Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 1996/97/98/99

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Rocznik 1996/97/98/99

    Witam.
    BAZUMIK dzięki ze o mnie pamietałaś.Tak Bartosz przyszedł na swiat 10 lutego o godz 11.45 ważył 4350 i 60 cm dł strasznie mi dokucza dlatego mam mało czasu na zagladanie do Was.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Rocznik 1996/97/98/99

      No dziewczyny,co się dzieje,żadna nie pisze?
      U nas drugi tydzień po feriach,nauki że ho ho.
      Właśnie minęły rekolekcje w zeszłym tygodniu.Pozwoliłam Bartoszowi 1 dzień opuścić i do końca tyg. był na wsi u rodziny.Jak wrócił to nie do nauki tylko włączył komp i grał w swoją gierkę.Powiedziałam że nie usprawiedliwię mu jak nie zajmie się lekcjami a on nic na to.Nie to nie,teraz każdą godz będzie musiał odrobić bo u nich mają pkty i nie przejął się tym wcale.A ja za to czego dowiedziałam się z jego sms ów,szkoda gadać.Wieczorem wszystkie usunął,myślał że zdąży.A Wy zaglądacie czasem w smsy waszych dzieciaków?
      To niby ich prywatność ale przecież trzeba ich jakoś kontrolować.






      Skomentuj


        Odp: Rocznik 1996/97/98/99

        Hej wszystkim
        Gratulacje Aniu ode mnie również, chociaz już trochę spóźnione.
        Wywiało mnie po Olka, nie wiem skąd, zaraziła się ospą. Nie chodzi do szkoły, a ja z dwiema kobietami w domu trudno wytrzymuję. Za to wreszcie zawitała do nas wiosna, więc z Zuzką jak najczęściej chodzę na spacery. Wyciągnęłyśmy nawet z piwnicy rowerek- jeszcze pamiątka po Olce, klasyk
        Smsów nie czyta. Telefon w kieszeni i kasuje na bieżące Zresztą raczej nie czuję takiej potrzeby.
        Moja prawie dorosła córka


        Moja wyrośnięta kruszynka

        Skomentuj


          Odp: Rocznik 1996/97/98/99

          Witam!Znowu cisza?
          Co planujecie na Wielkanoc?My wybieramy się na wieś.Dostaliśmy zaproszenie na chrzest siostrzenicy no i posiedzimy do poniedziałku.






          Skomentuj


            Odp: Rocznik 1996/97/98/99

            Kolorowych jajeczek,wycinanych owieczek,rozkicanych królików,pyszności w koszyku.Wesołego Alleluja!






            Skomentuj


              Odp: Rocznik 1996/97/98/99

              Hej
              Mnie wywiało, bo po Olce oczywiście Zuzia zaraziła się ospą. Teraz na szczęście obie już są zdrowe.
              My święta spędzaliśmy u rodziny, w niedzielę u szwagra, wczoraj u mojej siostry. Mała sie wyszalała za wszystkie czasy z kuzynami i zasnęła wieczorem spokojnie jak nigdy.
              Piszcie dziewczyny, bo znowu nam wątek zamiera
              Moja prawie dorosła córka


              Moja wyrośnięta kruszynka

              Skomentuj


                Odp: Rocznik 1996/97/98/99

                Napisane przez Kira13x Pokaż wiadomość
                Hej
                Mnie wywiało, bo po Olce oczywiście Zuzia zaraziła się ospą. Teraz na szczęście obie już są zdrowe.
                My święta spędzaliśmy u rodziny, w niedzielę u szwagra, wczoraj u mojej siostry. Mała sie wyszalała za wszystkie czasy z kuzynami i zasnęła wieczorem spokojnie jak nigdy.
                Piszcie dziewczyny, bo znowu nam wątek zamiera
                No właśnie dziewczyny,piszcie co u Waszych starszych pociech!!!!!!!!!!!!!!!!






                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Rocznik 1996/97/98/99

                  Witajcie Kobietki,

                  biorę udział w konkursie brzuszkowym i każdy głos jest dla mnie na wagę złota.
                  Jeżeli macie chwilę i spodoba Wam się moje zdjęcie, proszę o kliknięcie

                  http://ebobas.pl/konkursy/zobacz_zdjecie/25058

                  z góry dziękuję
                  Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                  Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                  Skomentuj


                    Odp: Rocznik 1996/97/98/99

                    Czesc laseczki dawno mnie nie bylo ale nie mam czasu ,pracuje i jestem taka zalatana ze ledwo daje rade.O we wtorek egzaminy Monia bedzie sie pocic, do konca roku juz blizej jak dalej i wreszcie cieplutko....w chwilach wolnych jak takie sa dziubie na dzialce w kwiatkach ,domek odmalowuje i takie tam *************************y działkowe.Dzieciaczki mam zdrowe nie narzekam i jakos leci...
                    BUZIAKI DLA WSZYSTKICH MAM!!!!!


                    Skomentuj


                      Odp: Rocznik 1996/97/98/99

                      No nie!!!!!!!!!!!!!!!!żadna nie pisze??????????
                      Jak tam po egzaminach?
                      U nas nic takiego.Bartosz na zawodach jest obecnie na Mistrzostwach Marszy na Orientację.






                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Rocznik 1996/97/98/99

                        Cześć
                        Jak tam u waszych dzieci po egzaminach?
                        Moja córa ma jeszcze wprawdzie rok, ale niedługo mają pisac pierwsze ,,prawdziwe" próbne.
                        Długo weekend, więc siedzimy z Olką na tarasie i próbujemy się opalić , a jednocześnie zerkac na naszą małą, która najchętniej cały dzień spędziłaby w piaskownicy.
                        Moja prawie dorosła córka


                        Moja wyrośnięta kruszynka

                        Skomentuj


                          Odp: Rocznik 1996/97/98/99

                          Witajcie Kobietki,

                          wpadam do Was po prośbie. Biorę udział w konkursie brzuszkowym i bardzo potrzebuję głosików. Głosuje się na Facebooku prze "Lubię to"
                          Moje zdjęcie to zdjęcie nr 4 (mam fioletową bluzeczkę i włosy w kok(:P))
                          Proszę, zajmie Wam to chwilkę a dla mnie jest to ważne!!!


                          http://www.facebook.com/media/set/?s...0580161&type=1

                          Z góry bardzo dziękuję.
                          :enceinte:
                          Kacperek 11.III.2009 godz.11:00 2980g 56cm szczęścia


                          Majka 21.VIII.2012 godz.8:30 2940g 50cm słodyczy

                          Skomentuj


                            Odp: Rocznik 1996/97/98/99

                            Witam- po egzaminach....Monia najgorzej zniosła chemie,a reszta to pikuś....cytuje.Grzes tez w 5 kl pisał ten próbny dla 6 kl,napisał na 19 p z 40 no to prawie połowa ma jeszcze rok zeby nadrobic.
                            W poniedzialek Monia robi zlot czarownic-przyjda jej kolezanki i beda wysyłac podanie elektroniczne do liceum. Boze jakie ja mam juz duze dziecko albo ja taka stara
                            A tak po za tym Olka złapała rota wirusa i przez tydzień załatwiła pake pampersów-przefiltrowało ja okropnie-do tego stopnia ze dostałam skierowanie do szpitala.Ale sie nie dałam, pani doktor nie mogła jej posłuchac serca tak miała rozkołatane przez brak potasu i elektrolitów.Nakupiłam torbe specyfików i leczyłam ja sama i teraz ja tak zatkało ze od 3 dni nie była w kibelku.
                            Jest juz super bo wreszcie moze jesc bo najgorsze w tej jej chorobie było mowienie -Olus bo bedzie bolał brzuszek tego nie wolno.Nawet bidula ukradła mi kiełbase z bigosu bo taka była głodna.
                            Tak ,że kobiety uwaga na wirusa bo teraz przy tej pogodzie jest o niego bardzo łatwo.BUZIOLE
                            Last edited by koliberek71; 12-05-2012, 19:22.


                            Skomentuj


                              Odp: Rocznik 1996/97/98/99

                              Witam!No jak tam,żadna tu nie zagląda?
                              Jak wygląda u Waszych starszych pociech sprawa ocen?U mnie córka znów z paskiem będzie mieć,a u syna tragedia-z 4 przedmiotów 3je.






                              Skomentuj


                                Odp: Rocznik 1996/97/98/99

                                No własnie gdzie sie podziewacie-czyzby takie strasznie zapracowane jesteście?????
                                Wakacje wreszcie-bedziemy się opalać bo jakies większe eskapady w tym roku nam się nie szykują-pech autko nam "szlak trafił"i wszystkie oszczednosni pochłoneło.
                                A wy kochane co planujecie???
                                My z racji tego ze prawie gorale -gory, i działka i basen i lokalne imprezy.
                                Co do świadectw- nie najgorzemonia średnia 4, grześ 4,10 jest dobrze zdolne bestie mam i jestem dumna z nich.
                                A to najmniejsze....no cóż, będziemy walczyć narazie cięzko pracujemy nad literką "R", lyba ,lula....


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X