Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    Duuużo miłosci w te walentynki dziewuszki moje kochane :*:*:*

    Majorka to jest banalnie proste na youtubie obejrzałam filmik i jest!! jeszcze mam pare "fryzur" na youtubie upatrzonych
    http://www.youtube.com/watch?v=mNAgh...feature=relmfu

    ta babeczka ma pare filmików z różnymi bo podobaja mi się też tzw w stylu waterfall
    Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

    Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



    http://annalena4u.blogspot.com

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      Bry.


      Miłosci zycze wszystkim, i udanegoseksu


      Czacza, ja mialam podobnie z ubrankami. ledwie test zrobilam a juz chcialam wozek prowadzac, ubranka kupowalam, chociaz dostalam od babci kilka worków ciuszków, i mialam po F. nawet jak nie znalam płci.. wybieralam unisexowe. Na widok sukieneczek plakałam. a jak okazalo sie ze dla dziecia wyrosł siusiak to na widok sukieneczek wylam. glosno wylam. Moze kiedyś bede miala jeszcze corcie. Mloda dupa jestem


      sniegu znowu u nas napadało. A ja juz tak chcialam wiosne widziec..
      Moj cuda : Filip (kwiecień '05), Oskar (kwiecień '09), Aniołki: luty'14 i czerwiec'14.


      dla mojego Wyjątkowego http://dzieciom.pl/podopieczni/14360

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        Całuśnie i uściskowo... po prostu Walentynkowo witam szanowne Panie i Maluchy.

        Piękna fryzura. Jejku, ja też chyba zacznę naukę, bo mi samej się taka podoba, a mi nie ma kto zapleść A może i dla córci się pouczę...

        Majorka, wrzuć foteczki torcika tutaj, bo ja NK już nie mam i nie widziałam Twojego cuda...

        Anek, gratulacje dla Filipka, u nas noce suche od kilkunastu dni, choć Kacper jeszcze potrafi np o 3 się obudzić na siusiu. Ale ładnie się budzi i woła A ja taka dumna...

        Majorka, Czacza, no ja to chyba dziś zacznę oglądanie tego co mam po Kapim... Czuję się jakaś słaba, to sobie nad kartonem wspomnień posiedzę i będę wąchać... i podziwiać... jejku, no jak poznam płeć to nic mnie nie zatrzyma, he he!
        Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


        Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          O tak Renatka ja też chcę wiosnę ....

          Aniusos ja nie wiem co ty dajesz Lence na porost włosów Ona ma prawie do pasa!!! Ślicznie wygląda a i fryzura super.

          Co do walentynek to my też jakoś tak średnio obchodzimy, w tamtym roku byliśmy w kinie a teraz nigdzie się nie wybieramy. W każdym razie Wam życzę udanych Walentynek!!! I duuużo miłości




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Natorku ja też dzis się zbieram do przytaszczenia pudeł ze strychu, nawet wczoraj miejsce w komodzie zrobiłam na maleńkie ciuszki




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              Kaśka Renia, ja też chcę wiosnę... ja chcę do ogródka... i nie po to żeby odśnieżać, he he!

              Ale podziwiam, że "dopiero teraz" ruszasz pd kartony, he he!
              Śmieję się, bo moi znajomi to po porodzie ruszyli na większe zakupy To dopiero "siła woli"

              My walentynki już mamy za sobą, bo w sobotę byliśmy w kinie i na jedzonku, a dziś pewnie strzelę jakiś makaron lub sałatkę na kolację???
              Jeszcze nie wiem na co mi smak przyjdzie....
              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Sama się dziwię skąd ich tyle ale ogólnie toooo nigdy jej nie obcinałam włosów, jedynie czasem same końcóweczki ale rzadko i ok 1 cm a taki łysol z niej był
                Lenka Karolinka już z nami 11.04.2009 godz. 15:00, 4100, 59cm

                Igor Piotr już z nami 13.12.2013 godz. 14:25, 4400, 62cm



                http://annalena4u.blogspot.com

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  Bry babeczki
                  Najlepszego w dniu Walentego,miłego wieczorku dla każdej życzę
                  Attached Files

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    a co do "starzejącej się ciemieniuchy" jak to nazwała pani dermatolog to
                    jest w/g niej źle pozbyta się ciemieniucha w wieku niemowlęcym,stąd te ciągłe nawroty.
                    Izuni co 3-4 miesiące powraca to cholerstwo....Jak była malutka to kupiłam "ciemieniuszkę" ten płyn na pozbycie się.A że była mocno owłosiona to zapewne nie do końca jej to usunęłam dlatego ciągle powraca. Teraz w dzien gdy będę jej myła włoski mam na 5 minut to wsmarowywać(nie pamietam nazwy,mąż ma przy sobie zeby kupić),a następnie zmyc.To jest na ciemieniuchę,zapomniałam no jak to się zwie...

                    Aniusos no właśnie,czym ty Lenkę karmisz że ma takie długie włoski hehehe....?
                    Majorka widziałam fotki na n/k,śliczny torcik.

                    spadam bo moje panie się nudzą,trzeba jakąś zabawę wymysleć(mają dziś zakaz oglądania bajek,stąd te nudyyyyy)
                    Pa.

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Aniu, a Lanka ma gęste włoski czy takie mega delikatne???
                      My Kacprowi ścinaliśmy wiele razy,ale ja Go uwielbiam w tych jego loczkach rozczochranych i teraz znów ma długie jak na chłopca. Ale widzę, że po każdym cięciu ma coraz mocniejsze... minus tego taki, że mniej się mu kręcą i są coraz ciemniejsze... a był tak ślicznym platynowym blondynem i miałam ubaw jak ludzie pytali, czy jest nasz, bo my oboje z mezem ciemnowłosi A też był łysy jak się urodził... aż się zdziwiłam jak zobaczyłam jasny łepek

                      Lecę po zakupy, bo jednak, apetyty apetytami, ale muszę mieć z czego to zrobić, he he
                      Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                      Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        hej kobietki
                        WSZYSTKIEGO NAJ WALENTYNKOWO
                        u nas to zawsze swieto tego dnia bo Mati ma urodzinki,
                        a co do dlugosci wloskow Dominik ma dlugie i krecone...taki amorek he he ciemnowlosy nawet ostatnio mu warkocze zaplotlam ha ha ha ale byl ubaw
                        a Lena ma piekne te wloski ach...
                        ja w pracy przynudzam
                        Chuda-Dominik tez ma taka wlasnie ciemieniuche,nic nie pomaga nawet specjalny szampon za kosmiczna kase,za tydziem do alergologa idziemy moze cos innego zaradzi...
                        ale Wam zazdroszcze tego ukladania i przegladania malenkich ciuszkow...ale moze i mnie sie uda
                        Kasia-bez wody masakra ale gdyby nie drugi pion tez by nam zostalo czekanie do wiosny niestety..







                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          jejku, już nie mogę doczekać się pieniędzy z pitu, musimy kupić wersalkę, bo mamy tylko jedno łóżko do spania a teraz przy drugim dziecku to na pewno się przyda, fotelik 9-36 dla Amelki i uzbierać z pozostałych na jakieś chociaż króciutkie wakacje, w sierpniu m ma postój we firmie i wtedy pewnie już wyjazd nie wchodzi w grę ale np na czerwiec czy lipiec namówię go na parę dni urlopu i żeby gdzieś się odchamić, nie możemy liczyć na Międzyzdroje w tym roku bbbuuuu

                          nator
                          odczytaj priv, ok?

                          Itka 100 lat dla Twojego pierworodnego, niech się sprawuje lepiej i niech mu głupotki wylecą z głowy
                          a soją drogą, jak z nim? uspokoił się troszkę? rozmawiałaś ze specjalistą jakimś?
                          Amelia ur. 19.04.2009
                          godz. 12:24 waga 3410 wzrost 51






                          Alicja ur. 18.08.2012
                          godz. 11:16 waga 3660 wzrost 56

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            dzieki Czacza
                            na szczescie troche sie wyciszyl,oby to bylo trwale
                            my tez czekamy na splate jak na zbawienie,chociaz M teraz wrocil na targi wiec i kaska lepsza i dochody pewniejsze,zwlaszcza na wyjazdach







                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              Jestem po zakupach,

                              jak nienormalna łaziłam po tym sklepie, skupić się nie mogłam i nakupowałam pół kosza żarcia... ale będzie uczta!
                              Na co nie spojrzałam to mi się tego chciało

                              Czacza, wysłałam Ci zaproszenie Świetny pomysł.

                              Itka, ja również sto lat życzę Twojemu kawalerowi i żeby z wiekiem dojrzewała a nie tylko się starzał, he he No i trzymam kciuki za stałą poprawę!!!

                              A ja to jeszcze nawet pitów nie dostałam z firm, że nie wspomnę o rozliczeniu. I też mi się marzą wakacje z mężusiem i naszymi dzidziusiami.

                              I w ogóle Wam się przyznam, że hormony moje ostatnio szaleją i mi się tak chce "przytulasków", że mój to już się śmieje, że mu się podoba i ma tak zostać.
                              Ale Wam mówię, sny mam jak nastolatek pikantne, że cho cho!
                              Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                              Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Itka pozniej napisze ci nazwe tej "mikstury" którą przepisali Izulce,moze pomoże tobie,tzn synkowi.
                                Nator ja miałam wielką ochote na seksa z Izunia jak byłam w ciaży,normalnie w dzień nie moglam sie doczekać wieczora ehhhh to były czasy.... Mąż ledwo wyrabiał hihihi.... A teraz to totalna klapa,zreszta u mnie nigdy nie było z tym ok,od zawsze mało potrzebowałam... Teraz np,od ostatniej @ a miałam 19 stycznia to 2 razy sie dopieszczaliśmy Czekam na @ , za 2 dni dostane i tak cały czas.... Brak ochoty w 100%.... Nie potrafie częściej...

                                Ide na spacerek z dziewczynkami.Narka,do jutra.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X