Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    cześć

    i Amelka gorączkowała cały weekend, od wczoraj antybiotyk na anginę, panuje u nas bo poszłam do p-la i dyra powiedziała że pół p-la choruje na anginę właśnie.. modle się o Alunię ale chyba jej nie uchowam bo teraz ma 37,2 i juz się podniecam

    babcia moja nadal w szpitalu, byłam ja odwiedzić z ojcem w niedzielę i namawiam na gastroskopię i udało się w pon w końcu jej zrobić bo nie chciała się zgodzić więc ma wrzód na dwunastnicy więc dlatego krwawiła bo jej juz 2 razy pękł, miala 2 razy transfuzję i od dziś jakieś antybiotyki, pokłuta jest masakrycznie, całe ręce ma sine a chuda strasznie, bo chyba juz od 3 tyg nic nie je

    nator faktycznie bardzo wysoko gorączkuje ale na szczęscie to nic poważnego

    miłego dnia
    Amelia ur. 19.04.2009
    godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






    Alicja ur. 18.08.2012
    godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Napisane przez renatkaa09 Pokaż wiadomość
      hej



      niedawno wrocilam z ortopedii stope skrecilam. wczoraj wieczorem zwierzyne karmilam i zle ustalalm. tzn noga z chodnika zjechała. Noż ku...a jak bolało. ale ani nie spuchło ani sine nie było. no ale noc to byl koszmar./ kilka razy bol mnie budził. myslalam ze utne tą noge sobie przy kolanie.
      A u lekarza kolejka jak.... wiecie jak. bylam tam po 9 wyszlam po 12. i niby to malo ludzi było. za tydzien do kontroli.
      no to żeś se narobiła.. jak dzisiaj - boli? masz jakieś masci lub coś?
      Amelia ur. 19.04.2009
      godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






      Alicja ur. 18.08.2012
      godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Napisane przez katarzynar Pokaż wiadomość
        http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/ko...ca/zestaw/912: Proszę o głosiki

        Kala Polę czeka aparat na ząbki???

        Megi zdrówka życzę, ja w ciąży z Leną brałam antybiotyk i wziewy, bo dopadła mnie alergia na nie wiadomo co Także idź do lekarza i stosuj się do wskazówek.

        Zyrafko co u was?
        18 ode mnie
        Amelia ur. 19.04.2009
        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






        Alicja ur. 18.08.2012
        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Napisane przez megi84 Pokaż wiadomość
          cześć dziewczęta
          jestem i ja

          Nator współczuję wizyty w szpitalu ale dobrze że już jesteście w domu, u nas w zeszły weekend też gorączka i gardło ale szybko antybiotyk i juz od jutra przedszkole mam nadzieje

          Nichol Bartek jak był mały zawsze miał antybiotyk doustny i podawałam mu strzykawką w policzek , czasami wymiotowała ale to od razu po podaniu wiec dostawał na głodnego druga dawkę i było ok, a zabawki oddałam chrześniakowi więc nie pomogę

          Renatka ty widzę też po ekscesach chorobowych

          o i Czacza też widziałam na fb że Amelka znów chora

          ZDROWIA WSZYTKIM DUŻO ZDROWIA

          a i dziewczynki ratujcie ja cały czas rano pokasłuje i amm katar a nie chce brac nic farmaceutycznego ( Natorku pomóź bo ja już nie wiem co am brać) a domowe sposoby też jakoś nie pomagają

          A z gporszych wiesci mam podwyzszone IGm Cytomegalowirusa i dzisiaj jade do łodzi do pani profesor która sie specjalizuje w takich chorobach, byłam na USG genetycznym w czartek maluszek zdrowy ładnie rośnie ale nie chciał się pokazać co tam między nóżkami ma

          megi tak Amelka anignowa a Ty musisz iść do internisty bo to moze nie byc nic nadzwyczajnego ale może też byc początkiem czegoś czego nie możesz zbagatelizować, ale tak jak Kasiar pisze nie obawiaj się lekarstw w ciąży teraz juz jest ich sporo.. jak dzisiaj sie czujesz?
          Amelia ur. 19.04.2009
          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






          Alicja ur. 18.08.2012
          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Napisane przez czacza Pokaż wiadomość
            no to żeś se narobiła.. jak dzisiaj - boli? masz jakieś masci lub coś?
            dziś juz mnie boli, chyba ze stane na stope. wtedy to az w kolanie kluje ;/ mam tabletki p-bolowe i altacetem mam smarowac. Ł mi kule przywiozł. i kurde.. ja na nic chodzić nie umiem raz mi sie rozjechaly i malo co i bym zeby stracila
            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Dzień dobry

              http://www.c-and-a.com/pl/pl/shop/ko...ca/zestaw/912: poproszę

              Czacza trzymam kciuki, żeby szybko choróbsko przeszło dziewczynkom no i oby babci się polepszyło.

              Renatka mówisz, że masz 3 nogi Dojdziesz do wprawy z tą trzecią nogą, oszczędzaj chorą nogę, chociaż przy robocie domowej napewno niełatwo.

              Skoczek na kiedy masz termin? Obstawiacie juz imiona? Ja miałam na tym punkcie fioła, dlatego pytam

              Majorka pisz!!!!

              Nator jak tam nasza Majeczka?

              Nichol co tam u Majeczki nr 2?




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Kasiu wiesz co, teraz mamy całkiem inne podejście do tej ciąży.
                Tak bardzo byliśmy/jesteśmy zestresowani czy wszystko do ostatniej chwili będzie dobrze, że jesteśmy bardzo zdystansowani do wszystkiego co wiąże się z ciążą.
                W poprzedniej utraconej ciąży, jak tylko zobaczyliśmy dwie kreski na teście, to przy najbliższym spacerze omawialiśmy imiona dla chłopca i dla dziewczynki. Wtedy miałam w głowie już poukładane gdzie wstawię łóżeczko, robiłam segregacje ubranek...

                A teraz póki co ja tylko jedne spodnie ciążowe mam dla siebie. Jakieś to wszystko dalekie dla mnie, i gdyby nie to bicie serduszka i wieczorne kopniaki, to nie myślałabym o ciąży. Rozumiesz mnie?

                Darek dalej jest taki ostrożny, a ja teraz zastanawiam się jak to wszystko pogodzimy - nadbudowa domu, maleństwo i Darkowe różne zmiany. Teraz mieszkamy na dwóch pokojach i nie wiem gdzie on będzie spał po nockach, jak ten brzdąc już będzie, bo Edzi to powiem, że tata śpi i trzeba być cicho, a takiemu malcowi?
                Bo się jeszcze wczoraj okazało, że facet, który podjąłby się remontu mówi dopiero o pracach na lato, a ja myślałam, że to z wiosną ruszy...
                Termin mam na 3 kwietnia, więc tym bardziej należy mi się miejscówka u Was :P

                Głos na 23 ode mnie
                Edytka - 27 maj 2009 r. Godz. 21.00, waga 3810 g, wzrost 56 cm

                Marta - 23 kwiecień 2014 r. Godz. 00.50, waga 3750 g, wzrost 59 cm


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Skoczek rozumiem Moja koleżanka też straciła dziecko i teraz dosłownie "trzęsie się" nad swoją ciążą, co też nie jest dobre. Ja wierzę, że i u niej i u Ciebie będzie dobrze!!!! To jedyne co można zrobić, nic dołowanie się nie pomoże a raczej zaszkodzi. Dacie radę z wszystkim, jak tylko maleństwo pojawi się na świecie dostaniecie "skrzydeł", zobaczysz




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Puk, puk mozna??? Pamietacie mnie jeszcze

                    Czytam was codziennie ale jakos trudno mi sie wstrzelic....

                    Dziewczyny pomozcie - Iga dzisiaj knczy 7 miesiecy i wazy tylko 6600 lekarka nie widzi problemu ale ja sie martwie ma 71 cm dlugosci, glowka i klatka w normie... nie wiem juz co mam robic , moze znowu spadek zelaza , ale tez nie bylo wtedy ekstra zeby wiecej przybrala. Teraz przez 3 miesiace nieco ponad 1 kg przytyla.


                    DLA WSZYSTKIch chorowitkow zdrowka, u nas rez chorobowo





                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Kruszyna ja c na temat niskiej wagi dziecka nie pomoge, bo u mnie w dwóch przypadkach dwa klopcy mialam. F to wogle wyglądal jak mops. Byl problem z jego wzrostem bo to takie male bylo, ale wagowo.. szerszy jak wyzszy bywał

                      Kasia mam nadzieje ze kule sie nie przydadzą ze ta stopa to szybko wroci do normy, bo ja nie umiem na zadzie siedziec. Niby moge pol dnia siedziec i pierdziec w stolek ale przy mojej nadpobudliwosci to nierealne.


                      A co do fiola na punkcie imion to i ja go mialam. ledwie lekarz ciąze potwierdzil i mi odbilo ( albo tylko na ciąze to zwalalam )
                      Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                      dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        no i Alicja ma podejrzenie szkarlatyny, ma tez brzydkie gardło, temperaturę i wysypkę na brzuszku i stopach, dostała oczywiście antybiotyk ale na 100% będziemy wiedzieć czy to paskudztwo po badaniu krwi.. więc 15 po antybiotyku mamy zrobić krew i ASO..

                        na szczęscie Amelia już bez gorączki ale Alunią martwię się strasznie bo nie była jeszcze szczepiona i każde gówno teraz będzie jej się przyplątywało..

                        kruszyna skoro lekarz mówi że nie ma się czym martwic to nie zadręczaj się tym.. z tego co widzę na zdjęciach rośnie Ci zdrowa piękna dziewczyna i nie widzę żeby była jakaś wychudzona długą masz tą swoją dziewuchę - Alicja ma ok 75 cm i waży ok 10 i tez wydaje mi się że mało.. ale w skalach się mieści więc nie wnikam..
                        Amelia ur. 19.04.2009
                        godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                        Alicja ur. 18.08.2012
                        godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          kruszyna jeśli chodzi o wagę to ja miałam z Polą fioła na tym punkcie urodziła się mała, mało jadała więc szalałam, nie pamiętam ile ważyła w wieku 7 mc ale jak miała rok to ważyła 9 kg

                          teraz Pola nie odbiega od rówieśników, ani wzrostem, ani wagą, problemy jedzeniowe też dawno już za nami, więc jeśli twoja mała, jest radosna, zdrowa i dobrze się rozwija to daj sobie spokój i się nie martw widocznie taki to typ człowieka w końcu to dziewczynka może być drobna

                          a tak po za tym to mam zapiepsz w pracy i brak mi energii i czasu na wszystko

                          Skoczek też tak miałam, po 3 poronieniach byłam bardzooooo ostrożna z planowaniem, będąc w ciązy z Polą , nawet zakupy ciuszków robiłam dopiero w 8 mc a łóżeczko skręciliśmy po powrocie z Polą ze szpitala także cie rozumiem, ale jestem pewna że tym razem wszystko będzie dobrze , zresztą już jest
                          Last edited by kala8; 06-11-2013, 17:47.
                          Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            czacza,... szkalrlatyna?? booooziu. Mojej kuzynki dzieci w tamtym roku mialy jak epidemia u nas tego byla. F chociaz z jej synem sie uczy, duzo czasu razem spedzają nie zaraził sie. zresztą go wszystkie epidemie i kazde dziadostwo omija.
                            zdrowka dla malutkiej.


                            F mnie dziś rowalił. az sie osmarkalam jak przeczytalam jego kartkowke. omawiają lektore "legendy polskie". No i pytania byly, co bylo 1 stoilcą Polski, Legednda o 3 braciach jaki ma tytuł i co to jest biala gorączka.
                            No i F napisał , ze Gniezno, ze Legenda o Lechu, Czechu i Rusie.
                            A biala gorączka to jest wtedy jak mama albo tata dostaną kręcka. 5 dostał hahahahaha.
                            Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


                            dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Witam

                              Czacza, mój synus miał w zeszłym roku szkarlatynę, dostał antybiotyk i mu przeszło po jakimś czasie, trzeba to przetrwać.

                              Renatka, ale masz świetnego synka hahahaha, uśmiałam się .

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Hej

                                Kruszyna pamietamy pamietamy,moja emilka na rok wazyla 8800kg wiec z tych "wyrosnietych" hihihi,zawsze wagowo byla i jest na 25 centylach.nie martw się,widocznie taka kruszynak a niej emilia moja do dzis jest szczuplutka,wazy 17,5kg,wzrost to 115cm.Ta moja druga to przy niej kluseczka bo wazy 20 kg i 106cm ma

                                Czacza zdrowka dla twoich slicznotek,bidulki ....

                                U nas w ta sobote pogrzeb w rodzinie,tzn ze strony meża,brat jego cioteczny zmarł(26 lat),popił sobie,kumpel go zaprowadzil do domu a rodzin znalazła go martwego.....sekcje mu robią....

                                Do tego teśc mój chory,ma rwe kulszową,na tyle go wzielo ze nog od kolan w doł nie czuje i nie moze wogole chodzic,pielegniarka przyjezdza na zastrzyki.
                                do łazienki wstaje tylko ale idzie na czworaka....eh...Posiłki czy cokolwiek to ja mu podaje.

                                Moje niewiasty zdrowe jak narazie....
                                Dziewczyny ile teraz płacicie za przedszkole miesięcznie??? Ja za listopad mam 112zł tylko,Emilka 3 dni opuscila,teraz to male mam rachunki,tak do 150zł a Wy...?????????

                                Renatka no to teraz niech maz masuje nóżke.....

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X