Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    renatka ja też trzymam kciuki
    Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Renata i co dalej z Tobą??? Pisz, bo myśli mi się o Tobie!

      A ja mam pomału załamkę, bo Marta praktycznie wcale nie śpi w dzień!!!
      I nie to, że nie potrzebuje, tylko jakby jej coś dolegało. Od połowy tamtego tygodnia już koło południa marudzi, ziewa, płacze, nawet ciągnie się za włosy Nie umie tak poprostu zamknąć oczy i zasnąć, dopiero zasypia z wyczerpania...na wieczór po kąpieli!

      Próbowaliśmy już wszystkiego, nawet podałam jej modyfikowane, bo to może chodzi o to, że nie najada się?
      Usypianie przy piersi, w wózku kołysanie, na brzuchu. Wszystko to działa, ale na jakieś góra 15 minut, odkładamy ją do łóżka, a ona za chwilę się budzi i od nowa to samo, płacz, marudzenie

      Rozumiem, gdyby nie spała i spokojnie leżała, a jej wyraźnie coś dokucza i jutro już idę do pediatry, bo u nas po stronie zdrowej przyjmuje moja lekarka raz w tygodniu
      Jeszcze od soboty pojawił się na jej buzi coś jakby liszaj, a mocz inaczej pachnie, więc już muszę pójść. A za tydzień znowu tam pójdziemy i to z obiema pannami na szczepienie

      Marta jak zasnęła o 13, tak teraz śpi nie wiem o co w tym chodzi, ale załamkę mam, bo jak nie śpi, to nawet do kibelka na dłużej nie daję rady pójść, bo i Darek sobie z nią nie radzi, dopiero przy piersi się wycisza.

      A Edytka dzisiaj w Żorach na urodzinach koleżanki w miasteczku westernowym, ciekawa jestem jej wrażeń. Rok temu jak tam byliśmy, to nie była zachwycona, raczej się bała atrakcji, więc mam nadzieję, że animator dobierze odpowiednie zabawy.
      A ona od dzisiaj już ma wakacje z racji tego remontu, który niestety przesuwa się w czasie przez te deszcze.
      Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

      Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Dzieki dziewczyny. Niestety historia jak w lutym. Fasola juz nie ma.wyszlam na wlasne ządanie. chcieli mnie czyscić, ake sie nie dalam. dodatkowo mammiesniaka. wiec juz niewiem przez co te poronienie.. jeden lekarz mowi ze przez krwiaka, drugi ze winny miesniak a trzeci ze moze toxoplazmoza..
        Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


        dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          o matko renatka bardzo mi przykro , dziwne to wszystko przecież przy chłopakach nie miałaś żadnych problemów , prawda ?
          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            A no nie mialam. I w zadnej ciązy sie nie oszczedzalam. A teraz jakies fatum.
            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Mi.również jest bardzo przykro, mocno Wam kibicowałam i wierzyłam, że tak jak u mnie za drugim razem się uda i bedziesz cieszyć się kiteczkami.
              Ściskam!
              Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

              Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Renatka :*
                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                http://annalena4u.blogspot.com

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Renatka przytulam :* trzymaj się kochana!

                  Madziu spróbuj suszarki U nas była lekiem na wszystko w przypadku Julii i Lenki A najlepiej działała na ekspresowe zasypianie.




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    cześć dziewczyny
                    ja dopiero od wczoraj w domu po koszmarnych przezyciach w szpitalu, 20.05 trafiłam na oddział po juz dzien po terminie u nas przyjmuja , miałam skurcze co 10 minut ale czekali i nic i tak do piątku gdzie zrobili mi pierwszy test z oksytocyna po 2 godzinach skurczów odłaczyli mnie bo nie było rozwarcia i szyjka sie tez nie skracała, w poniedziałek 2 test tylko że podczas skurczów spadało małej tetno , juz miałam miec cesarke i usg ale wyskocyzły 2 nieplanowane cesarki i przełożyli mnie na wtorek ale o 19. 30 zaczeły odchodzic mi wody i zaczał sie poród , cieszyłam się ze urodze normalnie wszystko szło nawet szybko około 4 miałam pełne rozwarcie i parte, ale mała za kazdym patym wysuwała sie i cofała, pozwoli mi tak przec prawie 2 h po czym stwierdzili cesarke, mała Lila urodziła sie o 5.58 miała 3600 i 55 cm dostała 10 punktów, ułozona była twarzyczka sod spojenia wiec nie dałabym urodzic jej naturalnie ale najgorsze jest to ze była juz tak głeboko w kanalae(cos ie dziwic po 2 h parcia) że jak ja wyjeli pekła mi macica:9
                    BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                    LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      cieli mnie prawie na zywca wszystko czułam , starciłam mnóestwo krwi , nie mieli mi ssie juz gdzie wkłuwac bo zyły sie pozapadały miałam dwa wejscia centralne w szyj i 3 na rekach, płakałam na stole ze nie poznam mojej córeczki czułam jak nie mogę oddychac i słowa lekarza prosze nie zamykac oczu niech pani oddycha, i ten straszny ból i przerazenie lekarzy, operacja skonczyła sie o 8 jakos mnie pozssywali, miałam 3 transfuzje i bardzo szybko doszłam do siebie , pielegniarki to nie mogły wyjsc z podziwu jak po 24 h sama usiadłam na łózku i sie przebrałam , ale to nie koniec po wyjeciu drenów w 3 dobie zatryzmała mi sie praca jelit, dostaje strasznych ataków kolki, na przeczyszczenie dawali mi nawet parafine i lewatywa tez za duzo nie dały, wczoraj wypisali nie do domu ataki kolki mam , nie wypróziłma sie jeszcze. Ale Lileczka mi to wynagradza karmie ja wylacznie piersia zjada i zasypia czasami przespi 3 godziny czasami 1 ale jest bardzo grzeczniutka nawet nie placze bardzo, Bartek zaczwycony cały czas chce dotykac siostry i mówi ze jet piekna nie widziałam go 2 tygodnie bo jak ja byłam w szpitalu to on miał zapalenie oskrzeli i teraz tez nie jest do konca zdrowy wiec nie mozemy mu za bardzo pozwalac na kontakty z siostra ale rozumie ze jak bedzie zdrowy to ja wycałuje
                      BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                      LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        to tyle u mnie jak do czwrtku sie nie wyproznie to znow szpital, zobzcaymy

                        Renatka tak strasznie mi przykro
                        Skoczku, Kala zdjecia cudne
                        KASIA na pewno cos wkrotce znajdziesz w najmniej oczekiwanym momencie praca sie znajduje , zmykam bo znów zaczyna mnie bolec
                        BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                        LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          boże megi aż mi łzy w oczach stanęły rzeczywiście było bardzo niebezpieczne , po jaką cholerę tyle czekali z ta cesarką ?????????????? nigdy nie zrozumiem takich sytuacji co im ****************a zależy przecież to trwa pół godziny , czy to aż taka robota dla lekarzy ????????? a w końcu od czego są ????????

                          cieszę się że wszystko się tak dobrze zakończyło , i mam nadzieje ze lada moment zupełnie dojdziesz do siebie, czekam na zdjęcia malutkiej
                          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            Megi, moje gratulacje! I Ty się doczekałaś. Szkoda tylko, że się tak wymęczyłaś, ale wierzę, że patrząc na dzidzię poszło w niepamięć.

                            Jutro podejmuję próbę lapania Marty siuśków do badania. Jeśli będzie jakąś infekcja czy bakterie, to kładą ją na oddział, żeby podawać antybiotyk
                            Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                            Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Megi biedactwo ale się wycierpiałaś Ale całe szczęście wszystko z wami ok, jeszcze ty musisz szybko wydobrzeć Myślałam o was bardzo często, dobrze, że się odezwałaś. No i wklej w wolnej chwili jakieś fotki malutkiej Buziaczki od forumowej cioteczki :* A lekarze jak to lekarze, ciągle słyszę o takich przypadkach, masz rację Kala, pół godziny ich pracy kosztuje tyle czyjegoś cierpienia, okropnych wspomnień, już nie wspomnę o przypadkach śmiertelnych




                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Madziu ale temperatury nie ma? Moja Lenka miała bakterie w moczu jak miała miesiąc, ale objawem była właśnie gorączka.




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X