odzywa niz w odwrotnej sytuacji

                                mnie tez by sie marzyl jakis nowy wozeczek, ale wszystko po Vincencie jest wiec bez przesady, ale nie powiem ze to przezycie dla mamuski z nowym wozkiem smigac

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X