Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 1996/97/98/99

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Rocznik 1996/97/98/99

    Moja Olka gotowała dzisiaj pomidorówkę Wchodzę do kuchni, a przy kuchence stoi laptop z przepisem na zupę pomidorową. Obok Olka skrupulatnie odmierza sól Niezapomniane wrażenia
    Moja prawie dorosła córka


    Moja wyrośnięta kruszynka

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Rocznik 1996/97/98/99

      Moje dziewczyny dziś robiły pierogi z truskawkami-wszystko ok tylko ciasto troche zagrube ,ale sza..... oby tak dalej
      ja za to piekam placek i tak im została stolnica, kreciły się bez celu az tu nagle....
      Teraz Grzegorz z Olka w maskach nurkuja w wannie cala łazienka zalana,nawet tam nie wchodze


      Skomentuj


        Odp: Rocznik 1996/97/98/99

        My dzisiaj się wybieramy do mojej mamy, oczywiście Zuzanna najbardziej zachwycona, bo babcia ma szafeczkę pełną słodyczy Koliberek, ja tam też sie wolę nie wtrącać jak Olka coś robi, przecież w końcu si nauczy, a takie mamine gadanie i tak nic nie da, mówię to z własnego doświadczenia
        Moja prawie dorosła córka


        Moja wyrośnięta kruszynka

        Skomentuj


          Odp: Rocznik 1996/97/98/99

          Co tutaj tak cichutko dziewczyny? Święta już tuż tuż, dzisiaj dziewczyny ubierały malutką choinkę do kuchni, z dużą się powstrzymamy do wigili. Zresztą jak dziś patrzyłam na to co sie działo... Zuzanna wrzeszczy, ze choinka jest jej i Olka nie może dotykać bombek. Olka wrzeszczy na Zuzę, żeby ,,wypchała sie głupią choinką" Zuzanna obwija się dookoła złotym łańcuchem i udaje choinkę. Cud, że jeszcze nie zwariowałam
          Moja prawie dorosła córka


          Moja wyrośnięta kruszynka

          Skomentuj


            Odp: Rocznik 1996/97/98/99

            Oj dopiero siadłam taka jestem urobiona ze mam dośc a jutro ide na 6.30 do pracy...szał przedświateczny, pierogi z kapucha juz zrobiłam i uszka, jeszcze ruskie zostały i reszta,chałupa na błysk.Czekam teraz na slubnego zeby choinke ubral i juz.
            gadzinki moje wszystkie 3 mi pomagały i daliśmy rade-będzie dobrze zdazymy na czas .
            Ide moje biedne stare cielsko połozyć jeszcze po lukam w tv i padne.Pa kobietki dobrej nocki zycze.


            Skomentuj


              Odp: Rocznik 1996/97/98/99

              Mnie ten szał przedświąteczny już wykańcza powoli. Zwłaszcza, zę przy tym moim małym wariacie nic się nie da zrobić Wczoraj placki piekłam po 22:00, jak wreszcie łaskawie zasnęła. Za to dziś ma wpaść siostra i całe szczęście, chwila relaksu się matce przyda
              Moja prawie dorosła córka


              Moja wyrośnięta kruszynka

              Skomentuj


                Odp: Rocznik 1996/97/98/99

                Wszystkiego dobrego na Święta Bożego Narodzenia.
                My będziemy w domu,mamy chorą babcię-moją mamę i nigdzie się nie ruszamy.A tak to ja zakaszlała i Bartosz.
                To do po Świętach,pa!!!






                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Rocznik 1996/97/98/99

                  Ja tez zyczę wszystkim zdrowych wesołych świat no i szczesliwego Nowego Roku bo jak tak dalej bede pracowac to nie bede miec czasu tu kuknać-buziaki dla wszystkich


                  Skomentuj


                    Odp: Rocznik 1996/97/98/99

                    Ja też Wam życzę dziewczyny radosnych i pogodnych świąt, udanej zabawy sylwestrowej i szczęśliwego Nowego Roku 2012. Tyle sie wydarzyło przez te 12 miesięcy, że będzie co wspominać
                    Moja prawie dorosła córka


                    Moja wyrośnięta kruszynka

                    Skomentuj


                      Odp: Rocznik 1996/97/98/99

                      Hej!Co tu taka cisza?Jak po świętach?U nas mój pierworodny dostał najmniejszy prezent w tym roku-doładowanie do kom.Zuza też ale od brata dostała szampon i jeszcze od bogatej cioci dostali po 50 zł.
                      No a najwięcej dostał ten najmłodszy,niestety.A jak tam u was?
                      Ja chce iść jutro do naprawczego zostawić komę co Zuza dostała-jest na jakiś kod dostępu którego nie zapisałam a tel długo leżał w szafie.Ciekawe czy da się coś z nim zrobić bo jak nie to obiecałam jej nowy.






                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Rocznik 1996/97/98/99

                        Cześć dziewczyny Udanej zabawy sylwestrowej jutro, wybierają sie wasze dzieciaki gdzieś?
                        U mnie Olka stwierdziła, że nie będzie nie wygłupiać przy dźwiękach Lady Gagi, zaprosiła sąsiada i mają oglądać wszystkie części Gwiezdnych Wojen po kolei A ja zapewne spędzę kolejnego sylwestra przed telewizorem, pod warunkiem, że moja młodsza pociecha czegoś nie wymyśli
                        U nas tez połów pod choinką był, starsza córka zażyczyła sobie bluzkę i książkę, a młodsza została obdarowana przez wszystkie ciotki całą masą prezentów, w końcu najmłodsze dziecko w rodzinie. Tym sposobem mamy dwa wózeczki, trzy grające misie i puchnące uszy mamy
                        Moja prawie dorosła córka


                        Moja wyrośnięta kruszynka

                        Skomentuj


                          Odp: Rocznik 1996/97/98/99

                          Witam Panie-dziś noc szalenstw- my z tatusiem razem w domku moze przyjda znajomi lecz najlepszy "spontan".Monia idzie do kolezanki na skladaka-placek upiekłam i szampana im kupiłam bedzie ich chyba z10 sztuk.Grzeniu moj zaprosił przyjaciela tez porobiłam im troche przysmakow.A nasza gwiazda niestety z nami ,zastanawiam sie czy jej cos na spanie nie dać i duzo melisy bo ostatnio przechodzi sama siebie.
                          Mam nadzieje ze w nowym roku jej sie polepszy bo narazie sie pogorszylo -diabełek wcielony
                          Milej i szampanskiej nocy zycze wszystkim I zdrowia w nadchodzacym roku i strasznie nie szalejcie bo sympton drugiego dnia jest straszny


                          Skomentuj


                            Odp: Rocznik 1996/97/98/99

                            Wszystkiego dobrego w Nowym Roku 2012!
                            My w domu będziemy,tzn ja i maluchy-pójdą spać jak zwykle.Ciekawe czy któreś zbudzą wystrzały bo w zeszłym roku Mikołaj spał a Inia cycusiała akurat.
                            Bartosz idzie z kolegami puszczać petardy jak w zeszłym roku a Zuza idzie do koleżanki,chciała zostać do śniadania ale nie zgodziliśmy się-wiecie, z dziewczynami w tym wieku to nic teraz nie wiadomo jak są bez opieki dorosłych.
                            A jak wasze psy?Ja wczoraj relanium mojemu kupiłam.Dostał już 3 i strasznie się boi o wyjściu na spacer nie wspomnę.






                            Skomentuj


                              Odp: Rocznik 1996/97/98/99

                              Cześć dziewczyny, jak tam po Sylwestrze?
                              U nas huk od peterd niesamowity, Olka z kolegą też wypuścili tego całkiem sporo, a ja, jak przystało na imprezująca matkę, zasnęłam razem z Zuzą. Dopiero przed północą sie obudziłam
                              Byliśmy w sobotę zrealizować bon z konkursu w Cocodrillo. Ciuszki wprawdzie bardzo ładne, ale gdybym miaął tam ubierać moją Zuzkę na co dzien, to chybabym zbankrutowała :P Sweterek z którego za pół roku wyrośnie- 40 zł, bluza- 80 zł, no cóż... Typowej matki polki raczej nie stać, ale zainwestowaliśmy w jakieś spodnie, koszulki, rajstopy i skarpetki. Leżą w szafie i czekają, aż moja córeczka awansuje na przedszkolaka
                              Moja prawie dorosła córka


                              Moja wyrośnięta kruszynka

                              Skomentuj


                                Odp: Rocznik 1996/97/98/99

                                U nas nie było długo hałasu,ok 1.00 już było cicho.Moje maluchy spały a Bartosz do prawie północy przed kompkiem przesiedział a Zuza była u koleżanki.






                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X