Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    prawdę mówiąc to ja się za bardzo nie boję tej grypy mało było chorób jak nie kurza to świńska itd zawsze coś będzie mam tylko nadzieję ze do mnie nie dojdzie do was oczywiście też nie ale chodzi mi o moje tereny bo ogółem to w Polsce już jest

    no mogę sie pochwalić ze moja Hania właśnie zasnęła sama w łóżeczku po raz 1 bo zazwyczaj spi z nami i zjadła dziś 2 małe słoiczki zupy ale mojej byłam w szoku że tak chciała jeść wogóle jakoś je wiecej i mleka i zupek a i deserki zaczęła lubić dziś zjadła całe duże jabłko tarkowane z dodatkiem kaszki no aby tak dalej
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      paulinchen a to ja chyba 2 tyg przed porodem, jak na to patrze to mi sie wierzyć nie chce
      Last edited by kala8; 18-05-2011, 19:36.
      Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        no całkiem ładnie wyszłaś nie wiem co ty chcesz od tego zdjęcia

        a Lenka cudna jak zawsze ślicznie wygląda my też mamy szlafroczek biały ale jakoś go nie używam zawijam w ręcznik i po sprawie
        HANULKA 09.04.2009




        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          no to jak sie chwalicie to ja też ale moje już tu było
          Attached Files
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Hejka Mamuśki,

            ale się tu wątków przewinęło dziś, że ho ho!
            Kasiu, nie łam się i dajcie sobie czas, a rozwiazanie jak chcecie żyć - razem czy osobno samo przyjdzie! Najważniejsze jest szczęście, ale nie powiedzine, ze to ten facet Ci je da!
            Co do fotelików, to Kacpi jeszcze się mieści, i chyba chwile poczekamy z zakupem, bo pewnie na początku nowego roku będzie "zmiana kolekcji" i przeceny!
            Fotki wrzuciłyście cudne! i te wspominkowo brzuchowe... aż ja poszukam jakieś moje...
            Piekłam dziś ciacho to od Majorki z budyniem i jabłkami i wyszło pyszne Dziękuję!
            Co do prezentów świątecznych to u nas brak weny, kasy i czasu...
            A Młody ostatnio zaczłą mi się więcej budzić w nocy i chyba nadgania, bo w dzień mało je. Za to w nocy zjada mi ostatnio po 19 - 260ml kaszki, ok 23:30 kolejne ok 260-290ml, i później ok 5 budzi się na butle! Wkurza mnie to bo tak ładnie spał i jadł w dzień a teraz w dzień male słoiczki, a w nocy wpierdziula na potegę
            A co do klapsów, ja jestem przeciwna. Wiem, że nerwy puszczają, ale ja dostałam raz w zyciu lanie. Klapsów nie dostawałam i uważam, że to dobre. Fakt, ze krzyczeli na mnie czasem rodzice, ale zwykle tłumaczyli (czytaj: marudzili)
            Lecę kolacyjkę zrobić
            Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


            Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              A to mój brzuś tydzień przed porodem
              Attached Files
              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                O jaaaaa...
                widze ze Wam sie wspomnienia włączyły
                A ja kurka mam AŻ jedno zdjęcie z ciąży, ale to dlatego że nie lubie byc fotografowana i już. Choć jak tak patrze na Wasze pamiątki, to teraz żałuje

                Kuuurcze, tyle napisałyście i na tyle postów chciałam odpisać, że już sama nie wiem co....

                Grygorka, nie komentuje fotek które Pani tutaj wstawiasz, bo naprawde-
                WPĘDZASZ KOBITO W KOMPLEKSY NIEKTÓRYCH!!!!

                Kasia, przykro mi że Twój związek sie sypie, ale Ty wiesz najlepiej co jest dobre dla Ciebie i sama podejmiesz najlepszą decyzje.

                My mamy fotelik w sylu tego co Majorka, od 0 do 18 kg i nawet jestem zadowolona. Zapięcie tylko mnie wkur..., bo nie dośc że trza sie nakombinowac żeby zapiąć, to jeszcze odpiąc nie jest łatwo. Aaaale, to chyba kwestia wprawy

                Co do naszych figur- dołączam sie do "Klubu mam za chudych"
                Po porodzie długo nie mogłam wrócić do swojej wagi. Dopiero po 4 miesiącach zaczełam ostro lecieć w dół i spadłam poniżej wago sprzed ciąży.
                Oponka oczywiście została, ale policzki beznadziejnie mi sie zapadły i wyglądam jak ciężko chory potworek.
                Nie wstawiam fotek, bo Grygor mnie załamała

                AniuSos! Zdjęcia ze ślubu poprostu boskie!!! A Lena jak zawsze powala z nóg

                Któraś z Was pokazywała jeszcze bujaka- maskotke, którego ma zamiar kupić- ODRADZAM!
                Wygląda fajnie- można odpiąć miśka, schować bieguny i jest super maskotka do przytulania. Ale bujak sam w sobie jest z deka niebezpieczny moim zdaniem.
                Kris dostał taki od chrzestnego. Sam sie jeszcze nie bujał oczywiście, ale próbował jego 4-letni kuzyn i okazało sie cholerstwo strasznie niestabilne- pasy którymi maskotka jest przymocowana nie wytrzymują podczas bujania, przesuwają sie i zabawa kończy sie zjeżdżaniem i upadkami

                No, to lece sie kapać


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
                  mi osobiście podoba sie ten fotelik jak dam rade finansowo to go kupie
                  http://www.allegro.pl/item818876917_...7_kolorow.html
                  Właśnie go oglądałam dzisiaj i niestety bardzo mało odchyla się do tyłu - WYPRÓBOWAŁAM to na swojej Julci!!!!! Także nie polecam.

                  Kupiliśmy taki http://allegro.pl/item827074331_espi..._promocja.html i jestem zachwycona!!!!! Julka też Zobaczymy w praktyce.

                  Aniu
                  fotki cudne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Lenka słodka a ty wyglądałaś prześlicznie!!!! I prosimy założyć jakąś galerię na necie i nam podać linka do wyraźnych, dużych fotek

                  A Grygorek to wiadomo, że laseczka, więc się nie zdziwiłam nic a nic oglądając fotki

                  A te fociaki z ciąży to mnie rozwaliły!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Poszukam i też wkleję a co!




                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Chuda, wyslalam Ci zaproszenie
                    Moje inicjaly A.K. (P)


                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      ale piękne zdjęcia i wszystkie mamusie piękne i dzieciątka. kurcze ja to milo ciąże wspominam normalnie wspaniale się czułam i całe życie chyba mogłabym być w ciąży i to uczucie że dzieciątko pod serduszkiem bezpieczne i jest mu tam najlepiej na świecie...
                      któraś z was zastanawiała się chyba nad akwarium dla dziecka. my mamy i to takie wielkie ale kubuś na początku troszke kukał a teraz już w ogóle nie zainteresowany.
                      i dziękuję Wam kobitki, co ma być to będzie już nie mam siły
                      dobrej nocki dzieciątkom i mamusiom

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        acha i jeszcze raz; co tymi sokami, orientujecie się? pa

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          hejka laseczki
                          widzę że na wspominki się zebrało to i ja dodam zdjęcie brzucholka mojego, to w WIelkanoc, czyli jakieś dobre 2 tyg przed porodem.

                          chudagleba wysłałam CI zaproszenie na nk.
                          Attached Files


                          Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            nator ja taki brzuszek jak ty to miałam w 6-7 miesiącu


                            Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              a o Grygorku to się nawet nie wypowiadam! nie ma po co, całą prawde już wy napisałyście, więc co ja tu będe powtarzać "oczywistą oczywistość"

                              do jutra kobitki


                              Szymon ur. 30.04., 4250g, godz. 18.25

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                no to jak nikt nie chce odpowiedzieć to ja ci powiem ze soki z sokowirówki jak najbardziej lepsze sa niż Bobofrut więc śmiało do dzieła niech posmakuje coś prawdziwego a nie prawie prawdziwe ze sklepowej półki
                                HANULKA 09.04.2009




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X