Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 1996/97/98/99

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Rocznik 1996/97/98/99

    Zagłosujcie na szkołę moich dzieci
    http://www.konkurs.nau.pl/view/item-29/






    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Rocznik 1996/97/98/99

      Głos oddany A co to za konkurs tak w ogóle?
      Moja prawie dorosła córka


      Moja wyrośnięta kruszynka

      Skomentuj


        Odp: Rocznik 1996/97/98/99

        Cześć kobiety-ja byłam w czoraj na wywiadowce-no nasz dyro przeszedł sam siebie ,przez megafon przemawiał godz.i 5 minut. Co gorsza nie mozna go wyłaczyć ani ściszyc. Tez była mowa o nowych egzaminach podpisywałampapier na wybor jezyka jaki bedzie zdawac monika.Ona zdaje angielski podstawowy ma przerwe 45minut i potem pisze rozszezony.Ale ten podstawowy liczy sie do szkoly średniej a rozszezony dopiero w 2018.Juz musi chodzic na jakies kołka i douczania i jak wyjdzie o 7 to wraca o 17 jeszcze ma spotkania do bierzmowania....szczescia zdrowia.To co bedzie jak dojdzie do matury


        Skomentuj


          Odp: Rocznik 1996/97/98/99

          U mnie Olka wyjeżdża rano autobusem o 7: 20 i wraca o 15:30 razem z kółkami. Do tego dochodzą jeszcze zajęcia w Pałacu Młodzieży w środy od 17:00 do 19:00. No i na 20:00 przybywa do domu A w pierwsze piątki spotkania do bierzmowania, które ksiądz nam przeprowadza od I klasy i wymaga obecności rodziców. Jakiś koszmar wprost. Testem straszą, nasz dyro też przemawiał tak, że aż uszy puchły, potem jeszcze wychowawczyni w klasie znowu to samo...
          U mnie Olka też zdaje anglika, bo chociaż języków nie cierpi to do niemca już kompletnie nie ma głowy
          Moja prawie dorosła córka


          Moja wyrośnięta kruszynka

          Skomentuj


            Odp: Rocznik 1996/97/98/99

            Napisane przez Kira13x Pokaż wiadomość
            Głos oddany A co to za konkurs tak w ogóle?
            Jakiś projekt zrobili i walczą o kasę na komputeryzację szkoły.Tylko że ich szkoła nie przejdzie jest daleko z tyłu niestety,szkoda.






            Skomentuj


              Odp: Rocznik 1996/97/98/99

              Hejka, ciężarna matka przybyła
              Kira i koliberek, nie tylko u was tak ciężko, u nas gadki-szmatki egzaminacyjne też niestety obecne. Ale Werka pisze niemiecki, bo uczy się od podstawówki. Też oczywiście wszystkie klasy straszone, jeszcze w tym roku robią projekt edukacyjny, wasze dzieciaki też to mają?






              Skomentuj


                Odp: Rocznik 1996/97/98/99

                Jaki projekt? umnie Monia to chodzi na anglika od 1 kl.podsawowki to klasa z poszezonym i tak ma tez w gimnazjum po lekcjach 2 god.YESA to jest projekt unijny.
                Te egzaminy to paranoja jest coraz gorzej ja osobiscie boje sie za nią.
                No juz nie powiem ze się martwie o mojego Grzenia on za rok gimnazjalne....masakra ten to jest dopiero trzepałkowski i nie wiem czy polowe punktow bedzie miał?nic do konca nie zrobi czyta bez zrozumienia zadaniom poswieca min.czasu.Ale o dziwo nie duzo brakło do paska?Jak zwykle wszystko przejdzie u niego szybkim kulemansem i spłynie po nim jak po kaczce on sie niczym nie stresuje.


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Rocznik 1996/97/98/99

                  Koliberek, nie wiem czy Kathrinie chodzi o to samo, ale moja Olka też ma w tym roku projekt edukacyjny. Najkrócej mówiąc to kolejny durny wymysł naszej pani minister. Podobno każdy uczeń gimnazjum ma wykonać jeden w ciągu tych trzech lat. Robi sie go w grupach na określony temat (dzieciaki same wybierają). Przygotowuje się rózne, prezentacje, wzory, schematy, rysunki, filmiki itp. itd., a potem przedstawia przed szkołą i ,,komisją". U nas podobno do listopada mają powstać grupy, do grudnia temat, a do kwietnia projekt. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
                  Kathrina, już myślałam że gdzieś nam zwiałaś Jak tam maleństwo w drodze Nadal debatujecie nad Natalią i Klaudią? ;p
                  Moja prawie dorosła córka


                  Moja wyrośnięta kruszynka

                  Skomentuj


                    Odp: Rocznik 1996/97/98/99

                    Witajcie mamusie
                    Ja mam na imię Majka i bardzo sie cieszę, że was znalazłam. Byłam już na baaardzo wielu stronach dla rodziców, a niemal nigdzie nie było wątku dla mam starszaków.
                    Mam syna Tomka, który teraz zaczął naukę w LO i córkę Karoliną, która poszła go gimnazjum. A oprócz tego od prawie ośmiu miesięcy jest z nami nasze największe szczęście- Laurka.
                    Tomek


                    Karolina


                    Laura

                    Skomentuj


                      Odp: Rocznik 1996/97/98/99

                      Witamy, witamy majka
                      Licelisty jeszcze tu nie mieliśmy, więc czekamy na wieści z trudu wychowania ;p
                      A twoje dzieciaki to bardziej opiekunowie czy zazdrośnicy?
                      Ja właśnie wróciłam z wizyty u moich rodziców i jestem WYKOŃCZONA. Padam po prostu. Nie wiedziałam, że rozmowa o korzonkach mamy i reumatyźmie taty tak może człowieka wykończyć...
                      Moja prawie dorosła córka


                      Moja wyrośnięta kruszynka

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Rocznik 1996/97/98/99

                        Napisane przez Kira13x Pokaż wiadomość
                        Koliberek, nie wiem czy Kathrinie chodzi o to samo, ale moja Olka też ma w tym roku projekt edukacyjny. Najkrócej mówiąc to kolejny durny wymysł naszej pani minister. Podobno każdy uczeń gimnazjum ma wykonać jeden w ciągu tych trzech lat. Robi sie go w grupach na określony temat (dzieciaki same wybierają). Przygotowuje się rózne, prezentacje, wzory, schematy, rysunki, filmiki itp. itd., a potem przedstawia przed szkołą i ,,komisją". U nas podobno do listopada mają powstać grupy, do grudnia temat, a do kwietnia projekt. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
                        Kathrina, już myślałam że gdzieś nam zwiałaś Jak tam maleństwo w drodze Nadal debatujecie nad Natalią i Klaudią? ;p

                        U nas też piszą te projekty od 1 gim.Bartosz w tym roku też pisze.Chyba tak przez 3 mają.






                        Skomentuj


                          Odp: Rocznik 1996/97/98/99

                          hej hej

                          oczywiście nie zaglądałam z rok czasu....a tu patrze taki ruch jak w rzymie
                          bazumik witak dobra kobieto

                          dla tych ,które mnie nie znają to jestem mamą 14-sto letniego kamila i 3-letniej emilki

                          ja tez po zebraniach i w przedszkolu i wszkole, jak zawsze stos informacji

                          Skomentuj


                            Odp: Rocznik 1996/97/98/99

                            Dziewczyny,co Wy na to żebyśmy się lepiej poznały?Tzn chodzi mi o to żebyśmy wpisywały się jak która ma na imię i skąd jest.I na suwaczkach by było widać w jakim wieku są dzieci.Tylko że osobny wątek trzeba by zrobić.Co myślicie o takim-Lista mam starszaków(np)?






                            Skomentuj


                              Odp: Rocznik 1996/97/98/99

                              bo na tym naszym by si nie dao osobno






                              Skomentuj


                                Odp: Rocznik 1996/97/98/99

                                Bazumik, a może po prostu edytuj swój pierwszy post w tym wątku i tam umieść tę listę? Jak dla mnie to nie ma sensu zakładanie nowego wątku, bo jak ktoś nowy sie pojawia to i tak zawsze zerka na pierwszą stronę.
                                jakby co, to ja jestem Renata z Tarnowa.
                                Moja prawie dorosła córka


                                Moja wyrośnięta kruszynka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X