Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

szczesliwe mamy z czerwca 2009r

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

    Martynko dobrze robisz, nie jesteście małżeństwem i z tego co zrozumiałam nie mieszkacie razem, więc nie masz obowiązku znania rodziny Damiana, to on i jego rodzice powinni wiedzieć kogo by chcieli zaprosić i poinformować Ciebie o tym i dopłacić do imprezy, ale sami nie wyrazili zainteresowania, a po za tym na chrzest zaprasza się tylko chrzestnych z rodziną, swoich rodziców i pradziadków dziecka i tyle, na większą imprezę to się szykuje dopiero wesele
    Gosiu koszt przedszkola rzeczywiście duży, chociaż jak na prywatne przedszkole normalny, koło mojej pracy jest prywatne przedszkole po sąsiedzku, jest rewelacyjne, bo jest tam dużo miejsca, podział na grupy (bo z reguły w innych jest taki spęd wszystkich kategorii wiekowych), ale kosztuje ono 700 zł samego czynszu, do tego wyżywienie i ewentualnie inne zajęcia dodatkowe... ale ja mam jeszcze 2,5 roku wychowawczego to się nie martwię na razie
    Byliśmy dzisiaj na placu zabaw, ale Maciuś miał frajdę na karuzeli A w piaskownicy było by fajnie, jakby nie było piasku jak tylko dotknął rączką piasku zaraz nią machał i krzyczał






    Skomentuj

    •    
         

      Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

      Martyna dobrze zrobiłaś tacy dziadkowie w takim momencie jak chrzciny wnuczki nie powinni tak się zachowywać, jak małe dzieci. Są przeciez dorosłymi ludźmi i mogli z Wami uzgodnić to a nie od razu stroić fochy. Trzymaj się i pamietaj, że to święto Poli i niech takie głupoty go nie zepsują w tym dniu ona jest najważniejszą osobą.
      Gabrysia niczego prawie się nie boi a to trochę źle bo może sobie kiedyś krzywdę zrobić.


      Skomentuj


        Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

        mamusie, dzięki za słowa otuchy i w ogóle że zawsze mogę na was liczyć.
        Tata D. uznał że jestem gówniarą bo nie potrafię powiedzieć tego mu w twarz i że w takiej sytuacji to on nie wie czy przyjdzie na chrzciny.
        Szkoda tylko że on potrafi tylko ze mną rozmawiać jak jest nawalony po alkoholu bo tak to na co dzień to nie rozmawiamy.
        Po za tym zauważyłam że ostatnio u nic w domu źle się dzieje , matka haruje ojciec też pracował ale przestał i zaczął częściej zaglądać do kieliszka.







        Pola Julia [2.06.2009] 2800 g,52 cm 13.30

        Skomentuj


          Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

          martyna, wiesz alkohol zawsze dodaje odwagi i gada sie wtedy glupoty, a jesli on teraz czesciej zaglada do kieliszka to musi miec powod i pewnie jakby byl na chrzcinach to zeby nie skonczylo sie to awantura bo raczej watpie czy posiedzi o ,,suchym pysku" jak to sie mowi wiec lepiej bedzie dla ciebie poli i twojej mamy jesli ich wogole nie bedzie i wy bedziecie sie lepiej czuly, a to przede wszystkim poli swieto a nie ich wiec nie przejmuj sie nimi wcale, a gabrynia to lobuziara bedzie bedzie chyba wszystkich lac w przedszkolu skoro wszystkiego sie nie boi hihih, no my jeszcze nie bylismy w paskownicy wiec nie wiem jak bedzie ale zdziwilam sie ze martynka sie bala wczoraj na basenie tym bardziej ze z wanny nie moge jej wyciagnac tak uwielbia sie kapac
          http://www.mamaczytata.pl/pokaz/7738/mama_czy_tata

          Martynka Justyna na swiat przyszla 26.06.2009 o godz 9.00 3350g 54cm












          pamietnik martynki http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...a1985r;page:-1



          http://martynka------.aguagu.pl/

          Skomentuj


            Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

            Martyna głowa do góry... mam nadzieję, że się dobrze ułoży...
            Justyna mój mały, też uwielbia kąpiel w wannie, a jak zaczynam go myć, to bardzo głośno protestuje ciekawi mnie jakby zareagował na basenie... chyba wybierzemy się z nim do AQUA PARKU






            Skomentuj


              Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

              bardzo pyszny ogoreczek
              Attached Files
              http://www.mamaczytata.pl/pokaz/7738/mama_czy_tata

              Martynka Justyna na swiat przyszla 26.06.2009 o godz 9.00 3350g 54cm












              pamietnik martynki http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...a1985r;page:-1



              http://martynka------.aguagu.pl/

              Skomentuj


                Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

                hej mamcie
                Dziś odwiozłam męża i teściową na busa do Niemiec a później musiałam pojechać odebrać fotelik samochodowy dla Gabci od siostry w pracy bo facet z Allegro coś pokręcił i tam zawiózł.Fotelik jest fajny. Ja dziś zostawiłam Gabi z dziećmi w przedszkolu a sama poszłam na zakupy. Nie było mnie z półtora godziny a Gabunia była bardzo grzeczna, bawiła się z dziećmi i nawet nie zwróciła uwagi kiedy wyszłam. Bardzo lubi towarzystwo dzieci.
                Justyna moja Gabi uwielbia ogórki kiszone już od pewnego czasu jej daje a ona zjada je z apetytem.
                Martyna głowa do góry!!!
                a to Gabrysia w nowym foteliku
                Attached Files


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

                  Justynko chyba troche się Martynka krzywi ale nie daje za wygrana i wcina jak nic.
                  U mnie była dzisiaj ogórkowa ale boję się dawać Kornelkowi ze względu na alergie.
                  Byliśmy na kontroli i jest ok i jeszcze przez kilka dnia ma brać leki. A ja wyrwałam się rano na miasto, kupiłam sobie ładny biustonosz i kapcie po domu, a i pomarańcze giganty z liśćmi, powiedziała baba że są słodziutkie i soczyste, zaraz spróbuję bo strasznie chce mi się pić.
                  Byłam z Kornelekiem dwa razy na spacerku i troche pospał. A od jutra ma padać i tak ma być przez kilka dni.
                  Kornelek zaczął ostatnio zgrzytać ząbkami ale w dzień, robaków nie ma bo ię patrzę a lekarz powiedziała że może to mu przynosi ulgę na swędzące dziąsła, ale jak na razie to nic nie widać żeby mu coś wychodziło - tak powiedział. Wasze dzieciaki też tak zgrzytają?


                  Skomentuj


                    Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

                    Gosiu to Gabrysia ma taki sam fotelik jak Kornelek, kupowałam go w sklepie za 320 zł. A ty ile na allgro dałaś?


                    Skomentuj


                      Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

                      Gosiu Maciuś też ma taki fotelik (do 25 kg) tyle, że my mamy dodatki jasno zielone
                      A ogórka to Maciuś jadł tyko w zupce






                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

                        martynka lubi wszystko co kwasne, a kapuste koszona garsciami hihi, my dzis tez mielismy ogorkowa i do tego placki ziemniaczane martynka zjadla talezyk zupki i 2 placki ale chciala jeszcze ale pierwszy raz jadla wiec balam sie dac jej wiecej, a fotelik fajny jak tron doslownie,a ja kupowalam na allegro tez do 25 kg za 250 zl, kiedys wklejalam zdjecie, gosiu pewnie bylo ci teraz trudniej sie rozstac z mezem co nie, ale jeszcze tylko 6 tyg i juz na stale zjedzie , i zaraz nastepna dzidzia bedzie hihih
                        http://www.mamaczytata.pl/pokaz/7738/mama_czy_tata

                        Martynka Justyna na swiat przyszla 26.06.2009 o godz 9.00 3350g 54cm












                        pamietnik martynki http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...a1985r;page:-1



                        http://martynka------.aguagu.pl/

                        Skomentuj


                          Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

                          Hej.
                          Justyna nawet tak nie żartuj, na razie nie chcę mieć drugiego dzidziusia, więc lepiej wypluj takie słowa
                          Piotrek pojechała na góra trzy tygodnie, więc zleci nim się obejrzymy. Ostatnio go nie było 6 tygodni i tak szybko zleciała a teraz to nie zdążę nawet zatęsknić
                          Edyta ja kupiłam go za 309 zł.Ten fotelik jest do 25 kg.


                          Skomentuj


                            Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

                            Dziewczyny ale jestem w szoku, do tej pory nie mogę uwierzyć w to co zobaczyłam w telewizji...taka tragedia. Prezydent, prezydentowa i tyle głównych przedstwicieli władz państwowych zginęło. Aż nie można uwierzyć, że to naprawdę się stało.


                            Skomentuj


                              Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

                              Cześć mamusie!
                              dziewczyny ja też nie mogę uwierzyć w to co stało się dziś rano.
                              co do rodziców damiana ojciec nie przychodzi na chrzciny w ogole a matka tylko do kościoła , obrażeni są na mnie. Mam ich w d... przynajmniej nie będę musiała oglądać ich u siebie w domu.
                              Jutro są chrzciny więc pewnie mnie nie będzie, dzisiaj muszę mamie pomóc przy sprzątaniu w domu i ogólnie przy obiedzie na jutro .
                              Odezwę się do was w poniedziałek.


                              całuski






                              Pola Julia [2.06.2009] 2800 g,52 cm 13.30

                              Skomentuj


                                Odp: szczesliwe mamy z czerwca 2009r

                                Martyna to życzę, żeby wszystko poszło po Twojej myśli i żeby chrzciny Poli byłu bardzo udane.
                                Muszę sie pochwalić, że moja gabcia od apru dni chodzi już prawie o własnych siłach, bo podtrzymuję ją tylko za jedna rączkę a ona zasuwa jak szalona. Dziś zobaczyła jak sąsiadka wychodzi z wózkiem z domu i szybko popędziła do ich płotu za jedną rączkę. Wydaje mi się, że na dziesiaty miesiączek to sama podrepczce.


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X