Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

..::! RoCzNik 2oo9 !::..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #91
    I ja gratuluje Mamusi i kwiatki dla niej .
    Dużo zdrówka
    Amelia 12.03.08

    Skomentuj

    •    
         

      #92
      Dzieki dziewczynki za gratki A ja wlasnie skonczylam karmienie i Malusia zasnela, ale powiem Wam, ze od porodu jeszcze dobrze sie nie wyspalam nawet. Nie mam kiedy zawsze. Niby w nocy budzi sie z 3-4 razy na karmienie ale to i tak nie to samo co czlowiek spi cala noc Na ostatnie karmienie to juz nawet zostaje z nami w lozku, bo juz nad ranem i tak nie spimy.Jeju Ona taka fajniusia, ze nie wyobrazam sobie zeby jej nie bylo teraz A co u Was dziewczynki, jak tam dzieciaczki? Moja Niusia o 19:45 skonczy tydzien juz hehe A ja od dzis scisnelam sie gorsetem, bo juz nie moglam patrzec na swoj brzucho. Wczoraj z rana zdjeli mi szew z brzucha i odrazu lepiej. Tak to nawet nie dalam rady kaszlnac, bo ciagna mnie ten szew.

      Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

      Skomentuj


        #93
        inso niedługo sobie zakaszlesz ja pamiętam że po 10 dniach już ~śmigałam

        Skomentuj


          #94
          hej mój Bartuś już też nie chce tyle spać często zję i nie ma zamiaru zasnąć a dzisiaj w nocy już miałam ochotę płakać bo nie dał mi pospać zawsze boję się nocy już sama nie wiem bo ostatnio czasem mi płacze jak go karmię nie wiem może to brzuszek go boli ale to nie jest kolka bo nie ma takich objawów
          http://www.suwaczek.pl/cache/52bee9163f.png

          http://www.mamacafe.pl/suwak/3176.png
          http://www.suwaczek.pl/cache/1378130a9a.png

          Skomentuj


            #95
            no moja Malgosia wczoraj w dzien byla spokojniutka ale w nocy sie budzila na karmienie a potem trzeba bylo ja jeszcze godzine lulac do snu i tak chyba z trzy razy. dzis troche wiecej wariuje wiec jest nadzieja ze w nocy bedzie wiecej spala no i dzis bylysmy na pierwszym spacerku



            Skomentuj


              #96
              Froch juz jest git Moge se odkaszlnac i w gorseciku dobrze sie oddycha a brzucho sie zmniejsza powoli. A ja zrobilam tak, ze w nocy karmie butla z normalnym mlekiem w proszku (tak z 3 razy budzi sie na karmienie) a w dzien normalnie swoim, czasem dokarmiam. Tylko teraz nie wiem jak tu podawac ta witamine K. Bo lekarka mi tlumaczyla, ze podawac ja tylko jak karmie tylko swoim mlekiem hmm.. a teraz jade wlasnie zaraz do tesciowej do poniedzialku chyba.. matko nie wiem jak to bedzie zyczcie powodzenia, buziaki

              Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

              Skomentuj


                #97
                uff... minal dzis pierwszy dzionek w ktorym bylam sama z moja malutka i nie bylo tak strasznie jak to sobie wyobrazalam! mala byla dosc grzeczniutka- tez dlugo pospalysmy bo az do 10 tzn. do 8 mala spala w lozeczku a potem ja nakarmilam i wziela do mojego lozka i jeszcze troche pospalysmy ladnie udalo mi sie obiadek ugotowac bo myslalam ze nie dam rady bo mala to ciagle by chciala byc noszona! a teraz malenka bawi sie z tatusiem a mamusia ma chwilke zeby sobie w necie pogrzebac



                Skomentuj

                •    
                     

                  #98
                  aneta88ad fajnie ze dalas rade, wiecej wiary w siebie
                  Ja dzisija musialam gotowac obiad, bo moja mama wyjechala i przysiegam,ze wiecej sie do kuchni zagonic nie dam. Nie nadaje sie na pania domu :P
                  Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                  Skomentuj


                    #99
                    diabelecke bez zartow ale po porodzie stracilam zdolnosci kulinarne ciagle mi cos nie wychodzi- albo zle doprawie albo niedosmaze i nie wiem o co chodzi przedtem nie mialam z tym problemu



                    Skomentuj


                      hej dziewczyny, ja dalej jeszcze u tesciowki siedze to za bardzo na kompa nie wlaze, kurde nie wiem co sie dzieje ale mala mi ulewa dosc czesto.. i to po mleku sztucznym, po moim nie.. nie wiem bo nie placze nic ja nie boli.. tylko duzo ulewa.. no i to oczko, zaczelo ropiec jej juz troszke. Przecieram rumiankiem, bo ta sol fizjologiczna to jakos jeszcze gorzej jej robi.Buziaki

                      Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        iNsOoMNia nie obraź się ale po jakiego grzyba dajesz małej mleko modyfikowane. Jeśli chcesz karmić piersią to to co robisz jest pierwszą drogą do zakończenia karmienia, dziecko prędzej czy później polubi sztuczne mleko.Jeśli sądzisz że masz mało pokarmu to przystawiaj małą częściej. Pozdrawiam


                        Skomentuj


                          nooo... inso troche sobie zycie utrudniasz bo przeciez w nocy musisz wstac i isc przygotowac to mleko a takto bys tylko cyca przystawila mi to bardzo pasuje! ale w sumie tez czasem mam mysli zeby sie przerzucic na butelke bo nie wiem czy ta moja mala sie najada (ale w sumie zadna z nas tego nie wie) no i nie musialabym sobie tyle odmawiac ale w koncu nasze mleczko jest o wiele lepsze i zdrowsze dla naszych bobaskow



                          Skomentuj


                            Ale dla mnie to mleko takie zrobic w nocy to 5 minut Przynajmniej wiem, ile mi zje w nocy, zeby potem sie nie obudzila po godzinie. No i wlasnie moja Dziunia 7 minut temu skonczyla 2 tygodnie A wyglada jak na 2 miesiace hehe

                            Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                            Skomentuj


                              ja za to wczoraj mialam kryzys i sie zastanawialam czy sie na butelke nie przerzucic! moja mala wczoraj mi plakala przy cycu i nie wiedzialam co sie dzieje i przed kapaniem sobie mleko odciagnelam bo stwierdzilam ze moze jej nie leci no i z jednego odciagnelam a z drugiego nie chcialo w ogole nic a nic leciec i juz zalamka ze moje dziecko glodne chodzi (tzn.lezy) dlatego tak placze i juz chcialam do sklepu leciec po mleko ale sie troche ogarnelam i przeczekalam i w nocy juz wszystko bylo ok a dzis juz taka maruda nie jest



                              Skomentuj


                                A ja dostaje nerwicy kurde dziewczyny czy ktoras miala po porodzie problem z zalatwianiem dluzszej potrzeby w wc? ja juz ponad 2 tyg po cesarce i 2 azy tylko sie zalatwialam i chce a nie dam rady...

                                Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X