Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Brawo Dla Filipka:d Słodziak:d
    Amelia - 19.04.2007, 4080g, 54cm




    Alicja - 19.04.2009, 3620g, 58cm

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      no zasuwa młodzieniec a jak po podłodze śmiga na łóżku to on woli się wspinać po kołdrach a na podłodze bączki kręci
      1.03.2009 9:55 FILIPEK

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Napisane przez ania_2288 Pokaż wiadomość
        mam nadzieję że się otworzą

        PRZED PAŃSTWEM MÓJ KSIĘCIUNIO FILIPUNIO I JEGO IGRASZKI U RODZICÓW W ŁÓŻKU

        http://www.youtube.com/watch?v=s_rffUFLMhw

        http://www.youtube.com/watch?v=FQx9LxENU-U
        Aniu! Cudownie!!! Ale On jest silny!!! Szok!!! I ten uśmiech z ząbkami! Jestem rozłozona na łopatki
        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Cześć kochane

          Aniu ale fajowo Filipek raczkuje!!!!! Cudny ten filmik i jego główny bohater również I jakie duuże ząbki No już wystarczy tych pochwał hehe

          Aniu no faktycznie slub tuż, tuż... Tylko chcemy tu widzieć całą dokładną relację i fotoreportaż!!!

          Kasiu pokaż nam jakąś swoją fotkę!!




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            no właśnie powrzucajcie nowe fotki!
            1.03.2009 9:55 FILIPEK

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              cześć dziewczyny
              aniu Fifi po prostu boski jest

              ankasos- jak to było w "koglu moglu",cytuję,-łoj córciu córciu, już ti długo panienką nie będziesz!

              negri Twoje córcie śliczne są,a Ala to taki okrąglutki słodziak

              dziekujemy za życzonka na nasze 'połówkowe urodzinki"
              a my byliśmy dziś na szczepieniu. Młody podrywał koleżanki w poczekalni i to dosłownie:gadał po swojemu, łapał za rączki, a w międzyczasie kwiczał jak szalony.tylko jego było słychac,no oprócz bąbelków które akurat zastrzyk dostawały. Lekarz też zdziwiony bo Szymon cły czas się do niego uśmiechał. Ale mały zdrowy, silny no i...ciężki - 10 kilo i 100gramów! lekarz stwierdził że mam już co dzwigać


              Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                to jjeszcze wam powiem że u pielęgniarki która robi zastrzyki była dziewczyna z synkiem, ten synek jakieś 5lat może miał ale już tak przeraźliwie płakał...aż sie serce krajało ( tak sobie pomyślałam na początku że to ąż dziwne żeby taki w sumie duży dość chłopak tak płakał, bo Szymon to tylko przy wkłuciu a potem już spokój, a ten to juz krzyczał zanim pielęgniarka do niego podeszła) No i się okazało że on bardzo często choruje na anginę i w zeszłym roku miał około 40 zastrzyków z antybiotyków! a w tym też coś koło tego! masakra...

                a co do grypy i szczepieniom-ja pytałam o tą szczepionke już we wrezsniu jak byłam ale powiedział pediatra ze raczej nie szczepić takiego malucha, zresztą to już się pierwsze zachorowania pojawiły więc i tak by pewnie wiele nie pomogło. no a teraz mamy już listopad więc sezon grypowy w pełni...aha, i mówił jeszcze że nad "antygrypówką"można pomyślec dopiero jak pójdzie do przedszkola albo zerówki, czyli będzie miąło większy kontakt z choróbskami.
                a tak z drugiej strony to myślicie dziewczyny że te szczepionki i na wszystko i przeciw wszystkiemu to dobra rzecz?


                Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  A właśnie, przypomniałayście mi o szczepieniach. Ja jestem stanowczo na nie, bo i tak co chwila sa nowe mutacje, a takie szczepienie to jednak narażenie dziecka no kontakt z wirusmi. Więc ja nie szczepie, ani małego, ani siebie.
                  Tak popadając w skrajność to człowiek powinien łykać co dziennie milion tabletek - bo to komplet witamin, to na watrobe, to na odporość, to na włosy, to na paznokcie... i w końcu na żołądek, bo wysiada od całej dawki..
                  mam takie zdanie, ze lepiej nie przesadzać.

                  A co do masy Szymonka Wow! 10kg! A jest półtora miecha młodszy od mojego bąka, a on to jak ma ciut ponad 8 to dobrze.
                  Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                  Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    No to moja starsza bije wszelkie rekordy,na 1 rok wazyla zaledwie 8.800kg a na 2 latka 12.5kg.CHUDAGLEBA to połączenie mojego przezwiska z nazwiskiem-CHUDA i GLEBA(ktoraś z was sie pytała o mój nic czy jak mu tam)A tak poza tym to moje starsze dzieciątko wlasnie mi powiedzialo ze nie ma czasu na drzemke...A wasze maluchy mają juz swoje godziny spania?Moja Izunia(7mc) zasypia o 19:30,budzi sie raz w nocy na cyca-o roznych godzinach,wstaje o 5:40,chce lulu o 8:15 i okolo 13:15.No i spi po 2 godzinki.

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Mój Fifi ma różnie ze spaniem, kąpany jest o 18, zasypia w granicach 19-22 w nocy pobudka zwykle o 3 na mleczko potem o 6 oczy jak 5zł... pierwsza drzemka jest o 8-9 potem o 12-13, 15-16 i już nocna
                      ale powiem wam że teraz chasa jak szalony i jest kompletnie rozregulowany pewnie zaśnie o 17

                      oglądajcie dziś Rozmowy w toku będzie breszka
                      1.03.2009 9:55 FILIPEK

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        No własnie Nator, mi sie też tak wydaje że co za dużo to niezdrowo, no i cholera wie jak by zareagował na ta szczepionke, bo dorosły czasem jest po takiej bardziej chory niż bez niej i poza tym to chyba lepiej żeby odchorował te dziecięce choroby w dziecinstwie ( nie mówie że już teraz, no ale ogólnie w wieku szkolnym) niż by miał przechodzić jako dorosły. Ja na przykład bardzo się bałam jak byłam w ciąży żeby nie dostać różyczki bo właśnie w dzieciństwie nie chorowałam, a wiadomo jakie cyrki mogą wyniknąć z rózyczki
                        no, waga niczego se no ale on z ciężkiej startował. i tak na dobrą sprawe to wychodzi kilo na miesiąc a moja teściowa mówiła że to taka norma mniej wiecej. przynajmniej jej chłopaki tak przybierali
                        ojojoj....chudagleba a to ona się taka malutka urodziła czy jej taka uroda czy nie daj boże chorowała?


                        Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          co do spania to u nas też różnie, ale mniej więcej tak co 2.5godziny jest drzemka i w zależności jaki ma humorek śpi albo 20minut albo godzine albo 2. najpewniejsza jest ta drzemka ranna czyli około 9-9.30.
                          a wieczorkiem to kapiemy go z mężkiem o 19tej a spać idzie 19.30-20.00. a wstaje tak około 7. jak nie ma męża to udaje się nam czasem kimnąć jeszcze do 8 a na jedzonko w nocy już dawno się nie budzi.


                          Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            pół godziny temu dzwonił mój mąż i powiedział że jego koleżanki córeczkę sparaliżowało. Byłam w szoku okazało się że jej mama pojechała z nią właśnie na szczepionkę i po zastrzyku zaraz tą dziewczynkę (6 lat) sparaliżowało - roślinka... Gośka jest załamana jeździ z nią po lekarzach, neurologach i nikt nie wie co jest przyczyną.

                            Ponad to moja szwagierka która jest przedstawicielem medycznym miała ostatnio spotkanie z jakąś panią doktor która pokazała jej ostatnio prowadzone badania nad szczepionkami podawanymi dzieciom w pierwszej dobie życia. Wyobraźcie sobie dziewczyny chociaż jest to niewiarygodne że te szczepionki zawierają 90% (!!!) więcej rtęci niż dziecko jest w stanie przyjąć, dlatego jest takie ospałe i "gaśnie" na kilka chwil. Teraz moja druga szwagierka będzie rodzić i już zapowiedziała w szpitalu że ona nie chce dla dziecka tej sczepionki i ona sama kupi oczyszczoną w aptece.
                            Takie są realia dlatego ja też mówię nie sczepionką które nie są potrzebne.
                            Teraz cieszę się że nie oszczędzałam tylko kupowałam te skojarzone-oczyszczone. Jak będę miałą kolejne dziecko to już wiem co będę miała zrobić.

                            poczytajcie właśnie to znalazłam
                            http://www.usopal.com/index.php/z-kr...ne-szczepionki
                            Last edited by ania_2288; 04-11-2009, 15:30.
                            1.03.2009 9:55 FILIPEK

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Aniu, ten artykuł świetnie pokazuje jak duże koncerny wpływają na to co wiemy (a czego nie)
                              To straszne, ze ktos o tym wie i nie może..lub nie chce nic z tym zrobić!
                              A milczenie można u takich ludzi kupić choćby ciepłą posadką... straszne!
                              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Napisane przez katrienna13 Pokaż wiadomość
                                acha i jeszcze jedno; wasze dzieciaczki budzą się w nocy? i czy dajecie im wtedy jeść? jeśli tak to ile?Podobno 6 miesięczne dziecko nie potrzebuje w nocy jeść i powinien przesypiać całą noc
                                cześć

                                moja Pola je kolacje ok 19 tej kaszke z mlekiem z łyżeczki i po kąpieli wypija troche wody ciepłej, i później ok 4-5 pije mleko, wiec je nad ranem
                                Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X