Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    ale tu ciszaGrygorkua gdzie te dzieci zmarły u was czy u nas bo ja słyszałam że zmarło jakieś dziecko ale nie wiem o co biega

    byłam dziś u kumpeli odchamić sie a M został z dziećmi,no i była tam nasza wspólna koleżanka od której dostaje ciuszki dla Hani (jej mała ma 1,5 roku) i odkupię od niej świetny kojec taki 60/60 z materacem specjalnie dokupowanym ona chce 250zł to chyba nie dużo skoro za sam materac dała 150,będzie zamiast łóżeczka bo jakoś się w nim bardzo obija
    HANULKA 09.04.2009




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Cześć laseczki!
      Ja to ostatnio tylko wpadam, poczytam i uciekam. Jakoś nie mam weny ani ochoty na pisanie.

      Co do "mam długo karmiących" i tej całej akcji - to nie pierwsza i nie ostatnia taka pyskówa na forum. Sama tez miałam spięcie na jednym z wątków, a raczej zostałam zaatakowana, laski wpadły do nas na wątek i próbowały prowokować do kłótni, ale ja je olałam cieplutkim moczem (za przeproszeniem) i sie odstosunkowały. Śmieszne że kobiety w tym wieku - bo większość jest już po 30, na dodatek matki niekiedy kilkorga dzieci- zachowują sie jak jakieś gimnazjalistki na ustawce po lekcjach i obsypują sie żałosnymi tekstami Kala, olej je, zapomnij o sprawie, niedługo wszystko ucichnie a tamte panie rzucą sie na kolejną osobe która będzie miała odmienne zdanie....

      My też bylismy dziś w Pierdonce i Kris też pierwszy raz siedział sam w sklepowym wóżku- jaki był dumny , i widzieliśmy zabawki, ale odpuściliśmy bo już nie ma gdzie tego trzymać. Wogóle szlag mnie trafia, bo rzeczy Młodego przybywa, a pokój sie nie powiększa niestety i robi sie ciśniutko...

      A co do umiejętności- Krystiano siedzi już jak stary, sięga daleko po zabawki i wraca do siedzenia bez problemu, stoi z trzymanką, zapiernicza po mieszkaniu trzymany za rączki, ale raczkowania np. za chiny nie może zakumać, "papa" robi jak mu sie za chce, "kosi kosi" wogóle, ale chociaż pione przybija i łapie nas za nosy jak wołamy "pibiiippp!". No i ostatnio ma faze na "samochodzik" wargami. Najgorzej jak "pierdzi" nimi podczas jedzenia.

      No i kurka mleka, kaszek, kleików za fiksa sie nie złapie nie wiem już co robić, bo dość mam tego uwiązania cycem (choć pewnie będzie mi brakowało tego przytulańska) i nocnych pobudek, i wogóle jakby sie coś (puk puk) stało i nagle nie mogłabym go karmić, to co wtedy??? załamka
      Last edited by nichol; 07-11-2009, 21:04.


      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        cześć dziewczyny wczoraj była siostra z córeczką i dziś pojechała. i nie mogła sie napatrzyć jak kubuś raczkuje dziś dzień sprzątania więc mieszkanko błyszczy. I dopiero mogę siąść chwile na neta. zabawki z biedronki widzialam i przymierzam się do samochodzika. a w wózku takim to kuba już dawno jeździ i też ma ubaw z tego. i w łóżeczku u dziadków już ma opuszczone na sam dół i podciąga się do stania za szczebelki tez już od paru tygodni. i podobno umie pa pa mama mówiła że u nich już kilka razy zrobil a mi jeszcze nigdy

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          a co do butków to my na razie takie miękkie albo skarpetki ale mamy juz takie kozaczki z twardą podeszwą bo Kubuś już dawno za rączki chodzi i może zacznie samodzielnie przed końcem zimy to jesteśmy zabezpieczeni jakby co.
          i kurcze też miałam problem jak ania bo noge ma dużą i jeszcze grube nóżki wiec nie było łatwo.

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            a ja jak zwykle na koniec

            umieram z bólu @ pewnie do poniedziałku się nie skończy i dupa po lekarzu mam

            dziś coś dziewczyny mi sie budzą nie wiem co im a Maja ma zapalenie pecheża i też biedna bo ją boli jak sika i popuszcza w majteczki a Hanka się wyspała do 21 i zaczęła wariacje no i po raz pierwszy mi pomachała pa pa siedziała w krzesełku a ja tak sobie do niej zrób pa pa a ona mi macha normalnie szok przeżyłam bo od paru dni sie staram i nic a i jeszcze na bam bam uderza rączką o stolik a kosi kosi nie chce za nic w świecie jak ja złapię za rączki to też już wstaje od 2 tyg chyba no i z raczka do siedzenia też już się podnosi a pełza do tyłu i bardzo szybko się przemieszcza po pokoju na brzuszku bo na raczka tylko stoi i chopa robi no i chyba przestanę sie już chwalić tak ogólnie to jakaś wesoła sie zrobiła i bardzo dużo się śmieje w głos a najbardziej lubi oglądać złotą rybkę w akwarium bo jak siedzi w krzesełku to akurat pod samym akwarium

            no to dobranoc laski,jutro gdzieś jadę ale jeszcze nie wiem czy do mamki której nie ma bo do Częstochowy pojechała albo do koleżanki bo też kupe czasu nie byłam

            ok pa buziolki
            HANULKA 09.04.2009




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              no proszę a już myślałam że Ankasos mnie wyprzedzi

              Hejka PIERWSZA
              HANULKA 09.04.2009




              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                no to my już od 5.45 nie śpimy bo Hania ostatnio zaczęła tak wstawać no i zaraz reszta za nią więc tylko M śpi sobie smacznie

                właśnie szamam śniadanko,może Haniulce zaraz się spać zachce to ja położę i sama na chwilke wskoczę do wyrka
                HANULKA 09.04.2009




                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Hej Majorka

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    To dziecko zmarlo tu w Holandi, mialo pol roku i to bylo juz trzecie z kolei co zmarlo po zaszczepieniu na pneumokoki, jakby to byla wieksza rozpietosc czasu to moze i sprawa by sie nie rozniosla, ale to w przeciagu 2 tygodni,Maik przeciez tez niedawno dostawal ta szczepionke , teraz na szczescie dopiero w 11 miesiacu zycia bedzie mial 4 dawke na pneu, sprawa jeszcze nie wyjasniona jest ale sama ciekawa jestem o co chodzilo z tymi szczepieniami, bo to jednak tylko 3 przypadki, no ale musialo byc cos nie tak

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      hej dziewczynki
                      ja pol nocy nie spalam jak sie obudzilam kolo godz 1 na karmienie to zobaczylam ze moja nikola jest goraca i tak sie przestraszylam ze brzuch mnie rozbolal i siedzialam na kiblu a moja mama z nikola moja nikola jeszcze teraz ma goraczke dalam jej w nocy czopka a teraz ibufen d ma okolo 37 ,5
                      i nie wiem od czego czy to przyziebienie czy co a moze zeby
                      ale glowke ma strasznie goraca myslalam ze z 40 stopni ma i nawet mokra nie byla w nocy
                      boje sie tylko zeby to nie byla grypa
                      Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        hej i ja jestem,ale na chwile.NATOR1-mam obnizone narzady rodne bo niby duze dzieci urodzilam jak na swoja posture(przed pierwsza ciaza wazylam 41kg),teraz waze 48kg...To co mi maja robic to sie po fachowemu nazywa "plastyka pochwy".Jak sobie stoje to mi wystaje taka kula jakbym sobie do polowy mandarynke wsadzila,jak siadam to czuje ze sie chowa.Psychicznie zle sie z tym czuje i czekam na ten zabieg jak na zbawienie.

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          hej dziewczynki

                          Sylwia może i to ząbki albo trzydniówka wtedy temperaturka jest właśnie taka wysoka a po 2-3 dniach pojawia się wysypka. Póki co dawaj jej syropki albo czopki przeciwgorączkowe bo i tak tylko nimi leczy się trzydniówkę. Mój Fifi miał własnie taką temp i przy trzydniówce i jak mu ząbki na górze wychodziły więc może Nicol też coś się kroi.

                          Chudagleba nie za ciekawie to opisalaś... a to się pojawiło zaraz po porodzie czy z czasem? i tak wścibsko możesz normalnie współżyć?

                          A wiecie co mi w nocy słoiczki dla małego wybuchły no może nie dosłownie ale cała zupka była obok słoiczka zamiast w środku - wyszła sobie... nie wiem czemu czy za słabo dokręciłam czy źle zapasteryzowałam
                          dziewczyny jeszcze raz mi napiszcie jak te słoiki gotujecie, ja wstadziłam w 3/4 wody i gotowałam chyba z 10-15 minut, nie wiem o co kaman...
                          1.03.2009 9:55 FILIPEK

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            ola Zabrze Widzę Cię Co U Was?
                            1.03.2009 9:55 FILIPEK

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              no i zwiała Olka
                              Własnie ugotował mi się rosołek to będziemy mieli co jeść jak wrócimy z kościoła. A popołudniu idziemy do szwagra na torcik urodzinowy mniami znowu się najem pyszności

                              to do usłyszenia
                              milej niedzielki
                              1.03.2009 9:55 FILIPEK

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                mo mam nadzieje ze to tylko 3 dniowka
                                a to moja nikola z kolezanka Julka mlodsza o 3 tyg
                                Attached Files
                                Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X