Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    I pusto...

    Majorka, no nareszcie się odezwałaś!

    Ciekawe co tam u Majci i Natorka...

    Renatka, kusi mnie taki stoliczek, ale miejsca w chacie brak niestety
    Czekam na dalsze propozycje

    A u nas nadal chorobowo w czwartek skoczyliśmy z Mają do pediatry na kontrole przed tym długim weekendem i p. doktor stwierdziła, że poprawy brak, ale Mała ma apetyt, nie gorączkuje, nie marudzi, więc jest ok. Zostawiła nam inhalacje, flegamine i fenistil i miałyśmy się pokazać jutro, a moja panna wczoraj rano zagorączkowała Pediatra zgodziła się nas przyjąć prywatnie i okazało się że wszędzie gdzie przyłoży słuchawkę tam słychać charczenie znów mamy zastrzyki
    Napiszcie mi proszę laski- jak to wyglądało u Was kiedy Wasze maluchy miały po kilka- kilkanaście miesięcy, w jaki sposób podawałyście im antybiotyki? Doustnie, czy właśnie przez strzały? Ja wiem, że zastrzyki są najpewniejsze, bo Młoda nie zwymiotuje, nie wykupka, tylko lek trafi tam gdzie trzeba, ale serce mi już pęka i tylko odliczam- ile jeszcze przed nami...


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      nichol moja ani jedna ani druga nie miały nigdy antybiotyku w zastrzykach i niech tak zostanie !!!!
      w ogóle w pierwszym roku życie obie wcale nie chorowały , pierwszy antybiotyk był jak miały ok 1- 1,5 roku jedna i druga , dziwny zbieg okoliczności
      żadna nie była karmiona cycem stąd uważam że ta ochrona dzięki cycowi to jakaś naciągana historia
      Last edited by kala8; 03-11-2013, 14:55.
      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Witam

        Kurcze martwię się o Majeczkę Natorka .

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Napisane przez luna_1979 Pokaż wiadomość
          Witam

          Kurcze martwię się o Majeczkę Natorka .
          luna a masz jakieś informacje ?? mam nadzieje że to nic takiego i że może są już w domu
          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Hejka

            Boooziu co za dzien. i noc.

            Wczoraj bylismy u mojej babci, na grob dziadka i wujka mego. W miezy czasie dowiedzialam sie ze moja 5 letnia siostra w szpitalu lezy. coś z nerkami, ale dokladnie co?? jeszcze niewiadomo.

            jak wrocilismy to sie okazalo ze F ma biegunke ;/ Brzuch go troszke pobolewał. W nocy wymiotował byl na tyle dobry i samodzielny ze mnie nie budził

            rano @ dostalam.. czuje sie jakby mnie ktoś skopał. podburze, nery, krzyż i wszystko inne mnie boli.


            Nichol F antybiotyk pierwszy mial jak mial 4,5 roku. Bo zapalenie ucha. wczesniej oprocz jednorazowej jelitowki nie dolegalo mu nic. zaraza go omijalą.
            O wczesniej. I zawsze albo łyzeczką albo taką strzykawką do ust. nigdy iglami.
            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Kala, ja nie wiem co się dzieje i dlatego się martwię

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                hej hej,

                przepraszam, jeszcze nie poczytałam, bo próbuje się odkopać w domku po nieobecności... moi panowie potrafią się bawić

                Więc Majka znów przebadana we wszystkie strony i wyszło zapalenie gardła - ale, żeby nie było tak różowo, to gardło było tylko lekko czerwone, więc szukali innej przyczyny, a że nie znaleźli nic - padła diagnoza że gardło.
                Na potwierdzenie tej diagnozy mój chrześniak ma to samo - gorączkuje po 40`C, a gardło lekko czerwone i żadnych innych objawów. Z tym, że on ma 4 latka i potrafi powiedzieć, że go bardzo boli.
                Jakaś cholerna bakteria znów grasuje.

                Znów się maleńka nacierpiała, bo była już odwodniona choć piła po 3l napoi dziennie, zyłki były słabe, krew nie chciała lecieć, więc przez 4 dni była kuta 7 razy Myślałam że tam na zawał zejdę.

                Ale jesteśmy w domu, dalej na antybiotyku, ale już doustnym, Majka ma się nieźle, a ja się próbuję otrząsną...
                No i ja mam już zapalenie zatok, więc też wyszłam z antybiotykiem.

                no i usłyszałam, że taki jej urok, że organizm mocno się broni i wysoko gorączkuje, ale to (podobno) dobre, bo ja mam natychmiast sygnał, a organizm nie jest bierny.


                A ja się załatwiła, bo jak pojechałam z nią tu w Toruniu do szpitala, to nas karetką lekarz zabrał, więc nie cudowałam, chwyciłam kozaki, bo się je tylko wsuwa i tak wystrojona poleciałam. Więc po 4 godzinach na izbie przyjęć nogi mnie paliły a ja płynęłam - tak mi było gorąco i tak wyszłam na dwór...
                A tu do szpitala tak się spakowałam, że nie zabrałam dla siebie ani bluzy ani swetra - więc zmarzłam pierwszego dni zanim mama mi coś przyniosła... do tego niedospanie, nerwy... no i infekcja na całego


                poczytam Was Skarby wieczorem - wybaczcie, ale lecę prać i coś ugotować.
                Buziaki
                Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  No Nator dzięki Bogu, że już ok Martwiłam się i co chwilę sprawdzałam czy napisałaś posta, już miałam smsa pisać

                  Wiesz u nas szaleje jakaś ospa bostońska http://www.mamazone.pl/artykuly/star...bostonska.aspx i słyszę, że coraz więcej dzieci ma, niektóre bez wysypki a własnie gorączka i gardło

                  Oby Majeczce szybko przeszło, a Kapi jak tam? Zdrowy mam nadzieję.

                  U nas na szczęście wszyscy zdrowi. Julia w przedszkolu, Lena ma drzemkę a ja się objadam ciasto miodowe z kremem z kaszy mannej, smaki dzieciństwa, mniam

                  Chciałam was prosić o zagłosowanie, można raz na dobę, więc będę wam wklejać linka codziennie, z góry wielkie dzięki ! http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/ko...ca/zestaw/912:




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Witam

                    Nator bardzo się cieszę, że Majeczka już w domku , że wszystko już dobrze.

                    Kasia mój głosik już masz .

                    Pozdrawiam

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      cześć dziewczęta
                      jestem i ja

                      Nator współczuję wizyty w szpitalu ale dobrze że już jesteście w domu, u nas w zeszły weekend też gorączka i gardło ale szybko antybiotyk i juz od jutra przedszkole mam nadzieje

                      Nichol Bartek jak był mały zawsze miał antybiotyk doustny i podawałam mu strzykawką w policzek , czasami wymiotowała ale to od razu po podaniu wiec dostawał na głodnego druga dawkę i było ok, a zabawki oddałam chrześniakowi więc nie pomogę

                      Renatka ty widzę też po ekscesach chorobowych

                      o i Czacza też widziałam na fb że Amelka znów chora

                      ZDROWIA WSZYTKIM DUŻO ZDROWIA

                      a i dziewczynki ratujcie ja cały czas rano pokasłuje i amm katar a nie chce brac nic farmaceutycznego ( Natorku pomóź bo ja już nie wiem co am brać) a domowe sposoby też jakoś nie pomagają

                      A z gporszych wiesci mam podwyzszone IGm Cytomegalowirusa i dzisiaj jade do łodzi do pani profesor która sie specjalizuje w takich chorobach, byłam na USG genetycznym w czartek maluszek zdrowy ładnie rośnie ale nie chciał się pokazać co tam między nóżkami ma
                      BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                      LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Kasia glos oddalam

                        na Fb wyslalam ci ( i nie tylko ci ) link z wolaniem o glos dla mego przystojnego


                        Booooooooooziu dziewczyny jak pizga dziś u nas. F zostal w domu bo biegunka, ale musialam do kuzynki jechac po Oskara. rowerem, bo szybciej. odwalilam sie w lekką kurteczke, bo w koncu dopiero listopad, nie. wiatru za oknem nie widac, snieg nie pada, deszcz tez nie. a ze to minuta w jedną strone. oooooz.. w pietach czulam ten ziąb.
                        Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                        dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          nator cieszę się że już jesteście w domu i wszystko ok
                          powiem ci, że nasza lekarka to twierdzi że gorączka jest dobra ale tak do 38 st, bo oznacza że organizm walczy z infekcją ale wyższa to już nie i że wtedy trzeba wkroczyć z antybiotykiem , no cóż co lekarz to inna opina choć ja naszej ufam

                          kasiar zagłosowałam

                          a ja musze iść z Polą do ortodonty bo ma wadę zgryzu ,nie łączą jej się zęby jak zagryza i jakieś takie przesunięcie ma w bok , więc jezyk wychodzi przy niektórych głoskach na zewnątrz więc je nieprawidłowo wymawia np. "s"
                          Last edited by kala8; 04-11-2013, 17:31.
                          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/ko...ca/zestaw/912: Proszę o głosiki

                            Kala Polę czeka aparat na ząbki???

                            Megi zdrówka życzę, ja w ciąży z Leną brałam antybiotyk i wziewy, bo dopadła mnie alergia na nie wiadomo co Także idź do lekarza i stosuj się do wskazówek.

                            Zyrafko co u was?




                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Kasia zagłosowane, póki się upominasz, to klikam

                              Nator dobrze, że Wy już w domu, tu się jednak najszybciej dochodzi do siebie. Jeszcze więcej zdrowia dla Ciebie i małej.

                              Ja rano byłam na pobraniu krwi, zapisałam się na wizytę do gina za dwa tygodnie. Po drodze zrobiłam zakupy.
                              W domu ugotowałam kalafiorową, a babcia zrobiła fasolkę po bretońsku.

                              Za chwilę zwijamy po Edźkę do przedszkola.

                              U nas prawdziwy listopad - mokry i szary.
                              Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                              Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                hej



                                niedawno wrocilam z ortopedii stope skrecilam. wczoraj wieczorem zwierzyne karmilam i zle ustalalm. tzn noga z chodnika zjechała. Noż ku...a jak bolało. ale ani nie spuchło ani sine nie było. no ale noc to byl koszmar./ kilka razy bol mnie budził. myslalam ze utne tą noge sobie przy kolanie.
                                A u lekarza kolejka jak.... wiecie jak. bylam tam po 9 wyszlam po 12. i niby to malo ludzi było. za tydzien do kontroli.
                                Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                                dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X