Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

..::! RoCzNik 2oo9 !::..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Napisane przez aneta88ad Pokaż wiadomość
    zreszta jesli mama ma jakiekolwiek obawy ze jej dziecko nie najada sie to chyba lepiej zeby przejsc na butelke niz zeby dzidzia glodna byla. takie jest przynajmniej moje skromne zdanie
    I tu masz rację! Popieram taki sposób myślenia.Szczęśliwa mama szczęśliwe dziecko.Plus dla Ciebie.I nie słuchaj gadania typu że jak karmisz butelką to jesteś gorszą matką.Moje znajome które karmiły bądż karmią butelką mają zdrowsze i grzeczniejsze dzieci niż ja co karmiłam małą 19m.I tak ma alergię i astmę


    Skomentuj

    •    
         

      dawno mnie tu nie było......mój Bartuś ma juz 6 tyg ( matko jak ten czas leci ) a ja nadal go karmie piersią a czasem daje mu sztuczne mleczko ale bardzo rzadko i pije też ta herbatke na trawienie dzisiaj byliśmy na szczepieniu matko myślałam sie rozpłacze razem z moim syneczkiem ale cóż jak trzeba to trzeba....... moja mama cały czas mówi że może mam za słaby pokarm czy cos bo Bartuś czasem płacze ale dzisiaj był ważony i bardzo ładnie rośnie i przybiera na wadze a jak juz zaczyna sobie gadać po swojemu he he czasem można paść ze śmiechu.....
      http://www.suwaczek.pl/cache/52bee9163f.png

      http://www.mamacafe.pl/suwak/3176.png
      http://www.suwaczek.pl/cache/1378130a9a.png

      Skomentuj


        ja nie odciągałam pokarmu laktatorem bo za bardzo bolało więc najpierw dawałam małemu pierś do ssania on troszke possał i mleko mi sie lało więc na przemian dawałam malemu possac i odciągałam mleko więc w taki sposób mój synek pomagał mi troszke
        http://www.suwaczek.pl/cache/52bee9163f.png

        http://www.mamacafe.pl/suwak/3176.png
        http://www.suwaczek.pl/cache/1378130a9a.png

        Skomentuj


          Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
          Insoomnia twoje mleko na pewno nie było za słabe poprostu niechciałaś karmić piersią i już i niepotrzebnie dokarmiałaś małą sztucznym mlekiem bo wtedy laktacja ustaje.
          Bylo za slabe bo moja Mala urodzila sie spora 4050g, a jutro konczy juz miesiac i potrzebuje wiecej tego mleka, z reszta po sciagnieciu z laktatora wychodzilo mi malusio tak jak Anecie. Poza tym jaki to sens, jak Ona jadla i po godzinie sie budzila znowu jesc i tak w kolko? teraz przynajmniej spi po 3-4 godziny czasem w nocy nawet i 5 potrafi i wszystko git.

          Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

          Skomentuj


            Niema takiej opcji "słabe mleko''może poprostu było go mało,trzeba było przystawiać małą częściej to było by go więcej.Ja miałam taką sytuację.Jak mala miala 2,5 m dostałam okropnego ataku migreny, wymiotowałam cały dzień i odwodniłam się a co za tym idzie miałam mało mleka.Na drugi dzień przystawiałam małą częściej i mimo że była głodna nie podałam butelki i laktacja zwiększyła sie. W 10m znowu dziecko dostało biegunki i lekarz kazał podawać pierś częściej, kiedy wyzdrowiała to niemiałam co robić z mlekiem taki był nadmiar więc coś musi być z tym na rzeczy.Ale nie martw się INSO matka karmiąca butelką wcale nie jest gorszą matką może nawet lepszą bo nie żyje w stresie że dziecko się nie najada itp.Pogodna mama to i takie dziecko.Pozdrawiam.


            Skomentuj


              Napisane przez iNsOoMNia Pokaż wiadomość
              teraz przynajmniej spi po 3-4 godziny czasem w nocy nawet i 5 potrafi i wszystko git.
              a moja mala dzis w nocy sie obudzila dopiero po 8 godzinach i tylko raz a wczoraj i przedwczoraj jak mamusia chora byla to spala do 10 kochana mam ta corcie!



              Skomentuj


                a mam takie pytanko? czy wasze maluszki zasypiaja zaraz po kapieli? bo moja mala kapiemy dajemy butle i przy butli zasypia...tylko ze jak tylko buteleczke wyjme z buzki to od razu dostaje 5zlotowek i nie spi do 10,11 a czasem nawet do12 z jeden strony to dla mnie dobrze bo ja i tak wczesniej nie klade sie spac a mala potem spi do 10 rano i ja tez sie wyspie i zdaze sniadanie zjesc zanim sie obudzi tylko czy takie malenstwo powinno tak pozno usypiac?



                Skomentuj

                •    
                     

                  o matko dziewczyny jk ja sie wystraszylamaz sie poplakalam nie wiem co sie dzieje z mala.. tak mi ulala, jak fontanna normalnie i jeszcze jej noskiem poszlo jeszcze sama w domu jestem ze zaraz nie wytrzymam,teraz mi zasnela ale boje sie ja do lozka polozyc.

                  Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                  Skomentuj


                    Napisane przez iNsOoMNia Pokaż wiadomość
                    o matko dziewczyny jk ja sie wystraszylamaz sie poplakalamnie wiem co sie dzieje z mala.. tak mi ulala, jak fontanna normalnie i jeszcze jej noskiem poszlo jeszcze sama w domu jestem ze zaraz nie wytrzymam,teraz mi zasnela ale boje sie ja do lozka polozyc.
                    nie no moze po prostu zwymiotowala!chociaz to ze jej noskiem poszlo to rzeczywiscie strasznie ulewanie jest normalne zwlaszcza dla dzieci ktore sa karmione sztucznym mlekiem. kladz malenstwo na boczku. powinno sie klasc na prawym ale ja klade raz na tym raz na tym zeby jej sie glowka zle nie odksztalcila



                    Skomentuj


                      Aneta caly czas klade ja na boczku po tym jak mi odbeknie kilka razy po jedzonku, ale i to nic nie dalo.. moze jakos za duzo zjadla A wogole to u mnie Niunka czasem tak az lapczywie je nie wiem czemu, a zdaje sie, ze karmiona jest co 2-3 godziny, no czasem obudzi sie i po 5 godzinach ale to rzadko. Teraz czekam az sie obudzi zeby Ja wykapac, bo zasnela mi po 17 i do tej pory spi... a jakos nie mam serca jej budzic, chociaz minelo ok.4 godzin. A na to ulewanie wypisala mi lekarka syrop, ktory mam jej podawac 2 razy dziennie przed jedzonkiem 15-20 minut.

                      Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        A ja sie teraz tak zastanawiam jak przepalic ten pokarm, bo czasem sie leje jeszcze mi z cycek i wkurza mnie to bo zalane chodze, a juz nie chce chodzic w tych wkladkach, bo jak mi goraco to cycki mnie potem pieka troche. I tak tam sie szoruja, bo mokro od mleka. Macie jakies sposoby

                        Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                        Skomentuj


                          Trzeba pić herbatkę z szałwii nawet kilka razy dziennie.


                          Skomentuj


                            Napisane przez iNsOoMNia Pokaż wiadomość
                            A ja sie teraz tak zastanawiam jak przepalic ten pokarm, bo czasem sie leje jeszcze mi z cycek i wkurza mnie to bo zalane chodze, a juz nie chce chodzic w tych wkladkach, bo jak mi goraco to cycki mnie potem pieka troche. I tak tam sie szoruja, bo mokro od mleka. Macie jakies sposoby
                            no kurcze ja mam ten sam problem! szalwi nie pilam bo nie mam skad wziacale mama kazala mi piersi obwiazywac bandazem i rzeczywiscie pomaga ale ty iNsOoMNia mozesz isc do swojego lekarza to Ci przepisze tabletki na zanik laktacji! moj (angielski) lekarz nie chcial bo stwierdzil ze samo przejdzie a ja cholery dostaje



                            Skomentuj


                              Witam dołączam do szczęśliwych(przyszłych i obecnych) Mamuś z 2009r.Nasza Zuzia przyszła na świat 23 stycznia i od razu podbiła nasze serca:-)
                              Pozdrawiam gorąco

                              Skomentuj


                                Witam wszystkich,

                                Jestem nową forumowiczką i tegoroczną mamą.
                                Stasiu przyszedł na świat 20 lutego, miał 3600 i 58 cm.
                                Rośnie jak na drożdżach, niestety od kilku dni zmagamy się z kolką
                                Właśnie zaczęłam podawać mu przed jedzeniem Infacol, mam nadzieję że pomoże.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X