Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Cześć Kobitki !!

    Wszystkiego najlepszego dla Was Kochane w Dniu Naszego Święta aby spełniły się Wasze najskrytsze marzenia !

    Majorka ja również obstawiam 1 albo 3. Ale znając Ciebie nawet z 3 byś sobie poradziła, także wierze w Ciebie i trzymam mocno kciuki !

    Mnie naszczęście nic nie boli jeśli chodzi o brzuch, ale skoro Wam coś dokucza to jak najszybciej to skontrolujcie bo z brzuchem to nie ma żartów! mam tylko nadzieje, że to tylko jakieś nerwobóle, albo zmęczenie czy coś.

    Kala jak dla mnie to jesteś super babka! i widać, że o siebie dbasz i tak trzymać !! a to że koleżanki o siebie nie dbają to tylko ich problem

    I gratulacje dla Oskarka za pierwsze kroczki! super prezent zrobił mamusi na jej święto
    Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Inka, apropo pielęgniarek to jak ja leżałam na pooperacyjnej z kilkoma innymi babkami to jak któraś z nas zadzwoniła po coś to zaraz leciały teksty w stylu co znowu... i ta mina, że musiała wyjść z dyżurki... no to jakaś masakra...
      Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Tak sobie patrzę na suwaczek i oczom nie wierze, że dzisiaj kończymy 11 mc i za 30 dni stuknie nam roczek

        No nic, dobranoc kobitki śpijcie słodko, papa
        Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          dzięki dziewczyny mi też się podoba 1 i 3 ale z tego ze nie mam odpowiednich kolorów farb wybiore 1 i mam nadzieję ze mi wyjdzie jak zwykle mam pietra i nowe wyzwanie

          w tej telewizji nic nie ma nudy na pudy
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Jamirka wszystkiego naj dla Weroniczki za kolejny miesiąc
            a my z Kubusiem od piątku do dziś rano byliśmy w Krakowie u taty Kubusia i było super aż się nie chcialo wracać.
            Majorka mi się podoba 3 jest cudne no ale kolorki to ciężko byłoby dopasować

            no i jeszcze od piątku Kubuń strasznie kaszle a w niedziele jeszcze katar okropny doszedł i jest masakra męczy się mój bidulek
            nic ide spać bo Kubuś pewnie bedzie spał niespokojnie jak ostatnio więc pewnie i tak się nie wyśpie a oczy mi się kleją że masakra
            dobrej nocki dla dzieciaczków i mamusiów

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Wszystkiego najlepszego dla Oskarka,Weroniki i Ali za jej wychodzace zabki
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Dobra spadam bo zaraz lulu trzeba

                a mój kochany M znowu zaczyna swoje wywody na temat jaka ja zła wiec trzeba iść spać póki jeszcze mu nie powiedziałam czego złego zeby potem nie załować

                Pa kochane miłej nocki
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  No to ja dzisiaj pierwsza

                  Dziękujemy za życzenia!
                  Moja Weronika zrobiła mi dzisiaj prezent.. poszła spać wczoraj jakoś po 21 i śpi do teraz i nawet w nocy się nie obudziła na am am

                  Także dzisiaj tylko jedna drzemka pewnie będzie....
                  Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Cześć dziewczyny.[B]Jamirka [/Bmnie wyprzedziła bo musiałam doczytać posty

                    Nocka nawet spokojna,jak tata wstaje do pracy to biorę małego do siebie i śpimy do jakiejś po 7.Idę niedługo na zakupki,bo pustki się robią w lodówce a przy okazji mały będzie miał spacer.
                    A wczoraj mój M zapomniał normalnie o Dniu Kobiet,normalnie porażka...

                    Majorka mnie też się podoba 1 i 3 ale który wybierzesz do malowania to i tak Ci ładnie wyjdzie

                    A co do wózków to ten pierwszy co wam pokazywałam już ktoś kupił ale obserwuję inny.

                    Gratki i najlepsze życzonka dla maluszków z okazji kolejnych ukończonych miesięcy i postępów
                    Kacper Łukasz ur.23.03.2009 godz.1.32 ( 3350g,52cm)

                    http://mamaczytata.pl/pokaz/7481/syn...si_czy_tatusia



                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Madzik ktoś zawsze kogoś musi wyprzedzić a jaki teraz wózek obserwujesz ?

                      Jejku... już po 21 a ona jeszcze śpi... zawsze chodzi spać o 9 i wstaje o 7 a dzisiaj już po 9 a ona jeszcze smacznie śpi i wstać chyba nie zamierza
                      Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Napisane przez Jamirka Pokaż wiadomość
                        Inka, apropo pielęgniarek to jak ja leżałam na pooperacyjnej z kilkoma innymi babkami to jak któraś z nas zadzwoniła po coś to zaraz leciały teksty w stylu co znowu... i ta mina, że musiała wyjść z dyżurki... no to jakaś masakra...
                        JA np nie mialam cesarki.Ale pamiętam jak urodzilam Filipa to dopiero po zszyciu mnie ( mialam nacinane krocze ) zaczeło dzialac znieczulenie.i byłam tak oslabiona tym 15 godzinnym porodem ze lezalam jak zwłoki jakieś.i rano ( ur.o 23.15 )przyszła taka pielegniareczka i kazala mi isc pod prysznic.ja jej mowie ze nie moge wstac bo nie czuje nóg to ona mi z tekstem wyskakuje ze co ja gadam za głupoty ze ja wymyslam i takie tam.i mnie na siłe zciągnela z łóża i kazała postać.to ja wzielam i zemdlalam.jak jej mowie ze niemam siły to ona mnie pyta czym ja sie niby tak nameczyłam.ooo do dziś pamietam jak sie pokłuciłam z tą pindą! potem omijała moją sale przez cały mój pobyt.czasami te cizie to traktują pacjentki jak jakieś smieci.wielką łaske robią ze coś podadzą czy pokażą coś.tak samo bylo z pokazaniem jak sie przystawia dziecko do piersi.masakra jakas.
                        Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                        dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Hej Kobietki

                          Dziś Hania wstała tylko 1 raz w nocy o 1 na mleko i spała potem do 7. Powiem Wam, że była wczoraj u mnie koleżanka i jej Maluch śpi od 8 wieczór do 7 rano. Kładzie ją do łóżeczka i wychodzi - zero usypiania. I w dzień co 3h na 2h się kładzie tak samo. Mówi do niej Amelka czas spać, niesie do pokoju, kładzie do łóżeczka i wychodzi a Mała sama zasypia. Nauczenie jej takiego spania trwało tydzień. Podobno jest jakaś taka książka - ma mi pożyczyć i tam jest wszystko dokładnie napisane jak takiego Malucha nauczyć spać. Postanowiłam przeczytać co tam piszą i może skorzystam.

                          Majorka mi się podoba 1 zamek, bezapelacyjnie. Najbardziej bajkowy i taki spokojny, stonowany, delikatny
                          Hania jest z nami od 9.04.2009. Ta Mała Istotka daje nam tyle szczęścia

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Hej dziewczynki
                            ja juz chatkę na błysk ogarnełam właśnie wcinam śniadanko

                            Yoennemi też sie podoba właśnie ten pierwszy i nawet farby takie posiadam tylko czas muszę wyskrobać i zabieram sie wtedy za malowanie
                            a z tym usypianiem to nie wiem czy Haniulka da ci się nauczyć w końcu ona swój rytm już ma i nauczenie jej będzie ciężkie a za razem troche stresujące dla niej także zastanów się bo przytulanie i kołysanie nie jest takie złe bynajmniej dla dziecka ona chce cię czuć ja tam siadam przy łóżeczku i czekam aż zaśnie to trwa jakieś 5/7 minut i to wszystko z mojej strony i moim zdaniem to nie tak dużo czasu a jak miałabym ją stresować zostawiać teraz samą w pokoju to moze jeszcze by sie wystraszyła i wogóle nie chciała spać
                            HANULKA 09.04.2009




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Hej dziewuszki.
                              Ostatnio was tylko podczytuje,nie mam co pisać więc nie piszę.
                              Yoenne ja tak robie z moimi dziewczynkami,Emilka od 4mc życia zasypia sama,Izunia od stycznia(odkąd nie ssie cyca).W dzień odkładam Izę do łóżeczka i mówię "Izunia teraz idzie aaa",wieczorem to samo.Nie ma płaczu,jest grzeczna,kilka minut albo i nie i śpi.Emilka tak samo.Naprawde kilka dni "nauki" i dziecko sie przyzwyczai do samodzielnego spania.
                              Wszystkiego Naj Naj Naj dla dwóch Hanulek i spóznione ale jak zawsze szczere dla Weroniki i dla Wojtusia

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Chuda dziękujemy za życzonka wiesz ja nie twierdze ze sie nie da nauczyć dziecka ale twoja Izunia miała 4 miesiące to całkiem inne dziecko jeszcze nie kuma co i jak a taki roczniak nie da się tak łatwo więc twierdze ze będzie ciężko nie że nie da się tego zrobić bo pewnie po tygodniu wycia i latania co 5 minut w końcu bym się doczekała ale mi jest tak dobrze jak jest a jak będzie starsza to sie sama nauczy tak jak Maja z nią też nie miałam problemów ida spać sami i bez zadnego ale a Haniulce chcę troszku popuścić i dlatego przy niej posiedze a żeby czuła się bezpieczna i zmykam zaraz jak uśnie

                                no i

                                WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA hANIULKI Z OKAZJI KOLEJNEJ MIESIĘCZNICY!!!!!!!

                                i został nam jeszcze jeden miesiąc i będziemy mieli roczniaczki
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X