Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    no no Gabi modeleczka, super sie prezentuje

    Megi jeszcze chwilka i już bedzie po wszystkim czekamy na kolejnego forumowego bobaska

    Chuda, super, ze z pracą Ci tak wyszlo zawsze to dodatkowy grosz i mozna na wiecej sobie pozwolić

    Skoczku ja tak z Leną miałam pruła sie wieczorami, ze szok u nas jedynie sab simplex pomógł i suszarka do włosów...

    a Igor problemu z brzuchem nie mial ale za to prul się na początku bo niecierpliwy i z glodu się okropnie darł co dziecko to inne hehe
    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



    http://annalena4u.blogspot.com

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      halo halo co tu taka cisza??
      Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

      Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



      http://annalena4u.blogspot.com

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Wstawiam fotkę dla Kali.

        U nas ok, tylko mała przynajmniej raz dziennie męczy się z brzuchem, pediatra przyznała rację, że wszystko jej tam szumi i pływa, kiedy słuchała stetoskopem. Wspomagamy się Delicolem, a wczoraj już podałam Bobotic, bo strasznie się darła

        Edytka super, współpracuje, nie jest kłopotliwa, pomaga w pielęgnacji, czesze czuprynę siostry, chodzi wcześniej spać od Marty.
        Darek wczoraj wrócił do pracy po 26 dniach wolnego (koniec wakacji ) i poszedł na nocki, a ta jak tylko drzwi się za nim zamknęły powiedziała, że chce jej się za nim płakać - bardzo się z nim zżyła przez ten mój długi pobyt.

        6 czerwca mamy bioderka, 10 szczepienie, a remont 2, miałam od razu jechać do rodziców, ale muszę pokoczować do szczepienia w tych warunkach.
        Szukam pomysłów na prezent na Chrzest, bo każdy pyta co dać, i na urodziny Edytki, bo łączymy te dwie okazje
        Attached Files
        Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

        Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Hejka

          Wczoraj się spisałam i wcięło mój post

          Skoczku ja też się zastanawiam co na chrzest kupić, niedługo będzie miała chrzest Krzyśka bratanica Martynka. Myslałam, żeby oprócz kasy kupić może kolczyki kiedyś się przydadzą no i zostaną na pamiątkę.
          My Julii z zebranej kasy za chrzest kupiliśmy wieżę do pokoju, do tej pory uwielbia słuchać na niej piosenek i audiobooków także strzał w dziesiątkę. A Lenka nie ma żadnej pamiątki Kasa się rozeszła, szkoda

          U was też tak pięknie leje??? U nas masakra, musiałam skrzynki z kwiatkami z balkonu ściągać, bo błoto się zrobiło z ziemi. Gdzie ta wiosna???

          Piszcie co u was.

          Miłego dnia




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            hej

            może ja coś napiszę

            skoczku dzięki za fotki ( aż się zdziwiłam że pamiętasz że nie mam fb), mała oczywiście urocza , w ogóle słodkie to zdjęcie z Edytką

            u nas szaro , buro i leje , aż mi się wierzyć nie chce w te prognozy pogody że rzekomo w środę ma być 27 st i słońce , oby !!

            jutro idziemy na komunię ,do Piotrka bratanka , tego autystycznego, nie wiem jak to będzie wyglądało

            po za tym Pola, Gabi i ja jesteśmy lekko podziębione , chyba przez te pogody

            a już za miesiąc lecimy na wakacje , ale ten czas leci

            no to u nas tyle nie wiem czy to kogoś interesuje ale napisałam

            Megi urodziłaś ??????????
            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Hej
              no to ja się melduje jeszcze w dwupaku , skurcze mam dośc silne i co 10 min od kilku dni ale poza tym cisza niby mam termin na poniedziałek a jak nie urodze to we wtorek juz na oddział , oby sie cos rozkreciło nawet Panie u mnie w sklepie mówiły ze juz niedługo bo juz wyglądam "na juz"
              Skoczku no dziewczynki cudne

              Kala wakacje jak ja bym chciała tez gdzies wyjechac moze w sierpniu jak mała bedzie zdrowa i Bartek po wycieciu mogdałków uda nam sie gdzes wyskoczyc moze do Jastarni do tego pensjonatu co kiedys linka wrzucałas tylko żeby miejsce było

              Chuda fajnie że ci sie powodzi, odżyłas na pewno
              Kasia juz po romantycznym wyjezdzie???
              BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

              LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                czesc

                My juz po Komunia sie udala, na mszy F siedzial tak jak mamusia przykazała.

                jeszcze tylko bialy tydzien i luz
                Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Najważniejsze ze sie udało
                  a Megi jak tam??
                  u nas jako tako ucho po operacji ładnie zagojone juz wrócił do przedszkola







                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    witam sie.
                    melduje ze komunie przezylismy, zarowno ja jak i Filip.
                    Attached Files
                    Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                    dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      pozachwycajcie sie moim przystojniakiem
                      Attached Files
                      Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                      dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Przystojniak wygląda obłędnie w tych białych szatkach Mamo możesz być dumna z takiego faceta!!!!




                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          Dzieki

                          Sama sie nie moge nadziwic ze mam takiego przystojnego syna w domu.
                          Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                          dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            pustkiiiiiiiiii

                            renatka oczywiście że przystojniak, przystojny ojciec , piękna matka to jaki ma być syn


                            megi
                            urodziłaś???????????/ na pewno, wstaw jakieś zdjęcie albo zdaj relację

                            często się zastanawiam dlaczego przodowniczka tego forum tzn. majorka tak nagle zniknęła bez słowa wiecie może czemu ? pisałyście do niej kiedyś jakiegoś smsa
                            nator to wiedziałam że zniknie jak pójdzie do pracy

                            mam wrażenie że to już końcówka naszego wątku, trochę szkoda choć pewnie tak to już jest i tak "wytrzymałyśmy" bardzo długooooooooooooooo
                            Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Kaluś o jak miło, że napisałaś Zerkam i zerkam i żadnego posta a tu miła niespodzianka. Napisz co u ciebie. Może chociaż my poprowadzimy dialog

                              Do Majorki pisałam smsa dawno temu ale żadnego odzewu niestety. Nator to i ja wiedziałam , że zniknie hehe. Może kiedyś wróci - ale to chyba przy trzeciej ciązy

                              Megi pisz czy już urodziłaś!

                              Skoczek poproszę o relację z chrzcin Fotki śliczne. No i taki komplemencik - jakiego podkładu używasz bo cerę masz rewelacja!!!!!!!!! Poproszę o dokładne dane i to nie żart. Nie mogę się napatrzeć!

                              U nas po staremu, ja kopię w ogródku, sadzę namiętnie pomidory i resztę warzyw, balkon mam cały w pomidorkach i kwiatkach Julia chodzi do przedszkola a Lena mi "pomaga" w ogródku. To tyle u nas, czekam na las postów




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                kasiar no właśnie jakieś to dziwne z tą majorką sama nie wiem

                                a u nas cóż, w pracy spokój ostatnio (tfu tfu ) , Gabi za tydzień jedzie na zieloną szkołę, a my za 2 tyg lecimy na wakacje, więc powoli zaczynam już myśleć co trzeba kupić, zabrać, zrobić itp.

                                ostatnio mamy rozrywkowo, a to w szkole piknik rodzinny (dzień matki i ojca) a to w przedszkolu piknik rodzinny , a to piknik ekologiczny w ogrodzie botanicznym gdzie Pola miała występ z przedszkolakami, a to mini maraton w którym Pola z tatusiem bierze udział itp. bardzo aktywny społecznie ten mój przedszkolak

                                kasiar właśnie ostatnio zastanawiałam się czy ty myślisz już o pracy ? będziesz czegoś szukać ? czy dobrze ci w domku ?

                                skoczku to tu też przy okazji wstaw te zdjęcia z chrzcin malutkiej
                                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X