Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    mam nadzieję że się Anulka nie pogniewa, ale tym co nie widziały - przedstawiam Zuzię

    Biedna Alunia z uszkami... kurna co to za cholerstwo - że już tyle z Was ma problemy z dzieciaczkamii ich słuchem

    Skoczku widziałam też Was na fb -fajnie Ci z rodzinką na zdjęciu

    Zapomniałam co ja tam miałam pisać... ech skleroza
    Attached Files
    Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


    Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      A tu dla Kasi moja Majeńka

      Mamusiowa sesja i Majka w trakcie obrotu
      no i dwa lumpy z dziadostwem

      Attached Files
      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Hejka

        Natorku dziękuję ślicznie Pierwsza fota wymiata! Majeczka przecudna, Kacperek przystojniak oczywiście. A ten dziadzio to twój tato? Chyba podobny

        Grygor
        wiedziałam, że to będzie expresowy poród ale że aż tak

        Mała jest cudna i wklejaj nam tu fociaki, żeby napatrzeć sie na tą czarną czuprynkę!

        A jak chłopaki przyjęli siostrzyczkę w domku?

        Skoczek
        Twoja to też był mały czarnulek

        Paulinchen to super, że juz po szpitalu i gratulacje dla dzielnej pacjentki! A jak mam cię znaleźć na FB? Wyślij mi dane na priv.

        Czacza a Ciebie gdzie wcięło???




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          hej

          Cyprian już od wczoraj w przedszkolu zadowolony bardzo bo chodzą przez ferie na dużą sale gimnastyczną a on uwielbia piłki siatki kosze jutro ten laryngolog tak bardzo się Martwie . . . cały czas nie dosłyszy
          PAULINCHEN gratulacje dla dzielnej córy ! ja tez poprosze dane na priv na fb

          SKOCZEK sliczny czarnulek ja tez taka byłam tylko mniej gęste miałam włosy :-P

          NATORKU cudna Majeczka, ja już się swojej nie mogę doczekac ha ha

          KASIA a u was jak z przedszkolem ?

          KALA jak po weekendzie pochwal się zakupkami !

          ja ostatnio nie mogę się na chwalić mojego męża , oczywiście wady też ma hi hi ale stara się bardzo . gdyby nie problemy finansowe było by idealnie.





          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            grygor mała cudna jaki włochaczek mały

            nator Majka jest urocza , a trzecie zdjęcie z uśmieszkiem rozbrajające Kacper przy niej to już dorosły facet

            kruszyna a co ja mogłam kupić jak myslisz ? oczywiście cos dla dzieci , Poli kupiłam sukienkę w h&m a Gabi spodnie rurki w takim mocno morelowym kolorze chyba bedzie modny ten kolor wiosną bo dużo cichów jest w tym kolorze i dla dzieci i dla dorosłych

            ale sobie kilka dni temu kupiłam botki na wiosne z Kazara , n szpilce i z czerwona podoszewą a co

            chuda wysłałam ci wiadomość na priv

            a teraz biore sie za sprawozdanie za styczen , zrobiłam już dwa dzisiaj trzecie !!!! i już mi od tego niedobrze, a przede mną bilanse i plany w tym miesiącu , spadam pa pa
            Last edited by kala8; 05-02-2013, 09:27.
            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              witam kochane

              Grygorku sliczna malutka,boska normalnie....

              Kala odczytaj priv

              U nas nadal dooooopa ze zdrowiem,dzis w nocy Iza zbudzila sie z placzem ze ja uszko boli.....Juz nie zliczam ile to razy od listopada ja bolało....3 lub 4 raz chyba....
              Ja znowu zasmarkana,od niedzieli ledwie na oczy patrze,ciagle kicham i smarkam bleee.
              Dzis jade do lekarza z dziewczynkami,niby na kontrol bo antybiotyki sie koncza ale ciekawe czy czegos nam znowu nie przepisze...

              Jeszcze tylko ospa do szczęścia nam potrzebna....ciekawe kiedy moje beda ja mialy...

              Paulinchen no ja tez poprosze dane na priv to na fb sie zobaczymy.

              A pamietacie ze w czwartek wcinamy paczki i faworki.......?Ja jutro robie faworki z dziewczynkami....hehehe pewnie bedzie wesoło

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Hej, dziewczyny!

                Nie nadążam nad Wami, więc moje posty są sporadyczne, podczytuję Was regularnie, ale jakbym miała odpisywać na każdy post, to musiałabym siedzieć cały dzień przed monitorem.
                Fajnie, że tak dużo piszecie, bo na moim forum raczej pustki, czasami piszę sama dla siebie

                U nas ok.
                W czwartek jeżdziłam z Edytką po lekarzach.
                Najpierw byłyśmy u alergologa, bo miałyśmy skierowanie. Od razu posłali nas na testy na miejscu. Takie podstawowe na zwierzaki, drzewa, grzyby... Wszystkie wyszły ujemnie, więc super! Bo bałam się, że to może ten grzyb w jej pokoju podowuje te częste kaszle u małej.
                Za jakieś dwa, trzy lata mamy ponownie zrobić testy, bo ja jestem alergikiem i to może z wiekiem się ujawnić też u małej.

                A któraś z Was pytała o moje odczulanie - w sezonie zimowym odczulam się na trawy i żyto, czyli standard alergika. Jutro jadę na 3 z 10 szczepionek.

                Byłam też od razu u laryngologa. Bo jak stwierdziłam, że Edzia ma wolne od przedszkola, to skonsultujemy to ucho. Mała miała brać przez tydzień czasu krople i bardzo pomogły. Na kontroli okazało się, że ucho jest już czyste, po infekcji nie ma śladu, więc odczułam dużą ulgę.

                Poza tym mała chodzi do przedszkola. Wczoraj po długiej nieobecności wrócił jej ulubiony kolega, więc mała pofrunęła jak na skrzydłach.
                Za chwilę muszę po nią jechać.
                Nawet nie wiem, kiedy ten czas minął, ledwo co do domu wróciłam, zjadłam śniadanie, wypiłam kawę, przygotowałam obiad, a tu już prawie druga!

                Kala pokaż te cuda dla dziewczynek. Ja ostatnio kupiłam małej w szmateksie fajną sukienkę zimową i czapki
                Attached Files
                Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  a co to przenieśli na wątek ??

                  no to Pola też coś złapała ma 38,2 temperature , rano było ok , w przedszkolu podobno cały dzień była smetna i nie chciała jeść

                  no cóż i tak nieźle jak na pierwszaka 3 mc chocdziła non stop do przedszkola bez choroby, oby nic takiego jej nie było !!! echh

                  skoczek sukienka taka jak ta tylko że zamiast baletek ma smerfetkę i kolor morelowy
                  http://www.hm.com/pl/product/07226?article=07226-B

                  a gabi spodnie takie , podoba mi sie ten kolor może sobie na wiosne też takie strzele
                  http://www.hm.com/pl/product/98256?article=98256-N
                  Last edited by kala8; 05-02-2013, 15:29.
                  Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Faktycznie, przenieśli

                    Kala cudna sukienka. I już w niej widzę Waszą Polę. A spodnie - kolor chyba faktycznie będzie teraz na czasie, bo też sama widziałam kilka takich rzeczy. Ładne rzeczy kupiłaś
                    Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                    Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Ania! Gratulacje! Niech sie Mala zdrowo chowa. I gratulacje dla BRACI! Oj bedzie miala super zycie z nimi!



                      Rosne...
                      14.09.2009 4170 gr, 51 cm
                      17.09.2009 3810 gr, 51 cm
                      13.10.2009 4750 gr, 56 cm
                      16.11.2009 5620 gr, -
                      16.12.2009 6700 gr, 62 cm
                      19.03.2010 8150 gr, 68 cm
                      17.06.2010 9250 gr, -
                      06.09.2010 10600 gr, 77cm
                      14.12.2010 11600 gr, 81cm
                      05.05.2011 11900 gr, 83cm
                      20.09.2011 13200 gr, 90cm
                      14.01.2012 14300 gr, 93cm
                      19.07.2012 15500 gr, 98cm



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        była lekarka, Pola ma jakąś wirusówkę , taką grypową infekcje, więc może być gorączka ok 3 dni , dostała tylko Groprinosin i na gorączkę nurofen lub paracetamol , gdyby sie coś rozwinęło to mam receptę na antybiotyk, oby przeszło szybko i łagodnie !!!!
                        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Witajcie
                          Zuzanka przeslodka
                          KALA widze,ze tez lubisz H&Msukienusia cudna,a kolor mysle,ze rzeczywiscie bedzie na topie w tym sezonie ostatnio tez kupilam Ali sukienusie szara ze smerfetka i fioletowa z Hello kitty.w H&M wychodzac przy kasie zobaczylam kosz z przecenami byly w nich rajstopki majteczki tyle,ze bez kompetow wszystko po 10ptakze wyszlam z 2 siatamiAli nakupowalam rajstop na nastepne 2 lata




                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            hejki

                            Dziękujemy za komplementy. A Kasiu, rzeczywiście to mój tatek... no właściwie to dostał świra na punkcie wnuków i jutro też przybywa...
                            Chyba po tym raku nadgania kontakty z nami i wnukami....

                            Skoczku Kaluś zakupy super.
                            Ta czapa dla Edzi w kwiatki - normalnie jak nówka wygląda, a kolorek spodni Gabi oszałamiający - no i podszkoliłyście mnie w trendach więc może na wiosnę kupię też sobie...
                            Mam kryzys spodniowy bo moje średnio na mnie pasują (chyba zmieniła mi się figura po drugim dziecku)

                            Kaluś wirusówki w taką pogodę niestety ale grasują i i tak sukces, że Polka tak długo się uchowała
                            U mojego chrześniaka panuje ospa i mała Nadia jest wysypana tak jak Ala była -krostki wszędzie i wielkie i swędzą i do tego mała gorączkuje - w tym roku ta ospa to jakiś mutant, więc oby nasze dzieciaczki ominęła.

                            Skoczku dobrze że nie macie ani alergii i że z uszkiem już ok.
                            Te uszka to widzę też plaga

                            Chudzienko a jak u Was po lekarzu???
                            Jak Ty się czujesz???

                            Kruszyna oby tak dalej z m, ale nie chwal za dużo bo się rozbestwi hi hi...
                            Oj już niedługo Twoje skarby maleńkie będziemy podziwiać... już się doczekać nie mogę jak i Ty...

                            Kasiu a ja poproszę o rewanż fotkowy.

                            Paulinchen ja też proszę dane na fb.

                            A mnie znów mocniej boli ogonek i swędzi - może się goi??? no już czas najwyższy...

                            A ja dziś autobusem z wózkiem pojechałam po Kacpra do przedszkola. Był tak piękny dzień, że aż nie chciało mi się wracać do domku, więc spacerem przeszliśmy 2 przystanki razem z dzieciakami i dopiero dalej pojechaliśmy busem. W sumie dla mnie to była duża odmiana i może to się wam wyda głupie ale i wyzwanie, przy moich lękach i fobiach i przy braku wprawy, bo ja prawie wszędzie dalej to autkiem śmigam.
                            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Dziekuje w imieniu Ali za pochwaly dla malej pacjenki wlasnie dzisiaj przyszedl list ze szpitala nastepna wizyta 3 maja.
                              Kala duzo zdrowka dla Polci.
                              Aniu maluszki cudne Kacperek jaki juz duzy chlopczyk Majunia do schrupania




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Heja.

                                ja w zlym humorze. ł mnie wkur..a porządnie. do tego chlopcy z braku zajec na glowach stają, mi wieczorami glowe rozsadza.

                                Nator sliczne dzieciaki a i tata tez wyjsciowy

                                Grygor gratulacje jeszcze raz. Porod mialas super szybki

                                Paulinhen trzymam kciuki za uszy Ali.

                                Kala zdsrowia dla Polki.
                                Teraz jakies bladzctwo w powietrzu wisi. gdzie sie nie obejrze tam dzieci chore. albo gil do pasa i kaszel jak u gruzlika, albo temperatura .
                                Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                                dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X