Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

..::! RoCzNik 2oo9 !::..

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    no slychac



    Skomentuj

    •    
         

      Mlaskanie czy połykanie? Bo jeśli tylko mlaskanie to trzyma za płytko


      Skomentuj


        wlasnie mlaskanie to tak mniej. bardziej polykanie-takie gul gul wiesz o co chodzi?



        Skomentuj


          No chyba wszystko jest w porządku.Może zrób tak jak pisałas podaj mleko przez butelkę ale krótko bo tak male dziecko szybko przyzwyczaja sie do butelki.Dobra jest też maść Maltan na brodawki.


          Skomentuj


            dzieki chyba przez dzien lub dwa sie nie odzwyczai nie? strasznie sie boje tego



            Skomentuj


              No nie wiem...mleko musisz i tak odciągać a odciągacz może znowu pogorszyć sprawę


              Skomentuj


                no dzis juz odwazylam sie nakarmic mala i z tymi nakladkami to nawet nie bolalo takze jestem happy



                Skomentuj

                •    
                     

                  Moja Pola

                  Ja urodziłam 31 stycznia 2009 roku.Teraz moja Polunia ma już ponad miesiąc
                  Attached Files

                  Skomentuj


                    Witam wszystkich styczniaków i styczniuweczki mój synek urodził się 18 stycznia tego roku

                    Skomentuj


                      ach masakra... po tym jak zrobilam sobie przerwe stracilam pokarm. po kilku dniach piersi znowu zaczely mi sie napelniac ale mala juz nie chciala w ogole pic no i mialam takie pelne te piersi ze w koncu zaczely straszliwie bolec dostalam goraczki 39,5 no i okazalo sie ze mam jakas infekcje od piersi. normalnie nie mam sily na nic. dobrze ze kochany wzial sobie urlop i moze sie mala zajac



                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Witam kurde nie mam czasu jak posiedziec bo jestem w czasie przeprowadzki, i dzis kompa wlasnie odlaczam jeszcze i kilka dni nie bede go miec poki sie nie porozstawiam w mieszkaniu nowym. No a tak wogole to jak moja Niunka skonczyla 3 tyg, ja skonczylam karmic ja piersia Moj pokarm jest za slaby i przeszlysmy calkowicie na butelke i teraz je i spi normalnie po kilka godzinek. Aneta to trza odciagac te mleko z piersi jak sie robia juz pelne i takie grudki jak sa to trza tez masowac je. Zeby te mleko wychodzilo jak dla Dzidzi juz nie przystawiasz, bo nie chce juz jesc. Dobra lece bo Kochanie mnie zaraz zje, ze ja na kompie zamiast w torbach i kartonach Do zobaczyska buziaki mam nadzieje, ze juz niedlugo normalnie sobie dzien w dzien posiedze na forum.

                        Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                        Skomentuj


                          Aha i zapomnialam wspomniec, ze te przestawianie Dzidzi na samo mleko sztuczne to tez nie taka latwa sprawa.. moja Niunia miala na drugi dzien zatwardzenie jakies Tak mi sie rozwyla, ze myslalam, ze oszaleje. Tak wogole pierwszy raz slyszalam jak placze Bo Ona nie umie plakac Przynajmniej jak cos jej nie pasuje to tego nie mozna nazwac placze. No i teraz daje je do popicia jeszcze herbatke ulatwiajace trawienie z hippa. To troszke sie poprawilo. I robi normalne kupki (nie rzadkie) ale juz tak nie placze przy robieniu tylko strasznie sie napina i cala jak buraczek wyglada zanim wyjdzie ta kupka.

                          Laura 12.o2.2oo9/19:45 (4o5og 59cm)

                          Skomentuj


                            Aneta88ad spróbuj jeszcze małą przystawiać może jej się odwróci. Ja też miałam zapalenie piersi przykładałam rozbite liście kapusty i przeszło ale małą przystawiałam częściej mimo bólu i nigdy nieużywałam laktatora. Insoomnia twoje mleko na pewno nie było za słabe poprostu niechciałaś karmić piersią i już i niepotrzebnie dokarmiałaś małą sztucznym mlekiem bo wtedy laktacja ustaje.


                            Skomentuj


                              ja juz malej nie bede do piersi przystawiac-wtedy jak mialam jeszcze pokarm to jak odciagnelam sobie ten jeden raz laktatorem to mi z obu piersi sie 50ml uzbieralo a moja mala powinna juz 150 jesc teraz rozumiem dlaczego mala lezala po godzinie przy cycku a po pol godzinie juz krzyczala jak szalona. ona po prostu byla GLODNA!! wczoraj tez probowalam sobie laktatorem odciagnac to z obu piersi mi wyszlo 20ml ja mam male piersi bo zaledwie miseczke A wiec to moze tez swoj udzial ma... teraz przynajmniej wiem ze mala sie najada- jest o wiele spokojniejsza! przesypia cale noce tylko budzi sie raz lub dwa na karmienie i od razu idzie dalej spac. no i w dzien potrafi sobie spokojnie w kolysce polezec i nie szalec bo przedtem to krzyki caly dzien byly- takze dzidzia zadowolona jest i mama tez



                              Skomentuj


                                zreszta jesli mama ma jakiekolwiek obawy ze jej dziecko nie najada sie to chyba lepiej zeby przejsc na butelke niz zeby dzidzia glodna byla. takie jest przynajmniej moje skromne zdanie



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X