Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

***** Crazy Mums*****

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    hej babole
    dziś zgadałam się z moją siorą o alegro i ona powiedziała że ludziska nawet stare gacie wystawiają na sprzedaż???
    spotkałyście się z czymś takim??
    ŁUKASZ 08.09.2006

    NATALIA JULIA 30.11.2007



    Skomentuj

    •    
         

      Napisane przez akinomb Pokaż wiadomość
      hej babole
      dziś zgadałam się z moją siorą o alegro i ona powiedziała że ludziska nawet stare gacie wystawiają na sprzedaż???
      spotkałyście się z czymś takim??
      No jacha!!!!
      Mnie się nie zdarzyło żebym trafiła na jakąś szmate,ale kilka moich znajomych tak miało

      Ja jak już wsytawiam jakieś ubrania po emilce i kamilu ,zawsze staram się opisywac jak najlepiej i narazie odpukać nie przytrafiło mnie sie tez żeby komuś cos sie nie podobało

      Skomentuj


        Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
        family ja kupuje takie gazetki z przepisami"przyslij przepis" ona chyba po 99gr jest i tam są naprawde3 super przepisy,bo to czytelnicy nadsyłaja,powiem Ci że juz kilka ciast robiłam,jakies zupy obiady i zawsze wychodzi
        ooo... a to taką gazetkę to normalnie w kiosku można kupić ?

        akinomb ale to chyba w kategorii "Dziwactwa" co ?? Bo ja to kiedyś widziałam, że ktoś chciał sprzedać za 1 zł jednego, wymamlanego tic-taca Albo właśnie chodzone i nie uprane majtki
        Ale tam to raczej ludzie sobie jaja robią
        Julek: 10/3/2008

        Skomentuj


          Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
          ooo... a to taką gazetkę to normalnie w kiosku można kupić ?
          No jacha!!!!!!!!!!! wychodzi na poczatku miesiąca zawsze,ja mam ivch chyba juz ponad 20,zawsze tam cos wysznupie ciekwego

          A tam dziwactewa,powaznie kolezanka kupiła jakies spodnie uzywane dla syna,pani opisywała stan spodenek bdb- za minimalne slady uzytkowania
          No niestety nie był to stan bdb- tylko dost ,no ale cóż kazdy chce sprzedac jak najlepiej i na takich ludzi tez mozna trafic

          Skomentuj


            Hej

            U nas dzisiaj bardzo ciepło, poszłam z małym przed południem na spacer i zgrzałam się strasznie.

            Beti gratulacje dla Twojego maluszka oj wyrośnie z Niego silne chłopisko

            My już po obiadku, Karolek śpi a ja gotuję obiad na jutro bo nie będzie u nas prądu i d..a nic nie zrobię bo w domu mam tylko kuchenkę elektryczną

            Skomentuj


              Napisane przez olcia79 Pokaż wiadomość
              family ja kupuje takie gazetki z przepisami"przyslij przepis" ona chyba po 99gr jest i tam są naprawde3 super przepisy,bo to czytelnicy nadsyłaja,powiem Ci że juz kilka ciast robiłam,jakies zupy obiady i zawsze wychodzi
              Olcia ja tez kupuje ta gazetke , fajne sa przepisy

              Skomentuj


                melchior,no własnie wynalazłam "bigos z ziemniaków" i jutro chyba zrobie
                a gazetka naprawde extra,godna polecenia,kosztuje grosze a prze[isy są superasne

                kiedys sikornikowi podawałam przepis na makaron brokułami i serem zółtym,to własnie z tej gazetki,moje dzieci ewciagaja ten makaron az im sie uszy trześeą

                Skomentuj

                •    
                     

                  [QUOTE=olcia79;119848]melchior,no własnie wynalazłam "bigos z ziemniaków" to jutro wpadniemy na bigosik mozna

                  Skomentuj


                    Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                    Silek udanej imprezy życzę
                    ja na razie w dresie chodzę i staram się zacząć sprzątać, bo w sobotę też mnie impreza czeka. chciałam iść okna umyć, ale teraz są korki na skrzyżowaniu i za dużo aut tu stoi, żeby tak sobie wyjść na balkon i zacząć myć. dlatego siedzę tu i siedzę i nie mogę się zebrać do roboty...
                    a co mają auta do twojego mycia okien?
                    ŁUKASZ 08.09.2006

                    NATALIA JULIA 30.11.2007



                    Skomentuj


                      melchior bardzo proszę,jak będzxie dobry to zapraszam hihihihih

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        moje dziecię już po obiedzie i właśnie kotłuje się w łóżeczku. mam nadzieję, że teraz sobie dłużej pośpi niż rano.
                        Asia wymyśliła sobie nową zabawę - wrzuca pluszowego kota do łóżeczka i potem krzyczy jak nie może go wyciągnąć, jak ja wyciągnę, to ona znowu go wrzuca i od nowa... i co tu robić? nie mam niestety szczebelków wyjmowanych, tylko mogę zdemontować jedną ścianę ze szczebelkami i zamist tego "deskę" wstawić, ale to chyba jeszcze za wcześnie?

                        Skomentuj


                          Napisane przez akinomb Pokaż wiadomość
                          a co mają auta do twojego mycia okien?
                          no bo tirowcy będą się gapić

                          Skomentuj


                            Napisane przez akinomb Pokaż wiadomość
                            a co mają auta do twojego mycia okien?
                            hehehehe moja tesciowa mieszka naprzeciw szkoły"mechanika" i jak moja szwagierka(chyba dobrze napisałam,bo sie zawsze gubie w tych rodzinnych zawiłościach) miała myc okna to tez tego nie robiła ,czekała aż nie będzie tylu facetów na boisku hehehehehe

                            Skomentuj


                              Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                              moje dziecię już po obiedzie i właśnie kotłuje się w łóżeczku. mam nadzieję, że teraz sobie dłużej pośpi niż rano.
                              Asia wymyśliła sobie nową zabawę - wrzuca pluszowego kota do łóżeczka i potem krzyczy jak nie może go wyciągnąć, jak ja wyciągnę, to ona znowu go wrzuca i od nowa... i co tu robić? nie mam niestety szczebelków wyjmowanych, tylko mogę zdemontować jedną ścianę ze szczebelkami i zamist tego "deskę" wstawić, ale to chyba jeszcze za wcześnie?
                              no ja mam lóżeczko z wyjmowanymi szczebelkami na szczęscie bo moja emilka tez ma takie pomysły

                              Zaraz ide dac jej moją kartoflanke i mam nadzieje że pójdzie spać,bo chce podłogi umyć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                              Skomentuj


                                Napisane przez magda8528 Pokaż wiadomość
                                no bo tirowcy będą się gapić
                                to ty masz taka okolicę jak ja tylko mnie od skrzyżowania jeszcze jeden dom odgradza no i na 4 piętrze mieszkam to nie duzo widać




                                W DOMU PEŁNYM DZIECI
                                NAWET DIABEŁ TRACI MOC

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X