Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień i Kawałek Marca 2009 :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

    katrienna13 Ale super fotki ze spacerku!!!
    Mały przystojniaczek
    KACPEREK 25.02.2009
    2520g i 49 cm




    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

      A mój synio ma właśnie nerwa! Wkłada sobie klocek na palce od stopy i sie wkurza, ze nie wchodzą wszystkie paluszki do tego klocka...
      Ten to ma pomysły
      KACPEREK 25.02.2009
      2520g i 49 cm




      Skomentuj


        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

        wiecie co Polka też smoka używa tylko do spania, nigdy jej nie dawała ot tak sobie żeby z nim łaziła w ciągu dnia m

        ale i tak sobie nie bardzo wyobrażam żeby miała spać bez niego narazie, a dzieci cycowe to zazwyczaj nie chcą smoków , ale moja Pola prawie nie cycyowa więc smok był jej potrzebny

        no dobra spadam do pracy , ale dzisiaj tylko na 2 godz a co tam praca zrobiona to co bede siedzieć
        Pola 27.03.2009 godz 18 10, 2400g i 49cm miniaturka moja



        Skomentuj


          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

          Hejka ale was tu juz dużo czyżby jakieś nawrócenie ale to chyba zawdzieczamy Monice bo od kąd weszła to wy aktywne sie zrobiłyście

          Aniu wielkie gratulacje wiem z doświadczenia że cieżko jest odzwyczaić od smoczka u nas jak na razie zostaje bo ona bardzo do niego przywiązana mnie on nie przeszkadza uwielbiam patrzeć na nią ze smoczkiem jest taka słodka i taka mała wariatka ze mnie ale niech rośnie jak najdłużej bo muszę sie na resztę życia nacieszyć maleństwem potem to mi tylko wnuki zostaną

          u nas nocka też dobrze ale wstały o 6 a ja późno poszłam więc i tak nie wyspana cos nie mogę nadgonić

          no kawaler na spacerku świetny

          torcik mam na 15 więc mam na razie wolne i zaraz ide do sąsiadki na kawkę
          HANULKA 09.04.2009




          Skomentuj


            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

            Napisane przez Majorka22 Pokaż wiadomość
            Hejka ale was tu juz dużo czyżby jakieś nawrócenie ale to chyba zawdzięczamy Monice bo od kąd weszła to wy aktywne sie zrobiłyście
            no to fajnie
            KACPEREK 25.02.2009
            2520g i 49 cm




            Skomentuj


              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

              o dżizas dziewczyny przez was zamiast pracować i układać ciuszki z nosem w monitorze siedzę aleście miały wczoraj wenę
              z tego co jeszcze zapamiętałam: to mój Fifi jak miał 7 miechów zgubił gdzieś smoka w domu i jakoś wcale do niego się nie wyrywał więc można powiedzieć że przez nieuwagę sam się oduczył (potem okazało się że znalazł się w materacyku a przecież tam szukałam ) butle ciągnie do tej pory ale nie chcę go oduczać on potrzebuję wszędzie ją ze sobą nosi a na noc tuli jak misia więc niech ma.
              Aniasos rób leczo ja wczoraj jadłam przepyszne 2 dokładki nawet mi się udało wyprosić
              Kurczę mama wczoraj kupiła dla małego adidaski 24 numer ja pierdziele na początku lipca kupiłam mu sandałki i były za duże a teraz mu paluchy wystają chyba przesadzam z sanostolem
              no ja narazie spadam zrobię kawę i zabieram się za porządkowanie sklepu.
              buziaki miłęgo dnia!
              1.03.2009 9:55 FILIPEK

              Skomentuj


                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                Witam i ja,

                u nas deszczu ciag dalszy. Leje juz 2 dzień

                Nocka w miarę. Wstawałam tylko 2 razy. Choć mały nadal marudny.
                A ciekawa jestem, czy już myjecie dzieciaczkom ząbki?
                My dziś pierwszy raz próbowaliśmy. Trochę przyśpieszyłam wprowadzenie czyszczenia zęboli, bo jak Mati zobaczył mnie wczoraj jak myłam to dostał szału, że on też chce A pediatra mówiłą, żeby zacząć od 2 lat.

                Ja przy kawce.
                Jest jeszcze ktoś?
                Mateuszek 30.04.2009

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                  hej kochane!!
                  mam problem gumka nam pekla i sie boje ze w ciazy jestem to bylo wczoraj a ginekolog moj na urlopie co mam robic???
                  Nikola Natalia wyszła na świat 20.03.2009 o godz 15.40 ważyła 2950 i mierzyła 56 cm



                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                    Syrwunia, idz do jakiegokolwiek gina po tabletkę 'po'. Masz na to 72 godz więc się śpiesz. Powodzenia
                    Mateuszek 30.04.2009

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                      Hej jestem i ja.

                      My póki co też mamy smoka tylko do spania. Ale pewnie też go niedługo pożegnamy.

                      Aniasos rób leczo. Dodajesz cukinie czy jakiś swój przepisik masz ?

                      Magica myjemy ząbki odkąd pojawiły się pierwsze czyli odkąd Weronika skończyła pół roku. Teraz używamy też pasty colgate smiles dla dzieci od 0 do 6 r.ż. Czasem myjemy raz dziennie a czasem 2 zależy co je w sensie czy coś słodkiego uda jej się dostać a może raczej zawędzić tak jak wczoraj kostkę czekolady toffi

                      U nas dzisiaj leje od rana... mam nadzieję, że przestanie bo nie mam zamiaru całego dnia w domu siedzieć... zresztą Weronika raczej też zadowolona nie będzie...

                      My na obiadek mamy dzisiaj karkówkę z patelni grillowej z ziemniaczkami i surówką a na pierwsze rosołek z makaronikiem
                      Weronika, 8.04.2009, godz. 18:47, 3870g, 57cm







                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                        Magica ja myję ząbki Filipka odkąd mu wyrosły on to uwielbia najpierw ja mu myję potem daję mu szczoteczkę i sobie tam jeszcze grzebie sam jak tylko widzi szczoteczkę to od razu się szczerzy, wprawdzie nie umie jeszcze pluć ale mamy pastę nenedent która jest bezpieczna.

                        Syrwunia koniecznie idź do jakiegokolwiek gina albo jak masz jakąś znajomą w aptece to niech ci da taką tabletkę PO a potem jej doniesiesz receptę. sama brałam 2 razy i zadziałała więc szybko się gdzieś zapisz. Ona chyba kosztuje koło 60zł.
                        1.03.2009 9:55 FILIPEK

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                          czesc dziewczyny ,
                          jestem i ja , Syrwunia nam tez sie kiedys rak zdazyło jak jeszcze nie bylismy malzenstwem ale pani w aptece sprzedala mi tabletki wczesniporonne niby na recepte nawet zwykly lekarz moze je przepisac no to tak pisze jesli nie chcecie drugiej dzidzi a te tebletki mozna wziasc do chyba 72 godzin po.
                          Jesli chodzi o smoka to małyzaczal ssac kciuka jka mial 4 miesiace i dalam mu smoka bo ja sama ssalam kciuka i mama nie mogla mnie oduczyc ale mały dostaje go tylko do spania a jka usnie to zarz wypluwa wiec na razie nie bedziemy sie z nim zegnac
                          U nas nocka tragiczna obudzil sie z placzem o 12 do 3 wojowalismy w kocu go ubujalam a o 5 znów pobudka ale juz znam powod przebil mu sie zabek gorna prawa 4 lub 5 nie moge dojrzec ale na pewno sie przebila a ja chodze jak zombie
                          Ja jestem za pizzza
                          Nasz maly tez jest przutulasek szczegolnei wieczorem musi nas wycalowac poprzytulac a szczegolnie tatusia bo ze mna cały dzien siedzi to sie przutulamy czasem
                          Last edited by megi84; 28-07-2010, 11:02.
                          BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                          LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                            my tez zabki myjemy odkad sie pojawily zawsze rano jeszcze bez pasty ale chyba jakos mu kupie co polecacie , widzialam ze pisalyscie o colgate i nenedent
                            A jesli chodzi o zabawy w deszczowe dni to my lubimy tanczyc szczegolnie jak leci ulica sezamkowa jak sie wyszalejmey to troche potem musimy poodpoczywac no i czesto puszczamy banki mydlane super zabawa i czytamy duuuuzo ksiazeczek
                            BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                            LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                              A jesli chodzi o gumki to my od jakis 4 lat nie uzywamy woel tabletki i nie musze sie bac ze cos peknie, a z problemem z zajsciem w ciaze tez przez to nie mialam miesiac po udalo sie za pierwszym razem a mialo sie udac troche pozniej
                              BARTOSZ STANISŁAW ur. 01.04.2009, 18.50, 3.450kg, 53cm

                              LILIANA ur.27.05.2014, 5.58,3600g, 55cm

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień i Kawałek Marca 2009

                                Witajcie w ten deszczowy dzień
                                Ala zasnęła.Oli znowu chory wczoraj byłam z nim na pogotowiu bo tak strasznie plakał,ż egłowa go boli aż wymiotował bidulek dzisiaj jest lepiej a le zobaczymy.
                                SYRWUNIA SZYBKO PO TABLETKI PO!!!




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X